Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77902) allin00 válasza sayen2 (#77899) üzenetére


allin00
csendes tag

Én konzolboltban vettem 1 hónapja egy superslimet, 3 hét múlva hol olvasta a lemezeket hol nem, pedig ez alatt kb. 10 órát ha játszottunk vele . Szerencsére adtak rá 3 hónap garanciát és cseréltek benne olvasófejet ingyen. Ezzel azt akarom mondani, hogy a gépbe úgysem látsz bele , hogy milyen állapotban van. Szerintem azt vedd meg, amelyik külsőre jobban tetszik ( bár nekem ez nem volt szempont ).

(#77903) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez mi lehet?

(#77904) Carlos Padre válasza D1Rect (#77903) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Komponens kábel és scart csatoló crt tévéhez.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#77905) D1Rect válasza Carlos Padre (#77904) üzenetére


D1Rect
félisten

Ingyen és bérmentve felajánlom, ha valakinek szüksége van rá.

(#77906) A`rpi válasza Carlos Padre (#77904) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Kompozit kábel - 3 RCA csatlakozós, kettő hang, és egy videó
Komponens kábel -5 RCA csatlakozós kettő hang, három videó

Az utóbbinak, komponens sokkal jobb a minősége, éppen ezért nem össze keverendő.

Egyébként a fentebb linkelt AV kábel ha jól tudom kompatibilis PS1, és PS2-ővel is.

(#77907) MasterMark válasza D1Rect (#77903) üzenetére


MasterMark
titán

Sima alap kompozitkábel, egy euroscart átlakítóval.

(Nem komponens.)

Switch Tax

(#77908) perge666 válasza MasterMark (#77907) üzenetére


perge666
veterán

Jó reggelt.

Pont ma 2 hete hozzám került egy FAT 40GB-os PS3 a Slim mellé.
Olyan áron volt hogy nem tudtam kihagyni,gondoltam ha más nem jó lesz dísznek a polcon.
De 2 hét alatt tesztelgettem,használtam,és úgy működik ahogy kell.
A hangja jóval nagyobb mint a Slim gépemnek,de az eladó azt mondta hogy frissen lett takarítva és pasztázva.

Ez a gép okosított,így tudom programmal ellenőrízni a hőfokokat,az egyik érték 40-45,a másik 65-70 fok között mozog átlagosan 1-1,5 óra játék után is,szerintetek ez jó érték vagy sok?

Egyhuzamban még hosszabb időt nem játszottam vele,de szerintem nem is nagyon fogok.
Az ára és a régi szép emlékek miatt vettem meg,ja meg szerintem ez a legszebb PS3,na meg olyan minőséginek hat.

(#77909) allin00 válasza perge666 (#77908) üzenetére


allin00
csendes tag

Úgy tudom a warez tilos itt...

(#77910) perge666 válasza allin00 (#77909) üzenetére


perge666
veterán

Ez nagyon hasznos hozzászólás volt,nagyon szépen köszönjük.:C

Semmi olyat nem írtam szerintem,csak a hőfok miatt..............

Van vagy 200 eredeti és storeban vásárolt ps1 és ps3 játékom,nem warezkedni akarok.:U

Ja meg nem is hozzászólásokat gyűjtök.
Itt befejeztem,BÉKE :R

(#77911) vargalex válasza perge666 (#77910) üzenetére


vargalex
félisten

Nem vagyok nagy szakértője a témának, de egy ismerős (vannak szervizes és közvetlen tapasztalatai a PS3-al) ha túl nagy az eltérés a CPU és a GPU hőmérséklete között, az nem túl jó hűtést feltételez. Mondjuk nekem csak SuperSlim-em van, ott 65°C körül van mindkét hőmérséklet, teljesen alap ventillátor szabályzással.

Alex

(#77912) perge666 válasza vargalex (#77911) üzenetére


perge666
veterán

Szóval akkor nekem nem frankó a hűtés,de sejtettem is,mert mint írtam hangosabb a venti.
Annyira nem lényeg,mert úgyis a Slim lesz jobban használatban.

Köszi az infót.:R

(#77913) kreten67 válasza perge666 (#77912) üzenetére


kreten67
senior tag

Gondolom a CPU-nak magasabb a hőfoka? A sima pasztázás nem fog rajta segíteni.
A kupak alatti pasztázás segít rajta ,de a GPU-ról nem érdemes leszedni a kupakot . Én az enyémen megcsináltam a kupakok alatti paszta cserét és most mindkettő hőfoka közel azonos , 65 fölé egyik sem melegszik. A kupak leszedésére célszerszám szükséges és nagy tapasztalat,mert elsőre biztosan az alaplap halála lesz a végkifejlet.

(#77914) perge666 válasza kreten67 (#77913) üzenetére


perge666
veterán

Igen a CPU hőfoka a magasabb,most a CPU 65 az RSX 49 fokos,itt körül mozog,annyi hogy huzamosabb játék után 69-70 fokig is felmegy a CPU hőmérséklete.

Én biztos nem állok neki szerelni vagy pasztázni,nem értek hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#77915) kreten67 válasza perge666 (#77914) üzenetére


kreten67
senior tag

Játék közben van az a CPU 80+ fok is ami nem a hosszú-élet titka!
Amint pause vagy kilép a játékból 10-20 fokot esik azonnal.
Az enyém amint kilépek a játékból Cell 47 Rsx 45,játék közben max 67 fokig megy a Cell az Rsx 63.

(#77916) perge666 válasza kreten67 (#77915) üzenetére


perge666
veterán

Értem,akkor egyáltalán nem is fogom így használni.
Köszönöm az infót.:R

(#77917) Karibaba


Karibaba
aktív tag

Nekem a Laptop hűtő levett 10 fokot,azt használom alátétnek!

Projekt Torque online MMO

(#77918) xzeebyt


xzeebyt
tag

Sziasztok,

Egy olyan kérdésem lenne, hogy meghalt a PS3-m de kaptam egy másikat. Az előzőnek alaplaphibája van, sajnos menthetetlen. Viszont a HDD az teljesen jó. Ezért ugy gondoltam, hogy abból átrakom a működőbe a hdd-t, de mindenáron formázni akarja. Sehogy nem tudom vele elindítani a másik konzolt. Elvileg ugye azért, mert alaplaphoz köti ezt és ameddig nem formázom le, addig nem tudom használni. Arról a mentéseket hogyan tudom leszedni ? Sőt, ha a játékokat se kéne újra letöltenem az is nagyszerű lenne. Sajnos semmi értelmeset nem találtam több óra böngészés után sem. Van rá valami mód, vagy egyáltalán winfosra vagy akár linuxra egy program ami mindenféle partíciót lát, és ezáltal letudnám menteni a gépre róla az adatokat ? :O

Kriptot is elfogadok!

(#77919) vargalex válasza xzeebyt (#77918) üzenetére


vargalex
félisten

Szerintem sehogy, mert egyedi kulccsal van titkosítva a lemez.

Alex

(#77920) xzeebyt válasza vargalex (#77919) üzenetére


xzeebyt
tag

És erre az esetre nincs semmi megoldás ?! Ez elég szomorú :(

Kriptot is elfogadok!

(#77921) vargalex válasza xzeebyt (#77920) üzenetére


vargalex
félisten

Szerintem nincs. Készültek költözésre, de ugye akkor a forrás gép még működőképes kell legyen. De hátha megcáfol valaki.

Szerk.: gyors kereséssel, mintha mégis lenne rá megoldás...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#77922) perge666 válasza xzeebyt (#77918) üzenetére


perge666
veterán

Ha a HDD-t berakod asztali gépbe,úgy nem tudod leszedni róla a mentéseket??

(#77923) xzeebyt válasza perge666 (#77922) üzenetére


xzeebyt
tag

Nem, mert nem olvassa a hdd-t a windows. Bizonyos programokkal látja, de az adatokhoz nem igazán férek hozzá.

vargalex, mit sikerült találni ? :))

Kriptot is elfogadok!

(#77924) perge666 válasza xzeebyt (#77923) üzenetére


perge666
veterán

Ja értem,az nem jó.:(((

(#77925) perge666 válasza perge666 (#77910) üzenetére


perge666
veterán

Üdv.
Vadászos játékra fájt a fogam,és Storeba megláttam a Carnivores Dinosaur Hunter nevű játékot,utánaolvasgattam és megvettem.

Nem egy Deer Hunter,de játszható szerintem.
Még csak az első pályán vadásztam 2X,bár már feloldottam a 2.pályát is.

Valaki esetleg játszott már vele?

(#77926) eeXaa


eeXaa
addikt

Hali.. Úgy tudom működik a PS VR a PS3-al is cinema módban. van valakinek ezzel tapasztalata ill. tud tenni egy próbát számomra? Beruháznék egy szettre ha a 3D mód is működne.

(#77927) Energie X válasza xzeebyt (#77920) üzenetére


Energie X
őstag

Sajnos nincsen, mivel egyedileg titkosítja a vinyót...

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#77928) xzeebyt válasza Energie X (#77927) üzenetére


xzeebyt
tag

Koszonom, sajnos már szembesültem vele :(

Kriptot is elfogadok!

(#77929) razor03


razor03
aktív tag

Sziasztok!

PS3 Slimet telepítenék SSD-re viszont csak egy Logitech F310-em van PS gomb nélkül így a telepítés nem indítható.

Kérdés: lehet-e trükközni valahogy PS gomb nélkül, hogy elinduljon a setup?

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

(#77930) Tegla80 válasza razor03 (#77929) üzenetére


Tegla80
addikt

sztem nem . utana olyan is jon,h start es select egyszerre es olyanod sincs(kepet neztem csak a kontirol).
sztem kerj kolcson egy gyarit mig megcsinalod.

Sony® & PlayStation®

(#77931) razor03 válasza Tegla80 (#77930) üzenetére


razor03
aktív tag

Szia!

Köszönöm a választ, inkább veszek egy használtat aprón, úgyis kell a sixaxes a Killzone2-höz :)

Itt szeretném megemlíteni, hogy nemrég vettem egy kék dobozos PS3 kontrollert 12000 Ft-ért, ami nagyon durva hamisítvány volt (még az a szerencse hogy visszavették a terméket!!).

Nem tudom volt-e már szó korábban a különbségekről, de leírok néhány észrevételt, nehogy más is pórul járjon. Különösen azért, mert ezek az új hamisítványok már annyira "jól sikerültek" hogy nagyon figyelni kell a különbségekre, mert a legszembetűnőbb dolgokat pl. elcsúszott feliratokat is kijavították. Szóval a legszembetűnőbb jelek:

1. A kontroller dobozán lévő Sony logót alaposan nézzétek meg mert ezt továbbra sem tudják lemásolni egyértelműen látszik, hogy nem azonos egy valódi Sony kontroller dobozán lévővel, csak hasonlít rá.
2. A pad gombokat nehéz benyomni, míg az eredeti kontroller pad-jei benyomáskor lágyabbak.
3. Ugyanezen pad-ek benyomása kattja hangos, míg egy eredetié alig hallható.
4. Az X, O, háromszög, négyszög gombok egy eredeti Sony kontrolleren fényesek, míg a hamisítvány gombok matt felületűek.
5. A rezgő funkció egyáltalán nem hasonlít az eredeti Sony rezgő funkcióra, jóval gyengébb hatású.
6. A hamisítvány kontrolleren a műanyag borítás illesztése között túl nagy a rés, a felső rész kitüremkedik, az illesztési vonal mentén érdes a műanyag.
7. A hamisítvány kontroller egy teljes töltést követően 24 órán belül magától lemerült - úgy, hogy szinte semmit nem volt előtte használva - csak ki lett próbálva. Még a gépet sem tudtam másnap bekapcsolni kontrollerről annyira lemerült álltó helyében!

Egyébként működött vele minden, még a sixaxes is... de sokra megyek egy ilyen hulladékkal, főként ennyi pénzért :((

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

(#77932) perge666 válasza razor03 (#77931) üzenetére


perge666
veterán

Engem ezek közül csak a rossz akku zavarna,a többi szerintem nem.
Szerencsére nem kell gondolkodnom ilyen vásárlásán,mert van itthon 4 eredeti,igaz 1 szét van szerelve.....

(#77933) Muerte68


Muerte68
addikt

Van magyar nyelvű LA noire?

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#77934) Muerte68


Muerte68
addikt

Valakinek van valami tippje hogy egy sérülés mentes Killzone 3 miért fagy le állandóan miközben minden más játék meg megy :F
Vagy a bevezető figyelmeztetés után fagy le vagy a nyelvválasztás alatt.
Van valami amit nem tudok, rosszul csinálok vagy olyan dolog ami okozhatja??

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#77935) MasterMark válasza Muerte68 (#77934) üzenetére


MasterMark
titán

Karcos a lemez?

Switch Tax

(#77936) Muerte68 válasza MasterMark (#77935) üzenetére


Muerte68
addikt

Nem, ezért is nem értem-berakom a lemezt elkezd tölteni és egyszer csak megáll de úgy hogy kifagy minden.
Fel se bírom telepíteni a figyelmeztetés max a nyelv választás az is csak egyszer volt hogy bírtam mozgatni végig néztem a nyelveket kiválasztottam az angolt és meghalt.
Azóta még eddig se megy el néha eljut a nyelvválasztásig de ott már nem mozog csak kifagy.

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#77937) allin00 válasza Muerte68 (#77936) üzenetére


allin00
csendes tag

Lehet gyári hibás a lemez. Nekem az Advanced Warfare csinált random fagyásokat. Volt olyan is , hogy a lemezes játékokat csak sokadjára tudta beolvasni kivéve a Legót, de abból bármelyiket....igaz akkor fejet kellett cserélni.

Más: Call of Duty Ghostot nyomja még valaki? Anno xboxon a singlet végignyomtam, de most megvettem megint és rákaptam a multira, meglepő de még elég sokan vannak online.

(#77938) Tegla80 válasza Muerte68 (#77934) üzenetére


Tegla80
addikt

nemtom csak keressuk a megoldast....
szval nem lehet online frissetest keres kozben? azt meg valszeg lelottek mar,szval offline probald meg esetleg inditani ha nem ugy probalnad.

Sony® & PlayStation®

(#77939) Muerte68 válasza Tegla80 (#77938) üzenetére


Muerte68
addikt

Nincs netre kötve a gép és elvileg ment a lemez előtte csak eladták a gépet és maradt 3 játék abból vettem meg ezt.

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#77940) Tegla80 válasza Muerte68 (#77939) üzenetére


Tegla80
addikt

akkor sajna passz.... max dugd netre,hatha. :D
gta-bol volt/van a piacon olyan lemez amit a SS gepek nem szeretnek,errol meg nem hallottam,de barmi lehet......

Sony® & PlayStation®

(#77941) Muerte68 válasza Tegla80 (#77940) üzenetére


Muerte68
addikt

Megpróbálom holnap nettel hátha
Ha nem akkor annyi majd odaadom valakinek akinek megy

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#77942) Muerte68 válasza Tegla80 (#77940) üzenetére


Muerte68
addikt

Ráraktam netre frissített rendszert elvileg a játékra is frissített de ugyanúgy megáll, próbáltam nettel utána anélkül nem megy :W

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#77943) allin00


allin00
csendes tag

Érkezett egy 4.86-os update.

(#77944) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Sziasztok, most hogy megjelent a 4.86 ha egy 4.83-as Fw-en vagyok internetről beszerzett vagy megbízható forrásból beszerzett Update-el fel tudok menni 4.85-re?

(#77945) Tdizsolt válasza Muerte68 (#77942) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Szerintem gyári hibás lesz a lemezed. Nekem Gta5-el ugyan ez volt, azt hittem a konzol a hibás, gariba cseréltettem, majd az új vason is ugyan azt produkálta (örültem is, hogy feleslegesen gariztattam a gépet). Aztán egy jó ismerőstől kaptam lemezt, azzal feltelepítettem, és a "rossz" lemezzel játszottam rajta még évekig. A lemez hajszálkarc mentes volt,de mégsem lehetett telepíteni róla.Maga a játék gond nélkül futott. :F

Psn ID: Tdizsolt

(#77946) razor03 válasza allin00 (#77943) üzenetére


razor03
aktív tag

Ezek a "performance" update-k jelentenek valamit? Vagy ezt hogyan kell értelmezni?

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

(#77947) allin00 válasza razor03 (#77946) üzenetére


allin00
csendes tag

Valószínüleg ilyenkor csak biztonsági dolgok kerülnek frissítésre.

(#77948) razor03


razor03
aktív tag

Mivel kezdő PS3 tulaj vagyok, lenne még egy kérdésem :)

Most telepítettem fel a 4.86-os update-t egy teljesen új SSD-re. Arra gondoltam, hogy SSD-ről játszanám a játékokat, hogy a PS3 ne tekerje folyamatosan a lemezt.

Ehhez viszont szükségem lenne a multiman nevű programra, és az lenne a kérdésem, hogy mennyire engedélyezett a Sony által ennek a programnak a használata? Gondolom nem zárja ki a PS-t ha online csatlakozom vele?

Igazából csak single player játékokat tolnék. Előre köszönöm a segítséget!

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

(#77949) Tegla80 válasza razor03 (#77948) üzenetére


Tegla80
addikt

nemtom mi az a multiman(guglizni sem fogok miatta),de hdd/ssd-rol csak digitalisan megvasarolt tartalom futtathato,mert a ps3 keves jatek eseteben tamogatja annak lemezrol valo full telepiteset.Szval ha nem gyari megoldas akkor nem tudunk segiteni benne.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#77950) Balinov


Balinov
félisten

Sziasztok Sracok,

Homebrew ill. HFW/Hen temarol szabad kerdezni? Ultra Sim/500GB az alany

koszi
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.