Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78901) tboy93 válasza arty (#78900) üzenetére


tboy93
nagyúr

A sztori miatt erdekel csak :D

(#78902) A`rpi válasza tboy93 (#78897) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Logikus lenne, de nem fog menni, de azért próbáld ki.

(#78903) arty válasza tboy93 (#78901) üzenetére


arty
veterán

a sztori a ps2-esben is ugyanaz :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78904) tboy93


tboy93
nagyúr

PS2 lemezt nem futtat a gépem, digit meg nem találom a storeban a ps2-es verziót.

(#78905) tboy93


tboy93
nagyúr

Ti hogyan játszanátok a God of War szériát? Megjelenési sorrendben vagy kronológiai sorrendben?

(#78906) fausto válasza tboy93 (#78905) üzenetére


fausto
addikt

Én megjelenési sorrendben játszanám.

(#78907) A`rpi válasza tboy93 (#78905) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ascension után tökönszúrós lenne azért elővenni a HD kolleksönt. :)

Megjelenési sorrend szerintem is helytálló. Maximum a HD sított verziókat timeline szerint játszod. :)

(#78908) tboy93


tboy93
nagyúr

Akkor marad a megjelenlési sorrend :D A 3. rész megvan, a Collection Part 1 már úton van, egy Ascension lehet lesz ma, még egy Collection Part 2 kell majd még.

(#78909) fausto válasza tboy93 (#78908) üzenetére


fausto
addikt

Na, most egy kicsit javítom magam, mert most látom, hogy a GoW 3 után jött ki a Ghost of Sparta, így egymás után az nem lenne szerencsés :)
Úgyhogy szerintem egy Collection vol.1 , Vol. 2, GoW 3, Ascension sorrend a jó választás.

(#78910) arty válasza tboy93 (#78904) üzenetére


arty
veterán

digitálisan nem a ps2 verzió van fent... (de ahogy mondtam, simán lehet h a magyar store-ban nincs fent - kell egy USA acc is minimum)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78911) tboy93 válasza arty (#78910) üzenetére


tboy93
nagyúr

A ps3-as verzio magyar storeban elerheto 4e Ft-ert. :K csak jobb szerettem volna lemezeskent, igy lehet kihagyom az elso reszt.

(#78912) tboy93


tboy93
nagyúr

Tegnap belekezdtem a Resistance első részébe. Azért ezen mar látszik a kor, kicsit COD2-s beütésű volt egy elsőre :D Az irányítás rettenetes, ezt a kontroller layout kiosztást... Semmi sem ott van, ahol gondolnám. A legzavarobb az R1-es loves. Mellesleg rohadt nehez a jatek :DDD Easyn is halok boven, kicsit kicsinek erzem a kontrollert DS4 es DualSense utan, de majd csak hozza szokom. A tobbi fps-ben is igy volt anno a gombkiosztas?

(#78913) tboy93 válasza fausto (#78909) üzenetére


tboy93
nagyúr

:R

(#78914) A`rpi válasza tboy93 (#78912) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

2-3 kiosztás közül lehet választani általában, nézz be a játék beállításaiba.

Egyébként, ahol nem kell a giroszkóp, ott a DS4 el is játszhatsz.

(#78915) arty válasza tboy93 (#78912) üzenetére


arty
veterán

sajnos ps3-on az elbarmolt R2 miatt általában/sokszor az R1 volt a lövés.... :W

iiiigen, a resi1 nem mai gyerek :D vigasztaljon, hogy már a második is sokkal szebb lesz!
kz1 kihagyásával meg szerintem SEMMIT nem veszítesz...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78916) tboy93 válasza A`rpi (#78914) üzenetére


tboy93
nagyúr

Valamiert nem mukodik rendesen. Parositas utan a jatekban mar nem csinalt semmit.

(#78917) tboy93 válasza arty (#78915) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tegnap nyomtam par órát, kezdek hozzaszokni. :K

(#78918) tboy93


tboy93
nagyúr

4 napja etet egy majom, hogy mikor tudunk találkozni egy GoW Ascension miatt, erre ma kiböki, hogy "bocs mégse jó a tali mert inkább megtartom" :U

[ Szerkesztve ]

(#78919) A`rpi válasza tboy93 (#78916) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Kábellel összekötve is tudod használni.

(#78920) arty válasza A`rpi (#78919) üzenetére


arty
veterán

amiben nem megy bluetoothon, abban vezetékesen se megy :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78921) Wlac


Wlac
Ármester

Annyira beindult a topik, hogy megjött nekem is a kedvem a géphez. Az Infamous 2 egy ideje a listámon volt, most belekezdtem. A grafika sokat javult az első részhez képest (vagy csak a jobb setting miatt tűnik úgy), illetve a gameplay is jobban bejön. Plusz jó fejek a készítők, és nem lőtték még le a user generated content szervereket, így aki akarja, még tudja platinázni.

“The wha-"

(#78922) tboy93 válasza Wlac (#78921) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én csak a PS4-es Second Son-t nyomtam végig, de az alapján valahogy nem kaptam kedvet a korábbi részekhez :(

(#78923) tboy93 válasza A`rpi (#78919) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kipróbálom majd úgy is, bár már kezdek hozzászokni a DS3-hoz.

(#78924) Wlac válasza tboy93 (#78922) üzenetére


Wlac
Ármester

Az első részt valamikor tavaly játszottam. Nem volt rossz, de nem nyűgözött le. A sztori tetszett, de a gameplay elég monoton volt. Ebben sokat javítottak, plusz a főszereplő számomra sokkal szerethetőbb. Nem tudom, hogy a Second Son milyen ehhez képest, az még majd ezután lesz aktuális.

“The wha-"

(#78925) tboy93 válasza Wlac (#78924) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az SS főszereplőjét kb. utáltam, annyira irritált. Lehet ezért sem szerettem meg a játékot.

(#78928) tboy93


tboy93
nagyúr

Hű, a Resistance 3 nagyon kapós lett. Próbálok szerezni egyet Pest környékén, de a mindet elkapkodják előlem ami értelmes áron van.

(#78929) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.
Ace Combat Assault Horizon-hoz keresek Co-Op partnert.
Két Co-Op trófeát szeretnék kiszedni belőle.

(#78930) AggressiveGT


AggressiveGT
csendes tag

Sziasztok!

Ps3 kontrolleremnél csak a D-pad jobbra-balra-fel és a bal analóg kar és a középső bekapcsoló gomb működik, a többi gombra semmit nem reagál a gép. Próbáltam resetelni és a gépet is áramtalanítottam, de nem használt. Idáig semmi probléma nem volt vele. Bár mostanában csak inkább filmet néztem rajta és ilyenkor a Samsung TV távirányítójával vezéreltem. Mi lehet a gond?

(#78931) Guitar14 válasza AggressiveGT (#78930) üzenetére


Guitar14
senior tag

Én szétszedném a helyedben ha nem félsz tőle és van időd. Nézz egy videót róla, szedd szét, fújd ki minden amit tudsz húzz ki-be és valószínűleg működni fog.
Vagy próbáld meg amit az első hozzászólásomban írtam itt ebben a fórumban (szalagkábel). (ez a hozzászólásnál jobb felül egy lefelé mutató nyíl->Összes hozzászólása itt)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#78932) AggressiveGT


AggressiveGT
csendes tag

Szedtem már szét, az nem probléma, csak nekem szoftveres gebasznak tűnik. Mindenesetre csinálok egy tisztítást, hátha segít.

(#78933) A`rpi válasza AggressiveGT (#78932) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Fólia, és az alaplap érintkezőit lenne érdemes megtisztítani.

(#78934) AggressiveGT válasza A`rpi (#78933) üzenetére


AggressiveGT
csendes tag

Tudom, megcsináltam már, de semmi változást nem hozott. Ugyanaz a pár gomb működik csak. :(

[ Szerkesztve ]

(#78935) Guitar14 válasza AggressiveGT (#78934) üzenetére


Guitar14
senior tag

L1 L2 működik? Mert ha igen akkor amit A`rpi is küldött fólia képnél a kontrollered teljes jobb oldala nem érintkezik és ott azok a szálak nem csatlakoznak amelyek jobbra futnak. És ott vagy még mindig nem érintkezik rendesen és a fóla csatlakozó alá kéne tenned valamit, hogy tökéletes csatlakozás legyen vagy valami megszakadt/sérült rajta. (bár ez nem magyarázza meg, hogya a jobb analog miért nem működik)
Esetleg próbálj meg egy kontroller resetet: [link]

Másik kontrollerrel minden jól működik a gépen?

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#78936) AggressiveGT válasza Guitar14 (#78935) üzenetére


AggressiveGT
csendes tag

Nincs másik kontrollerem és csak a gép menüjében tudom kipróbálni, mivel játékot nem tudok indítani. Lehet hogy L, R gombok és bal analóg működnek. Próbáltam a fólia alá tenni valamit hogy szorosabb legyen az érintkezés, de semmi változás. A D pad le és az X, O, négyzet, háromszög biztos nem működnek. Reset volt már.

[ Szerkesztve ]

(#78937) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok,

Adott egy PS Slim (CECH-2004A), amely nem olvas be egy lemezt sem (nem jelenik meg a listában) illetve a merevlemezre telepített játék (GTA IV) sem akar elindulni. Neten olvasgatva azt a tanácsolják, hogy ilyen esetben Safe Modeból a Rebuild Database opció megoldást jelenthet. Ezt szeretném elkerülni, hogy ne vesszen el minden adat/mentés.

Találkozott valaki hasonlóval, ismert hiba ez gondolom PS3 körben. Más megoldást tudok javasolni?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#78938) arty válasza gzbotii (#78937) üzenetére


arty
veterán

a rebuild db miatt nem vesznek el a mentések, egyéb fájlok

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78939) gzbotii válasza arty (#78938) üzenetére


gzbotii
veterán

Értem, köszönöm.

Akkor lehet megpróbálkozom ezzel. Tapasztalt valaki amúgy hasonlót?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#78940) perge666


perge666
veterán

Sziasztok.
Néhány hete játszottam a PS3 Slimmel gond nélkül,most a Pas3 Fat lett volna a soros,de ahogy összekötöttem,indítanám,a gép bekapcsol zölden világít a led,és 2-3 mp múlva bevillan sárgára és kikapcsol,utána villog pirosan. Ha megnyomom mégegyszer akkor simán világít pirosan ahogy készenlétben kell,és ha megnyomom újból akkor kezdi előröl a hibát ahogy fentebb is írtam.

Mi mehetett benne tönkre?
Működött mikor elraktam,igaz 5-10 perc használat után pörgött a ventije rendesen.

(#78941) Guitar14 válasza perge666 (#78940) üzenetére


Guitar14
senior tag

Kb 90% hogy a Yellow Light of Death.
Vagyis: processzorod forrasztása a nagy hőtől megolvadt és elvált az alaplaptól (melegedés okozhatja ami a FAT-nál jellemző illetve a mozgatás de főképp a kettő együtt: meleg kikapcsolt gép egybőli elmozgatása, pakolása) De szerintem hallottál már erről mint Playstation-ös veterán. :D
Vannak rá maszek megoldások de teljesen szét kell szedni a gépet és vagy jó lesz vagy nem.
Javítása kb 13-15 ropi szervizben ahogy néztem plusz posta ha nem tudod bevinni személyesen. De javítás után meg gépfüggő, hogy meddig fogja bírni. Lehet többé nem lesz gond de az is lehet, hogy fél évre rá újból leolvad. Erre nincs 100%-os fix, sajnos ugyan úgy mint az Xbox 360 Fat-nél ez egy ilyen betegségük. Másik hibalehetőség az táphiba ami kevésbé valószínű és kicsivel olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#78942) perge666 válasza Guitar14 (#78941) üzenetére


perge666
veterán

Hallottam már a sárga led hibáról,de még nem tapasztaltam.

Akkor marad a szekrénybe egyelőre,majd lesz vele valami.....

Köszi az infót. :R

(#78943) kreten67 válasza Guitar14 (#78941) üzenetére


kreten67
senior tag

A CPU vagy GPU alatt a forrasztás elreped, de megolvadni nem képes, mert 230 fokot nem produkál a chip maga alatt. Az elrepedt forrasztás a slim és super slim gépeket is fenyegeti, csak kicsivel később következik be. A repedést, a hőingadozás nyíróhatása váltja ki. Nem szívesen javítom a Ps3 konzol alaplapokat, de tegnap egy CECHC04 Ps2 kompatibilis alaplap CPU és GPU chipekről leszedtem az IHS (kupakot), és BGA forrasztó-állomással újra-forrasztottam a repedt forrasztást. A kupak alatt és felett is Thermal Grizzly pasztát, és némi hűtés átalakítást kapott. Nos jelenleg hibátlanul üzemel és slim vagy SS gépek üzemi hőfokát megszégyenítő adatokat produkál. Ezt a gépet, csakis a ritka és értékes mivolta miatt vállaltam be. Azért majd figyelemmel kisérem az élettartamát a jövőben (kértem, hogy jelezzék ha megadja magát).

(#78944) Guitar14 válasza kreten67 (#78943) üzenetére


Guitar14
senior tag

Köszi a helyesbítést :R én ezeket csak mint felhasználó ismerem, szervizoldalról nem, csak amit utánaolvastam mikor még vettem használtan a PS3-am. Ezért döntöttem a slim változatban. És ezekszerint nem gép válogatja a javítás utáni élettartamot hanem a javítás minősége és módja.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#78945) Rony949


Rony949
őstag

Little Big Planet játékokról tudtok valamit mondani? Mint Switch tulaj, teljesen nyitott vagyok az efféle cuki, sidescroller és platformer játékokra, de megéri? Minőségi játék? A pályák változatosak és kreatívak, de egyben kihívással teliek?

(#78946) perge666 válasza Rony949 (#78945) üzenetére


perge666
veterán

Én régen játszottam velük,de szerintem teljesen vállalható a mai napig akármelyik rész. :K
Az utolsó mondatodra mindegyik igaz.
Az online pályák száma mondhatni végtelen,több emberrel 1 pályán mókás szaladgálni. :)

(#78947) vargalex válasza Rony949 (#78945) üzenetére


vargalex
félisten

Nálunk a gyerekek a mai napig élvezik. Sokszor játszunk 4-en...

Alex

(#78948) tboy93


tboy93
nagyúr

Befejeztem a Resistance első részét. A végére egészen belejottem :)

(#78949) perge666 válasza tboy93 (#78948) üzenetére


perge666
veterán

Nekem annó nem sokáig pörgött a lemez a gépben,eléggé nehéz volt emlékeim szerint.

(#78950) tboy93 válasza perge666 (#78949) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nehezebb volt szerintem, mint a mostani fps-ek többsége. Az elején azert fingatott rendesen a jatek :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.