Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78551) MaxxDamage válasza kreten67 (#78550) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nincs 1 db gumilábad feleslegbe? :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#78552) Guitar14 válasza kreten67 (#78550) üzenetére


Guitar14
senior tag

Én is így lomizok kontrollereket meg nagy ritkán konzolt de abban eddig csak Gameboy-t mertem mert félek, hogy a PS3 vagy sárga ledes lesz vagy a box 3 ledes.... Az én PS3-amat buherálták már, marketplaccról vettem "hibásan" és nem halott hanem HIÁNYOS olvasóval mert kilopták belőle az anyagot és még így is működik a gép csak lemezt kellett benne cserélni, azt hitték kuka a gép. Fentebb még írtam hogy kontrollert is javítottam amit egy ezresért vettem. :D
Egyébként szép gyűjtemény!
Ebből kiindulva egy olyan fat PS4 még a vágyam a kollekcióba a lomiból. Azok mennyire kényesek? Tieid mind működnek? Necces így venni, hogy nem is látta az ember bekapcsolva?

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#78553) Guitar14 válasza MaxxDamage (#78551) üzenetére


Guitar14
senior tag

Nekem még a csavarok fele is hiányzik. Ajánlom alternatív megoldásnak ha nem zavar. :U
[kép] ---> [kép] [kép]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#78554) brembo


brembo
tag

Sziasztok!
Vásároltam egy utángyártott bluetooth kontrollert, amelyet párosítási módba kapcsolva a Bluetooth device manager meg is talált, de amikor párosítanám, kiír egy számsort, hogy ezt adjam meg az eszközön. A kontrolleren ez nyilván nem sikerül, de enélkül nem hozza össze az eszközöket. Van tippetek, hogyan lehet ezt kikerülni? Az eszköz egy kínai ZM-X6 kontroller.

(#78555) Imi91


Imi91
aktív tag

Megint jött egy frissítés a PS3-ra, mert milyen jó is az :DDD A BT modullal hadilábon álló gépemen megint frissíteni kellene a rendszert, de nem tudom megint eltudom-e kapni azt a pillanatot, hogy 10 percig menjen a modul :) A rendszer szoftver PS3 esetében nem a HDD-n található ugye? Olyan modolt update nem létezik ami kihagyja a hardverek ellenőrzését? :)

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#78556) A`rpi válasza Imi91 (#78555) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

A rendszerszoftver PS3ról is telepíthető, ilyenkor a háttértárról megy a telepítés, mehet USB-s eszközről is.

A lényeg, ha elkezded a frissítést, és nem lesz sikeres, HDD cserélése után is boot loop-os lesz a rendszer.

Régebbi firmware pedig nem rakható vissza.

A rendszertörés (CFW) más kérdés, ebben itt a fórumon nem tudunk segíteni, lévén tilos.

(#78557) kreten67 válasza Guitar14 (#78552) üzenetére


kreten67
senior tag

A Ps4 gépek mind hibásak a lomisoknál!
Mondhatnak a lomisok amit akarnak, de egyik sem működik.
Azért a Németek se annyira nagymenők, hogy az aktuális konzolt működőképesen kirakják a kuka mellé.
Eddig kb 25-30 db-ot vásároltam, de még egy sem volt közte működőképes, bár a nagy-részét sikerült megjavítanom.
Volt amelyikbe, csak egy 300ft-os üveg biztosítékot kellet cserélnem. Ezekből is csak a bontatlan keresem és 10-15e-nél nem adok többet érte (legtöbben az 500 vagy 1Tb-os hdd is benne van). Az a jó ezekben a lomis Ps4 gépekben, hogy szinte mindegyik 6.72 OFW alatt van, így feltörhetőek, amit percek alatt elvisznek. Néha elviszem a kibelezett példányokat is alkatrésznek, de csak 4-5e ft-ért.
Az Xbox gépeket nem szoktam megvásárolni, csak amikor csomagban, mindent együtt kell vásárolnom, mert külön-külön nem adják. Most van 2db működő 250gb slim 360-as gépem, amit hirdetek, de a kutyát se érdekli, pedig teljesen karc és pormentes darabok, mintha nem is használták volna. Valamiért a 360-ast már nem keresik.

(#78558) arty válasza kreten67 (#78557) üzenetére


arty
veterán

biztosan túl drágán adod :D

(engem egy érdekelne, de horror árakon kínálják őket itt aprón is, nem csodálom, hogy a kutyának sem kellenek...)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78559) arty válasza brembo (#78554) üzenetére


arty
veterán

szinte biztosan nem is fog sikerülni, hiszen a kontroller NEM ps3 kompatibilis (óriási szerencsével vezetékesként működHETne, ha lenne ilyen módja)

ps3 kompatibilitásra figyelni kell a vásárlásnál!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78560) brembo válasza arty (#78559) üzenetére


brembo
tag

A leírása szerint kompatibilis a PS3-mal, viszont ehhez az usb stick kell hozzá. A leírás szerint ilyene is van, a valóságban ez nem volt a csomag része (csak egy műanyag kupak volt benne :C ), így vissza is küldtem.

(#78561) Karibaba válasza kreten67 (#78557) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Van 1 ps4 em már rá raktam az új firmware-t de azóta újra indul a sony logo után van hogy néha bejön de utána megint újra indul! tipp esetleg vagy kuka?

Projekt Torque online MMO

(#78562) Imi91 válasza Karibaba (#78561) üzenetére


Imi91
aktív tag

Bootloop-os a géped, szoftver újrahúzással lehetne megoldani, de hogy-hogyan azt nem tudom, mert valszeg a PS4-nek is egy az alaplapra szerelt memória chip-ben van tárolva a rendszer :)

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#78563) Psychlo


Psychlo
tag

Sziasztok!

Nemrég beszereztem egy PS3 Slim-et és vettem hozzá egy bontatlan (remélem nem újracsomagolt) God of War Saga "gyűjteményt". A segítségeteket szeretném kérni abban, hogy a 2 letölthető játékot elvileg csak amerikai account-al lehet beszerezni. Ezt hogy kell megcsinálni? Új vagyok még, sose volt konzolom, esetleg egy lépésről lépésre account regisztrációt megköszönnék, ha valaki le tudná írni.

Előre is köszönöm a segítséget!

U.i.: Egyszer kapcsoltam be úgyhogy resetelni is tudom a ps3-at ha ara is szükség lenne.

Na oszt! Vótál fenn szombaton?

(#78564) A`rpi válasza Psychlo (#78563) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

PC-n regisztrálj:

PlayStation account-ot itt hozhatunk létre. Amennyiben úgy döntünk, hogy USA regisztrációt készítünk, fontos, hogy a regisztrációs honlapon valós címet kell megadni. Ha nem tudunk ilyet, címgenerátor segíthet ebben.

Regisztrációkor születési dátumunkat kéri a rendszer, elfejtett jelszó estén ezzel tudunk új jelszót igényelni, ezért erre regisztrációkor fokozottan ügyeljünk!

(#78565) Energie X válasza Psychlo (#78563) üzenetére


Energie X
őstag

Jó játékot :) Az egyik legjobb franchise amid van :)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#78566) Psychlo válasza Energie X (#78565) üzenetére


Psychlo
tag

Köszönöm!

Ahogy nézem már csak 2 játék van a franchiseban ami nincs meg, persze az új részen kívül. A telefonos Betrayal (java-s cucc) és az Ascension.

Na oszt! Vótál fenn szombaton?

(#78567) Psychlo válasza A`rpi (#78564) üzenetére


Psychlo
tag

Köszönöm. Elvileg megcsináltam, este próba.

Na oszt! Vótál fenn szombaton?

(#78568) Energie X válasza Psychlo (#78566) üzenetére


Energie X
őstag

Ascension-t még nem játszottam ki, valamikor jövőre talán az is megtörténik :)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#78569) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni privátban?
Fel szeretnék telepíteni egy "bizonyos" 4.70-et a jelenleg is 4.70-en futó gépemre, de:
- Nem találok már "bizonyos" 4.70-et, egyet találtam de jelszóval védett a zip
- 4.82-esből találtam, nem tudom mehet-e közvetlen a 4.70-re vagy előbb updatelni kell-e
Nem tudom, hogy látja-e egyáltalán a pendrive-ot, mivel olyan hogy fájlböngésző factory reset után nincs a gépen vagy legalábbis én nem találtam.
Amúgy én vagyok az idióta, hogy PS3 firmware-ek keresgélésével meg olvasgatással egy olyan gépen töltöm az időt amiben egy RTX3070 van meg mellette egy 1440p 144Hz monitor :DD

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#78570) BeerBier


BeerBier
senior tag

Boldog Új évet kívánok minden ps3 tulajnak, illetve mindenkinek :))

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#78571) Energie X válasza BeerBier (#78570) üzenetére


Energie X
őstag

Boldog Covid mentes, egészséges sok végigjátszással teli új évet mindenkinek! :)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#78572) perge666


perge666
veterán

B.Ú.É.K.

(#78573) A`rpi


A`rpi
Topikgazda

Halihó! Boldog Új Évet! :)

(#78574) arty válasza rasotamas (#78569) üzenetére


arty
veterán

kicsit dekódold az infót :D

addigis:
4.70 OFW (sony original firmware) simán frissíthető 4.82 OFW-re (vagy akár a legutóbbi 4.87-re)
4.70 CFW (nemsony) is frissíthető 4.82 OFW-re (vagy akár a legutóbbi 4.87-re, ekkor a CFW-t buktad)
4.82 CFW / 4.87 CFW is mehet fel bármire, ha bírja a géped (CFW-ről egyszerű, OFW-ről szintén nem bonyolult youtube alapján)

a pendrive-ra tegyél egy .jpg-t/képet, a gyári gallery app kell h lássa (ha látja a pendrivet!)

egyébként mindegy h milyen firmware, fat32-es pendriven kell legyen + PS3\UPDATE\PS3UPDAT.PUP helyen, csupa nagybetűvel! ha nem megy fel simán, mehet recovery módban/módból! (revocery mód: kikapcsolt gépet a bekapcs gomb folyamatos nyomva tartása mellett indítod. jön egy síp, majd még két síp -> indul a recovery mód -> elengedheted a gombot) - a frissítést kézzel kell indítani, az XMB menüből, "frissítés pendriveról" "címen", de gondolom ez egyértelmü :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78575) rasotamas válasza arty (#78574) üzenetére


rasotamas
veterán

Köszönöm! De akkor 4.70 ofw-re is mehetne közvetlen 4.82-es "egyedi"?

Bocsánat a téma miatt, vannak eredeti lemezeim, de behalt az optika.
Továbbra is a lemezen meglévő játékokkal szeretnék játszani, de már lutri javítgatásokba nem mennék bele, nem költenék a gépre, egyszerűbbnek tűnik ez a megoldás.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#78576) arty válasza rasotamas (#78575) üzenetére


arty
veterán

mehetne (ha biztosan tudod, hogy a géped CFW képes, nem pedig csak HEN képes), csak ha már frissíted, miért ne 4.87? lehet azt már sose kell többé frissítened (ha a sony nem hoz ki 1 év mulva mégegy mégutolsóbb frissítést) ;) semmi extrát nem tud a 4.82, amit ne tudna a későbbi változat...

a sony kreténsége miatt a hack az egyetlen megoldás egy csomó tönkrement ps3 esetén... :( részemről ezzel nincs semmi gond... de én nem vagyok admin ;)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78577) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.
Mafia 2 DLC-ket honnan tudom beszerezni? Egy használt példány a Mafia 2 Platinum kiadásból megteszi?

(#78578) A`rpi válasza Csabee86 (#78577) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

PS3-mon nyisd meg a Store-t, pötyögtesd be a játék nevét, és az Add on-ok között megtalálod.

Vásárlás előtt a játék régióját nézd meg.

(#78579) MPM


MPM
tag

Sziasztok!

Mit gondoltok, ez eredeti? Túlságosan is olcsónak találom. Viszont rengeteget eladtak az utóbbi 24 órában.

(#78580) A`rpi válasza MPM (#78579) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Hátul, a címkét kellene látni, kép alapján eredetinek tűnik, persze biztosra nem mondanám, az ár minden esetre korrekt.

(#78581) MPM válasza A`rpi (#78580) üzenetére


MPM
tag

Köszi!

Úgy döntöttem várok pár napot, és a visszajelzések alapján döntök (de gondolom addigra elfogy). Eddig az eladó csak alsónadrágokat és valami kencéket adott el. :DD

(#78582) A`rpi válasza MPM (#78581) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ugyan a DS4 csak korlátozottan használható PS3-hoz, érdemes lehet inkább azt nézni.

(#78583) arty válasza MPM (#78579) üzenetére


arty
veterán

Szerintem ami túl szép, hogy igaz legyen.......... ;)

alig van pozitívja, alsógatyaárus, fotók sehol.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78584) Zigur válasza MPM (#78579) üzenetére


Zigur
senior tag

Tapasztalatom alapján már jópár éve nem lehet venni eredeti Sony kontrollert, ezek mind másolatok, általában elfogadható a minőség, de nem garantált. Sixth axis érzékelő nincs bennük.
Különösebben mást nem tudsz tenni, a Sony régóta nem gyárt ps3 kontrollert, szóval ez van.

(#78585) Guitar14 válasza MPM (#78581) üzenetére


Guitar14
senior tag

Én vásároltam 3rd party kontrollert. (utángyártottat)
Ilyet: [kép] ismertetőjele, hogy a PS gomb helyén P3 felirat van.
Szimplán kínai oldalakról beszerezhető.
Nyilván sajnos nem egy eredeti és nem is annyira jó de szerintem amit linkeltél ugyanez lehet csak az eredetinek tűnő köntösben.

Amit én rendeltem kiválóan működik másodlagos kontrollernek. Mozgásérzékelést még nem próbáltam vele, de az előlapi gombok nem nyomásérzékenyek hanem sima gombok. (számomra nem hátrány pl sokszor ki nem állhatom, hogy erősen kell nyomni, hogy full gázon menjen a jármű)
De nagyon jó érzése van a jobb oldali akciógombok nyomásának. Tényleg.
Bal oldali iránygombok kicsit mélyebbre süllyednek lenyomásra a kelleténél.
R2, L2 teljesen mint a gyári.
R1, L1 szintén kicsit mélyebbre nyomódnak be, ez kicsit zavaró
R3, L3 hangosan kattognak kicsit olcsóbb beütése van.
Az analóg karokban a jobb oldali teljesen jól szuperál, a bal oldalinak egyik irányba kicsit nagyobb a deadzone-ja :/ Gondolom ki lehet fogni amelyiken mindkettő jó, de olyat is amin mindkettő sz**.

Remélem így általánosságban leírja mire kell számítani. :)
Ár érték arányban elég jó mert ilyen olcsón nem kapsz sehol gyárinak tűnőt.
De talán kicsivel jobb alternatíva a Trust PS3/PC kompatibilis kontrollerei de azok árban is feljebb vannak.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#78586) Csabee86 válasza A`rpi (#78578) üzenetére


Csabee86
senior tag

Próbáltam de csak a játékot hozza. Nincs semmilyen Add On.

(#78587) MPM


MPM
tag

Köszi mindenkinek a felvilágosítást!

(#78591) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Konzolon a felhasználói résznél bekapcsolás után az adott felhasználói fiók/rész hogyan törölhető? (másik belépés kell, régit szeretném eltüntetni)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#78592) perge666 válasza MaxxDamage (#78591) üzenetére


perge666
veterán

Csináld meg a másik felhasználói fiókot,állítsd be hogy azon jelentkezzen be automatikusan és akkor a másik fiók már törölhető.

(#78593) MaxxDamage válasza perge666 (#78592) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Közben megtalaltam a módját. :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#78594) nsbikes


nsbikes
csendes tag

Sziasztok! Szereztem egy ps3 slim-et, kemeny 3ezer forintért, teszteletlenül, hdd nelkul. Raktam bele egy 500gb-os hdd-t, mikor bekapcsolom a gepet akkor se kép, se hang és kb 2 perc után úgy búg mint egy porszívó 😃 Valaki találkozott már ilyen esettel? 😃😃 Ha igen akkor esetleg javítható e? Áramot kap, a gép elején lévő led folytonos zöld :D

XBOXONE, XBOX360, XBOXClassic, PS5, NSW, PC

(#78595) arty válasza nsbikes (#78594) üzenetére


arty
veterán

hátha hdmi hiba, dugj rá egy ps2/ps3 analog kábelt (sárga-piros-fehér), hogy azzal ad-e képet!

előtte rezeteld a képbeállításokat: bekapcsolásnál ne csak megnyomd röviden a gombot, hanem tartsd benyomva duplapittyenésig (5mp?)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78596) nsbikes válasza arty (#78595) üzenetére


nsbikes
csendes tag

Köszönöm a tippet, sajnos már ezeket a köröket lefutottam és semmi :( Igazából szerintem halott lehet az egész mert bekapcsolás után pár másodperccel úgy pörög a venti mint az állat, ilyen hangos konzolt még nem is hallottam :D YLOD-ra gondoltam még, nem tudom mennyire jellemző slimnél (3003b)

XBOXONE, XBOX360, XBOXClassic, PS5, NSW, PC

(#78597) sting2


sting2
addikt

Gran Turismo 6 nincs esetleg itt valakinek?..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#78598) arty


arty
veterán

[link] - vettem a sráctól egy HDMI 2 VGA átalakítót (olyan, mint a képen, csak nem vga2hdmi hanem hdmi2vga), működik ps3-al, tehát lerendezi a hdcp védelmet!!!
Az analog vga mellett analog hang kimenet is van, ezen fülhallgató is használható.
Mindez akkor is ment, ha nem volt az usb-n plusz árammal megtáplálva!
2500+820posta volt az ár.

Működött 640x480/480p, 720p, 1080i, 1080p mellett is, jó képet adott.

Ahol problémás volt a kép: PAL ps1-ps2 játékok, amik 50hz-en mentek (és nem 60-on), néha be-bevillant a kép, a kijelző szerint 800x600/50hz jelet kapott (vagy a konverter bénázik vagy a monitorom írt hülyeséget, utóbbi is esélyes... a 800x600 elég értelmetlennek tűnik).

Emlékszem keresett itt ilyet valaki...... csapjon le rá :)

#78596 nsbikes annál a slimnél szerintem ritka.... ill. a kondenzátor hiba se lehet ezzel, ami még jellemző (volt, korábbi modelleken és állítólag szintén ylod-ot okoz)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78599) MasterMark válasza arty (#78598) üzenetére


MasterMark
titán

A PAL az 576i szokott lenni amúgy.

800x600 az szabványos PC-s felbontás, szerintem simán lehet hogy ilyet adott ki a konverter.

Switch Tax

(#78600) arty válasza MasterMark (#78599) üzenetére


arty
veterán

480i/576i csak az analóg kimeneten megy ki*, HDMI-n nem (ha az upscaling be van kapcsolva a ps/ps2 címekre, akkor a beállított, alapértelmezett kimeneti felbontásra méretezi (pl 1080p), ha az upscaling off a menüben, akkor 480p/576p lesz a ps/ps2 cím.)

HDMI-n csak a 1080i elérhető, de nagyon nem ajánlott, hiszen az deinterlace ronda/homály/artifactolhat, ill. brutál lagot is okozhat sok tévén :)

*pal konzolnál az analog rgb 576i / 50hz fixen. akkor is, ha 60hz-es játékot futtatsz, így remekül akadozik a kép :(
ntsc konzoloknál elérhető a 480i / 60hz kimenetként, vagy ha moddolt a ps3 és átírod a registry-jében :) (ezt, erre: /setting/display/tvSystem = 00000000 )

sony=japók, szokás szerint brutálisan kib*sztak az európaiakkal, mintha 2006-ban is a 90-es évek lennének :(

---

azért kétlem a 800x600-at, mert akkor a méretezés miatt látnom kellene a hibás méretű pixeleket (hiszen a ps3 720x576-ot adott ki, ha az adapter ezt méretezné 800x600-ra, ez nem egész számú többszörös, ergo bizonyos pixelek nem változnak, bizonyos pixelek duplázódnak -> innentől a c64 emulátornak a szöveges képernyőjén látnám, hogy nem tökéletesek a karakterek :) és látom is, ha pl a retroarch-ot rosszul állítom be... de ha jól, akkor a karakterek tökéletesek -> szal nincs utólagos méretezés az adapter által)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.