Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79901) cszn válasza NoOne1976 (#79898) üzenetére


cszn
őstag

Mindenesetre minőségre nem az igazi és idővel úgyis egyre több olyan tömörítés jön amivel nem bír majd el. Sok jobb lehetőség van, mint a beépített lejátszó.

[ Szerkesztve ]

(#79902) lemmy9


lemmy9
őstag

Nyomtam egy resetet, és beállítottam a svéd régiót a VT60-on.
A műsorújságban jól jeleníti meg a karaktereket, és van Netflix.
A mentett beállításokat vissza tudtam tölteni a Remote App-ból.( a csatornákat nem)
Most még wifin csatlakoztam, a képminőség kb. 1 x 2 pixel. :D
Nulla magyar tartalom, a nyelv nem is lenne fontos, de felirat sincs.
Állítólag lehet rá mókolni feliratot, de csak pc-n. Így ennek nulla értelme van, marad az alternatív beszerzés.
Pedig szívesen legalizálnék.

[ Szerkesztve ]

Szerintem!

(#79903) tobias40 válasza lemmy9 (#79902) üzenetére


tobias40
veterán

Leírnád hogy pontosan melyik remote app-al mentettél és hogyan?
Ami nekem van abban nem találok mentési lehetőséget!(Panasonic TV remote2 ver. 2.30 app)

Minden beállítást lefényképeztél (leírtad)és ahhoz képest nézted a kép beállítások visszaállítását?

A csatornákat elvileg a ChanSort progival lehet,de így nekem ez sem működik valamiért! :U

[ Szerkesztve ]

(#79904) Ispy válasza lemmy9 (#79902) üzenetére


Ispy
veterán

Hát ez az, nálam is kb. divx minőség, ez sem most fogja lecserélni a kölcsönzőt, pedig a havi 10 júró nem hangzik rosszul, angol felirat meg mindig, az nekem már elég lenne.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#79905) lemmy9 válasza tobias40 (#79903) üzenetére


lemmy9
őstag

TV Remote2, IOS-re.
Van lehetőség mentéseket csinálni, és elnevezni, az "intelligens kalibráció" menü alatt.

Ispy: Sajnos annyira nem megy az angol, hogy élvezni tudjam.

[ Szerkesztve ]

Szerintem!

(#79906) tobias40 válasza lemmy9 (#79905) üzenetére


tobias40
veterán

Sajnos az androidos app-ban nincsennek ilyen lehetőségek!! :W (hát ezért nem találtam)

És a képbeállításokat hogyan ellenőrizted vissza?fényképeztél előtte vagy jegyzeteltél?

[ Szerkesztve ]

(#79907) hunaqua


hunaqua
addikt

Adott egy nagyon öreg Samsung plazma tv.Ezen még DVI kimenet van.Van esély arra,hogy dvi-hdmi kábellel a hangot is elő lehessen hívni?

Elnézést,ha már volt róla szó.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#79908) lemmy9 válasza tobias40 (#79906) üzenetére


lemmy9
őstag

Mit ellenőriztem vissza? :F
Mint írtam, a mentett profilokat visszatöltöttem.

Nem hinném, hogy az android más lenne, mondjuk nem ismerem, mert kerülöm mint a leprát.

(#79909) tobias40: Ha picit visszaolvasod a topikot megleled, a fehér nyulat.

[ Szerkesztve ]

Szerintem!

(#79909) tobias40 válasza lemmy9 (#79902) üzenetére


tobias40
veterán

Tehát kellett a Netflix-hez reset a VT60-on is?Csak úgy jelent meg a program ha átállítottad svédre?

Érdekes mert a vt60 nem egy öreg készülék és abban sem adták a magyarhoz az appot? :U

Szerk.idő letelt,bocsánat!

Hogy a képi beállítások azok lettek-e mint ami a reset előtt volt!
Vagy a tied nem volt kalibrálva?(attól még gondolom beállítottad a saját ízlésed szerint.)

Pedig sajnos azon az app-on amit írtam androidra nincsenenk ilyen beállítások mint neked!
Ha uanarról az app-ról beszélünk,neve alapján igen!

[ Szerkesztve ]

(#79910) gurabli


gurabli
senior tag

Sziasztok!

Jelenleg egy Pana TH-42PX80 plazmám van, 2009-ben vettem, rettentő szeretem. Egy ideje tervezem nagyobbra cserélni, legalább két hónapja nézegetem az LCD-ket, de szinte bármelyiket nézem, a legjobb esetben is csak megközelíti a 6 éves plazmám szintjét. Egyszerűen nem váltom le a plazmát LCD-re, ez most már biztos.

No, mivel új plazmát már nem lehet kapni, de én nem vetném meg az 50" körüli méretet (esetleg a fullHD felbontást, és a 3D-t), ezért most használtan keresek egy Panasonic (esetleg Samsung, de inkább Panasonic) plazmát, ami jó állapotban van (nincs rajta pixelhiba, semmi beégés, sérülés) és tudja a fent leírtakat. Adódik az első kérdés: mennyire kockázatos és lutri használt plazmát vásárolni?

Mennyire jó választás az 50UT50-es modell? Mindent tud, ami nekem kell, elég jókat olvastam róla. Talán csak az AR filter hiányát emelték ki, de az is csak akkor jön elő, ha elég világos szobában nézem. Világosban úgyis csak max a gyerek néz valamit, vagy asszonyka, őket meg nem hiszem, hogy annyira zavarja a nem tökéletes kép, én mindig sötétben tévézek, este. Ha meg nappal, akkor be van sötétítve.

- Kb. mennyi lehet a reális használt ár egy 50UT50-nek, amit még érdemes kiadni érte?
- mennyire megbítható ez a sorozat?
- mi az az üzemóra, ami még bőven elfogadható ennél a készüléknél?
- hogy tudom ezen a modellen megnézni az üzemórát (AVS fórumon találtam leírást erről)?
- ha nincs pixelhiba és beéégés, akkor nyugodt lelkiismerettel megvehetem?
- ha valami elromlik, akkor az értelemes áron javítható még ma vagy felejtős?

Tudom, hogy van komolyabb sorozat is, de az vagy nincs eladó vagy nagyon drága (még mindig).

Fő felhasználás: műholdas TV, elsősorban foci HD-ben, természetfilmek, hírek. Sorozatok 720p-ben (esetleg 1080p-ben), filmek 1080p-ben meg majd 3D BD ISO, kizárólag htpc-ről, egyáltalán nem érdekel semmilyen smart funkció. Semmi játék.

Köszönöm előre is a válaszokat és a segítséget!

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#79911) Heffi válasza gurabli (#79910) üzenetére


Heffi
őstag

Láttam az aprón egy 50"VT50-t 500 óránál kevesebb üzemidővel. Igaz nem olcsó (285 eFt), de szerintem az ilyen lehetőségek hamarosan teljesen eltűnnek a használt piacról. Érdemes lenne áldoznod rá, és akkor jó pár évre megint lesz készüléked.

(#79912) gurabli válasza Heffi (#79911) üzenetére


gurabli
senior tag

Láttam én is, de nem fér bele a keretbe, jóval felette van (akár mennyire is jó vétel).

Marad a fent említett modell, illetve várom a tapasztalatokat.

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#79913) Chrys_ válasza Heffi (#79911) üzenetére


Chrys_
addikt

Ez egész jó vételnek tűnik, szerintem az ára is rendben van, ha a készülék nem hibás.

(#79914) Heffi válasza Chrys_ (#79913) üzenetére


Heffi
őstag

Még be sincs járatva és hibátlannak írja a hirdető. Persze tesztelni kell, mert ha az a 400 akárhány óra dinamikus módban lett belehajtva, akkor már károsodhatott is a tévé.

gurabli: STW50 200-ért?

(#79915) Gabor970 válasza Heffi (#79914) üzenetére


Gabor970
addikt

hóha, mitől károsodott volna? Már ha nem a beégésre gondolsz, de 500 óra alatt az bármilyen üzemmódban megtörténhet.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#79916) M_AND_Ms válasza tobias40 (#79906) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

"Sajnos az androidos app-ban nincsennek ilyen lehetőségek!! "
Pedig pont ugyanott vannak azok a funkciók Androidon is, ahol az IOS-ben. Nézd csak meg jobban.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#79917) M_AND_Ms válasza tobias40 (#79909) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Az appot nem adják, hanem letöltöd a Viera Market-ből. Mivel, a Netflix az elmúlt hétig nem volt elérhető ebben a régióban, ezért nem volt engedélyezve ide. Most a Netflix jelen van, innentől kezdve jön az, hogy várjuk, mikor engedélyezik ide is. Gyakorlatilag egy két állításra lenne szükség a szervereken és máris tölthető lenne.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#79918) gurabli


gurabli
senior tag

Erről vélemény: Samsung PS51F55?

A Trustedreviews igen csak jót ír róla. Esetleg valakinek tapasztalata?

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#79919) Heffi válasza Gabor970 (#79915) üzenetére


Heffi
őstag

Pont az elején lehet elrontani a panelt. szerintem nem csak ghost-ot okozhat, hanem kihat az élettartamra. Volt szerencsém látni egy st60-at, amit dinamikus módban használtak, elég ramatyul nézett ki rajta a fehér háttérkép.

(#79920) balisz válasza gurabli (#79910) üzenetére


balisz
senior tag

Nem fogok tudok minden kérdésedre válaszolni, de igyekszem minél többre. Elöljáróban annyit mondanék, hogy nem hiszem hogy ár-képminőség arányban van jobb vétel az UT50-nél, ha megbarátkozol a filter hiányával akkor aligha fogod megbánni a döntést. A 3D képminőség szerintem lehetne jobb is , de arra jó lehet hogy néha érdekességből nézzen rajta ezt-azt az ember. Én két plazmát vettem használtan, egyikkel sem volt gond, pont ugyan olyan lutri mint más használt tévét venni. Esetleg a beégésre kell odafigyelni, de ha valaki tévéként is használja a plazmáját akkor biztos mindig van egy ghost-ja.

- Ezt a kérdést meghagynám másnak, nem vagyok árszakértő.
- Az 50-es szérián belül a sávosodás ügyében erre panaszkodtak a legkevesebben, úgyhogy Pana plazma viszonylatban elég biztos választás.
- Én nem ez alapján döntenék. Be lehet égetni 500 óra alatt is, d vagy 10.000 órát úgy használni hogy még ghost se legyen rajta. Mindét szám elenyésző az össz élettartamot illetően, de mivel valószínűleg nem lesz rá garancia ezért egyértelműen az alacsonyabb óraszámot érdemes preferálni.
- Ezt szintén másnak hagyom.
- Ha a cél az hogy minél kevesebb pénzből megcélozd a csúcs képminőséget akkor abszolút!
- Erre szintén nem tudok válaszolni.

A VT50 ajánlásra: persze nem rossz tévé, de a firmware frissítés után pont a plazma legnagyobb erőssége szenvedett csorbát, a kontraszt. És mivel csak azt lehet kalibrálni ezért nem látom sok értelmét GT és VT50-et venni. Ha valaki csúcs tévét akar venni akkor vegyen GT vagy VT60-at, a többieknek ott az ST széria. Persze így hogy már nem lehet kapni újonnan őket az ember hajlamos felértékelni az elérhető opciókat.

(#79918) gurabli:

Nem maradt le véletlenül két nulla? (Samsung PS51F5500) Ha erre gondoltál akkor azt mondanám hogy LCD pótlónak jó, de az UT50 helyett biztos nem választanám.

[ Szerkesztve ]

(#79921) gurabli válasza balisz (#79920) üzenetére


gurabli
senior tag

Köszönöm részletes válaszod!

Ha sikerül szerezni UT50-et, akkor az jó lenne, meglátjuk.

A Samsung valóban PS51F5500. Elhiszem, hogy nem olyan jó, mint az UT50, de árban is olcsóbb, valamint több egészen komoly oldal is szinte csak jót írt róla, azért annyira nem lehet rossz. Abban szinte biztos vagyok, hogy jobb bármelyik LCD-nél. Személyes tapasztalaod van?

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#79922) balisz válasza gurabli (#79921) üzenetére


balisz
senior tag

Van személyes tapasztalatom, egy UT50 most is van a családban. Úgy emlékszem hogy a Samsung-on sincs viszont filter, úgyhogy tényleg semmilyen előnnyel nem járna a Panasonic-hoz képest. Az is kérdés mekkora lenne az a árdifferencia. Persze a te pénzed és döntésed.

Be tudnád bármelyiket szerezni mostanában?

Nem akarlak elszomorítani, de a tesztoldalak értékelésénél rendkívül fontos szempont az árkategória, meg egy plazma a szinte csak LCD vetélytársakkal szemben még szembetűnőbben jó. Persze ettől még jó az F5500, de helyén kell kezelni az értékeléseket.

De hogy valami pozitívat is írjak, a Samsung plazmák viszont mozgásmegjelenítésben jobban kezelik az 50hz-es tartalmakat mint a Panasonic-ok.

[ Szerkesztve ]

(#79923) M_AND_Ms válasza tobias40 (#79899) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Akkor, szerintem próbáld meg, de most SD kártyával (lehet, nálad az lesz a nyerő)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#79924) gurabli válasza balisz (#79922) üzenetére


gurabli
senior tag

Nincs a Samsungon sem filter, jól emlékszel.

Mind a kettőtt elvileg be tudnám szerezni, de a Pana azért jval drágább és régebbi is. A Samsung csak két éves lenne, minden tartozékával, és olcsóbb is.

50hz alatt azt érted, hogy pl minden, ami PAL (vagyis a műholdas és kábeltv) azzal gond lenne? A mostani plazmámon ezt nem vettem észre, nagyon szépen lejátszik mindent.

Emígy a gond a távolság, mind a kettő elég messze van tőlem. Ráadásul nincs doboza egyiknek se, így nem lenne könnyű a szállítás. Ha jól tudom, csak állítva szabad szállítani, fektetve nem?

[ Szerkesztve ]

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#79925) sniphoe válasza gurabli (#79924) üzenetére


sniphoe
aktív tag

Igen, csak állítva szabad szállítani.

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#79926) balisz válasza gurabli (#79924) üzenetére


balisz
senior tag

Ha mondjuk 50 ezer a különbség akkor megértem hogy inkább a Samsung-ot választanád, 20 ezer különbségig viszont szerintem bőven megéri a Pana. Igen, az 50hz gyakorlatilag a Magyarországi tévéadást jelenti az esetünkben. Nem használnám a "gond" kifejezést, de a Panasonic modellek hajlamosak 50hz-en kisebb képhibákat (pl. poszterizáció) produkálni. De az 50-es szériánál ez elenyésző, nem emlékszem hogy bármikor feltűnt volna tévézés közben.

Az UT50-hez viszont gondolom szemüveget is venned kéne, Panasonic-ék azt szerették kispórolni a csomagból.

(#79927) gurabli válasza balisz (#79926) üzenetére


gurabli
senior tag

30e a különbség, és kell még szemüveg is a Panához, ráadásul jóval messzebb is van tőlem, szóval bőven megvan az 50e különbség. Én is a Panát szeretném. Meglátjuk, hogy mi lesz ebből.

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#79928) tobias40 válasza lemmy9 (#79908) üzenetére


tobias40
veterán

Belinkelnéd ide a program linkjét IOS-re?
Lányom Iphone5-jén keresem és nem találom,uanúgy mint az androidra sem azt a programot amit te írsz!

Kiakaszt hogy nem találom azegyiken sem,nekem pedig nem úgy néz ki a felülete mint nálad.
Panasonic tv remote2 van nekem,mert azt nem találtam amit te írtál!
Itt a linkje

Biztos bennem van a hiba,pedig nem szoktam ennyit "bénázni" :W

Ha vki az androidosat belinkelné azt még jobban megköszönném!! :C

M_AND_Ms:Tudom hogy le kellene tölteni de hiába keresed még nem tették fel,a kolléga meg azt írta hogy csak simán belépett a netes progik közé és ott volt,nem kellett neki külön letölteni! :U

[ Szerkesztve ]

(#79929) M_AND_Ms válasza tobias40 (#79928) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

"a kolléga meg azt írta hogy csak simán belépett a netes progik közé és ott volt,nem kellett neki külön letölteni!"

Több programot alapból feltelepítve adnak. Emlékszem nálam is így volt. A Netflix tuti, hogy benne van ebben a körben (de mindez csak a megfelelő régiókban)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#79930) tobias40 válasza M_AND_Ms (#79929) üzenetére


tobias40
veterán

Te hol látod uanazt a beállítást mint amit az IOS-es progin van?
Neked is androidos telód van és uanaz a progi amit én írtam?

(#79931) wrathchild


wrathchild
tag

Üdv!
Tervezem eladni szeretett plazmámat. Hozzáértőktől kérdezem, mennyit érhet jelenleg egy 2007-ben vásárolt Panasonic TH-42PV700-as plazma? Vagy ennyi évesen már nem számítanak a betűk és számok a nevében? :) Akkoriban ez elég jónak számított. Van benne óra nyilván, de még mindig csettintenek a vendégek a képminőségre. :D Köszi!

(#79932) erik365 válasza tobias40 (#79930) üzenetére


erik365
aktív tag

Droidon nincs olyan beállítás mint az almán.

1.4 T-jet M32

(#79933) tobias40 válasza erik365 (#79932) üzenetére


tobias40
veterán

Én is ezt mondom de itt ketten is állítják hogy van... ;]
Legalább is azon a progin ami nekem van..

De én az almás progit sem találtam meg a lányom ipfhone5-én! :F

[ Szerkesztve ]

(#79934) M_AND_Ms válasza tobias40 (#79930) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Mivel, nem vagyok otthon, ezért most épp nem tud a tévéhez csatlakozni, de azért látszanak a funkciók:

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#79935) erik365 válasza M_AND_Ms (#79934) üzenetére


erik365
aktív tag

Hányas verziójú viera tools ez?
Akkor egyszerűen nekem az ut50 nem támogatja. :U

[ Szerkesztve ]

1.4 T-jet M32

(#79936) M_AND_Ms válasza erik365 (#79935) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Nem "viera tools", hanem TV Remote 2.
Verziószám: 2.30 (2014 február 20 - jöhetne is valami frissítés már)
A tévém GT60, A telefon Lolli 5.1.1

Amúgy, a tévéd nem támogatja, mert nincs is a Második kijelző szekció a menüben, amelyben található az Alkalm. indító és az Intell. kalibrálás menüpontok. Ez utóbbiban vannak a mentés funckiók

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#79937) erik365 válasza M_AND_Ms (#79936) üzenetére


erik365
aktív tag

Akkor a tv-ben a hiba, nem az alkalmazásban, köszi ezt is megtudtuk :R

TV Remote 2-re gondoltam én is, nem viera tools-ra :B

[ Szerkesztve ]

1.4 T-jet M32

(#79938) tobias40 válasza M_AND_Ms (#79934) üzenetére


tobias40
veterán

De én nem találom a playben ezt a progit!

Az én tv-met támogatja? 55STW50

Belinkelnéd ogy honnan tölthetem le ha már ilyen béna vagyok? :W

Megvan mi a gond!

Nekem is ez van de bal oldalt az alsó 2 beállítás nem jelenik meg!

ZTE Redbull 2/5-ös van,1,15-ös szoft-al.

[ Szerkesztve ]

(#79939) erik365 válasza tobias40 (#79938) üzenetére


erik365
aktív tag

Tessék töltsd le aztán nézd meg droidon, ha támogatja rögtön kiderül.

1.4 T-jet M32

(#79940) tobias40 válasza erik365 (#79939) üzenetére


tobias40
veterán

Ez van nekem is mint ahogy lent írtam,de az alsó "App Launcher" és a "Smart Calibration" nem jelenik meg! :F

Beállítások,és eszköz választás van ott lent nálam de azokon belül sem jön elő a két menü ami kellene nekem!! :W

És a Samsung GT-P7500 tabon sincs meg a lányom ifhone-n sem!

Szerintem nem támogatja az ST-t ez a két beállítási lehetőség?! :O

[ Szerkesztve ]

(#79941) erik365 válasza tobias40 (#79940) üzenetére


erik365
aktív tag

Akkor egyszerűen nem támogatja a tv :(

1.4 T-jet M32

(#79942) tobias40 válasza erik365 (#79941) üzenetére


tobias40
veterán

Bakker!
Ennyit szívni vele,már azt hittem magamról hogy nem vagyok normális és nem találok meg egy programot... :F

(#79943) tobias40


tobias40
veterán

Még annyit hogy nekem alapból magyar a program, akinek megvan az a kettő beállítások nekik is magyarra van állítva a tv? Vagy esetleg svédre és a program angol alapból??

(#79944) DM-Fan válasza tobias40 (#79909) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

"Érdekes mert a vt60 nem egy öreg készülék és abban sem adták a magyarhoz az appot?"

Mihez képest nem öreg? 2013-as modell, tehát kvázi 2012-es fejlesztés. A legutolsó firmware-frissítés kb. 2014-ben jött hozzá. Most 2016-ot írunk, a Netflix egy hete jött be Magyarországra. Miért is kellett volna alapból elérhetővé tenni a magyar profilban a Netflix App-ot?

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#79945) DM-Fan válasza tobias40 (#79942) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Az ST-sorozaton soha nem is voltak elérhetők a fejlett beállítások az App-ban sem, hiába is szenvedsz vele!

Get Moded!

(#79946) M_AND_Ms válasza DM-Fan (#79944) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Az appok elérhetőségét a szerveren szabályozzák, a rácsatlakozó kliens (tv) beállításaitól függően. Ésszerűen várható, hogy a Netflix is megjelenik... (vagy nem)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#79947) DM-Fan válasza M_AND_Ms (#79946) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Jaja, valószínű engedélyezik, ha valaki foglalkozik még a TV-s Market-tel. Amúgy nem is értem, miért várják az emberek a megváltást a Netflix-től, egy BD-hez szokott szemnek (és most mindegy, hogy natív BD, vagy BD25, esetleg egy durvább mkv) nem lesz alternatíva ez a szolgáltatás, mindig menni fog a picsogás a minősége miatt. Továbbra is tartom, hogy nem fog tudni ez itthon normálisan felfutni.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#79948) balisz válasza DM-Fan (#79947) üzenetére


balisz
senior tag

Viszont van egy olyan érzésem hogy a Panasonic-nál most nem egy halott technológiájú tévé Market-je élvezi a prioritást. Bár amennyire elkötelezettek voltak a plazma mellett akár még jöhet rá egy frissítés. Nekem ez nagyon fifti-fitinek tűnik.

A Netflixről: erről majd akkor lehet értelmesen beszélni ha mondjuk már itt van egy éve. Arról nem is beszélve hogy nincs rajta magyar tartalom. Ha hosszútávon nem tesznek ez ügyben semmit akkor tényleg a megássák a saját sírjukat. Egyébként meg nem a Blu-ray-hez szokott szemek a Netfix célcsoportja, hanem azok akik minél gyorsabban tartalomhoz akarnak jutni.

(#79949) DM-Fan válasza balisz (#79948) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Szerintem sem sok esély van, hogy piszkálják még a Market-et.

"A Netflixről: erről majd akkor lehet értelmesen beszélni ha mondjuk már itt van egy éve."

Szerintem meg marketing szempontjából a legnagyobb öngyilkosság, ha induláskor nem robbantasz nagyot. Most a hírverés miatt sok ember rápróbálkozik és mit lát: minősíthetetlenül szar, nincs magyar vonatkozás sem. Nagy részük le is írja a szolgáltatást rögtön és soha rá sem fog nézni többet, jogosan!

"Ha hosszútávon nem tesznek ez ügyben semmit akkor tényleg a megássák a saját sírjukat"

Szerintem ezt már ezzel a silány debütálással megtették. Egy ilyen szolgáltatás bevezetését egyértelműen elő kell készíteni és ez itt egyértelműen elmaradt. Ennél sokkal-sokkal profibb munka lenne elvárható egy ilyen méretű és komolyságú cégtől.

"Egyébként meg nem a Blu-ray-hez szokott szemek a Netfix célcsoportja, hanem azok akik minél gyorsabban tartalomhoz akarnak jutni."

Hja, csak mindig az volt a torrentes réteg vesszőparipája, hogy milyen jó lenne, a jönne a Netflix, mert hogy mennyire átnyergelnének és fizetnének érte. Na, itt van, lehet bizonyítani. Vagy most akkor az lesz a hivatkozási alap a kibújásra, hogy milyen pocsék minőség? Sose volt jobb!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#79950) balisz válasza DM-Fan (#79949) üzenetére


balisz
senior tag

A gyenge kezdéssel ahogy már említettem én is egyetértek, de ettől még nem kell leírni hosszútávon. Sokszor építettek már "szarból" várat.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.