Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78951) arty válasza tboy93 (#78950) üzenetére


arty
veterán

akkor most kz1 ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78952) tboy93 válasza arty (#78951) üzenetére


tboy93
nagyúr

Azt vegul nem vettem meg. Resi 2-3, KZ 2-3, RDR, La Noire, Beyond, GoW collection 1-2, GoW 3 közül kéne nekiessek valaminek.

(#78953) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Srácok! Szeged környékén van aki össze tudná nekem rakni a teljesen szétkapott Ps3 kontrolleremet?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#78954) aszti75


aszti75
senior tag

Sziasztok!
Most vettem a fiamnak egy slim-et. Kérdésem az lenne,hogy ha vennék hozza egy Sony Eye Camera-t,akkor az ugyan úgy működik,mint a Kinnect az Xboxnál?
:R

(#78955) vargalex válasza aszti75 (#78954) üzenetére


vargalex
félisten

Nem, PS3 esetében kell hozzá move kontroller.

Alex

(#78956) aszti75 válasza vargalex (#78955) üzenetére


aszti75
senior tag

Köszönöm :R

(#78957) fausto válasza aszti75 (#78954) üzenetére


fausto
addikt

Van 1-2 játék, aminek elég csak a kamera, de nem egy nagy durranás egyik sem

(#78958) aszti75 válasza fausto (#78957) üzenetére


aszti75
senior tag

Végül is,nem létszükséglet a kamera. Csak kis mozgás ösztönzésére gondoltam,hogy ne csak a kart nyomja ülve..
Viszont több tízezer forintot nem fektetnék bele.

(#78959) arty válasza aszti75 (#78958) üzenetére


arty
veterán

aprón szokott lenni 10-12 ezerért pakk, move + kamera... :)
ha kellően kicsi a gyerek, még ráveheted, hogy ugrabugráljon (nekem a 10 éves már nehezen akar a kinect előtt is ugrálndozni :D )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78960) aszti75 válasza arty (#78959) üzenetére


aszti75
senior tag

Szét nézek majd akkor....

10 éves nálam is a gyermek,de hiperaktív....
5.emeleten,panelben nem baj,ha kicsit mozog(az alattunk lakó nagy örömére) :DDD
Nekem nem nehéz mozgásra bírni :DD

[ Szerkesztve ]

(#78961) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Sziasztok!

Egy újabb jel, hogy lehet mégsem kéne annyi energiát belefektetnem ebbe a generációba:
Történt, hogy vettem egy CoD: Modern Warfare 2-t. Gondoltam, hogy belelesek a multijába és látom, hogy még játszanak vele szép számmal. Eljátszottam vele kb. LvL4-es szintig utána tartottam egy kis szünetet (játékból kilépés és konzol lekapcsolva).

Majd visszaérve a szünetről jött a meglepetés: Visszaállt a statom LvL1-re! :Y Nice! :W

Nyilvánvalóan marhára nem örültem neki, de ami még bosszantóbb, hogy megoldást sem nagyon találtam rá.

Kérdés1: Találkozott már valaki ezzel vagy hasonló problémával és létezik olyan életképes megoldás amivel ezt ki lehetne küszöbölni?
Kérdés2: Fórumokon olvasva állítólag a BlackOps 1 is szenved ugyanettől a problémától. Kérek megerősítést, hogy ez tényleg így van-e, mert akkor erre a platformra inkább nem venném meg, a zöld konzolon meg már megvan és azon tudom hogy ott legalább működik.

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#78962) arty válasza vm93hun (#78961) üzenetére


arty
veterán

tudtommal ez a "most" először játszók problémája :) a "régi" accountok őrzik a progresst.

a legjobb, hogy a mai napig kifizethető a nem működő, fél-játék a store-ban........

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78963) aszti75


aszti75
senior tag

Sziasztok!
Kaptam a ps3 mellé (amit most vettem)egy Logic3 Topdrive Gt kormányt.Mivel sík hülye vagyok a ps-hez,a kérdésem az,hogy támogatja egyáltalán a ps3 ezt a fajta kormányt? Ugyanis egy-két gomb használható a GT menüjében,de irányítani a játékot már nem lehet vele. A játékon belül a kormány opcionál nem szerepel a Logic3, tehát ott nem tudom beállítani.
A ps menüben tökéletes....
Valaki fel tudna világosítani? :R

Köszönöm

(#78964) arty válasza aszti75 (#78963) üzenetére


arty
veterán

ps3-on a kormánytámogatás úgy működik, hogy vagy a játék támogatja direktben az adott típust, vagy "kontrollerként" funkcionál a kormányod

direktben a legtöbb játék néhány logitech modellt szokott támogatni, esetleg 1-2 thrustmastert - a logic3 így szinte biztosan csak kontrollerként tud funkcionálni az autós címekben

GT-t úgy próbáltad, hogy CSAK a kormány van a ps3-ra csatlakoztatva, Player1 kontrollerként?
és pl már a GT menüjében sem megy a kormány d-pad-jával a navigáció?

manual alapján semmi extrát nem kell csinálni:
Turn "ON" your PS3
The four LED's will begin to flash
Press the MODE button to connect the Steering Wheel
Press and hold the MODE button for 2 seconds to enter the PS3 home window
The LED number indication on the steering wheel will represent the player number the steering wheel isassigned to :
LED 1 ~ 4 = Player 1 ~ 4
LED 1 + 4 = Player 5
LED 2 + 4 = Player 6
LED 3 + 4 = Player 7

más játékkal nem próbáltad?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78965) tboy93


tboy93
nagyúr

Tegnap végre sikerült megszereznem az utolsó hiányzó God of War részt, az Ascension-t is. Ráadásul pofátlanul alacsony áron :D

(#78966) aszti75 válasza arty (#78964) üzenetére


aszti75
senior tag

Csatlakoztatva volt a kontroller is. GT-ben abszolút nem megy. Már a D pad sem. Próbáltam a GRID-del is,azzal viszont működött. Igaz,a váltót már nem tudtam beállítani. :R

(#78967) tboy93


tboy93
nagyúr

Lett egy Ratchet & Clank: A Crack In Time-om, a PS3-as Ratchet játékok között van sorrend? PS4-es az reboot ugye?

(#78968) Weareus


Weareus
addikt

Üdv. Vettem egy PS3 super (v. ultra?) slimet ha-n a Demon's Souls miatt. Minden ok, de a bal oldali stick néha kicsit beragad.
Lehet ehhez még újonnan jófélét venni?
Vagy esetleg egy hangyányi WD40-et ha ráfújok, az bajság?
Asszem a WD40 a kontaktot nem akadályozza.

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#78969) tboy93 válasza Weareus (#78968) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem ne fujkalj bele semmit. Inkabb szet kene szedni es kitakaritani.

(#78970) arty válasza tboy93 (#78967) üzenetére


arty
veterán

van egy rahedli ps2 remazter ps3on, ill. van a future trilógia, amiben a crack in time is bennevan

ill. van még az All-4-One ... amit én imádtam, mert a gyerekekkel tudtuk egyszerre nyomni (akár 4-en is lehet), majdnem kétszer végigment. egyedül valószínűleg nem nagy cucc.....

és igen, a ps4-es is egy ps2-ps3 rész remazterje vagy talán remake-je :) szal én azt az első ratchetet nem nyomnám, azt majd ps5ön, 60fps-el, brutál jó graffal lenyomod egyszer...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78971) tboy93 válasza arty (#78970) üzenetére


tboy93
nagyúr

Lehet a ratchet részek beszerzését elengedem, amúgy is elég ritka.

Mondjuk az egész ps3 használt piac eléggé döglődik már, akitől vettem pár játékot pár hete, az is mondja hogy van otthon 3-400 lemeze és nagyon nehezen tudja eladni őket. Nekem is van most felesleges 10+ játékom amivel szenvedek, a kapos címek kipörögtek az első nap, a többire meg alig van érdeklődés.

(#78972) arty válasza tboy93 (#78971) üzenetére


arty
veterán

manapság eladni nehezebb, mint venni - tény :)

anno 2010 után kicsivel megvettem mind a három ratchetet, de csak másfélig bírtam és el is adtam őket, nem kerültek a gyűjteménybe, akkoriban nem jöttek be... (persze ezt azóta már sajnálom, most újra megvenni őket már nehéz lenne, ritkán van 1-1 rész eladó, szal egyelőre én is elengedtem...)

DE coop mókára az all4one szerintem kihagyhatatlan :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78973) tboy93 válasza arty (#78972) üzenetére


tboy93
nagyúr

Fogtam eladtam egyben a pakkot ami volt, érdekes módon így percek alatt elment :U

(#78974) arty válasza tboy93 (#78973) üzenetére


arty
veterán

mondjuk baromi jóáras pakk volt ez így......... :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78975) tboy93 válasza arty (#78974) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem így is bőven megérte. Múlt héten vettem egy 23 játékból álló pakkot 15.000Ft-ért. Hosszas egyeztetés kellett ugyan, egy vidéki kislányé volt, de csak sikerült feljuttatni Pestre.

Az egész pakkot egy GoW Ascension miatt vettem amúgy. A 23 játékból megtartottam 7-et (Ascension, COD MW trilogy díszdobozos, Ratchet stb.), 5 kelendő játékot eladtam belőle kb másnap 15.000Ft-ért, a maradék 11-et meg egyben 15e Ft-ért most.

Ergo kerestem a pakkon 15e Ft-ot + lett mellé 7 játékom, illetve 4 meglévő játékom jobb állapotúra cseréltem :D Ha kitartom kereshettem volna rajta többet is, de nem volt hozzá türelmem.

[ Szerkesztve ]

(#78976) arty válasza tboy93 (#78975) üzenetére


arty
veterán

Uh. Pedig már majdnem megsajnáltalak :( :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78977) AggressiveGT


AggressiveGT
csendes tag

Hol érdemes kontrollerhez vezető fóliát nézni?

(#78978) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok! Adott ket eredeti dualshock 3, egyik sem akar tolteni. Egy kabelt kaptam a géphez, usb teszterrel néztem es nem vesznek fel toltest. 5.1V 0.00A-t ir a teszter, harom fele toltovel probaltam. A ps3-rol volt még a legjobb a helyzet, ott 0.03A-el toltott a kontroller... Rossz lehet a kábel? Sajnos nincs masik itthon.

(#78979) kreten67 válasza tboy93 (#78978) üzenetére


kreten67
senior tag

99%, hogy az a kábel szakadt vagy nem teljes-bekötésű, ami nem alkalmas a Ps3 kontrollerhez.

[ Szerkesztve ]

(#78980) tboy93 válasza kreten67 (#78979) üzenetére


tboy93
nagyúr

szerzek masikat, remelem csak ennyi :))

(#78981) arty válasza tboy93 (#78980) üzenetére


arty
veterán

plusz fontos, hogy a ds3 azután tölt, hogy volt "valami" usb(?) handshake - tehát buta telefontöltővel reménytelen :) ps3, pc, nas, bármi ami "detektálja" a rádugott usb eszközt, az tudja tölteni (vagy persze direkt dualchosk töltő is jó, nyilván)

gyorstöltővel viszont nem próbálkoznék, azt még a ds4 se szerette

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78982) tboy93 válasza arty (#78981) üzenetére


tboy93
nagyúr

Dualshock toltot kerestem de nem nagyon kapni mar :(

(#78983) arty válasza tboy93 (#78982) üzenetére


arty
veterán

aliexpressz... de nem ajánlom jó szívvel :D pláne h mára kezd kimondottan érték lenni egy jól működő DS3.....

a beépített akkuk nem tudom meddig fogják bírni, az utángyártottak meg mind szarok (vagis.... lehet h van jó, de mi az esély h belenyúlsz?)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78984) tboy93 válasza arty (#78983) üzenetére


tboy93
nagyúr

Valami megoldas kene, mert az tok szar, hogy csak a bekapcsolt ps3 tolt, nem talaltam olyan opciot mint ps4 eseteben, hogy kikapcsolt allapotban is adjon delejt az usb...

(#78985) kreten67 válasza tboy93 (#78984) üzenetére


kreten67
senior tag

Én a TV-re dugva töltöm a Ps3 és Ps4 kontrollereket, mert a Tv az mindig megy nálunk. A TV hátuljából előre hoztam az USB-t, egy 50cm-es usb hosszabbító kábellel, hogy ne keljen bujkálni a TV mögé. Nem tudom, hogy mindegyik TV alkalmas a töltésre, de nálunk az 55" 4K 3éves Samsung és egy 2 éves 65" 4K LG okost-TV, mindkettő felismeri és tölti. Valószínűleg csak az "OKOS TV" alkalmas a töltésre.

(#78986) Wlac


Wlac
Ármester

Én eddig abban az illúzióban voltam, hogy csak a PS3-től lehet tölteni a DS3-akat. Ha az eredeti töltőkábelt adapterbe vagy akár PC-re dugtam, már nem töltötte nekem, csak ha a PS3-ból kapta az áramot.

“The wha-"

(#78987) kreten67 válasza Wlac (#78986) üzenetére


kreten67
senior tag

Most rádugtam a DS3-ast a notebookomra, egy jó-minőségű nem eredeti USB kábellel, és a notebookom felismeri az eszközök között mint Ps3 kontroller, és tölti is az akkut. A notival nem szoktam tölteni, de most kipróbáltam. Nálam továbbra is a TV a nyerő.

(#78988) tboy93 válasza Wlac (#78986) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mekkora nyomisag mar ez amúgy :D

(#78989) tboy93


tboy93
nagyúr

Leporgott a Beyond Two Souls, ezzel potoltam a 3. nagy quantic dream jatekot. 2-3 eve PS4-en belekezdtem, de meguntam a harmadanal es eladtam. Most PS3-on vegigporgott. Az igazat megvallva jobb nem lett, nem rossz, de a Heavy Rain es a Detroit szerintem sokkal jobban sikerultek. Technikai oldalrol egy kifagyas volt, amikor csontra az egesz PS3-at kiutotte, ezen kivul csak a framerate-el voltak gondok, sokszor szerintem ilyen 15 fps-t ha produkalt a jatek.

(#78990) vargalex válasza tboy93 (#78989) üzenetére


vargalex
félisten

Nálunk a kisfiam annyira élvezte (két játékos üzemmódban nyomtuk), hogy utána újra elkezdte a nővérével is. Fagyás nálunk nem volt.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#78991) tboy93 válasza vargalex (#78990) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kar hogy a ps3-as verzioban nincs magyar felirat. Tobbi endingre is kivancsi lettem volna, de lusta vagyok ujrajatszani.

(#78992) fausto válasza tboy93 (#78991) üzenetére


fausto
addikt

PS3-on is magyar feliratos. Lehet, hogy külföldi lemezed van

(#78993) tboy93 válasza fausto (#78992) üzenetére


tboy93
nagyúr

Akkor valószínűleg igazad van, külföldi lemezt fogtam ki :))

(#78994) vargalex válasza tboy93 (#78993) üzenetére


vargalex
félisten

Éppen mondani akartam, hogy mi magyar felirattal toltuk. Csak elbizonytalanítottál és gondoltam először megnézem. De akkor jól emlékeztem.

Alex

(#78995) KRoli92


KRoli92
tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy az normális, hogy lefagy játék közben a ps3? Tegnap kb egy óra játszás után GTA V lefagyott, kézzel ki kellett nyomnom a konzolt, mert a kontrollerre nem reagált. Pár hónapja vettem, tettem bele egy szinte új 250gb hdd-t, Hen,webman és irisman lett telepítve, eddig nem tapasztaltam lefagyást, csak tegnap. Net nem volt kapcsolva, hddről ment a játék, nem lemezről. Super slim a konzol. Lehet hogy ez normális, csak én nem nagyon értek hozzá, régebben nem játszottam ps3-al. A ps3 kb 55 C körül van, pár óra játék után ha egyből megnézem, akkor 60 C körül. Gondolom ez jó hőmérséklet.

[ Szerkesztve ]

(#78996) tboy93 válasza KRoli92 (#78995) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ha egyszer egyszer lefagy, az tekinthető normalisnak. Nekem is fagyott mar le ps3, ps4, ps5.

(#78997) tboy93


tboy93
nagyúr

Wooow. Lenyomtam a God of War elso reszet. Eddig csak a 2018-as resszel jatszottam, az nagyon tetszett, de nem tudtam hova tenni par dolgot.

Komolyan mondom, hogy a mai napig megallja a helyet ez az elso resz remasterelt valtozata. Baromi pörgős, van egy ket jopofa fejtoro es tetszett a sztorija. A kamera nehol nagyon epikusan van kezelve. Teljesen elkapott a retro hangulat, baromira élveztem :D Bar volt egy ket platformer resz, ahol a hajamat teptem. :B

(#78998) perge666 válasza tboy93 (#78997) üzenetére


perge666
veterán

Nekem a God Of War 1-2 nagy kedvencem,többször is végig vittem már őket.
A 2018-as rész az elején nagyon tetszett,de aztán nálam unalomba fulladt aztán kb a felénél abbahagytam,majd egyszer talán adok még neki egy esélyt.

(#78999) fausto válasza tboy93 (#78997) üzenetére


fausto
addikt

Ja, egészen más hangulat. Ráadásul részről részre monumentálisabb. Én nem rég a 3 remastered-et játszottam újra és annyira jó volt, hogy lassan előveszem az első kettőt is.

(#79000) KRoli92 válasza tboy93 (#78996) üzenetére


KRoli92
tag

Értem. Köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.