Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13501) Har_melin válasza TrollBalint (#13500) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A labirintus ajánlott szintjei nagyjából fedik a javasolt fejlődést: A4 körül lvl35, A7 végére lvl57-58, A10 végére kb. lvl68-70.

Az XP farmolás csak abban az esetben működik, ha valaki már speedrunban megy végig A1-A10 között és alacsonyabb szintű a karaktere, mint a pályák, amiket játszik. Egyébként lehetőleg ne legyen 3-4 szinttel magasabb a karaktered mint a pálya.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13502) TrollBalint válasza Har_melin (#13501) üzenetére


TrollBalint
addikt

akkor alaposan el vagyok tévedve :)
Most hogy - magamhoz képest - rohanok vagyok 45-ös és Most öltem le Malachai-t Act 4-ben.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13503) Har_melin válasza TrollBalint (#13502) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Az nem rossz, a Harvest lvl40-es, a slave pens 41-es.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13504) AtHoS válasza Har_melin (#13457) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Sejtettem, hogy a szerencse faktor erősen torzít a végeredményen, így gyűjtögettem még (na meg ugye a trade sem a legsimább így a liga vége felé, mivel nincsenek fent az emberek)

Közben kiesett egy junik Dunes map, amin teleportálgatni kellett a plarformokra, amit a necro minionjai 1-2 sec késéssel tettek meg, ennek következtében 3 necro halál után meglestem a Juggal ezt a térképet. Nem kicsit lepődtem meg milyen tankos ez a karakter (gond nélkül hoztam vele ezt a mapot), így végül a Jugg tank buildre vettem 4 exa-ért 6 linkes bellyt, amivel majd duplázódott a sebzése. (papír 50k)

Gyorsban futottam vele így két merci labot, hogy turbózzam a csizit és fejest. Meg is lepődtem, hogy mint kés a vajban úgy futottam át a pályákon és izaro sem volt kihívás

Ezen felbuzdulva nekiugrottam waterways map-nak, ami szintén kés a vajban stílusban ment le vele. Azt hiszem a necro build egyelőre parkoló pályára kerül, mert Life buildet választottam vele, de a 4k HP one hit alap, így XP-ben két lépés előre, három vissza volt vele és "csak" lvl9-8 mapokat futottam (de hosszúnak is tűnik így az út 87-ről 88-ra :( )

No persze az sem utolsó, hogy a Jugg még csak lvl73-as :Y

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#13505) tibee77 válasza AtHoS (#13504) üzenetére


tibee77
őstag

Nem titok hogy a bestiary meta a jugg volt, minden teren op volt.en most arra leszek kivancsi,hogy mi lesz a következöben.ignite meg trap buff lesz ez tuti de azt nemtom elkepzelni hogy mindenki "trappolni" fog. 😄

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#13506) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Siphoning trap skill. Cold DoT, chill effekt plusz life és mana regen. Nem sok trapperrel/minerrel játszottam eddig, mert pont az utóbbi olyan nyögvenyelős volt, hogy elment tőle a kedvem, ez viszont hasznosnak tűnik.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13507) Badlof2k válasza tibee77 (#13505) üzenetére


Badlof2k
senior tag

en egy molten strike buildel fogok majd nyomulni :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13508) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

PoE rng a gyakorlatban: ebben a ligában hosszú idő óta először egyetlen exa sem esett. Ha az elején nem farmolok ki egy Onit, akkor elég komoly gondban lettem volna a felszereléssel. (mivel red mapok sem nagyon potyogtak, túl sok eladni való cucc sem volt, pár chaosos darabok.).

Ehhez képest pár hete elkezdtem visszajárni standard-re, elfogyasztani a régi mapokat, meg beszálltam a flashbackbe is - mindekettőben esett egy-egy exa alig két hét alatt...

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13509) Plazmacucci válasza AtHoS (#13504) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mert nem használod a Convocation skillt...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13510) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

ZiggyD videója az incursion-ökről és a templomról.

- mielőtt belépünk egy incur portálba látni fogjuk, hogy:
1) milyen termet kapunk,
2) hol van benne (nagyjából) a két boss,
3) melyik milyen upgrade-et kínál, és
4) hol vannak és hová vezetnek az ajtók
Így előre meg tudjuk tervezni, hogy mit akarunk csinálni.

- célszerű először a kiválasztott bosst leverni, mert egyrészt ez plusz időt ad, másrészt az upgrade sokszor fontosabb
- bár több kulcs is eshet (most Stone of Passage néven futnak), reálisan egy ajtó kinyitására lesz idő

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13511) Win-T


Win-T
senior tag

Gyűlölöm az időlimitet minden játékban, én ettől tartok kicsit. Felfedező típus vagyok, meg így 40-hez közel már nem az a kapkodós fajta.
Tudom, egyéni szoc. probléma... :D

(#13512) TrollBalint válasza Har_melin (#13510) üzenetére


TrollBalint
addikt

A videó szerint, ha lejár az idő a kulcs kiesik, de akkor miért van time limit, mit bukok vele, az upgrade lehetőségét?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13513) Har_melin válasza TrollBalint (#13512) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Hol láttál olyat, hogy ha lejár az idő, akkor kiesik a kulcs? Ha levered azt a random monsztát amelyiknél van akkor esik a kulcs. Ha lejár az idő, akkor pedig szépen visszateleportálsz a "mába" és kipotyognak a cuccok, amik az addig levert mosztákból estek.

Ha az időlimiten belül levered valamelyik bosst, akkor azzal upgradelheted a templomot. Ha kiesik egy kulcs és eljutsz vele egy ajtóig, akkor megnyitsz egy átjárót a majdani végigjátszáshoz. A kettő nem függ egymástól. Ha egyik sem sikerül, akkor csak kapsz egy pár cuccot.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13514) Har_melin válasza Win-T (#13511) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Itt a szobákban nem nagyon van mit felfedezni: van két boss - előre meg tudod nézni, hogy melyik részén a pályának -, vannak ajtók - megint csak előre meg tudod nézni, melyiket akarod majd becélozni -, utána meg csak le kell csapni a szörnyikéket.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13515) Badlof2k válasza Har_melin (#13513) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Szoval ha jol ertem nem kell azzal foglakoznom hogy felszedjem a szajret majd a vegen ha vissza utazok a jelenbe akkor kidobodik minden ami esett chestbol mobbol akarmibol .. mer az akkor good deal lehet a tisztitasra fokuszalni :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13516) TrollBalint válasza Har_melin (#13513) üzenetére


TrollBalint
addikt

A videóban, kb. 2:50-nél írja a bal felső sarokban, hogy "Keys are dropped when the times expires"
[link]

[BBadlof2k:] Igen, kiesnek utána, én is úgy néztem. Bár az elején biztos fel fogok venni egy csomó mindent, reflexből :)

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13517) Badlof2k válasza TrollBalint (#13516) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Ismerős :DD na de pár kör alatt beleszokik az ember :) remélem ez jobban sül el mint a beast liga és értelmes lesz a loot meg drop is ,egész liga alatt úgy éreztem hogy az elöző ligához képest igen vérszegény volt a drop.. persze tudom rng :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13518) Har_melin válasza TrollBalint (#13516) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Ha akkor esik ki a kulcs, amikor lejár az idő, akkor kenheted a hajadra, már nem jutsz el vele egy ajtóhoz. Ez nyilván egy script kényszer, hogy ne maradjon rejtett kulcs az incursionben, de a játékos számára nincs jelentősége. Legalább is az eddigi ismeretek alapján.

Ahogy elnéztem az incursionben nem is látod a dropot (a videókban nincs), szóval nem lesz mód kísértésbe esni a felkapkodással.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13519) TrollBalint válasza Badlof2k (#13517) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nekem itt is úgy tűnt az rng, mint a Diabloban, alig esik valami, de néha "bekattan" és szórja, ilyen nálam most a flashback eventben van :)

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13520) Badlof2k válasza Har_melin (#13518) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Jaja csak azt a stone of passaget látod a.k.a a kulcs ha jól értelmeztem :) a jelenbe lévő templom run is jó féle.. esett rendesen a currency :)) kiváncsi leszek mennyire borul meg a piac majd :C

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13521) Nordic válasza Har_melin (#13518) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Van egy twitch vod, ahol ennek a videónak a hosszabb változatát magyarázza ZiggyD kb 1 órán keresztül(a yt-változat valószínűleg ennek az összevágott változata). Ott mondta ZiggyD ,hogy a loot része így lett tervezve a GGG által, mert kevés az idő, és egyértelmű, hogy a player nem akar lootot is lesni az alatt a pár sec alatt, és ezért amit dob a végén lootot, az a megölt mobok lootja. Ő is mondta a hosszabb változatban, hogy a legcélszerűbb megölni az egyik bosst, majd kifarmolni a kulcsot, aztán meg ha nyitottál ajtót, akkor megölni annyi mobot amennyit csak tudsz, hogy a végén minél nagyobb loot legyen.

(#13511) Win-T: maga a time travel az a temple "felépítéséről" fog szólni, felfedezésre ott lesz maga a temple a jelenben, ami a legnagyobb zóna lesz a játékban(kb akkora mint az április elsejei battleroyal zóna). A korábban említett ZiggyD elemzésben fél óra volt neki egy fullclear temple run, és ebbe nem volt benne az endboss, mert azt nem spoilerezte el.

Itt a full VOD amiben végig elemez mindent

[ Szerkesztve ]

(#13522) Har_melin válasza Nordic (#13521) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Igen, az teljesen egyértelmű volt a videókból is, hogy mivel tényleg nagyon szűk az idő, nem is lenne mód felszedegetni a cuccokat. Ez a gong utáni egybeni loot-ömlesztés szerintem egy teljesen korrekt megoldás a fejlesztőktől.

Az első templomnál szerintem így is nehéz lesz akár a feléig is eljutni. Egyszerűen 8-10-es szinten még quicksilver flaskával sem biztos, hogy elég lesz a movement speed ahhoz, hogy beleférjen a boss-kulcs-ajtó trió minden szobánál, főleg a helyből lassabb karaktereknél, mint pl a marauder. Szerencsére utána azonnal lehet kezdeni a következő építgetését.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13523) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Seismic trap leírás. Bár azt írja, egy trap rengései csak ritkán fogják átfedni egymást, több lerakott csapda láthatóan ezt is megoldja.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13524) Plazmacucci válasza Har_melin (#13523) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Elég op így első ránézésre. Lehet, hogy indítok egy trappert így öt év után?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13525) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Már maga a videó vágása is "Stunning" :DDD

(#13526) Plazmacucci válasza Nordic (#13525) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Vicces :)
Ezt nem ezzel a kesztyűvel kéne ami megfordítja a knockback irányát? Én egyszer csináltam egy ilyet de csóró voltam és 6L nélkül egy kalap szar.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13527) AtHoS válasza Plazmacucci (#13509) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Első halálnál valóban nem használtam, de akkor tudatosult bennem, hogy bizony ezek a fránya zombik "szellemképesen" teleportálódnak a kari után. Második, harmadik halálkor pedig mikor megütnek, akkor megszakítódik a skill meghívása és mire magához tér már ütötték is újra, mivel csoportosan álltak ott a monszták. Azért 3-4 platformot sikerült vele odébbevickélni, de a harmadik halálnál jobbnak láttam megpróbálni ugyanezt Jugg-gal leap-elve vele. Na ezt nem stunolták le.

Amúgy meg rosszul emlékeztem a HP mennyiségére, ami sajnos csak 3,2k, tehát baromi kevés. Lényegében gyűrűkön és övön kellene plusz HP-t összeszednem vele, hogy értelmes magasságban legyen. Legalábbis, ha pontról pontra követem a passzív fát a linkelt build leírásánál.

Most inkább a JUGG-ot nyúzom, amivel sikeresen abszolváltam első uber LAB próbálkozásomat 74-es szinten. Hát nem kicsit jobb a túlélő képessége....

read-only mode on the forum

(#13528) Badlof2k válasza AtHoS (#13527) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Juggot rendesen megtoltak most van hozza egyket olyan build amivel kifejezetten uber labre lehet menni farmolni kb halhatatlan :) milyen buildet kovetsz egyebkent , sajat?

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13529) AtHoS válasza Badlof2k (#13528) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Dehogy saját, messze vagyok én a saját kútfőből összerakomtól. Ahhoz sokkal-sokkal jobban kellene ismerni a játékot. Én csak saját szórakozásból tolom napi átlag kb. 0,5-1 órában (liga induláskor alvás rovására picit hosszabban :B )

Har_melin írt erről a buildről, ezt próbálom követni
[link]

Nagyon tankos volt uber labnál, utolsó fázisnál volt két alkalom, mikor a jelenlegi 4k HP-ja lement a feléig. Néha nekiálltam útközben hadakozni a 75-ös monsztákkal, had jöjjön az XP is (főleg ajtónálló szörnyeknél), de 70%-ban csak átpörögtem a térképeken, de összeszedtem a plusz trezor kulcsokat és egy silver kulcsot is, na meg az egyik teremben a silver kulcsos kincseket is összeszedtem. Argust is levertem gond nélkül, ott talán 3/4 környékéig ment le a HP vagy 3szor. Most meg az Uber plusz Ascendancynak köszönhetően még táposabb lett és még csak 74-es szintű, tehát HP nőni fog még rendesen, ahogy nézem a passzív skill fát mit kellene még kirakni rajta

read-only mode on the forum

(#13530) Badlof2k válasza AtHoS (#13529) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Ezegy nagyon jó kis build , meg aki össze rakta az is jó buildjei vannak követem a tagot yutubon :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13531) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

További trapper buff hírek ZiggyD videójában.
- a shadow kezdő ága elemental helyett szimplán dmg utána pedig trap/mine dmg bónuszt ad, vagyis nem kell rögtön az elején letenni a garast a phys vagy ele mellett.
- lett egy új középső szál a felső ele/crit villában, kifejezetten saboteur-nek.
- explosive trap skill: lvl 1-től, Hillock után elérhető, nincs cooldown, phys dmg és 50% phys-to-fire konverzió, a kis másodlagos robbanásokkal gondolom szép, átfedő AoE dmg
- fire trap: nincs cooldown, annyit lehet belőle dobni, amennyit akarsz. Az első trap aktiválja a plusz fire dmg funkciót, a következőkre már hat is. Rövidebb burning ground effekt, cserébe nagyobbat sebez /s. A spell dmg növeli a burning ground sebzését is.
- flamthrower trap: 8 mp cooldown, három töltettel. A cast speed a forgás sebességét növeli, mindegyik küllő önállóan sebez (1 fordulat = 4 sebzés). AoE módosítók a küllők hosszát változtatják. Burning mobok 25%-kal nagyobb sebzést kapnak => szinergia a fire trappal.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13532) Plazmacucci válasza Har_melin (#13531) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Fire trap izgi lesz.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13533) tibee77


tibee77
őstag

[link]Hat ize..Ti mit gondoltok? 😕

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#13534) Mirman válasza tibee77 (#13533) üzenetére


Mirman
őstag

Nem működik a linked , itt van egy jó.

A hírhez kapcsolódva , szerintem ez egy pozitív dolog. Ha tényleg csak a kínai verzióba terveznek beleszólni akkor én teljes mértékben támogatom a dolgot. Kína egy teljesen más világ , ott még a Diablonak is külön verziója van különböző skinekkel és boosterekkel . Egy jó nagy töke injekció sose hátrány , szerintem ez előre viheti a játékot. A PoE-nek az egyetlen ellenfele a Diablo 4-lesz amivel szerintem csak pénzel lehet felvenni a versenyt (több fejlesztő , nagyobb marketing budget ) .

(#13535) kristof123 válasza tibee77 (#13533) üzenetére


kristof123
őstag

A link amire gondoltál az ez: link.
Aggodalomra ad okot, mert kezdetben lehet csak annyi beleszólásuk lesz amit írnak, de később...?
A GGG 80%-át birtokolják (már ha ez a link korrekt), így kétlem, hogy a döntéseiket nem fogják tudni érvényesíteni a későbbiekben. A Kínai játékok nagy része pay-to-win, ezért én nem bízom bennük. Gyanakszom, hogy nem lesz olyan, mint volt.

Üdv,
K.

[ Szerkesztve ]

(#13536) Har_melin válasza kristof123 (#13535) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Sajnos attól tartok, neked lesz igazad. Önmagában egy részvénytöbbség még nem jelentene sokat, elvben fenn lehet tartani mellette az eredeti tulajdonosokat védő döntési struktúrát. (Aranyrészvény, szavazati arányelőzetes fixálása, stb.) 80%-ot viszont csak olyasvalaki vesz egy cégben, aki érdemben bele akar szólni. Lehet, hogy nem most rögtön, de olyan hülye befektető nincs, aki hagyja, hogy mások érdekei szerint működjön a tulajdona.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13537) tibee77


tibee77
őstag

Ohh igen bocsi, telorol nem megy ez a linkeles nekem. Am en is pesszimistan latom a dolgot.Mar 51%kal is kb barmit lehet csinalni de 80-nal...ha ez atmegy p2w-be akkor reszeltek.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#13538) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Pont itt volt már az ideje, hogy kiszáljak a buliból :B

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13539) Nordic válasza kristof123 (#13535) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Egy biztos, az MTX vásárlások vissza fognak esni az tuti, mert írhatnak akármit, rajtam kÍvül elég sokan fogják azt gondolni, hogy nem vesznek mtx-et, mert úgyse a GGG fogja a pénzt kapni, vagy esteleg azt, hogy minek vegyenek, ha úgyis mögöttük áll egy nagy "támogató". Én remélem a legjobbakat, de kicsit azt érzem, hogy kezd egy kicsit pénzéhes lenni a csapat(elég csak visszanézni a közelmúltat az mtx-ekkel, amik kétnaponta jelentek meg). :U

A mostani incursion supportert megvettem, mert volt rávalóm steam walleten, de a jövőben nem fognak érdekelni...

[ Szerkesztve ]

(#13540) Plazmacucci válasza Nordic (#13539) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem meg annak inthetünk búcsút, hogy a közösségi visszajelzések alapján fejlesszék majd a játékot. Ha a kínainak majd tetszik a pokemon (képzelj ide bármit) liga, benne fog maradni, és boldogan írják majd a facebookon, hogy a nagy sikerre való tekintettel core game része lesz...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13541) Mirman válasza Plazmacucci (#13540) üzenetére


Mirman
őstag

Nem érzed ebben az ellentmondást ? Kicsit úgy állítod be a kinaiakat mintha egy segghülye, de roppant gazdag társaság lenne akik egyértelműen nem tudnak üzletet vezetni és feltett szándékuk szétbarmolni a saját befektetésüket hogy véletlenül se térüljön meg. Ne legyünk már ennyire naivak .

Kína fog csomo specifikus újítást kapni , ez biztos. Ezenfelül sokkal több pénzük lesz a fejlesztésekre ami a nemzetközi verziót is érinti. Szerintem ezzel mindenki nyerni fog.

[ Szerkesztve ]

(#13542) Plazmacucci válasza Mirman (#13541) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mikor száll be egy nagy hal a kis hal üzletébe? Ha pénzt lát benne. És szerinted a játék jelen állapotában, hogy lesz belőle pénzük? Sehogy.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13543) Mirman válasza Plazmacucci (#13542) üzenetére


Mirman
őstag

És szerinted nem elég biznisz egy 1 milliárdos országban lévő verziót telenyomni mikrotranzakcióval ? Továbbra is a Diablot tudom felhozni példának ahol nyugodtan megél egymás mellett egy ázsiai verzió mikrotranzakcióval és egy nyugati amiben semmi ilyesmi nincs.

(#13544) kristof123 válasza Mirman (#13541) üzenetére


kristof123
őstag

"Kína fog csomo specifikus újítást kapni , ez biztos. Ezenfelül sokkal több pénzük lesz a fejlesztésekre ami a nemzetközi verziót is érinti. Szerintem ezzel mindenki nyerni fog."

Legyen igazad!

Sajnálnám a játékot, ha olyan irányba menne el, ami már nem tudna lekötni.

[ Szerkesztve ]

(#13545) Plazmacucci válasza Mirman (#13543) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Most nagyon fáj, hogy nem egyezik a véleményünk? Szakadj már le rólam... Én is tiszteletben tartom a tiédet és nem próbállak győzködni. Leírtam a mit gondolok, és továbbra sem tetszik a biznisz, minden bekebelezés a fejétől bűzlik. Ezer meg egy ilyen példát láthattunk...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13546) Mirman válasza kristof123 (#13544) üzenetére


Mirman
őstag

Persze, én is sajnálnám mert ebbe na műfajban azért nagy az állóvíz. Az azért nyugtat hogy ha szét is cseszik akkor is ahhoz idő kell , addigra meg csak megjelenik nyugaton a Lost Ark. :C

Plazmacucci : Fórumozásnak része az is hogy találkozol veled nem egyező véleményű emberekkel és ne adj isten vitatkozol velük , szörnyű.

(#13547) kristof123 válasza Mirman (#13546) üzenetére


kristof123
őstag

Sajnos engem már nem igazán köt le semmi, ha ennek a játéknak vége, akkor a "hatalmas gémer" pályafutásomnak is. : D

A Lost Ark-al már én is szemeztem, de szerintem ilyen egy-két hónapos őrület lesz belőle, aztán eltűnik a súllyesztőbe.

(#13548) la_cc válasza kristof123 (#13547) üzenetére


la_cc
addikt

Öregszel. :(

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13549) Har_melin válasza Plazmacucci (#13545) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Kérlek, ne személyeskedj! Pont annyira írta le ő is saját véleményét, mint te. Ráadásul normálisan, érvelve. A vitatkozás nem valakire rászállás, hogy "le kellene szakadnia" rólad.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13550) Har_melin válasza kristof123 (#13547) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Egy kicsit én is így érzem :( Engem sok más játék is leköt(ne), pl. a Witcher3-at jó lenne már végigvinni, a Pillars of Ethernity is vonz, de mindegyikkel az a gond, hogy nem tudok velük folyamatosan játszani. Márpedig pár hét kihagyás után újra felvenni a fonalat, melyik questben éppen hol tartottam, hova kellene menni, stb., ez már sokszor inkább teher, mint élvezet. Nem a játékok hibája, én vagyok fáradtabb.

De azért egyelőre még nem temetem a PoE-t, remélem még egy jó darabig velünk marad. A mostani liga koncepciója tetszik, a skill módosítások is között is van olyan, amit ki akarok majd próbálni, szóval várom a júniust.

Védd a fákat - egyél hódot!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.