Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13901) Badlof2k válasza Mirman (#13900) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Jogos , en meleet tolok only castereket egyaltalan nem ismerem igy mar ertem :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13902) simondr válasza Har_melin (#13897) üzenetére


simondr
senior tag

"Bármilyen corrupted implicit lehet rajta, ami övre kerülhet "

Kivéve a +1 endu charge.

Egyébként igazad abban a tekintetben hogy szintezésre jó cucc.

(#13903) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Fixed a bug where Charged Dash could teleport you through doors. :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13904) GICA666 válasza Plazmacucci (#13903) üzenetére


GICA666
tag

Javított egy hibát, ahol a Charged Dash teleportált volna az ajtókon keresztül.
Szerintem így többen megértik :)

(#13905) Plazmacucci válasza GICA666 (#13904) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem aki ezzel játszik, érti :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13906) GICA666 válasza Plazmacucci (#13905) üzenetére


GICA666
tag

Vannak egy páran akik most kezdenek el játszani.ezzel az rpg-vel.
Rájuk gondoltam.Nem mindenki penge. :)

(#13907) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Blood Aqueductban 58. szintről 72-re mentem mire összejött a Tabula. Régen valamivel gyorsabb volt ez nem?

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#13908) vvega30 válasza 0karmacoma0 (#13907) üzenetére


vvega30
senior tag

Nekem 63-ról 71-re lett meg. Még pörögtem is rajta, hogy ennyi ideig tart, de akkor nem csak nekem nem esett a card.

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#13909) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Lassan összejön a Rightious Fire fenntartása bármilyen max resistes pajzs nélkül. Most már csak másodpercenként 2-3 life a degen. Izgalmas, nagyon izgalmas :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13910) San398 válasza 0karmacoma0 (#13907) üzenetére


San398
őstag

Előző ligábn úgy farmoltam a kártyát, hogy 4-et összeszedtem ACT4-ban a többit Blood Aqueductban. Igaz 10 perc mulva esett is egy tabula :)
Ebben a ligában 2 kártya easett ACT4-ban 1 kártya a templomban és egy a Blood Aqueductban 73-as szintig :(

Teljesen véletlen ez is mint minden a játékban!!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#13911) la_cc


la_cc
addikt

Én még bármilyen kártyát akartam kifarmolni, semmi nem jött össze. Ehhez képest mind jók vagytok. :D

Off: Dio 4? Meglennék lepődve, ha nem egy gagyi DLC lenne megint. Halottnak a csók kb.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13912) Badlof2k válasza la_cc (#13911) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Szinte minden Blizzard jatek megvan , de most kicsit ketelkedek a jovot illetoen hogy mit raknanak az asztalra ..

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13913) Har_melin válasza San398 (#13910) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

ebben a ligában már nem fogok panaszkodni, mert ahhoz képest, hogy még csak A6 elején járok már esett 2 exa - több, mint az előző ligában összesen. (aztán lehet, hogy ennyi lesz, konyec, de hátha nem.)

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13914) rumkola válasza 0karmacoma0 (#13907) üzenetére


rumkola
veterán

Van lista arról, hol mi eshet? (milyen LVL szinten).

(#13915) San398 válasza rumkola (#13914) üzenetére


San398
őstag

Nagyon jó összeszedett lista, mi, hol, kitől stb. Divination cards

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#13916) rumkola válasza San398 (#13915) üzenetére


rumkola
veterán

Köszönöm szépen ez megvan. Most főle Uniqe cucc drop-ra gondoltam. Mind random, vagy van-e valami ami csak valahol/valakitől eshet, vagy esélyesen nagyobban esik valahol/valakitől. Párat tudok, de van-e valami nagyobb lista?

(#13917) Badlof2k válasza rumkola (#13916) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Vannak boss specifikus uniqok amik eshetnek pl Atziri es Shaper es Elder cuccok , bar mostmar Watcher Eyes szerezheto div cardbol is ami abyss depth lichekbol droppol :) de alapvetoen a uniqok tobbsege barhol eshet tudtommal :) hogy van e lista? Biztos :D google jo barat de en nem talaltam meg ilyet tobbsege ami Bossbol eshet az Wikin le van irva :)

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13918) Har_melin válasza rumkola (#13916) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

vannak boss specifikus unique cuccok (pl. Atziri's Disfavour) és vannak liga specifikusak (pl. Headhunter). Az előbbieket értelem szerűen csak az adott boss dobja, az utóbbiak csak akkor eshetnek, ha Zana módosítói között szerepel az a liga és ráteszed a mapra.

Ezen kívül gyakorlatilag bármelyik unique cucchoz van most már valamilyen div card, ami vagy pont azt a cuccot dobja vagy azt a kategóriát és azon belül eshet dropból el nem érhető cucc.

Most pedig van az oltár a piramisban, amelyik egy másik unique-ot dob a belerakott helyett, itt is eshet egyébként dropból el nem érhető cucc.

Minden egyéb teljesen random, olyan, hogy egy nem kötött unique-ot X vagy Y boss nagyobb eséllyel dob mint a többi, nincs.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13919) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

RF-re jó a burning support nem? Most elbizonytalanodtam. Nem volt a gemre ráírva, hogy burning? Sőt akkor is jó, ha van mellette elemental focus?

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13920) Win-T


Win-T
senior tag

Na jó én ezt a templomozást azt hiszem elengedem. Képtelen vagyok megfelelő iramban vadászni a trasht, mire az első combosabb csoporthoz odaérek már fele időm letelt, a RNG gyűlöl, 10 esetből egyszer esik kulcs, 20 esetből egyszer talán sikerül vele odaérni az ajtóhoz, feszt alsó vagy egyel feletti szobákat ad be, ha képes lennék kulcsot kiütni még akkor se jutottam volna a teteje közelébe sem.
Csak felidegesítem magam az egésszel...

(#13921) Har_melin válasza Win-T (#13920) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

milyen karakterrel mégy és milyen szinten vagy?

szerk: egyébként szinte mindegy, ha lassú vagy az incurokban, akkor vegyél egy movement speedes csizmát ( a legmagasabb ms értékkel, amit a karid még enged) és vegyél vagy csinálj egy Experimenter's Quicksilver flaskát. Csizma már 1 alchért kapható 30-as MS-sel, flaska 39% plusz idővel 2 alch.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13922) Win-T válasza Har_melin (#13921) üzenetére


Win-T
senior tag

Molten Strike-os, poisonös Shadow a kari, most 55-ös. De nem a karaktert érzem a gyenge pontnak a mobok olvadnak szépen hanem saját magam. Nem tudok ilyen gyors tempóban játszani, nem megy, ha a világ legerősebb karijával tolnám akkor sem menne.
Remélem kisírnak a fórumokon kicsit több időt az olyan lámák mint én. :D
És akkor még mindig ott az RNG is ahogy szopat...

[ Szerkesztve ]

(#13923) Har_melin válasza Win-T (#13922) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

pont az a lényeg, hogy ha nagyobb az MS-ed, akkor nem kell "gyors tempóban játszani" - egyszerűen a karakter mozgása lesz gyors. Kb. tíz perc, amíg megszokja az ember és onnan kezdve az lesz a természetes sebesség.

Hidd el, nálam totyorgósabb játékos kevés van, de rendszeresen nullára le tudom irtani a templomot és még marad is időm. Akkor szokott néha baj lenni, ha a boss és a kinyitandó ajtó is az egyik végén van, a kulcs pedig a másikon esik az utolsó monszták egyikéből, de ez talán az esetek öt százalékában fordul elő. questből is van gem, ami ad +4% ms-t, én quicksilver flaska nélkül szoktam végigfutni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13924) Har_melin válasza Win-T (#13922) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

még annyit, hogy ne számíts ilyen változásra. Eleve a játékosok legalább 80%-a valamilyen mozgás skillel megy, ami gyorsabb, mint a szimpla gyaloglás. Őket alapból nem érinti a probléma. A többiek igyekeznek legalább a csizmán a maximális ms-t összeszedni, egyszerűen azért, mert a sebesség a védekezés része is. +30% MS-sel pedig még flaska nélkül is megcsinálható a templom, szóval nem indokolja semmi a plusz időt.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13925) Win-T válasza Har_melin (#13924) üzenetére


Win-T
senior tag

Shield charge-al igyekszem én is közlekedni, quicksilver flaskát is használom de állandóan elakadok mindenben, nem találom az utat, rossz felé megyek... áh, béna vagyok én ehhez mondom. :D

(#13926) Har_melin válasza Win-T (#13925) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

tudom, hogy hülyeségnek fog hangzani, de akkor ne azt használd. Nekem sem állnak kézre a mozgás skillek, 10 esetből kilencben csak a szimpla szaladgálásra hagyatkozom és teljesen jól működik azzal is. Nem kell hozzá más, csak egy jó csizma.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13927) TrollBalint válasza Har_melin (#13926) üzenetére


TrollBalint
addikt

Mozgás skillekről jut eszembe, milyen menekülő skill van Shadownak? Amiket én ismerek, az a leap (strengthes, bukta), bind ( bow kell hozzá, bukta, és nem is biztos, hogy így hívják). Most valami ligthning-es teleport akármit használok, de ez nem azonnali, hanem kell kis idő, mire tényleg elteleportálodom. Én olyat szeretnék, ami azonnal működésbe lép és tömegből ki tudok "csusszanni".

Win-T: Nekem nincsen + MS-em (még, és úgy emlékszem a skill fámon mindössze 4-et fogok begyűjteni) de én ahol tudom használom a quick silver flaskát, templomba meg eleve azzal kezdek. Mivel sokan vannak, elég hamar fel tud tölteni. Az RNG-hez meg annyit jegyeznék meg, hogy engem nagyon emlékeztet a Diablo-éra, vagyis, néha-néha "beakad" (gondolom loggoláskor sorsol egy számot ) és akkor meg aztán szórja a unique-t, és fél óra alatt kiesik 3, máskor meg 3 nap alatt egy sem.... Ha észreveszem, hogy pont egy ilyen szerencsenapot kaptam el, akkor viszont az utolsó percet is játékkal kell töltenem, amit tudok :D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13928) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Megy mindenfajta egyedi pajzs nélkül az RF. Érdemes beáldozni olyan 75% fire damage-et egy kis extra life regen miatt?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13929) Badlof2k válasza TrollBalint (#13927) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Whirling Blades movement skill egyfajta dash szeruseg gyorsan lehet vele kozlekedni tomegbol kimenekulni , daggerel , swordel es clawal mukodik :)

Mas.: Dupla corrupcio es egyeb corrupcioval foglalkozo szoba a templomba az amelyik a minusz rezistet addja? Meg itt lehet minden socketet feherre is valtani ha szerencsed van?

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13930) la_cc válasza Win-T (#13922) üzenetére


la_cc
addikt

Majd magasabb szinten nagyobb lesz a sűrűség és akkor könnyebb lesz időt szerezni, ne add fel egyből... ;] Ha meg nem tudod leölni olyan gyorsan a mob-okat akkor gear-beli probléma van.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13931) Har_melin válasza TrollBalint (#13927) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

lightning warp. Kell hozzá egy faster casting és egy less duration és akkor magasabb szinten szinte azonnal teleportál, de persze nem egy whirling blade.

A mozgás skill egyébként a cucctól függ, nem a karitól - wandernek jellemzően a LW, flame dash (vagy shield charge), íjhoz a Blink Arrow, dagger, claw, 1H sword whirling blade, shield charge bármi, ha van pajzsod, végül a 2H fegyverek és 1H axe/mace/sword leap slam.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13932) la_cc válasza Har_melin (#13931) üzenetére


la_cc
addikt

Shield charge nem jó wand-hoz asszem.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13933) Har_melin válasza la_cc (#13932) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

a wiki szerint tényleg nem, de a leírásában nincs benne (ami hiba)

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13934) rumkola válasza Har_melin (#13933) üzenetére


rumkola
veterán

"Attack, AoE, Movement, Melee"
A meelee dmg-ből számolja a sebzését, de tényleg oda lehetne írva egyértelműbben (mint 1000 másik dolognál is). :9

Más:
van valaki most liga online? Nagyon kellene nekem egy 9 CH-s cucc, örök hála lenne ha megvenné nekem. Este megadom. :D

(#13935) la_cc válasza rumkola (#13934) üzenetére


la_cc
addikt

Ha olyan tuti vétel, akkor mire belépsz, már megveszik a sniper-ek, ha meg nem, akkor valszeg lesz máskor is hasonló árban. Főleg, hogy így liga elején minden kurvára drága, casual szinten szvsz minimalizálni kell a vásárlást még.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13936) rumkola


rumkola
veterán

Én 1 exa-t kérnék érte, mégis 5 órája fent van traden. :D

(#13937) Genji


Genji
őstag

Sziasztok! Nemrég kezdtem újra (több év után), jó sokat változott a játék. Baromira élvezem, nehéz abbahagyni. :) A kérdés: CWDT + Immortal call + Increased duration + Warlords's mark kombónál a Warlord's-ot szeretném lecserélni valamire. Minek lenne értelme? Talán Enfeeble? Futtatok Curse on hit + Blind + Warlord's markot is, ezért tűnik feleslegesnek belőle a kettő. Amúgy Blade Vortex Elementalist (Witch) a karakter.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#13938) la_cc válasza rumkola (#13936) üzenetére


la_cc
addikt

Akkor lehet te tudsz valamit amit más nem. :B

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13939) Badlof2k válasza Genji (#13937) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Akkor ele weakness inkabb ha mar BV elementalist szerintem :) vagy valamelyik res csokkento curse

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13940) la_cc válasza Badlof2k (#13939) üzenetére


la_cc
addikt

Szerintem valami def mechanizmust akarna, hogy mentse a seggét. :) Enfeeble / temp chains / phase run / molten shell, mi mást lehetne még rákötni értelmesen a CWDT-re?

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13941) Badlof2k válasza la_cc (#13940) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Vagy valamelyik freez spellt akkor vagy ilyesmi nekem curse meg imc van ezen only :) bar ha mentesrol van szo akkor nem a cwdt menti meg hacsak nem portal van rajta :DD

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13942) la_cc válasza Badlof2k (#13941) üzenetére


la_cc
addikt

Imc? :)

A portal-t inkább a cast on death-el tudom elképtelni... :DDD :DDD Főleg HC kariknak ajánlott!

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13943) Badlof2k válasza la_cc (#13942) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Immortal call .. ? ;] Szerintem addbe fejlesztesnek GGGnel hogy HC halalnal portalt nyitsz :DD

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13944) la_cc válasza Badlof2k (#13943) üzenetére


la_cc
addikt

Nekem meg IC se, még nem volt erőm átvariálni a dolgokat. Na majd a hétvégén megnyomom megint. ;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13945) Badlof2k válasza la_cc (#13944) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Duma az van :D

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13946) Genji


Genji
őstag

A templon végén a boss mindig dob egy rare itemet amit a neversink filter pirosan mutat és csengőszó is van, de amúgy szarfos a cucc. Ez minek köszönhető, más is tapasztalja?

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#13947) Mirman válasza Genji (#13946) üzenetére


Mirman
őstag

Egyedi modok vannak rajta ami sehol máshol nem eshet , nézd meg jobban őket szokott jókat dobni (100 körüli trap damage pl ).

(#13948) Genji válasza Mirman (#13947) üzenetére


Genji
őstag

Ja tényleg, esett egy vért +115 life + 10% max life :Y

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#13949) GICA666


GICA666
tag

Sziasztok.
Meddig szokott tartani a liga?
Ez most nagyon bejött. :)

(#13950) sith7


sith7
nagyúr

Sziasztok

több év Diablo után feltettem a játékot, és lvl 3 - ig toltam tegnap este

érdekes ... ez a nincs pénz dolog kicsit furcsa így elsőre ... összefogalót elolvastam , de majd menet közben fog pár dolog megvilágosodni teljesen

witch necro - t indítottam, amikor támadok, néha megjelenik egy számláló a bal felső sarokban, meg fehér gömb röpköd körülöttem, ez valami ideiglenes buff ?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.