Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78651) Wlac válasza arty (#78649) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem írtam, de emlékszem, hogy kikapcsolt rezgéssel volt. Ha visszakerül hozzám a gép, poénból megint lemérem, úgyis tervezem az Infamous 2-t végigjátszani.

“The wha-"

(#78652) arty válasza Wlac (#78651) üzenetére


arty
veterán

jah, az val'szeg sokat számít!

mostanában sega rally online arcade-t játszogattam sokat, ott FOLYAMATOSAN mennek a rezgőmotorok a "terepen" (de tényleg, nincs egy pillanat nyugalom), reggeltől késő délutánig nem bírta a ds3 :) nyilván, ezek emellett 10 éves kontrollerek, 10 éves akkuval.... ahoz képest kisebb csoda, hogy nem halott mind :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78653) Elims válasza arty (#78650) üzenetére


Elims
veterán

Tartok attól,hogy ahonnan vetted a ps3 joy-od+a gt5-öd..hogy is mondjam..szerintem becsaptak.
A ps3 joystick akku tekintetében (is) nagyon eltalált.Ezt nem csak én mondom,hanem rajtad kivül mki,akinek rendesen működő kontrollere volt/van. (Nekem kényelmesebb is mint a ps4-es joy.)

Gt5 szaggatás? :-) Nem tudom,én kicsit sem vettem ilyet észre.Ha lett volna,5perc játékom lenne benne,ehelyett van x00.Belsőnézetet sajnos nem tudom,soha nem játszottam úgy semmit,aki ahhoz van szokva biztos,hogy uavaró a hiánya.A törésről meg az én véleményem az,hogy ez nem egy burnout vagy need for speed x,ez gran turismo.Ez más kategória..de persze ha vki máshoz van szokva érthető. ;-)

Nem sértésnek szántam egyetlen karaktert sem csak sokan annyira ajnározzák a gt6-ot,hogy nekem bicskanyitogató és mindig inkább kerülöm a témát..a gt topikba nem olvastam bele már x ideje.
A ps3 joy akksi témája meg sokszor kitárgyalt dolog,ha vki használt már normális ps3 joy-t,tudja,hogy az akksija bizony bitang jól sikerült.

(#78654) atirag


atirag
őstag

Eladásban lenne kérdésem. Van egy fat ps3-am ami talan 80gb-os és néhány órát használtam. És most előkerült. A dobozában áll már régóta. Van hozzá 5 jó minőségű játék. Van értelme hirdetni még ezt vagy raktározzam tovább :)?

(#78655) A`rpi válasza atirag (#78654) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha keveset futott, sokat ér, tedd fel az apróra.

Itt a topikba hirdetni tilos.

(#78656) kreten67 válasza atirag (#78654) üzenetére


kreten67
senior tag

Pontosan melyik verzió a Fat Ps3 géped? CECH??

(#78657) arty válasza Elims (#78653) üzenetére


arty
veterán

új, bontatlan volt a ps3, tehát valószínűleg a sony verhetett át (vagy a konzolboltos gyári minőségben tudta újracsomagolni a pakkot és az én gépem mellé egy gyári, új, de szar akkus példányt tett... :D )
a gt5 is új, bontatlan darab volt, bár nem tudom egy használt mennyiben lett volna más....

nagyon eltalálta a sony az akkut, pont belefér a kontrollerbe! kár, hogy nem bírja túl sokáig :D simán el tudom képzelni, hogy van aki rezgést kikapcsolva játszik, ebből adódik a két tábor egymásnak ellentmondó véleménye a kontroller akkuidejéről.... ds3-ból nem volt "sokféle" revízió (hamisítványok voltak, de ahogy mondtam nekem a vacsiúj slimek mellé jártak a kontrollerek - többes szám, mert a 2010 őszi slimet később cseréltem az újabb slimre és azonos "kontrollerrel" jött az is.)

[link] - gt5, néha már-már eléri a 60fps-t, de utána inkább visszaesik 40-50-re és azt tartja is, borzalom szaggatós. a pecsek segítettek valamennyit, de nagyobb előrelépést a gt6 hozott.

A gt5 neve "the real driving simulator". Szimulálja a valódi vezetést. Ahol a falnak menetel törést/sérülést eredményez. Mint a GT-ben az árkád módban (éééérted, árkád módban törik a kocsid, a karrierben nem :D szenzációs dizájneri döntés! de az olajcserére azért odafigyeltek, az kell, mer' szimuláció van - csak törés nincs).
A gétén kívül szinte minden árkád és szim játékban van törés, így nem csoda, hogy "máshoz" voltam szokva... bármi máshoz :D

Semmiféle sértés nem volt a soraidban, csupán az elfogultság sütött át a gt kapcsán.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78658) perge666 válasza arty (#78657) üzenetére


perge666
veterán

Nekem már volt nem egy PS3-am,most is van 2 is,és a gépekhez kapott kontrollerek mind elég durván bírták.
K.B.30 órákat játszottam velük és a rezgést nem kapcsoltam ki egyiken sem.
Tavaly az egyik kontrollerbe vettem utángyártott akkut mert úgy vettem hogy be volt dögölve mindkét akku bennük mert nem használták,és az is hozza kb azt a szintet amit fentebb írtam. Még itt is írtam róla annó.

Nekem a GT5-el nincsenek ilyen bajaim,élvezem és kész,nekem bejön,jobban mint más és ez a lényeg.

Tudom nem nekem címezted az írásod,de gondoltam megosztom énis veled/veletek az én személyes véleményemet. :)

(#78659) atirag válasza kreten67 (#78656) üzenetére


atirag
őstag

Nem tudom. Hol lehet ezt megnézni?

A`rpi : Nem akartam . Csak most került elő sok idő óta.2007ben kaptam.

(#78660) kreten67 válasza atirag (#78659) üzenetére


kreten67
senior tag

Gép alja fekete címke és a hátulján a fehér vonalkódos címkén megtalálod.

(#78661) atirag válasza kreten67 (#78660) üzenetére


atirag
őstag

Köszi. CECHG04. Milyen árban lehet ezeket megpróbálni eladni?

(#78662) kreten67 válasza atirag (#78661) üzenetére


kreten67
senior tag

Sajnos ez a legmegbízhatatlanabb verzió. 20e+ környékét érhet, bár ha a doboza szép állapotú és komplett (csomagolóanyagok, kézikönyv, kábelek stb) akkor gyűjtőknek többet is érhet. Ez így dobozosan a későbbiekben még többet is ér majd.
Amennyiben CECHC04 (ez a legelső kiadás ami Ps2 kompatibilis)lett volna akkor dobozosan 50-60e ft az értéke.
A te verziód utáni pl: CECHK04 vagy CECHL04 , CECHM04, CECHP04 kiadások kevésbé melegednek és valamelyest megbízhatóbbak, de azok se érnek lényegesen többet a tiednél.

(#78663) Rony949 válasza Rony949 (#78626) üzenetére


Rony949
őstag

Bővült a kollekció! :)

Még valamelyik Gran Turismo-t jó lenne beszerezni, utána a többit később szerezném be, szépen, lassacskán.

(#78664) MasterMark válasza Rony949 (#78663) üzenetére


MasterMark
titán

Imádom, hogy azt a retek matricát az elejére ragasztják rá.

Switch Tax

(#78665) Rony949 válasza MasterMark (#78664) üzenetére


Rony949
őstag

Ezt az egyet nem tudom megérteni a Sonynál! Mi a pöcsnek kell ráragasztani ezt a b*szott nagy matricát? Még PS4-es játékoknál is jelen van és egyes daraboknál akár a borító NEGYEDÉT is kitakarja.

Mindegy, nem idegesítem magam rajta. Februárban megpróbálok beszerezni egy viszonylag olcsó Slim-et. :)

[ Szerkesztve ]

(#78666) Elims válasza Rony949 (#78663) üzenetére


Elims
veterán

Csak egyetlen dologgal tudod könnyen leszedni.Sok mindent próbáltam,volt áztatás napokig,óvatos kapargatás,ilyen-olyan vegyszer,egyik sem volt annyira hatékony,mint a hajszárító. :-)
Ha mással próbálod nyomot hagyhat,mattulhat,a hajszárítóval nyom nélkül lehet leszedni.

(#78667) atirag válasza kreten67 (#78662) üzenetére


atirag
őstag

Köszönöm . Akkor lehet kar vele foglalkozni :)

(#78668) perge666 válasza Rony949 (#78663) üzenetére


perge666
veterán

Szuper kis játékok. :)
Majd ha begyüjtötted amit szeretnél egybe is lefotózhatnád.

Amúgy ezekkel el leszel egy darabig,nekem minden része tetszett a maga idejében. / mármint most is tetszik... /

Tavaly ugyebár a Sony jófejségből a vírus miatt ingyen hozzánk vágta az Uncharted Trilogyt PS4-en amit le is töltöttem,de el még nem indítottam. De ami késik az nem múlik,jó lesz egymás után újra játszani őket.

(#78669) Imi91 válasza arty (#78650) üzenetére


Imi91
aktív tag

Szerintem ez a GT5/6 téma eléggé ki lett tárgyalva :DDD
A Gran turismo 6-nak megy még a multi része nem tudja valaki?

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#78670) eeXaa válasza Imi91 (#78669) üzenetére


eeXaa
addikt

nem. 19 végén vagy 20 elején lezárták.

(#78671) arty válasza perge666 (#78658) üzenetére


arty
veterán

örülök, ha van diskurzus :)

egyik kontrolleremben olyan az akku, hogy maxra töltöm, minden perfekt, mutatja xmb h három csíkos/maxon van, 5 perc játék után benyomja, hogy lemerült, tölteni kell lassan.... ezután játszunk vele a szokásos 6-8-10 órát és akkor merül le/kapcsol ki valójában :D bosszantó, hogy reklamál a "gép", de végülis bírja (és tartja a töltöttséget, akár hetekig is, tehát nagyon fura...)

---

héten remélem teljessé válik a gyűjteményem, majd teszek be képeket én is :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78672) Imi91 válasza eeXaa (#78670) üzenetére


Imi91
aktív tag

Köszi az infót :) Nem tudom miért veszik el a multit :S

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#78673) arty válasza eeXaa (#78670) üzenetére


arty
veterán

2018 márciusában, brutál "gyorsan" :((terelték az embereket a bukta gts-be....)

összevetésként: a bf1943 szerverek a mai napig mennek.... 2009-es játék, ott is van számtalan mai folytatás, mégis.

de a sony a ps4es driveclubbal sem volt "kedvesebb", undorítóan keveset hagynak multizni a sony exkluk. persze megtehetik, így is sikeres a platform - sajnos :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78674) Rony949 válasza Imi91 (#78672) üzenetére


Rony949
őstag

Mert a szerverek drágák és egyes cégek nem engedhetik meg maguknak hogy plusz szervert vegyenek, illetve üzemeltessenek, ezért inkább a régi játékok szervereit leállítják és továbbviszik az új játékokhoz.

(#78675) Elims válasza arty (#78671) üzenetére


Elims
veterán

Mondtam én,hogy akksihibás a joy-od. :-)

Én az uncharted 2 multiját sajnálom nagyon.Azt a hangulatot egyetlen játék online része sem tudja visszaadni.
Esetleg a ps4-es division survival része,de az másabb kategória.
A driveclub multija kicsit sem zavar.Az egész játék -grafikát leszámítva- kuka.
Persze lehet,hogy elfogult vagyok. ;-)

Várom a képeket!Szeretem látni,hogy ki/mit gyűjtött össze.Főleg akkor ha rég megvan és nem csak pár hónapra vagy 1-2 évre veszi,majd eladja.
Kicsit megnyugtat,hogy nem csak én vagyok olyan "stikkes",hogy nem adnám el a dolgaim. :-)

(#78676) arty válasza Elims (#78675) üzenetére


arty
veterán

ez EGY kontroller :)

említettem, hogy anno két példányt is új gép mellett kaptam 2010-ben és 1(?) évvel később..... na, ez a HIBÁS ez nem AZ az újonnan vett, ezt vateráztam :P

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78677) arty válasza Rony949 (#78674) üzenetére


arty
veterán

A sony nem engedheti meg magának, hogy egy virtuális gépben futtasson egy apró lobby-kat listázó alkalmazást, másik 15 játék hasonló alkalmazása mellett, ill. másik hasonló ezer virtuális gép mellett? :D

Nyilván nincs ingyen ennek a supportja, de ez legkevésbé pénzkérdés volt, ezesetben.

Elims
én csak az uc3 multit próbáltam, pár órára jó volt, annyira nem fogott meg.... az nagyon más volt, mint a 2??

driveclub-ban nem is csak a multi a gond, hanem h leaderboardok és online trófeák is mind elvesztek, az egymásnak küldhető kihívások, stb.... minden ment a kukába.
lehet h neked nem fáj, de a driveclub volt A SONY árkád autósjáték, amiből ráadásul VR játék is készült később (ami meg kb a legjobb vr autós psvr-re)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78678) Elims válasza arty (#78677) üzenetére


Elims
veterán

Teljesen más volt a hangulata az uncharted 2 multijának.A 3-é sem rossz,de jobb volt a 2-é.

Nem tudom,hogy a driveclub e a legjobb vr autós játék,nem próbáltam,de ha igen akkor a többi sem számít kicsit sem.Egyébként sem nagy a felhozatal..
Még ha csak árkád lenne a driveclub nem is lenne rossz játék,sajnos úgy tákolták össze,hogy vmi szimulátor-árkád egyveleg lett belőle és ha az egyikhez vagy a másikhoz szoktál,esélyed nincs hozni benne a Minimumot.

(#78679) sting2


sting2
addikt

Még egy kis GT6.
Valahogy csak sikerült neki minden frissítést letöltenie - mondjuk ment is a gép élesbe vagy 3 napot..
Játszogatok is vele, tetszik is, pedig a GTS be is van vagy 50 órám, de nem visel meg ez a " visszalépés" .
Az viszont igen, hogy konkrétan 10, 20 másodpercenként van egy állandó kép villanás .
Olyanra kell gondolni mintha mindig " mögém néznék" vezetés közben vagy nem is tudom és ennek az " animációja " jelenne meg a képernyőn.
Plusz a képtörés!- Ó anyám borogass..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#78680) arty válasza sting2 (#78679) üzenetére


arty
veterán

uh, az úgy játszhatatlan :(

TUTI nem a hdmi sync megy el?
másik kábellel + másik tévével + másik bemeneten próba?
másik ps3-at nem mondom, bár ha meg tudod oldani.... ;)

esetleg próbáltad a ps-t/játékot 720p-re állítani? kisebb sávszél a hdmin, hátha....

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78681) sting2 válasza arty (#78680) üzenetére


sting2
addikt

Túl vagyok már minden opción :
HDmi slott csere
HDmi kábel csere
Tápkábel csere
Kijelző csere

Csak ezzel a stuffal van ez és verseny közben..
A menüben, töltő képernyőn, replay közben ez nincs! :Y

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#78682) Imi91 válasza sting2 (#78681) üzenetére


Imi91
aktív tag

Kicsit vad ötlet :DDD, Mi lenne ha, letörölnéd az egész játékot(max a mentést nem), és elindítanád lemezről, DE a frissítések nélkül? :) Nem ez a sok nehezen töltődő frissítés csinálja? :) Nekem semmi bajom a GT6-al egyébként. Mondjuk nem lemezes...

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#78683) arty válasza sting2 (#78681) üzenetére


arty
veterán

sajnálom :(

---

dicsekvőskép!
- a csillogós ps3 az CECHG4 sajna, de pár órát használta csak a kolléga (és jött vele 2 sixaxis), azon túl hogy "szép", nem tudom mit kezdjek vele :)
- a slim az egy cfw képes, utolsó revíziós gép (CECH 25xx), a kincsem! :D
- a superslim az csak egy sima 40xx modell, jó lenne helyette egy 43xx - privi, ha valaki cserélne! ;)
- ps4/5 gyűjtemény majd 20 év múlva...... :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78684) Elims válasza arty (#78683) üzenetére


Elims
veterán

:R
Széép! :-)

Ha most tuskóskodni akarnék -persze nem,tényleg..-,megkérdezném,hogy ennyi géphez nincs egyetlen normális akksis ps3 Joy-od? ;-)

A slim-et irigylem. :-/ Törném is és menne a last of us magyarul.

Szerk.: Az első két sorból 4 megvan nekem is+persze a superslim. (ésatöbbi..)

[ Szerkesztve ]

(#78685) vargalex válasza Elims (#78684) üzenetére


vargalex
félisten

HEN óta nem sok pluszt ad a CFW... Én is végigtoltam magyarul a TLOU-t...

Alex

(#78686) kreten67 válasza arty (#78683) üzenetére


kreten67
senior tag

Én is gyűjtöm a konzolokat, de nem csak a Playstation gépeket.

(#78687) sting2 válasza kreten67 (#78686) üzenetére


sting2
addikt

Uhh!
:R

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#78688) Elims válasza kreten67 (#78686) üzenetére


Elims
veterán

Széép!! :-)
👍

Nekem is hasonló,kiegészítve "pár" ritka játékkal és collector's edition-ökkel több platformra.Bár a legtöbb ps3 és ps4-re van.

(#78689) kreten67 válasza Elims (#78688) üzenetére


kreten67
senior tag

Játék lemezek és kazetták is gyűlnek szépszámmal, de nagyrészt Sega Saturn és Dreamcast, Nes , Snes, Nintendo 64 amit gyűjtök. Külön gyűjtöm a szériákat , mint a Star Wars játékok és SW limitált gépek:

(#78690) MasterMark válasza kreten67 (#78689) üzenetére


MasterMark
titán

Azta mindenit. Nem is tudtam hogy van ilyen N64. Olyan 360 meg nekem is kéne.
Irigy vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#78691) arty válasza Elims (#78684) üzenetére


arty
veterán

"Ha most tuskóskodni akarnék -persze nem,tényleg..-,megkérdezném,hogy ennyi géphez nincs egyetlen normális akksis ps3 Joy-od? ;-)"

:DDD
én akkor azt válaszolnám: lenne, ha a sony valaha gyártott volna olyat!! :D

vargalex: minimálisan kényelmesebb azért :) az is valami...

kreten67: OFFTOPIK!!! :D
amúgy szép gyűjtemény.... dobozzal úgy vagyok, hogy volt amit abban kaptam ebayről, szívem szakadt meg, amikor kidobtam, mert tudom, hogy az sokszor mennyire árnövelő tétel.... viszont nem férek tőle, a gyakorlatban csak porfogó :D

nekem a jedi power battles dreamcastra van meg, érdekes játék. gyerekkel párszor nekifutottunk, de.... revenge of the sith után nagy csalódás volt :) a ps3 érában pedig csak a clone wars volt coop sw játék, jól emlékszem?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78692) kreten67 válasza arty (#78691) üzenetére


kreten67
senior tag

Furcsa, hogy a Jedi Power Battles mennyire eltér a Ps1 és a Dreamcast verzióban ( a Dreamcast verzió sokkal jobb). Egyébként számomra a SW Bounty Hunter Ps2 játék a legjobb, és ezt most kiadták Ps2 classic PS4 játékként is. A szép állapotú doboz és belső tartalom (csomagoló anyagok, hungarocell, gépkönyv stb) teszik ezeket értékessé. Egy csupasz N64 gép a tartozékaival 10.000ft-ot ér, de egy dobozos makulátlan Limitált pl: Star Wars racer N64 70-80e ft értéket képvisel. A dobozokat mindenképpen érdemes elrakni , mert későbbiekben jelentősen felértékeli a konzolokat. A Ps3 Fat CECHC04 gépek, komplett dobozosan, már most is értékesek.

[ Szerkesztve ]

(#78693) Elims válasza kreten67 (#78689) üzenetére


Elims
veterán

Minden Csillagok Háborúja. :-)
Szóval nem szereted a sorozatot... :-)

Vártam egy kis zelda-t/shenmue-t/colin rally-t/final fantasy sorozatot.Ha vki star wars fan,nem 2Ft-ot ér ez a gyűjtemény!

Szerk.:
Arty: Csak olyat gyártott. :R ;-)

[ Szerkesztve ]

(#78694) A`rpi válasza kreten67 (#78686) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Brutális! :R

(#78695) perge666 válasza kreten67 (#78686) üzenetére


perge666
veterán

Na ezt már nevezem. :C

(#78696) BeerBier


BeerBier
senior tag

Üdv Urak!
Segítségeteket kérném egy olyan dologban hogy :
Gta V- meg vettem, telepítettem, frissítettem, minden ment simán.. De mégis story módban különböző helyeken lefagy egyszerűen. Ujratelepités megvolt, a lemez tisztának tűnik.. Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#78697) Imi91 válasza BeerBier (#78696) üzenetére


Imi91
aktív tag

A lemezes GTA V nem a legjobban sikerült játékok közé tartozik. Mindegyik hibás tudomásom szerint. Online kellett volna megvenned és úgy nem lenne ilyen hiba :)

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#78698) Elims válasza Imi91 (#78697) üzenetére


Elims
veterán

Akkor az enyém különleges verzió. ;-)
Viccet félretéve,az enyémmel nincs gond.Mondjuk nem raktam a sztoriba x00 órát,de azalatt a 20-30 alatt nem volt vele gond.

BeerBier: Szia!

Biztos,hogy teljesen karcmentes?Egyetlen kis tűhegynyi semmi nincs a lemezen?Polírozva volt? (A blu ray nem szereti a polírozást.)

(#78699) BeerBier válasza Elims (#78698) üzenetére


BeerBier
senior tag

Szia
Nekem ránézésre karcmentesnek tűnik, igaz használtan vettem, nem tudom volt e polírozva. Csak bosszantó hogy kB 10 percenként az egész gépet lefagyasztja ha játszani szeretnék..

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#78700) Elims válasza BeerBier (#78699) üzenetére


Elims
veterán

Este kipróbálom.Ha nálam is így lesz akkor vmi frissítés hozhatta.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.