Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77851) gluke válasza bostone (#77850) üzenetére


gluke
csendes tag

Köszi. Tv is tudja a Bluetooth-ot (LG) de valamiért az meg nem is látja a fejhallgatót. Akkor marad a Bluetooth transmitter.

(#77852) perge666


perge666
veterán

Szerintetek melyik játék a jobb, Mortal Kombat vagy az Injustice Gods Among Us?

Szemezek a Storeban velük,jó áron vannak,de 1 verekedős játék bőven elég.

[ Szerkesztve ]

(#77853) perge666 válasza perge666 (#77852) üzenetére


perge666
veterán

WoW,most nézem hogy a Tomb Raider akciós,most csak 918ft,ráadásul nem is az alap hanem a bundle!
Nem is érdekel már a verekedős cucc. :DDD

Látom a Resident Evil4 és a Code Veronica X is nagyon olcsó,átrágom magam hogy megvegyem e még,ebben a hónapban már volt Storeba költekezés PS3-ra és Vitára is. :U

(#77854) perge666 válasza perge666 (#77853) üzenetére


perge666
veterán

Na mindet megvettem végül. :B

(#77855) Energie X válasza perge666 (#77852) üzenetére


Energie X
őstag

Szerintem a MK a trilogy-ig volt jó, talán még a 4 is úgyahogy. Ps3-on én az alábbiakat javaslom:
Tekken 6 vagy Tekken Tag Tournament 2. Ezek kivégzés nélküliek, de nagyon jók. Szép mozgások, jól kidolgozott karakterek.
Gyorsan mozgó verekedéshez, visszatámadásokhoz pedig Dead or Alive 5 Last Round. Ez kevésbé ismert, de ez is nagyon jó ha 2-en játszátok.
Talán ha van fent doa 5 core fighters azzal ki tudod próbálni a játékot. (Szokni kell de ha belejöttök nagyon izgalmas meccseket lehet tolni egymás ellen)

[ Szerkesztve ]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#77856) perge666 válasza Energie X (#77855) üzenetére


perge666
veterán

Nekem annó a Mortal Kombat 4 volt a kedvencem,az újabbak nem igazán jöttek be.

Tekkenbe is a 3 a legjobb szerintem,meg is van eredetiben a 2-vel együtt.

A DOA meg számomra ismeretlen,láttam videókat róla,meg egyszer kipróbáltam az egyik részét,de valamíért nem fogott meg.

(#77857) Energie X válasza perge666 (#77856) üzenetére


Energie X
őstag

Nekem volt egy csomó MK-m. PS2-n: MK5 Deadly Alliance, a 4-hez képest szép mozgások meg karakterek voltak kb ennyi. 1 kivégzése volt minden karakternek... A 6-ban a stor mód volt nagyon jó. A 7-ben egy gagyi MK trilogy 2-t kapott az ember nagyon nem volt ugyanaz a hangulata... Utána jöttek a modernebbek PS3-on és 4-en. Túlrajzolt mozgások és részről részre gagyibb kivégzések... 0 eredetiség a szebb grafikán kívül. Nem ugyanaz a hangulata. Ja és a 4-ben volt utoljára futás, a többiben nincs.
Tekkenből a 4-et annyira nem komáltam, az 5-ös még a 3-nál is nagyobb kedvenc volt :)
A Tekken 6 volt PS3-ra sztem nagyon szép. A Tekken Tag Tournament pedig az addig megjelent összes karaktert tartalmazza. Szerintem nagyon állat. Sajnálom, hogy PS4-re nincs Tekken Tag 2, biztosan megvettem már volna a Tekken 7 mellé :)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#77858) perge666 válasza Energie X (#77857) üzenetére


perge666
veterán

Ez jó kis írás,nem keveset játszhattál ezekkel a verekedős játékokkal.
1-2 újabb nekem is meg volt,de részemről semmi maradandó,maximum 1-2 óra játékidő.

(#77859) Energie X válasza perge666 (#77858) üzenetére


Energie X
őstag

Igaziból verekedős játékok úgy jók, ha van 2 kontrollered és valaki aki leül melléd és gyakjátok egymást. A legjobb amikor egyikőtök sokat veszít és felkiált "ez egy szar játék"!, majd kiviharzik és 10 perc múlva visszajön és csakazértis újra megpróbálja szétverni a másikat :)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#77860) A`rpi válasza Energie X (#77859) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ma játszottunk, MK9, én mindig nagyon elfáradok, persze nem is vagyok profi, és sokszor "össze-vissza" nyomkodom.

(#77861) A`rpi válasza bostone (#77848) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Egy vásárolt játék meddig élvez támogatást? Ha egyszer kifizettem bármikor elérhető? Más gépre is telepíthető?"

Támogatást? Kifutott konzolszériáról beszélünk.

Ha a Store-ból megvásárolt "digitális" (nem kézzel fogható) tartalmakra gondolsz, nem tudom meddig lesz elérhető a felület. Remélhetőleg még jó darabig. :)

(#77862) perge666 válasza Energie X (#77859) üzenetére


perge666
veterán

+1. :D

(#77863) bostone válasza A`rpi (#77861) üzenetére


bostone
addikt

Értem, akkor ez így felejtős.

Több időm volt az ünnepek miatt. A multiplayer elég lehangoló, na nem a játékosok hiánya miatt, mert az akad bőven, hanem a csapatösszeállítás sikerült borzalmasara, a besorolásról nem is beszélve. Profik a noobok ellen. Egyoldalú küzdelmek zajlottak le nagyszámban.

(#77864) A`rpi válasza bostone (#77863) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ez az internetes játék velejárója, mondhatni platformfüggetlen jelenség(PC, Xbox One, PS4, Nintendo Switch), amíg nem jössz bele a játékba, addig a profik "aláznak".

(#77865) bostone válasza A`rpi (#77864) üzenetére


bostone
addikt

Persze, ez természetes, csak a "sorsolás" zavaró.

El is veszi az ember kedvét...

(#77866) Energie X válasza A`rpi (#77860) üzenetére


Energie X
őstag

Ha te vagy aki többször kikap, akkor vágd hozzá a kontrollert az ellenfèlhez. Utána már csak te fogsz nyerni és már nem is olyan szar játék 😁

Amúgy mindegyik verekedős játékkal meg kell tanulni játszani. Sztem az újabb mk-kban nehéz az, hogy addig kombózd a másikat míg a levegőben van. Igaziból ebből jobb volt a 4, ott volt maximum damage és nem tudtad túl sokáig kombózni a másikat, ill a kombók is rövidek voltak. Tanuld meg pár karakter varázslását az a tuti mk-ban.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#77867) A`rpi válasza Energie X (#77866) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Én nyerek általában, alap dolgokat tudok :B , (de abszolút nem vagyok pro) a sztorit anno kijátszottam, és viszonylag sokáig elvittem a challenge tower-t is (300-~250).

(#77868) Energie X válasza A`rpi (#77867) üzenetére


Energie X
őstag

Akkor hozzád szokták vágni a joystickot? 😁

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#77869) A`rpi válasza Energie X (#77868) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Barátom hozta most a saját DS4 ét, mondván az én utánagyártott DS3-mom egy fos. :D Persze ugyan úgy kikapott. ;]

Fő "játékunk" az F1 Race Stars, órákat el tudunk vele játszani osztott képernyőn "egymás ellen".

(#77870) Bogyi007 válasza Energie X (#77855) üzenetére


Bogyi007
veterán

Soul Calibur szériát kihagytad...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#77871) Energie X válasza Bogyi007 (#77870) üzenetére


Energie X
őstag

Játszottam vele egy párszor, de engem nem fogott meg, így abban nincs nahy karrierem

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#77872) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Elérkezve az estéhez felteszem a kérdést:
Ki mit fog csinálni az ó és újév utolsó/első éjszakáján?

Mi hamarosan Party módba kapcsolunk.

A jó öreg Ps3 Move pakkot beröffentjük. :D

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#77873) A`rpi válasza Bogyi007 (#77872) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Jó kis Start the party :DD :DD :DD :DD

Boldog Új Évet!

[ Szerkesztve ]

(#77874) perge666 válasza Bogyi007 (#77872) üzenetére


perge666
veterán

Jó kis program. :C

Mi a sszonnyal meg a gyerekkel voltunk egy szűk baráti társasággal,asszony barátnőjénél.
Halk zene,kis pia,kaja.....

BÚÉK mindenkinek.

(#77875) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Sziasztok!

Ha valakinek szüksége lenne SS vertical stand-re, nekem van egy, szívesen odaadom.

Psn ID: Tdizsolt

(#77876) perge666 válasza Tdizsolt (#77875) üzenetére


perge666
veterán

Ez szép gesztus. :C

(#77877) Tdizsolt válasza perge666 (#77876) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

:R

Psn ID: Tdizsolt

(#77878) csurdongulos


csurdongulos
tag

Sziasztok,
segítséget szeretnék kérni. Szükségem lenne egy jó kontrollerre, ugyanis a képen felül lévőnek a baloldali stickje majdnem digitálisan működik csak. Fifa-ban és GT-ben is zavaró, nem lehet vele precízen irányítani.
Kb 1 éve vettem ezt a felsőt (gamecitycorner), a másik a gyári. Felújítottként volt jelölve, akkor nem nagyon játszottam vele, most került elő, hogy a fiammal megismertettem a gépet, most tűnt fel, hogy rossz.

A következők a kérdéseim:
1. Van ilyen, hogy a felújított szar? Van olyan stick amit érdemes megvenni, hogy utólag cserélve újra precíz legyen? Érdemes ezt megpróbálni?
2. Ez a fajta kontroller eredeti, vagy kamu?
3. Amiket OEM-nek hirdetnek, 10ezer körül, azok gyári kontrollerek? Van olyan jó minőségű és precíz az analóg stick, mint amit a géphez kaptam?
4. Tudtok olyan forrást ajánlani, ahol tuti gyári kontrollert kapok? Használtan is érdekel, ha jó állapotú.
Köszönöm
[kép]
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#77879) A`rpi válasza csurdongulos (#77878) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Alkatrész cserével nincs tapasztalatom, szerintem egyik sem gyári, de minden "eredeti" szériát én sem ismerhetek.

Ami ismert és tuti eredeti címke alapján DS3: [link]


"Új" kontroller kérdéshez:

Kontrollerből nem szoktuk javasolni az után gyártottat, minőségben elérőek lehetnek, így nyugodt szívvel egyik készüléket sem tudom javasolni.
Sajnos egyre többen írjátok nehezen, vagy nagyon drágán tudjátok beszerezni a "gyári" Dual Shock 3 készüléket.

Alternatíva lehet Dual Shock 4
beszerzése, (PS4 kontrollere) sajnos vannak hátrányai
nem lehet teljes értékűen használni, az alábbi funkciókról kell lemondani:
-Rezgés funkció
-Középső PS logós gomb egyáltalán nem funkcionál,
így a menübe se tudsz visszalépni
-Giroszkóp, és a gyorsulásérzékelő egyáltalán nem működik,

így néhány játékot nem, vagy csak korlátozottan tudod irányítani DS4 kontrollerrel.

Ami végett mégis érdemes kompromisszumot kötni másodlagos kontrollerként.
-Időtállóbb választás (PS4-hez is jó lesz, ellentétben DS3-mal.)
-Egyszerűbb beszerzés

(#77880) csurdongulos válasza A`rpi (#77879) üzenetére


csurdongulos
tag

Köszi a gyors választ. Igazából nem hiányzik egyik funkció sem a fentiek közül.

Visszatérve a ps3 kontrollerre, ezt nem is érdemes megvenni, mert utángyártott biztonytalan?
[link]

(#77881) A`rpi válasza csurdongulos (#77880) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Amit linkeltél az gyári. A leírás alapján:

"FONTOS TUDNIVALÓ! Az OEM (Original Equipment Manufacturer) olyan új, nem használt állapotú termék, amit a kiadó gyári csomagolás nélkül hoz forgalomba."

Tehetsz vele egy próbát. :K

(#77882) csurdongulos válasza A`rpi (#77881) üzenetére


csurdongulos
tag

Igen, olvastam én is, de az autós ismereteimből kiindulva az OEM azt jelenti, hogy gyári spec. alapján készült, de utángyártott cucc.
A lenti képen lévő az gyári lehet? Furcsa az 5v (vs 3.7v), meg a nagyobb mA, illetve a matrica sincs olyan precízen ragasztva. :F
[kép]

(#77883) perge666 válasza csurdongulos (#77882) üzenetére


perge666
veterán

Én úgy tudtam hogy az OEM gyári,csomagolás nélküli.

(#77884) A`rpi válasza csurdongulos (#77882) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Vaterás nem tudom hogy eredeti e, amit a konzolokszerizéből linkeltél, és lehet hinni a leírásnak, én azt venném használt helyett.

Más kérdés hogy kicsit drága, DS4 sok szempontból időtállóbb - jobb választás. Inkább szerintem azt vegyél, újonnan.

(#77885) perge666 válasza A`rpi (#77884) üzenetére


perge666
veterán

PS3-hoz szerintem nem a DS4 a legjobb választás,pont a leírtak miatt.

Mi van akkor ha az illető nem akar váltani majd PS4-re,nem teljes értékű kontrollerrel szenvedjen?

Én PS4-ről jöttem vissza PS3-ra......

(#77886) A`rpi válasza perge666 (#77885) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Jobb az ergonómia, és ha amúgy is van használható DS3-ma el lehet lenni a DS4-el is kényelmesen.

Szerintem sokkal kényelmesebb egy DS4 mint egy DS3. :K És ha fel is számolná valamiért a PS3-mat, egy DS4 et egyszerűbb eladni, mint egy DS3-mat. Nagyobb a piaca. :)

(#77887) csurdongulos válasza perge666 (#77883) üzenetére


csurdongulos
tag

Ja, igazad van, ebben az elektronikai szegmensben ezt jelenti, az autó alkatrészekben nem erre használják és ez zavart meg.

(#77888) perge666 válasza A`rpi (#77886) üzenetére


perge666
veterán

Igazad van,egyetértek,de a rezgés meg a PS gomb használhatatlansága nekem nagy érvágás.

Arról nem is beszélve hogy a DS4 kontroller akkuja elég vicces a DS3-hoz képest. / üzemidő /

(#77889) allin00


allin00
csendes tag

Sziasztok. Olyan lehetőség van, hogy csak a játékmentésekről készítsek biztonsági mentést pendrivera? Mert készítettem egy biztonsági mentést, de konkrétan a storeból letöltött játékokat meg mindent lementett, de nekem csak a mentések lennének fontosak.
Thx!

(#77890) A`rpi válasza allin00 (#77889) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sziasztok. Olyan lehetőség van, hogy csak a játékmentésekről készítsek biztonsági mentést pendrivera? Mert készítettem egy biztonsági mentést, de konkrétan a storeból letöltött játékokat meg mindent lementett, de nekem csak a mentések lennének fontosak.
Thx!"

[link]

(#77891) allin00 válasza A`rpi (#77890) üzenetére


allin00
csendes tag

Köszönöm! :R

(#77892) csurdongulos válasza A`rpi (#77884) üzenetére


csurdongulos
tag

Végül ps4 v2-es kontrollert vettem, 12500 volt, bontatlan, gyári (alza.hu black friday akcióban vásárolt be belőle a srác). A fifa jó vele, viszont a gran turismo nem irányítható vele, sajnos eszembe sem jutott, hogy rákeressek a játék specifikus kompatibilitásra. Elég nonszensz amúgy, mert azt írják, hogy a ds3 xo stb gombjai nyomásérzékenyek, és ez az oka. Igazán csinálhattak volna egy patchet erre. 🙂 Mindegy, nem a világ vége, a fiammal úgyis a fifa az elsődleges. Köszi a segítséget az előző hozzászólásokban!

(#77893) A`rpi válasza csurdongulos (#77892) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Köszönjük a tapasztalatod, a későbbiekben ezt majd kiemeljük, bár az idáig is tudni való volt hogy az exkluzív játékoknál főleg a giroszkóp végett az irányítás nem, vagy csak korlátozottan működik DS4, és a PS3 esetében.

(#77899) sayen2


sayen2
csendes tag

Sziasztok !
Újabb tipusú CECH-4204C superslim és régebbi CECH-2504A slim konzol közül szerintetek melyiket lenne érdemesebb megvenni inkább ? ( és miért :F )Mind kettő 500 gigás 1joy .

(#77900) A`rpi válasza sayen2 (#77899) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Slim előnye a halkabb lemezes működés. Minőségibb megjelenés.

Super Slim előnye kisebb fogyasztás, cserébe az optikai meghajtó egyszerűbb, sérülékenyebb, és még zajosabban is működik.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.