Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13851) H_András válasza GICA666 (#13850) üzenetére


H_András
tag

Ahogy ölöd a mobokat, úgy töltődik. Amikor megvan a kellő mennyiség, el lehet sütni, és jóval erősebb az alap skillnél. X ideig tart, aztàn előlről, töltődik, ellövöd és így tovább...

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#13852) TrollBalint válasza H_András (#13851) üzenetére


TrollBalint
addikt

úgy tudom már nem csak akkor töltödik, ha ölsz, hanem boss ütéstől is

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13853) GICA666 válasza H_András (#13851) üzenetére


GICA666
tag

Ok.Köszi.Kipròbálom. :)

(#13854) Badlof2k válasza la_cc (#13847) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Bezzeg a szintekkel es questekkel csakugy rohansz ... :Ddd ;]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13855) H_András válasza TrollBalint (#13852) üzenetére


H_András
tag

Igen, valóban, ezt is átdolgozták. Remélem lassan ki is tudom makd lróbálni, némelyik elképesztően erős lett..

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#13856) la_cc válasza Badlof2k (#13854) üzenetére


la_cc
addikt

Ja és mégis te kezdtél map-ozni tegnap... ;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13857) Badlof2k válasza la_cc (#13856) üzenetére


Badlof2k
senior tag

nehogy már a Bambi vigye a puskát :C ;] és pedig nemis siettem :P

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13858) la_cc válasza Badlof2k (#13857) üzenetére


la_cc
addikt

Nem baj, csak haladj a master-ekkel is, lehet szükségem lesz majd rájuk idővel. :DDD

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13859) Badlof2k válasza la_cc (#13858) üzenetére


Badlof2k
senior tag

ja hakut meg vorit es elront huznom kell az biztos tobbi annyira nem fontos nekem :D talan Zana meg de azse Nemesis ugysincs HHt meg sose chanceltem

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13860) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

miután kijött a steam link beta Androidra, had kérdezzem meg, hogy volt-e bárki annyira mazohista, hogy kipróbálta ezt a párosítást?

nem feltétlenül Androidon

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#13861) Har_melin válasza GICA666 (#13850) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

a vaal skillek elég változók. Van ami csak egy erősebb változata az alapskillnek, de pl. a vaal blade vortex egy plusz, erősebben sebző "önjáró" spinnert csinál a saját karid mellé, a double strike pedig egy kópiát generál rólad, vagyis ktten üthetitek az ellent.

A mostani átdolgozás előtt csak kevés hasznuk volt (talán a vaal clarity és a lightning trap kivételével), mert csak a killekből töltődtek, vagyis egy hosszabb boss fight elején el lehetett őket sütni, de utána annyi volt. Ez most változott, a bossoknak bevitt találatok is töltik őket, nem csak a kill.

Ennek járulékos eredménye, hogy most már elvben Izaro ellen is használhatók, aki mindig külön, új instance-ban jelenik meg, így nála mindig lenullázott gemmel kezdünk.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13862) rumkola válasza Har_melin (#13861) üzenetére


rumkola
veterán

Szenzációs ez a game. A többi hasonló játék sírva elbújhat mellette.

(#13863) GICA666 válasza rumkola (#13862) üzenetére


GICA666
tag

Ez így van.Kb.2600 òrám van benne.És
mindíg tanulok újjat. :)

[ Szerkesztve ]

(#13864) crazygamer75 válasza GICA666 (#13863) üzenetére


crazygamer75
tag

Nekem 1000+ óra és még semmit nem tudok róla XD

(#13865) Badlof2k válasza rumkola (#13862) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Naja keves jatek tud ujat mutatni ligarol ligara bar ittis vannak fent lent pillanatok attol meg mindig elvezetes jatszani :) annyi a lehetoseg karakter epites teren :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13866) Win-T


Win-T
senior tag

Ha valamit felkínálok eladásra és 15-20 perc múlva nem győzöm fogadni a vevőket akkor az valószínűleg rendesen alááraztam ugye?
Ezen sose fogom kiismerni magam...

(#13867) Rison77


Rison77
senior tag

Sziasztok!
Elég régen játszottam már a játékkal, utoljára a breach ligát toltam huzamosabb ideig. Az lenne a problémám, hogy anno abszolút megérte ssd-re rakni a játékot, sokkal simább volt gyorsabb volt. Elméletileg mintha azt olvastam volna , hogy a 3.0-val sokat optimalizáltak rajta , így most felraktam egy sima mezei hdd-re. Viszont eszméletlen, hogy milyen fps spike-ok vannak, kb játszhatatlan a játék,ahogy bejön egy enemy elkezdi tolni a skilljeit leránt a játék 1 fps-re, ezután már nincs meg a hp-m.. Visszaraktam ssd-re, és meglepetésemre, konkrétan semmit nem változott a teljesítmény. Gondolom senkinek nem idegen ez probléma, van valami beállítás amivel ez redukálható? Konkrétan ilyen .

(#13868) Har_melin válasza Win-T (#13866) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

sajnos igen, megesik. Én ilyenkor azzal szoktam vigasztalni magam, hogy végül is ennyit akartam kapni érte, ugorjunk.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13869) Plazmacucci válasza Rison77 (#13867) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem is.

Más. End game-re firestorm vagy flameblast?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13870) Har_melin válasza Rison77 (#13867) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

részemről passz, nekem ssd-ről gond nélkül fut, de korábban voltak már itt olyanok, akiknek hasonló problémájuk volt, és úgy rémlik volt rá valami megoldás. Kérdés persze, hogy milyen skillt használsz, optimalizálás ide vagy oda, a magma orb pl. hírhedten fps gyilkos, főleg, ha aura effektekkel kombinálódik. (nem mtx, csak a játék saját effektje)

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13871) Mirman válasza Plazmacucci (#13869) üzenetére


Mirman
őstag

Flameblast egyértelműen . Demigodkingnek van egy jó Youtube guide-a ami ezt használ és egész jó. Ezzel kezdte a league-t és eléggé érti a dolgát.

(#13872) tibee77 válasza Plazmacucci (#13869) üzenetére


tibee77
őstag

En flameblastot kezdtem, pizzastick selfcast.nekem a leveling nagyon nem tetszett.4link flameblast-4link firestorm spelltotemmel mentem.lehet nem igy kellett volna de vegigszenvedtem a dolgot.5linknel mar jobb volt a helyzet cast speedet is szedtem össze es egyre jobban ment.most vagyok asszem 63as 5link flameblast es op a kari.a 2. ascendancy ugye nagyon jo kis buffot ad a trash öleshez.(a prolif megint op) egyenlöre meg hybrid vagyok igy van 3.8k ES es 2k hp-m.Ezen a szinten ez nagyon tankos.meglatjuk majd milyen lesz kesöbb de mivel idaig 5c-t koltottem ruhara es 4et sceptrere (többi cuccom kb 1alchos kuka) , igy szerintem nagyobb raforditassal siman hozhato lesz minden egeszen uber elderig.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#13873) Egonyolc válasza tibee77 (#13872) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

azt megkérdezhetem, hogy miért pizza stick? több helyen láttam, de nem tudtam rájönni valami a templarral?

szerk:
ok :W , had tippeljek, mert a flameblast ikonja pizza szerű? :W

[ Szerkesztve ]

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#13874) tibee77 válasza Egonyolc (#13873) üzenetére


tibee77
őstag

Bocsi rossz pizzat mondtam xD az en buildem a debuffing pizza xD a pizzastick a templar fele verzio.amugy en sose tudtam hova tenni ezt a pizzarol valo elnevezest.ok talan az ikon de mindegy a lenyeg hogy en se tudom. :D

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#13875) Win-T


Win-T
senior tag

Ma este nálam is elég laggos a játék, ilyen 150-250-es latency tüskék vannak folyamatosan. Délután még semmi baja nem volt.

(#13876) GICA666


GICA666
tag

Na végre.Kinyitottam az összes ajtót,feljutottam a tetejére,megöltem a fő boss-t.
Nem volt vészes.Rain of Arrows nagyon jó.Ajánlom. :)
Dobott egy csomó splintert.Az mire jó?

[ Szerkesztve ]

(#13877) Badlof2k válasza GICA666 (#13876) üzenetére


Badlof2k
senior tag

100 darabot ha ossze szedsz belole akkor tipusokkent egy egy Breachstonet lehet ossze rakni amit a Map Deviceba hasznalva portalt nyithatsz 5 kulonfele breachlordhoz :) endgame tartalom tulajdonkeppen :) chayula es uul- netol a keresetebbek mert azok a legritkabbak xop esh tul a gyakoribb szal akar meg profitot is lehet csinalni belole :)

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13878) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

időnként azért nem ártana egy kicsit részletesebb információ a liga tartalmához...

Vannak elég értelmetlen trash unique cuccok, amik a piramis apexében esnek. Én is elfüstöltem már vagy két jewelt, mert semmit nem ért és nem is láttam értelmét. Kiderült, hogy magasabb szinten szintén az apexben eshetnek fiolák (egy újabb currency cucc), amivel ezek a megfelelő teremben upgradelhetők egy használható változattá. fiolák lvl50 körültől eshetnek, tehát kb. az A6-tól megnyitott piramisoktól kezdve.

Itt a (talán) teljes lista a liga specifikus cuccokról, itt pedig a különböző fioláké.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13879) la_cc válasza Har_melin (#13870) üzenetére


la_cc
addikt

Én nem vagyok a multijátékok SSD-re történő pakolásának híve, de Poe-ban én egyértelmű javulást éreztem anno, pedig 7200 rpm HDD-ről költöztettem a cuccot.

(#13866) Win-T

Lehet emeleni is az áron egy kicsit, nem erőszak a disznótor. :))

Ha laggos egy szerver, akkor meg kell próbálni másikra EU-ra átmenni, nem kell feltétlenül a frankfurti szerónál leragadni. ;)

(#13878) Har_melin

Ezeknek a magic item-eknek mi értelme? Craftolni valók?

Más: ezt már én is tapasztaltam, hogy egy cuccomért nincs jelentkező, aztán hirtelen rám szakadnak az emberek. Létezik, hogy ilyen 15-30 perc mire beindexelődik a public stash-ben a motyó?

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13880) Badlof2k válasza Har_melin (#13878) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Na akkor johogy en megtartottam mindet :D

Egyebkent ja craftolhato de pl apexba eshet olyan statokkal rare is tegnap jott nekem egy axe :)

Ja Lacc ssd sokat dob rajta nulla fps droppom volt azota hogy atraktam :D

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13881) la_cc válasza Badlof2k (#13880) üzenetére


la_cc
addikt

Hát FPS drop szerintem maradt így is bőven, közel sem smooth a játék sajnos.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13882) Plazmacucci válasza la_cc (#13881) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Marad. Ami kikészíti a gépemet, az az mikor belépek a town-ban és mindenkin mtx van. Akkor hallom csak felpörögni a ventiket, amúgy kussol a gép. Amúgy a játék még érzékeny a vga-kra, meg azt sem szereti, ha a cpu energiagazdálkodása be van kapcsolva. Általánosságban elmondható, hogy intel+nvidia párost szereti.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13883) la_cc válasza Plazmacucci (#13882) üzenetére


la_cc
addikt

I7 + gtx 1070-em van, olyan 200-250 fps körül vagyok, de még így is meg-megakad néha. Felbontást nem vágom, hogy mekkorán van, a monitorom WQHD, max felbontáson lehetek gondolom. Az a furcsa, hogy game közben (pályán), nem is fps droppot érzek, hanem ilyen belassulást, konkrétan alig akar megmozdulni a kari néha, ez lehet valami szerver oldali baszkurva is talán, máshol nem tapasztal sehol ilyen. Talán PUBG-ben, de az egy szarrakás optimalizáció terén. A városban meg alap a lagg ja, ha csak ennyi lenne, én vakon kiegyeznék vele. :DDD

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13884) Badlof2k válasza la_cc (#13883) üzenetére


Badlof2k
senior tag

A burzsi ;] :DD teny hogy amd karikat nem szereti de pl nekem nagyon elvetve van fps droppom amugy 60fps full hd AA alapon van ha azt belovom X16ra akkor crashel a gamma , townba nulla problemam van :) nagyon ritkan ha rohadt sok a mob plusz molten strike ottmilio*2 labdanal vanhogy beesik egyket pillanatra 30ra de annyira nem jellemzo :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13885) la_cc válasza Badlof2k (#13884) üzenetére


la_cc
addikt

Nem 2 nap alatt jött össze a dolog gondolhatod. :B Pl az 1070-et all-time legalacsonyabb áron vettem az ipon grafikonja szerint. Az AA beállítást megnézem este, ha oda jutok, de esélyes, hogy maxon lehet az is.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13886) Plazmacucci válasza la_cc (#13883) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem i7 és 970. Ami nagyon jó hatással volt az fps stabilitására:
*BIOS-ban kilőttem az energiatakarékosságot, mindig 3,7 GHz a proci frekije,
*játékban DX11, vsync be, multithread be, és auto resolution ki,
*hatalmas fps plusz gyengébb kártyáknak, ha a pst process effekteket kikapcsolod,
*plusz mikor Radeonról nVidiára váltottam a mikrolagok megszűntek :D

SSD-ről nem tudok nyilatkozni, mert mindig is arra volt telepítve, de azt tudom, hogy a pályák betöltése kb ötször gyorsabb mint HDD-n, mert amikor öcsémmel játszok, akkor én már leöltem 10 monsztát mire neki betölt a játék.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13887) Badlof2k válasza la_cc (#13885) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Nehogy megharagudj, meg a vegen betamad a kerekerdo elit kulonitmeny :DD( nekem kovi honapba jon ) btw kosz ha meglesed es neked nem crushol akkor valszeg Amd karikat tenyleg nem szereti vagy bugol..

Plazma : Mikrolaggot nem tapasztaltam/tapasztalok az sem tudom miaz tenyleg .. masreszt hdd vs ssd sokat szamit es nem csak betoltesnel :)

Nade on.: Valaki harcolt mar Atzirivel templomba ? Mennyire nehez ? Tegnap sikerult egy atlas of world szobat csinalni tier 3as szintre azthittem majd mekkora Map ozon lesz , volt csupa T1 :DD gondolom a map lvl 70 miatt :) bar igyis orultem azert :) az explosion room meg mindig megeri kirakni azzal ha jo a szoba osszekotesed barmikor bejutsz Apexba egykis robbantassal :C

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13888) la_cc válasza Badlof2k (#13887) üzenetére


la_cc
addikt

Nem haragszom én semmiért, csak vannak nem a fórumra való témák. ;]

Eddig ebben a ligában nem volt semmilyen crush-om vagy dc-m se.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13889) Har_melin válasza la_cc (#13879) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Egyértelműen craftoláshoz, némelyiken brutális modok vannak. Valamelyik videóban volt sisak 100+ HP-val és pluszban +% increased life-fal, az már chestnek is szép.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13890) TrollBalint válasza Badlof2k (#13880) üzenetére


TrollBalint
addikt

ezeket a dropokat és FPS-eket hol nézitek? Külön programmal, vagy a játékban van valami beépített mód?
Én sima HDD-ről futtatom, de csak akkor szokott gondom lenni, ha nem a Frankfurti szerverre megyek. (Vagy csak én nem veszem észre :) )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13891) la_cc válasza TrollBalint (#13890) üzenetére


la_cc
addikt

Vagy fel se tűnik... ;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13892) Badlof2k válasza TrollBalint (#13890) üzenetére


Badlof2k
senior tag

en steamen nyomom szal steam bepitet fps countere bevan kapcsolva , de most egy par alkalomkor msiafterburnerrel neztem aztis meg a hofokot mivel ujra pasztaztam a kartyat :)

Lacc minden is valo ide :D

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13893) rumkola


rumkola
veterán

ez mit tripláz?:

[link]

A sajátját vagy mindent? Ha csak a sajátját akkor minek van? :D
Ha minden tárgyon lévő impet, akkor nem OP egy kicsit ha jól válogatod össze a ringeket, amut, fegyót stb? ?

(#13894) Badlof2k válasza rumkola (#13893) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Csak a sajat modjat :) Van olyan ami +life %, skill duration stb.. hogy minek van az meg masik kerdes :D nem tudom hova fernek be build szinten ezek ..

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13895) Win-T válasza TrollBalint (#13890) üzenetére


Win-T
senior tag

Ha nyomsz egy F1-et, akkor kipakol a képernyőre némi információt meg grafikont a latencyről meg az FPS-ről.

(#13896) rumkola válasza TrollBalint (#13890) üzenetére


rumkola
veterán

HDD-ről iszonyat. KB 8-10x több a töltési idő mint SSD-n.

(#13897) Har_melin válasza rumkola (#13893) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A tévedések elkerülése végett a rajta látható értékek már a triplázottak, nem ezeket fogja megháromszorozni. Bármilyen corrupted implicit lehet rajta, ami övre kerülhet és vannak egészen durvák is (117% incr crit chance by any flask effect, +42% all res, stb.)

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13898) Har_melin válasza Badlof2k (#13894) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

alap leveling gearnek. pl. egy +45% all res A10 végéig kiszolgál bármilyen buildet. az aura effekt bónuszok dettó.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13899) Badlof2k válasza Har_melin (#13898) üzenetére


Badlof2k
senior tag

ja de endgame buildbe ertettem :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13900) Mirman válasza Badlof2k (#13899) üzenetére


Mirman
őstag

Skill duration Blight/ED-hez vagy 100 körüli rarirty bármilyen buildhez aminek nem kell az öv slot.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.