Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13101) GabN73 válasza Har_melin (#13100) üzenetére


GabN73
addikt

Honnan tudjuk hogy a kolléga milyen ligában tolja? :)

(#13102) Har_melin válasza GabN73 (#13101) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

onnan, hogy a poe trade-et ő pont olyan könnyen el tudja érni, mint te és neki is ugyanezt adta volna ki. Nem az volt a kérdése, hogyan tudná eladni, hanem, hogy érdemes-e eladnia?

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13103) GabN73 válasza Har_melin (#13102) üzenetére


GabN73
addikt

Ha már ennyire morci f*sz-szőrszál hasogatás megy, akkor a kérdése nem ez volt ;)

(#13104) Melorin


Melorin
addikt

Bestiary liga, peace :D

(#13105) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

ezt a craftolós challenge-et azt hiszem, most már feladom. A legelső craft blokk, "Magic Colossal Life Flask of Staunching". Már vagy ötöt csináltam, az istennek se veszi teljesítettnek.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13106) Remiel válasza Har_melin (#13105) üzenetére


Remiel
őstag

mert arra külön recept van, csak akkor adja meg

itt megvan minden

Magic Colossal Life Flask of Staunching - Requires The Conqueror Wurm(Act3 The Hedge Maze) and 3 magic devourers

Hedge Maze már nincs, ne zavarjon, Imperial Garden a nyerő

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#13107) Har_melin válasza Remiel (#13106) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

a nénikéjük szórakoztatóipari felmenőit - akkor keressenek valakit, aki tud angolul egyértelműen fogalmazni, egy ilyen feladathoz ne kelljen már a netet böngészni megoldókulcs után.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13108) Remiel válasza Har_melin (#13107) üzenetére


Remiel
őstag

én is úgy próbáltam először mint te

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#13109) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Amúgy Berserkernél a Pain Reaver mit csinál? Mármint bármit nyomok soha nem tesz hozzá semmit a leechez. Szimplán ha eljutok Vaal pactig, felszedek annyi leech nodot, hogy semmi funkciója sincs POE szerint. Sőt sztem egy Blood Rage+Promise kombó is cap környékére visz Pain reaver nélkül. Nem csináltam még Berserkert, ezért kérdem mit nem veszek észre.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#13110) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Frost Blades buildhez Hypotermia vagy Ice bite? Added cold damage vagy Cold penetration? :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13111) Har_melin válasza Plazmacucci (#13110) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

alacsony szinten added cold dmg, endgame-nél cold pen.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13112) Nordic válasza Har_melin (#13111) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Frost blades-hez cold pen? Maga a threshold jewel adja a cold pent, meg a ranger melletti elemental node-ok. Ha 5+ frenzy charge-al megy, akkor ice bite szerintem, azalatt added cold.

(#13113) tibee77


tibee77
őstag

Mär a tök kivolt, hogy ezer eve nem kaptam memory fragmentet, erre ez fogad mikor vegre elder elöjött. ;] :DDD

Az en frostblade buildemben ezek vannak: elemental damage with attacks-frostblade-multistrike-hypotermia-ancestral call- increased critical strikes.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#13114) Melorin


Melorin
addikt

Az increased duration support gem miért nem növeli az enduring cry idejét? Így is úgy is 10mp.

(#13115) Mirman válasza Melorin (#13114) üzenetére


Mirman
őstag

Ez kérlek szépen kizárt. Az enduring cry idejét biztosan növeli , de az csak egy 1 másodperc körüli skill ami life regent ad. Amire te gondolsz az az endurance charge ideje , azt pedig csak itemekkel és skillfáról lehet endurance charge durationnel növelni.

(#13116) Melorin válasza Mirman (#13115) üzenetére


Melorin
addikt

Értem. És van értelme meghosszabbítani a cry idejét ilyen rövid időre? A guide ezt az összeállítást ajánlja, hogy bossok ellen nyújtson védelmet. De ezt hogyan tudom fenntartani egy egész bossfight alatt? 10mp-enként elnyomom?

(#13117) Mirman válasza Melorin (#13116) üzenetére


Mirman
őstag

Így van . Vagy minden bosst megolsz 10mp alatt :D

(#13118) Melorin válasza Mirman (#13117) üzenetére


Melorin
addikt

:D
Inkább percek azok a 10mp-ek. Meg néhány halál mire legyűröm őket.

(#13119) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Köszi srácok, végül összeszedtem egy 6L páncélra valót és kiraktam az összes gemet amit jónak láttam. MákoshGuba

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13120) Har_melin válasza Nordic (#13112) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

nem neéztem, hogy milyen buildet játszik, de alapból magas szinten mindig a penetration hoz több dmg-et.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13121) Win-T


Win-T
senior tag

Curse on Hit gemet miért érdemes felhúzni lvl20-ra, mikor az egyetlen hozadéka, hogy csökkenti a curse idejét? Nem jobb az ha minél tovább átkozva van az ellenfél? (Assassin's Mark-al használom.)
Vagy van valami rejtett bónusz amiről nem tudok?

[ Szerkesztve ]

(#13122) la_cc válasza Win-T (#13121) üzenetére


la_cc
addikt

Supported Skills have (50-12)% reduced Curse Duration.

:U

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13123) hairne


hairne
csendes tag

Ezt láttátok már? :D

https://www.youtube.com/watch?v=OMf3RoE3ZcI&ab_channel=mm

(#13124) Win-T válasza la_cc (#13122) üzenetére


Win-T
senior tag

Óbazmeg... ez most akkorát koppant mikor leesett, hogy bejeleztek a szeizomgráfok a környéken. Mekkora tök vagyok, istenem.

(#13125) Plazmacucci válasza hairne (#13123) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Gáz, hogy nem értem ami itt történik? :D

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13126) Sárpac válasza tibee77 (#13113) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ilyen nekem is volt. Abból az 5-ből 2 el fog tűnni, mivel ha meglesz a t14-es akkor már nincs több lehetőség ahogy a t13as után sem. Eldernek meg utolsónak kell lennie t15-ön akkor adja meg a challenget!

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#13127) la_cc válasza Win-T (#13124) üzenetére


la_cc
addikt

Jó pap holtig tanul... ;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13128) Remiel


Remiel
őstag

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#13129) vvega30 válasza Remiel (#13128) üzenetére


vvega30
senior tag

Mik azok az ikonok a potik felett?

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#13130) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

A 3.3-ra átdolgozak egy csomó alig használt skill-t. Nem csak szimplán a számszerű értékeiket buffolják, hanem a mechanikájukat is megváltoztatják. A konkrét példa az Ice Spear, Cold Snap és a Charged Dash, de várhatóan több is lesz.

Egyelőre teszt fázisban van, gondolom részben a mostani liga elég rossz visszhangja miatt dobták be, hogy az emberek ne szálljanak ki végleg. Én mondjuk most elkezdtem a grim downt, mert egyszerűen szükségem volt valami másra, pedig ez a dw crit champion nem rossz.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13131) Har_melin válasza vvega30 (#13129) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Mercury Trade. Nagyon hasznos, ha több ligában is kereskedsz akkor pedig szinte nélkülözhetetlen, mert váltáskor is megőrzi a bejelentkezőt.

Itt egy rövid videó róla, azóta már fejlesztettek rajta

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13132) BoneDragon válasza Har_melin (#13131) üzenetére


BoneDragon
veterán

Jó cucc, le is kapom majd. :R

(#13133) Plazmacucci válasza Har_melin (#13130) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én azt hittem a cold snap tök menő skill. Vagy az régen volt?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13134) Nordic válasza Plazmacucci (#13133) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Régen volt az, amikor még lehetett permafreezelni a bossokat. Akkor tolták sokan Romira gyűrűvel.

(#13135) Plazmacucci válasza Nordic (#13134) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Régi szép idők :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13136) tibee77 válasza Sárpac (#13126) üzenetére


tibee77
őstag

Igen közbe ugy is lett. :D Eldert meg nem nyomtam le, hagytam hogy fertözgesse a területeket, hätha esnek jo cumok.Bär jobb lett volna colosseum környeken elder befolyäs, hätha esik shaperes opal ring, na mind1.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#13137) 0karmacoma0 válasza tibee77 (#13136) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Érdemes a szélső területeket is szorgosan csinálgatni, mert Shaper cuccokkal elég sokat lehet keresni. A Sceptrek 80+ fölött 15-80c között mennek. Főleg a void sceptre-t keresik. Nagyon gyorsan elmennek 80c körül. Én ezeket és a Maze of Mino mapeket árulom, és így mf nélkül is szépen lehet keresni.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#13138) Sárpac válasza tibee77 (#13136) üzenetére


Sárpac
nagyúr

És 2 Shrineon 2 fiend kártya és always shitting rng!! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#13139) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

1 hét szopás után, nyugodtan ki tudom jelenteni, hogy aki kacérkodna a gondolattal, hogy kipróbálja a Berzerkert ne tegye. Kipróbáltam regennel, leechel, Kaom Rootsal, Rák settel, volt rajta vagy 10-15 exnyi cucc+egy godlike fegyó, de egyszerűen nem sikerült játszható karaktert faragni belőle. A sebzés nagyon jó, de egyszerűen a degen megfojtja.

Ha regen alapon vagy, szimplán nem lesz elég a Vaal Pact nélküli leech egy nehezebb boss ellen, vagy komolyabb T13+ mapon. Maga a regen ugye elmegy arra, hogy kompenzálja a degent. 92% Phys reductionnal és 6,5k élettel is szét tudták kapni, mert 1,3-1,5k környékén leechel ami semmire nem elég.

Ha bent van a Vaal packt akkor meg egy folyamatos küzdelem az életed, mert ha megállsz felvenni bármit, vagy nyitsz egy portált, azonnal 30% környékén vagy, vadul nyomogatod a cry-t, és be kell raknod az instant flaska mellé egy másik HP falskát, ami segít a degen ellen, szóval azonnal bukod a movespeed vagy dmg egy részét amit kaptál a bónuszokból. Blood rage felejtős, egyszerűen nem lehet sehogy kompenzálni, én green dreammel termeltem a frenzy chargeokat, ami alapból nem olcsó mulatság és még el is visz 2-5 passzív pontot.

Kínomban át is alakítottam Juggá, ami -400k dmg lesz a végén, de esküszöm megéri, mert az attack speed(és így a movement skill) hasonló a végén, mehet egy adrenalinos quicksilver, és nem halsz meg minden második mapen, mert egy secre megakadtál harc közben. Max ilyen Tier 11 speedfarmernek jó de arra kb minden más is.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#13140) Plazmacucci válasza 0karmacoma0 (#13139) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én meg végre tudtam huzamosabb ideig játszani, így elértem a 85. szintet nagy nehezen. Az új Ascendancy pontok nagyon jók, végre T10 felett is hasít a summoner. Klasszikus zombie buildet építettem, nincs is meg az uber lab, de T13-on úgy megyek keresztül mint a huzat.
Sajnos a mapok pofátlanul drágák T12 felett... Míg a cuccaimat összevásároltam 1 ex alatt, addig egy szaros T14 map 8c...

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13141) 0karmacoma0 válasza Plazmacucci (#13140) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Nekem ez annyiból jó, hogy map eladással keresem a pénzt. T11-T12-T16 megy eladásra, és csak a T13-T14-T15 amiket játszok. Nem hoz annyit, mint a 3.0-s Biscos farmolás, de nem vészes c/h és változatosabb a 3 map miatt.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#13142) Remiel válasza Plazmacucci (#13140) üzenetére


Remiel
őstag

8c?

na ha majd meglátod a 15 ös mapokat, akkor mit mondasz? :DDD

most vettem Basilica, mert azon van Elder 19c volt, ja és nem ment le :W

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#13143) Plazmacucci válasza Remiel (#13142) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Minden mapot sárgítok de szar sem esik, hogy visszahozza az árát. Shaper mapokon jó ha egy shaper item esik. May 1 chaos, pedig a rare czccokat is átnézem... Most én csinálok rosszul valamit?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13144) Remiel válasza Plazmacucci (#13143) üzenetére


Remiel
őstag

RNG... ennyi a válasz ha ilyeneket mondok :(

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#13145) la_cc válasza Plazmacucci (#13140) üzenetére


la_cc
addikt

Az a 8C elég olcsónak tűnik még az előző season-ból is.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13146) Plazmacucci válasza la_cc (#13145) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor kapják be a faszomat mert nincs pénzem T15 mapra és a most vett dig-en kutyaszar sem esett, csak egy T5 map.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13147) 0karmacoma0 válasza Plazmacucci (#13143) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

A sárgítás nagyon kevés. Nekem úgy néz ki az Atlas, hogy elder zóna határa ki van húzva úgy, hogy Shaped Vaal Pyramid, Shaped Scriptorium, és Shaped Siege mind ping-pongozzon Elder és Shaper között. Atlas: [kép]

Shaped Vaal Pyramidra megy 3 sárga sextant, 4 chisel, alch, Fragment és Vaal. Ha +1-ezi a Vaal az is jó, mert értelmes mapok lesznek belőle(Museum, Estuary), ezeken hullik sok Vaal kártya, szóval kb nullára ki lehet hozni + jönnek a Scriptoriumok. Utóbbira 2 sárga sextant, 4 chisel, alch, és bloodlines. Ha összegyűlt pár Shaped Siege, akkor oda is ugyan ez megy, mint Scriptoriumra. A Mino mapek mennek eladásra. Ezzel kb minden 10ik 3-as köröm T15. Átlagosan olyan 2 Mino esik 3 Siegeből.

Annyi a jó ebben, hogy egy 8%os Ventor az össz MF-em, nem játszom Partyban mégis keresek valami pénzt, ráadásul folyamatosan tudok endgame mapeket futni. Sehogy máshogy nem jött össze ez, a szokásos Shaped Atoll runjaim meg alig hoztak valamit.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#13148) la_cc válasza Plazmacucci (#13146) üzenetére


la_cc
addikt

:DDD

Utáltam venni map-ot én is mindig, és ahogy olvastam, ez csak még nehezebb lett ebben a fos ligában.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13149) Plazmacucci válasza 0karmacoma0 (#13147) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ez már annyira végletes, hogy a játék elveszti minden báját... Sextantból is csak fehéret találok... De lehet, hogy csak én vagyok már ehhez öreg.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13150) 0karmacoma0 válasza Plazmacucci (#13149) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Kereskedni kell. Én szoktam venni 40 körüli sárga sextantot, 100-150 chislet és meg is vagyok egy időre. Esni természetesen sokféleképpen esik a pénz, nem feltétlenül úgy ahogy mi szeretnénk.

Engem inkább az zavar, hogy egyre kevésbé éri meg szólóban farmolni. Szépen nerfelgetnek mindent, és lassan csak ilyen tökig mf-be öltözött csapatok érvényesülnek. Nem zavar ha ők sokat keresnek, de ha szólóban teljesen elveszik majd ez a dolog, akkor rá kell hagynom a játékot. Most még találtam módszert arra, hogy legyen értelme játszani, de ha a tervezett farmolás is olyan hatékonyságú lesz, mint a random mapozgatók nincs alchom, nincs mapomm, vége mindennek feelingje, akkor nem tudom mivel fogom motiválni magam.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.