Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78351) arty válasza Vadasz1 (#78350) üzenetére


arty
veterán

de most CFW van fent, nem?

próbáld meg safe módból feltenni, hátha!
[link] (angol megy?)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78352) Vadasz1 válasza arty (#78351) üzenetére


Vadasz1
tag

Igen CFW van fent .probáltam és ugy is
https://www.youtube.com/watch?v=7nDfehwIax0
ez a hiba van nekem is

(#78353) arty válasza Vadasz1 (#78352) üzenetére


arty
veterán

akkor ugyan abból a cfw-ből próbálj 4.86-ot ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78354) Vadasz1 válasza arty (#78353) üzenetére


Vadasz1
tag

Néztem de abbol nem találtam ,Cobra 4.84-et találtam és azt engedte

(#78355) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Ejjnye ejjnye. :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#78356) arty válasza Carlos Padre (#78355) üzenetére


arty
veterán

maradj má' ! épp jó útra próbál térni... :D

"milyen FW-t akarsz feltenni? hivatalos 4.86-ot"
"igen"

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78357) Vadasz1 válasza arty (#78356) üzenetére


Vadasz1
tag

Igen

(#78358) Vadasz1 válasza Vadasz1 (#78357) üzenetére


Vadasz1
tag

Online se tudom frissiteni,letölti de telepitésnél ugyan az a hiba.

(#78359) Balinov


Balinov
félisten

Srácok, vezeték nélküli kontrollert (gyári) csak a ps3hoz adott MINIUSB kábellel lehet tölteni? Ugye a hülye 2 kontroller, egy kábel esete forog fenn.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#78360) MasterMark válasza Balinov (#78359) üzenetére


MasterMark
titán

Bármilyen jó.

Switch Tax

(#78361) arty válasza Vadasz1 (#78358) üzenetére


arty
veterán

konkrétan milyen FW van fent?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78362) Balinov válasza MasterMark (#78360) üzenetére


Balinov
félisten

:R Lehet vadaszok valami olcsot, ezereves Olympus kompakt pekfenyezohoz adott miniUSB kabelem van csak, azzal nem tolt (pedig a kabel jo, m43 vaz FW upgrade-jet is azzal oldottam meg).

Halistennek..annak ellenere, hogy a ps3slim es a kontroller mar tobb, mint 6 eves meg mindig jol birja strapat, igaz, csak a 6evessel jatszunk LEGO-s jatekokat nehanapjan, szoval nincs annyi jatek, mint minkor COD4 fuggo voltam gyerek elott :)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#78363) arty válasza Balinov (#78362) üzenetére


arty
veterán

miről próbáltad tölteni a kontrollert? ps3-ról?

az tény, hogy csak töltőkábel nem elég, mert a ds3 valami handshakinget is csinál a host-al, csak akkor kezd tölteni - tehát ezért nem jó egy sima fali usb töltő... viszont azt mondod, neked rendes adatkábel sem ok, ezért érdekel, hogy jó eszköz volt-e a töltő :) elég sokféle miniusb kábelem van itthon, ami adatkábel is, azzal megy (én a NAS-ra szoktam rádugni a ds3-at, az megy 7x24)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78364) Weareus


Weareus
addikt

Üdv.
Ps3 superslim lett végül. Köszönet Wlac és perge666 kollégáknak. :R
Kérdés: milyen 720p-s monitort érdemes venni hozzá?
Az Uncharted és a Demon's Souls is 720p-s játék.
Tudom, hogy van milyen monitort vegyek című topik, csak gondoltam itt frekventáltabban fordulnak elő olyan emberek, akiknek ebben a ps3-milyen monitor kérdésben több tapasztalata van.
A ps4-hez van egy fullhd 100-valáhány cm-s képátlós tv-m, próbáltam azon, de ott már a 720p hagy némi kívánnivalót maga után. Ja, és igen, HDMI is kéne.

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#78365) A`rpi válasza Weareus (#78364) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"A ps4-hez van egy fullhd 100-valáhány cm-s képátlós tv-m, próbáltam azon, de ott már a 720p hagy némi kívánnivalót maga után. Ja, és igen, HDMI is kéne."

Ha teheted távolabbról használd PS3-mal.
Csodát nem fog tenni a natív megjelenítő. Én nem áldoznék rá.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak monitor kérdésben: [link]

(#78366) rumkola válasza Weareus (#78364) üzenetére


rumkola
veterán

Én fullhd 55 és 4k 55 TV-t használok hozzá 2méterről. Nekem nincs ezekkel semmi bajom, nem is értem a kérdésedet, emberek milliói használják így.
Viszont a 720-as monitor tutira gáz lenne....

[ Szerkesztve ]

(#78367) arty válasza Weareus (#78364) üzenetére


arty
veterán

már nem lehet kapni 720p megjelenítőt, régen is iszonyat ritka/különlegesség volt, ráadásul rengeteg játék a 720p-t sem éri el ps3on ...

ha a pixelesség zavar a nagytévén: vegyél le az élességből a tévén, ülj messzebb, játsz a maroknyi 1080p játékkal, olyan játékkal amiben jó az AA, stb stb stb ;)

b.) fhd plazma, hdready plazma, oled, "hd-crt", crt :D (mondjuk utóbbiakhoz nem árt a hackelt ps3)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78368) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.
Vásároltam egy PS3 Super Slimet. A trófealistámon rengeteg befejezetlen játék van. Olyan kérdésem lenne, hogy van-e lehetőségem megnézni, hogy Battlefield 3-ban mennyien játszanak online PS3-on?
Előre is köszönöm a segítséget.

(#78369) Weareus válasza A`rpi (#78365) üzenetére


Weareus
addikt

Köszi.
Akkor elengedtem...

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#78370) A`rpi válasza Csabee86 (#78368) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Régebben meg lehetett nézni, valószínű mer lekapcsolták a statisztika szervereket, vagy én nem találom.

(#78371) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Lehet béna kérdés, de a SIXAXIS miben más a dualshock 3-hoz képest? Vagy a kettő ugyanaz? Minden ps3 kontrollere képes vezeték nélkül működni?

(#78372) Energie X válasza HaZsolt (#78371) üzenetére


Energie X
őstag

A SIXAXIS olyan játékokhoz jó, amik támogatják a kontroller térbeli mozgását (előre hátra, jobbra balra stb.). Az első generációs kontrollerek voltak ezzel a jelzéssel ellátva. A dualshock 3 pedig a rezgést jelenti. Ha jól emlékszem a dualshock 3-as kontrollerek mind sixaxis-osak, de a s sixasis kontorllerek nem tudják a dual shock 3-at!
Sixaxis-t használó játékból nekem csak 1 db volt a Heavenly sword.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#78373) Bogyi007 válasza Energie X (#78372) üzenetére


Bogyi007
veterán

A MotorStorm is ilyen volt, és a Heavy Rain is támogatta ezt az irányítást és ha jól emlékszem a Dead or Alive Xtreme beach Volleyballban is volt funkciója. :DDD :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#78374) Energie X válasza Bogyi007 (#78373) üzenetére


Energie X
őstag

Ezek nem nem voltak meg sajna. De amúgy hány játék lehetett amiben ezt ki lehetett használni?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#78375) rumkola válasza Energie X (#78374) üzenetére


rumkola
veterán

Az internet korában nehéz a válasz:

[link]

(#78376) perge666 válasza rumkola (#78375) üzenetére


perge666
veterán

A linkben ugyan nincs benne,de határozottan emlékszem hogy a GTA IV-ben is benne van a Sixaxis támogatás.

(#78377) HaZsolt


HaZsolt
őstag

PS3 esetében is működik az hogy a gépet a dualshock ps gombjával be lehet indítani vagy mindig meg kell nyomni a power gombot a gépen? :DDD Rendkívül fontos.

(#78378) Wlac válasza HaZsolt (#78377) üzenetére


Wlac
Ármester

Működik.

“The wha-"

(#78379) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.
Szükségem lenne egy S.O.S. segítségre.
Ugye vettem egy PS3 Super slim 500 gb-os gépet. Ma meg is érkezett.
Üzembe helyezés után meglepődve tapasztaltam, hogy mókolt a gép. HEN szoftver volt rajta. Nem vagyok otthon ebben a témában. A következőt csináltam.
Letöltöttem a Sony oldaláról a legfrissebb rendszerszoftvert (4.86), updateltem a PS3 szoftverét pendrive-ról, majd nyomtam egy quick formatot. Ez így megfelelő?
Segítségeteket előre is köszönöm.

(#78380) vargalex válasza Csabee86 (#78379) üzenetére


vargalex
félisten

Igen, mivel a HEN csak software-os módosítás, így minden gyári állapotú lett.

Alex

(#78381) arty válasza vargalex (#78380) üzenetére


arty
veterán

Nem vagyok benne biztos, hogy az a hdd tényleg le lett rendesen csupaszítva... nem tudom mit csinál a sony féle "törlés"... lehet h a patricionált/formázott hddről már csak mappákat töröl, valami korábbi tört app ottfelejtett valamit, amit egy GTA5 mondjuk feljelent a sonynál...

én biztos ami biztos, pécén törölném a hdd-t és utána ismét felismertetném a ps3-al...

és még mindig lehetnek a flash-ben árulkodó nyomok, de azzal backup hiányában nehéz bármit kezdeni...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78382) Balinov válasza arty (#78363) üzenetére


Balinov
félisten

Nos, a hülye én voltam, régen, amikor próbáltam egy o+2 toltovel akartam, most meg kiesett egy random mininUSB kábel a szekrényből, ps3 második portjara dugva gyönyörűen tölt :B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#78383) arty válasza Balinov (#78382) üzenetére


arty
veterán

Sajna ez ilyen. Alternativa egy direkt ps3 töltő beszerzése.

És ismerve a lithium akkuk háklijait, pár havonta beütemezni egy töltést minden eszközre....

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78384) perge666 válasza arty (#78383) üzenetére


perge666
veterán

Én is hasonlóképpen teszek,1-2 havonta fel dugom töltőre az akkus nem használt cuccaimat.

(#78385) Buskerud


Buskerud
csendes tag

Sziasztok!

PS3 superslim

Hiba: Elkezdek játszani 5 perc után közepes fokozaton forog ventilátor, 30 perc után meg maximum fordulatszámon.

Kétszer szedtem szét , pasztáztam plusz portalanítás, de semmi változás, ugyanúgy üvölt a ventilátor. Érdekesség ha visszalépek a főmenübe és csak hagyom ott egy órát , semmi változás ventilátor üvölt nem csökkenti a fordulatszámot. Az egyik szervizben láttam olyan megnevezést , hogy ventilátor túlvezérlés hiba javítása . Vajon ez mit takarhat. Köszi, üdv, Áron

(#78386) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.
Medal of Honor (2010)
Battlefield 3
Medal of Honor Warfighter
Eme három játékhoz keresnék játszótársat az online trófeák gyűjtögetéséhez.

(#78387) perge666 válasza Csabee86 (#78386) üzenetére


perge666
veterán

A Medal Of Honor jó játék?
Tavaly megvettem lemezesen a GTA IV és a V mellé,de még nem volt a gépben azóta sem. :B

PS1-es korszakból imádtam az 1. és a 2. részét,na meg PS2-n a Rising Sunt,de a többi már nekem nem volt az igazi.

(#78388) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Valaki találkozott már, olyan problémával, hogy nem lehet kivenni FAT gépből az alaplapot? :DDD

Adott egy PS3. Matrica még rajta, tehát soha nem bontották meg. Szépen süvít játék alatt, azért nem ártana egy paszta neki. Viszont a két hűtő blokkból az egyik annyaria ragaszkodik a lapkához, hogy olyan mértékű feszegetésre, mikor már félek, hogy repedhet a nyák, sem akar mozdulni. Így pedig a lapot sem tudom kivenni a házból :N

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#78389) MasterMark válasza BlackSoft (#78388) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, van ilyen. PC-nél csináltam már olyat, hogy a borda alatt a paszta anyira össze volt ragadva a procival, hogy a procit kirántotta a zárt foglalatból.

Egy kis forgatás segíeni szokott.

Switch Tax

(#78390) arty válasza BlackSoft (#78388) üzenetére


arty
veterán

hajtsd meg szetszedes elott valami durvabb jatekkal, hogy atmelegedjen! utana le fog az jonni :)

buskerud: hivd fel a szervizt ;)
b.) opcio lehet h hackeled es akkor hatha a manualis fan control segitHET... (de akkor az online ugrott vagyis en nem kockaztaznek)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78391) agyhalal


agyhalal
aktív tag

Sziasztok!
Szükségem lenne egy kis segítségre. Gyerekeim egyik kedvenc játékuk kb. 71%-os mentését törölték véletlenül és rögtön utána sikeresen el is indították a játékot, úgyhogy most a gépen is és a felhőben is (PS Plus) van egy 0%-os mentés a játékról.
Van rá bármi mód, hogy visszanyerjem azt az egy mentést?
Régen Windows-hoz használtam Get Data Back-et és társait, de tudom, hogy a PS valami egész más file rendszert használ.
Amúgy mi értelme van a felhőbe mentésnek, ha egy téves törlés után ott is törlésre kerül a mentés? :F

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#78392) arty válasza agyhalal (#78391) üzenetére


arty
veterán

"GameOS partition is an UFS2 256-bit file system with a sectorsize of 512 bytes (4096 bits).Because is perconsole encrypted, it is not possible to read out the data on it with another console (it will just ask to reformat it, to set it to its own perconsole encryption, hence emptying the drive)" - ezek alapján nem lesz/lenne visszanyerhető a törölt fájl (amennyiben valóban volt fájl törlés és nem csak ugyanaz a fájl lett nullázva/adattal feltöltve...)

a felhőmentés értelme, hogy a ps3/hdd elhalálozása esetén van egy másolatod az "aktuális" állapotról (valójában a legutolsó automatikus szinkronizálás időpontjáról)

a rendszer nem hivatott eldönteni, hogy te akarattal törölted-e/módosítottad-e a mentést helyben/felhőben, így nem tárol több verziót róla, ez nem "rendes backup" :)

ps3 esetén egyébként van lehetőséged a mentéseidről "rendes backup"-ot készíteni, pl pendrive-ra, ezekből több példányt tárolni, ami más-más időben készült

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78393) agyhalal válasza arty (#78392) üzenetére


agyhalal
aktív tag

Köszönöm a válaszod. Valójában nem is számítottam másra :)

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#78394) BlackSoft válasza MasterMark (#78389) üzenetére


BlackSoft
addikt

Ez volt a terv, de az a baj, hogy a blokknak pont annyi helye van mozogni, amennyit a lapot tudom forgatni, így pedig nem érek el vele semmit :(((

#78390 arty: Én is erre gondoltam, hogy felmelegítem rendesen, csak nem tudom attól a megkövült paszta mennyire lesz tőle kevésbé kötőanyag.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#78395) arty válasza BlackSoft (#78394) üzenetére


arty
veterán

classic xboxnál nálam bevált :) hármat pucoltam ki az elmult évben, mindhárom ugy rákövült, hogy csak téptem volna :( kis hajtás után SIMÁN csak lecuppantottam :)

(ps3-ból csak egy slimet kaptam szét, az simán lejött, szerencsére)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78396) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.
Lenne egy kérdésem.
Van 3 kontrollerem. Egyik sem tökéletes állapotú. Szeretném felújítani a kontrollereket.
(új akksi, új analóg karok, L1, R1, L2, R2 gombok cseréje)
Kérdésem, hogy itthon lehet-e ilyen alkatrészeket kapni, vagy marad az ebay?
Illetve megérheti ezzel vacakolni vagy vegyek új kontrollereket? (8900 - 9000 ft körül lehet új kontrollereket kapni)

(#78397) kreten67 válasza Csabee86 (#78396) üzenetére


kreten67
senior tag

Az eredeti kontrollereket érdemes felújítani, mert amit 8000ft-ért vásárolsz, azok után-gyártottak. Alkatrészeket én is az Ebay vagy Aliról vásároltam eddig. Az analógok cseréje azért nem annyira egyszerű. Én napi szinten forrasztok szervízesként 150w-os pákával, amihez van cin-elszívó, így néhány perc alatta kiszedem, de nélküle macerás lenne.

[ Szerkesztve ]

(#78398) rumkola válasza Csabee86 (#78396) üzenetére


rumkola
veterán

Sajnos gyári kontit már nem kapni sehol újonnan, az utángyártottal pedig néha gond lesz (szar akksi, sixaxis nem működik stb.)

(#78399) Elims válasza Csabee86 (#78396) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Ha magadnak csinálnád megérné,ha továbbadásra akkor szerintem nem.
Egyébként gombok terén mit értesz?Mit cserélnél?

(#78400) Csabee86 válasza Elims (#78399) üzenetére


Csabee86
senior tag

Szia.
Magamnak csinálnám. Felújítani gondoltam, mivel van 3 kontrollerem is, de mindegyik viseltes állapotban van. Ha már cserélném rajta a dolgokat akkor mindent szeretnék rajta cserélni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.