Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79501) Kernel válasza Surda- (#79495) üzenetére


Kernel
nagyúr

Csökkentett kontraszttal lehetne próbálkozni, mármint abban az esetben, ha nézni akarod később, illetve miután kiderült, hogy nem maradandó a kár.

De legjobb kerülni teljesen.

Hírműsor lévén nem olyan fontos a képi élmény, számítógéppel is lehet nézni, pár dolláros USB-tunerrel és antennával, ahol fogható a MinDigTV. Vagy butafonnal vagy online is bejön.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#79502) balisz válasza FhRossi (#79500) üzenetére


balisz
senior tag

Akkor csak van a képprofilon belül játék mód beállítás. A GT60-amon a képbeállítások között az opció beállításokban van.

[ Szerkesztve ]

(#79503) FhRossi válasza balisz (#79502) üzenetére


FhRossi
tag

Nem találom sehol, szerintem nincs is.

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#79504) balisz válasza FhRossi (#79503) üzenetére


balisz
senior tag

Valamilyen formában lennie kell, az összes Pana plazmán van (az X szériáról nem tudok, azon lehet hogy nincs).

(#79505) FhRossi válasza balisz (#79504) üzenetére


FhRossi
tag

Nem lehet hogy a konzol érzékelésekor jelenik meg ez az opció?

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#79506) balisz válasza FhRossi (#79505) üzenetére


balisz
senior tag

HDMI bemeneten nézd a beállításokat, TV-n nem jelzi ki nálam sem. A tévé nem érzékeli pontosan mi van csatlakoztatva úgyhogy lehet bármi.

(#79507) FhRossi válasza balisz (#79506) üzenetére


FhRossi
tag

Hát persze! Ez volt a baj, köszi szépen !

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#79508) sinick válasza hunspikey (#79486) üzenetére


sinick
senior tag

Nekem a 2 éves 50GT60-on volt eddig kb. 2-szer a tunerről adott kép összeugrott a képernyő bal felső sarkába kb. 1/32 méretűre, és kb. szintén 2-szer csatornaváltáskor meghülyült. Power off, relé katt, Power on megoldotta (ha nem vártam meg a relét, akkor nem javult meg). Egyszer volt olyan is, hogy kb. 5-10 mp alatt váltott csatornát. Egy óráig agyaltam rajta, aztán hülyeségből kikapcsoltam a folyamatos rögzítést (timeshift) és megjavult. Akkor a rádugott HDD volt a ludas (Samsung S2), sajnos formáznom kellett (volt rajta 2-3 fontos helyi tévés felvétel, még jó, hogy azokat lementettem róla!). A HDD azóta is jó, asszony rögzíti is a barátok közt-jeit, igaz pause-ra azóta sem használom.

(#79509) M_AND_Ms


M_AND_Ms
addikt

Én (50GT60) aktívan használom a megállít-visszanéz funkciót gondom csak annyi volt, hogy néha (1-2%-ban) a bekapcsolás után nem észlelte a HDD-t, vagyis nem állt neki automatán rögzíteni. Kikapcs, bekapcs és lőn, meglett

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#79510) DM-Fan válasza hunspikey (#79486) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Még nem láttam ilyet. Reméljük semmi komoly és csak a szoftvernek akadt be valami, ami miatt nem volt hajlandó képfeldolgozni a HDMI-n beérkező jeleket.

Get Moded!

(#79511) Kernel


Kernel
nagyúr

Offtopik, de talán ez is érdekesebb a plazmások többségének, mint a torrent legalitásáról szóló, számtalanszor lejátszott, unalmas meccsek:

Egy reklámfilm jelenetei ezek, amelyet az LG Electronics Budapesten forgatott, az OLED tévéket népszerűsítik.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#79512) hunspikey válasza Kernel (#79511) üzenetére


hunspikey
őstag

Spammer! :C

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

(#79513) hunspikey válasza DM-Fan (#79510) üzenetére


hunspikey
őstag

Végül is ezek is csak számítógépek amelyeket emberek által írt szoftverek hajtanak, melyek meg a Winfos óta tudjuk, hogy előbb utóbb lehalnak. Nincs itt semmi látnivaló :)

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

(#79514) mayday00


mayday00
őstag

[link]

Miért vesz drága plazmatévét, ha nincs is rá pénze? melyik cég gyárt még plazmát? :D

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#79515) balisz válasza mayday00 (#79514) üzenetére


balisz
senior tag

Zseniális cím, látszik hogy széleskörű tájékozottság sok-sok év újságírói tapasztalata van a címben! :DD

[ Szerkesztve ]

(#79516) asuspc96


asuspc96
senior tag

Helló!

A kezeim közé került egy panasonic viera tv, és egy bajom van vele, hogy a microSD kártyát nem olvassa adapteren keresztül, azt írja ki, hogy:
"Nincs érvényes file"
Próbáltam eddig .avi-t .mkv-t, de még egy jpeg képet se tudok megnézni.

Az útmutató azt írja hogy:
"Kompatibilis kártyatípus (maximális kapacitás): [...] SDHC-kártya (32 GB),"

Nem értem a helyzetet, volt már valakinek ilyenje vagy ehhez hasonló ?
Mi a megoldás ?

Előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#79517) kenguru99 válasza asuspc96 (#79516) üzenetére


kenguru99
aktív tag

A link nekem nem megy. Bár a tv típusa nem derült ki de jobb ha tudod, hogy a panasonic tévék médialejátszási képességei gyengék. Nem érdemes a belső lejátszóra alapozni.

(#79518) balisz válasza kenguru99 (#79517) üzenetére


balisz
senior tag

És a menüjük is borzasztó. Mintha a Panasonic direkt el akarná riasztani a felhasználókat a funkciótól.

(#79519) M_AND_Ms válasza balisz (#79518) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ellenben sokkal gyorsabban használható, mint pl a Samué.
Pl. csak rendezd sorba a csatornákat! Panával tized annyi idő.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#79520) asuspc96 válasza kenguru99 (#79517) üzenetére


asuspc96
senior tag

ez, még valós, vagy azóta megoldódott ?
[link], [link]

(#79521) balisz válasza M_AND_Ms (#79519) üzenetére


balisz
senior tag

A beépített médialejátszó menüjére gondoltam. Szerintem az minősíthetetlen.

(#79522) sniphoe


sniphoe
aktív tag

50GT50-en ki lehet olvasni az üzemidőt a szervizmenübe való belépés nélkül?
Valamint szerintetek mennyi lehet most a reális ára egy ilyen TV-nek?

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#79523) Ispy válasza sniphoe (#79522) üzenetére


Ispy
veterán

Csak szervizmenüből lehet kiolvasni.

Én olyan 150k-ra teszem az árát, gondolom ez is olyan 3 év körüli készülék lehet.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#79524) FhRossi válasza Ispy (#79523) üzenetére


FhRossi
tag

Ennyiért az 50G30-at sem adnám oda! :-)

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#79525) somi55


somi55
csendes tag

Minimális hozzáértéssel rendelkezem,samu telefonra felvarázsoltam a most 30-napig akciós hbo go-t
hogyan tudnám a gt60-al összekapcsolni?

(#79526) Ispy válasza FhRossi (#79524) üzenetére


Ispy
veterán

Egy használt tárgynak a használati értéke mindig nagyobb, mint a piaci értéke.

Persze meg lehet többért is venni, ugye minden annyit ér, amennyit adnak érte.

De ha azt nézed, hogy a kifutó ára 320-volt (és feltételezzük, hogy nincsen már rá garancia, de ezt nem tudjuk), akkor ez csak egy használt 3 éves tévé.

Nálam egyébként nagy mínusz a GT50-nél a kalibrálhatatlansága (anno ezért is vettem ST50-et).

Igaz viszont az is, hogy kétféle eladó van: aki el akarja adni a dolgait, és aki nem. Én amikor eladok valami cuccot mindig megnézem a piacon az árakat és kicsit az alá lövőm be az enyémet, mert el akarom adni.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#79527) DM-Fan válasza Ispy (#79526) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

A piaci értéket mindig a kereslet határozza meg, nem pedig az, hogy használt-e egy tárgy, vagy hogy mennyire jó. A kis példányszámban készült régi autók piaci ára a csillagokat veri, pedig a használati értékük, megbízhatóságuk sokszor a nullához konvergál. Ugyanakkor a fordítottja is igaz: a régen horror árú mobiltelefonok, amelyek megkíméltek vagy épp újszerűek, akár újak is és egyszerűségük miatt mai napig legendásan megbízhatók, fabatkát sem érnek, mert nincs rájuk kereslet, kvázi eladhatatlanok, mert mindenki az új modellekre vágyik.

A plazmákra jelenleg baromi nagy a kereslet, pont azért, mert lassan 3 éve nem gyártják őket és azóta sincs igazán jobb alternatíva - pláne megfizethető áron. Egy 50GT50 seperc alatt elmegy 200 eFt-ért is, ha jó helyen hirdeted meg, de ha nem sürgős az eladás, akkor 250 eFt-ot is adnak érte.

Kalibrálhatatlannak pedig korántsem nevezném, csak a kalibrálható képmódban magasabb a feketeszint, ami még így is messze jobb, mint a jobbnak mondott LCD-ké valaha is lesz.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#79528) balisz válasza sniphoe (#79522) üzenetére


balisz
senior tag

Lehet itt használati, piaci és valós értékről beszélni, de azért azt se felejtsd el hogy neked mennyit ér meg, szerintem az a legfontosabb. Nyugtatgathatod később magad hogy te márpedig reális áron váltál meg tőle, ha megbánod a dolgot akkor mindegy. Persze kérdés miért akarod eladni.

(#79529) DM-Fan válasza balisz (#79528) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Plusz hozzátenném: ha valaki benyögi rá, hogy elvinné 150 eFt-ért, meg lehet neki mondani, hogy oké öreg, menj be most egy MM-ba és nézd meg mit kapsz most 150 eFt-ért az elérhető kínálatból, aztán térjünk vissza a dologra egy tisztes ajánlat ellenében.

Get Moded!

(#79530) balisz válasza DM-Fan (#79529) üzenetére


balisz
senior tag

Én már nem is idegesítem magam az ilyenek miatt. Meg kell köszönni neki az érdeklődést aztán jónapot. Ha tényleg meg akarja venni akkor magától is mondani fog normális ajánlatot, ha meg nem akkor legalább nem húzom a saját időmet a felesleges levelezéssel.
Nem is csak a pénz miatt érdemes jól átgondolni az eladást, hanem a reális alternatíva miatt is. Hacsak valaki nem plazmára vált vagy OLED-re akkor garantált a csalódás, visszalépni nagyon nem jó. Az LCD-nek egyszerűen nem állnak jól a filmek, legalábbis egy plazmához viszonyítva biztos nem.

[ Szerkesztve ]

(#79531) sambenez válasza DM-Fan (#79529) üzenetére


sambenez
addikt

Nehéz dolog ez a mi mennyit ér kérdés.
Jelenleg is van a hardveraprón egy 65st50 420e ft-ért, garancia nélkül.
Ugyanakkor a jófogáson van egy 55vt60 420e ft-ért, kicsit több mint 1 éves, még majdnem 2 év garanciával.

Vajon ez a két tv ugyanannyit ér?

(#79532) balisz válasza sambenez (#79531) üzenetére


balisz
senior tag

Felesleges ilyen kérdéseket feltenni, az adás-vétel pillanatában pont annyit fog érni amennyit adnak érte, ez tényleg ilyen egyszerű. Reális piaci értéket sem nagyon lehet meghatározni, mivel már nem is forgalmazzák őket.
A kettőt meg nem lehet rendesen összehasonlítani, van aki 65 col alatt nem is venne tévét, annak az 55-ös talán egy forintot sem ér. Van akinek a 65-ös meg be sem férne, úgyhogy ő ugyanígy van a nagyobbal. Ez a kereslettől függ.

(#79533) sambenez válasza balisz (#79532) üzenetére


sambenez
addikt

Ezért hoztam fel példának. Mert szerintem sem lehet megmondani. Pont ezért az 50gt50 is annyit ér amennyit adnak érte. Hiába akar az eladó 250-et ha senkinek nem ér ennyit.
Szerintem ha nem sürgős az eladó is megtalálja mindig a vevőt, meg a vevő is azt az eladót aki eladja neki annyiért amennyit szán rá. Idő kérdése az egész.

(#79534) balisz válasza sambenez (#79533) üzenetére


balisz
senior tag

Pontosan, nem olyan bonyolult ez. A klasszikus közgazdasági modell szerint ha valamiből kevés van akkor arra a termékre túlkerestet van és nő az ára, de ez a valóságban egyértelműen nincs mindig így. A CRT tévék ára például drámaian csökkent, a plazma viszont jól tartja magát. Ez a termék megítélésétől függ meg hogy van-e helyettesítő terméke.

[ Szerkesztve ]

(#79535) DoxaM válasza DM-Fan (#79529) üzenetére


DoxaM
aktív tag

miért kellene vadiúj tv-hez hasonlítani 3 éves használtat? nézzen szét jófogáson mit kap 150ért és annyi... :DDD 50-es led, 3d, full hd tv-ket ki lehet fogni 130ért (47-48-asakat 110-120ért is, 170 körül meg már újonnan is lehet venni 55"-t 3d nélkül., refurb meg már 200ért van 60"-os). kérdés, mire kell az átlagjúzernek a tv? vagy érdekli-e, h nem olyan teltek meg élénkek a színek a tv-jén? de nem kőnehéz, nem fogyaszt 2-3x annyit, nem ég be és olcsóbb...ezeket akkor tudnánk meg, ha közvélemény kutatást végeznénk, addig meg mindenki azt fújja, ami neki kedvesebb. én azért vettem plazmát, mer' olcsó vot :DDD sztem kicsit úl van hypeolva ez a pana téma inkább úgy érzem.

[ Szerkesztve ]

(#79536) balisz válasza DoxaM (#79535) üzenetére


balisz
senior tag

Átlagfelhasználónak mindenképp "túl hypolt", de aki érzékeny arra hogy milyen az autentikus filmélmény annak nem. A plazma egyszerűen más jellegű képet produkál mint az LCD, jóval filmszerűbbet (film mint celluloid). Na most sokaknak ez ugye nem mond semmit, nekik egyértelmű hogy nem bír valós előnnyel ez a tulajdonság.
Milyen plazmád van?

(#79537) DM-Fan válasza DoxaM (#79535) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

A leírtakból lászik, hogy Te nem tudatos plazmavásárló vagy. Aki az, az tudja, hogy miért veszi (nem azért, mert olcsó, a 65VT60-am se volt az), viszont az azt is tudja, hogy ezt a képet LCD nem tudja reprodukálni. Pont ezért is volt szűk a plazmapiac, ahogy high-end hangcuccot se vesz az átlagpolgár: az is kényes, annak se mindegy, hogy mivel eteted és hogyan használod, ha viszont megfelelően bánsz vele, akkor csodát művel.

Get Moded!

(#79538) zetecR válasza DM-Fan (#79527) üzenetére


zetecR
addikt

Pana plazmát kalibrálni a szerviz menüből kell?
Vagy van valami spec beállítás hozzá?

(#79539) DM-Fan válasza zetecR (#79538) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Semmi köze a szervizmenühöz. Műszer kell hozzá, egy PC/laptop és szakértelem, meg sok-sok türelem.

Get Moded!

(#79540) balisz válasza zetecR (#79538) üzenetére


balisz
senior tag

A képbeállításokban benne van minden amit állítani lehet. Az meg hogy mi minden állítható a modelltől függ.
Szerk: DM-Fan gyorsabb volt. :)

(#79537) DM-Fan:

Egyébként a plazmák nagy része nem is volt túl drága az LCD-khez hasonlítva, sőt! (mármint a Pana plazmák)

[ Szerkesztve ]

(#79541) DM-Fan válasza balisz (#79540) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Így van, annyit tennék csak hozzá, hogy a komolyabb modelleken az IFSccc kapcsolót engedélyezni kell a haladó szintű képbeállítások unlock-olásához, de ez is a felhasználói menüben van, szóval ehhez sem kell szervizmenü.

Nem, valóban nem voltak drágák a plazmák, még a csúcsmodellek sem, pláne, ha megnézzük a mostani csúcs-LCD árakat, az OLED-ről nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#79542) zetecR


zetecR
addikt

Köszöntem. :R

(#79543) Ispy válasza DM-Fan (#79527) üzenetére


Ispy
veterán

Igen, erre írtam, hogy annyit ér, amennyit adnak érte. Szóval igen lehet, hogy érhet 200k-t is, vagy akár többet is, de hirdetni kell akár 6 hónapig is. Azt azért ne felejtsed el, hogy ez igencsak réteg termék, akkor is az volt, amikor még lehetett kapni újonnan is. Szóval lehet 20 potenciális vásárlóból csak egy venné meg. És plazma ide vagy oda, azért mégiscsak egy használt elektronikai cuccról beszélünk, amire lehet már garancia sincsen, szóval ha másnap bedöglik, akkor konkrétan kidobtál az ablakon 150k-t.

Persze nem mindegy, hogy eladóként kérdezte vagy vevőként. Mindkét esetben más és más lehet a válasz is.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#79544) DM-Fan válasza Ispy (#79543) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Rétegtermék, ez tény, de igen sokan keresik, sőt, egyre többen, ilyen ez, amikor egy terméket kivezetnek.

A használt elektronikai cucc mindig rizikós, de pl. high-end hangcuccok esetében sem rika, hogy egy milliós nagyságrendű terméket megkapsz fél-, harmadáron, mint amibe újonnan kerül. Cserébe ott a kockázat, ez nyilvánvaló. Ezzel minden vásárlónak tisztában kell lennie, de igazából kényszerpályán mozog mindenki, aki ilyen termékre vágyik.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#79545) Ispy válasza DM-Fan (#79544) üzenetére


Ispy
veterán

Meg azért azt se felejtsük el, hogy igaz a plazma volt a király, de az OLED ára rohamosan esik és ki tudja mennyi lesz az ára fél-egy év múlva. Lehet valaki drágábban akarja adni mondván réteg termék, aztán egyszer csak beesik az OLED ára 400k alá (már most is 600k körül meg lehet kapni az 55-ös LG-t) és máris nem lesz alternatíva a plazma. Igazából ez egy igen nehéz kérdés jelen pillanatban, hogy mi a jobb: drágábban hirdetni és várni, vagy olcsóbban eladni, de gyorsan.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#79546) Ijk válasza Ispy (#79545) üzenetére


Ijk
nagyúr

Biztos hogy tolni fogja lefelé a használt plazma árát az OLED, mondjuk még messze van tőle és valószínűleg addigra már használtan is nagyon keveset árulnak. Ugyanakkor a jelenlegi LCD-szerű sample and hold OLED-ek helyett még mindig messze az impulzusos plazmát preferálom.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#79547) Ispy válasza Ijk (#79546) üzenetére


Ispy
veterán

Igen, de lehet, hogy te vagy az az 1 ember a 100-ból, a maradék 99 meg most is boldogan nézi a túlhúzott, szappanopera lcd-t (és ezt tapasztalatból mondom).

Nem tudom mikor fog ez az áresés bekövetkezni, de nem is olyan rég egy 4k OLED tévé ára 11k volt, most meg 3k (mármint dollárban).

Fél év múlva az egyik nagy kínai gyár bejelenti az olcsó FHD OLED-jét és az LG is rögtön vágni fog az árakon azonnal.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#79548) balisz válasza Ijk (#79546) üzenetére


balisz
senior tag

Ha majd az OLED tévékbe is tesznek BFI technológiát (márpedig előbb-utóbb csak tesznek) akkor már a mozgásfelbontásba sem lehet nagyon belekötni. Lehet hogy a plazma mozgása még mindig kicsit természetesebb lesz, de ezt film közben őszintén ki látja? Mert még én sem nagyon. Annyi motion blur van közben hogy szinte mindegy, szerintem ez (már!) nem a meghatározó elem a technológiák között.

(#79549) DoxaM válasza DM-Fan (#79537) üzenetére


DoxaM
aktív tag

Dehogynem, tudatosan arra mentem, h melyik tud többet x összegért...és ez volt az.

"ezt a képet LCD nem tudja reprodukálni."

nem értem ezt az állítást, mivel sosem állítottam az ellenkezőjét, sőt ezt mondom én is. csak rá akartalak vezetni, h lehet az átlag usernek ezek fontosabbak : súly,fogyasztás,nembeégés és méret (itt gondolok a laposságra is mint hype faktor). szerintem, ezt objektíven igazolja is, hogy mindenki leállt a plazmával (ha über giga szuper hightech cucc lenne *minden téren*, akkor úgy gondolom, h minden arra képes nagy cégnek a palettáján ott lenne még mindig elérhető árúként a felsőkategóriában, mert, aki "ért hozzá", akkor azt venné egyértelműen így fenntartaná magát ez a réteg)....szerintem, ha nem lenne oled, akkor még talán próbálkoznának és ott lennének a polcokon, de így szvsz esélytelen. viszont, szerintem az oled már felér a képi megjelenítéséhez...úgy, hogy nélkülözi a plazma hátrányait...ha még mozgásban 100%-osan nem is annyira folyamatos meg több picit a latency is...de ezek megint olyan nüansznyi dolgok, amire szvsz átlagjózsi nagyívben sza..izé tesz rá. plusz pár generáció elteltével ezek is megszűnhetnek....

ennek talán örülni lehetne, h van egy olyan technológia, ami hozza a plazma szintet majdnem, de a hátrányai nélkül....(ettől függetlenül hiradózáshoz végülis fölöslegesnek tartom ezt a nagy kritikusságot, hameg mozizni akar az ember izomból, akkor projektort vesz úgyis.....amig nem lesznek 2.5 méteres oledek ;] )

[ Szerkesztve ]

(#79550) DoxaM válasza balisz (#79536) üzenetére


DoxaM
aktív tag

igen, tudom...és írtam is. csak sztem egymás mellé állítva (főleg nagy fényben), nem gigantikus a különbség sajnos az üzletekben az átlagvevő számára én úgy gondolom....vagyis ez legyen most múlt idő, így, h már nincsennek. láttam fightot már az "autentikus" moziélményről is....(miről nem tudnának fightolni az emberek ugyan?sztem nincs olyan :DDD ) és valakinek a projektor adja meg azt...itt megint kinek mi a mozi élmény? (szubjektív) a böszme nagy kép vagy a szebb,kontrasztosabb megjelenítés? egy 4k-s 2-3 méteres plazma vagy oled szerintem már kellőképpen autentikus lenne mindenki számára :D ebből nyilván az oled valósulhat csak meg (már 77 collos lg).
nekem nem egy hardcore, de megvagyok elégedve vele - ps51d550 :) meg van egy 42-es viera.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.