Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13451) Har_melin válasza TrollBalint (#13450) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Pohx pl. egy Pledge of Hand-re hajt a buildjéhez, ezért folyamatosan a Grain Gate részt farmolja A8-ban, mert ott eshet a The Pact kártya, amiből 9 kellene hozzá. Ehhez képest most lvl73 (még mindig A8-ban van!) és eddig 4 exa esett ki neki, de csak két kártya...

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13452) Badlof2k válasza TrollBalint (#13450) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Is meg olyan buildet is nyom, bar ilyen racing idejen szerintem a sc/hc inkabb megeros gyorsabb trade miatt mint ssf..

Más .: elvileg hét végén lesz 3.3ról szó miket raknak bele új liga miket változtatnak szokásos nagy patch elötti showdown kiváncsi vagyok mit hoznak be

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13453) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Sziasztok!

Esett egy 189/40/15 Belly

Van egy necro és egy jugg tank karim. Necron most 5sock Belly van (3red+2blue), de 6linkes a cél 4red+2blue felállásban. Juggra is jó lenne Belly 6red linkkel (most 4 linkes 5 red sockos sárga cucc van)

Van most 720 jeweller, 92 fusing és 894 chromatic + 2ex, 150 chaos

Innen a profik merre indítanák el a "projektet"?

4,5 ex környékén látok 6 red link belly-t és 3 ex-től 6 link 4r+2b-t

read-only mode on the forum

(#13454) Plazmacucci válasza AtHoS (#13453) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem eddig átlag 600 fuse-ból jött össze a 6L.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13455) pruzsi válasza AtHoS (#13453) üzenetére


pruzsi
őstag

Attól függ,melyik karival játszol többet/melyik tetszik jobban, mennyi "dob" a 6 gem a dps-en?
Ha linkeled a profilod akkor én megnézem.

(#13456) AtHoS válasza pruzsi (#13455) üzenetére


AtHoS
nagyúr

[link] Zombis a Neco_AtH, míg a másik a Jugg_Tank

Mondjuk Necroval futkorászom, mert ahhoz kellene lvl 93 legalább a passzívokhoz +1-2 szint. Innen [link] a Gear The Baron Stronger 1200+ Strength - Life Build-et viszem vele és a Multistrike support gem hiányzik még a 6. likba

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#13457) Har_melin válasza AtHoS (#13453) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A 150c az több, mint 1 exa. Én megvenném a 3 exás 6L-t és nem szórakoznék a linkeléssel.
A kommentben írt "átlag 600" 1-től 2000-ig szórhat és semmi garancia nincs arra, hogy nem a szopóvégét kapod ki. Nyilván mindenki arról ír és posztol, amikor hipp-hopp pár darabból összejött, de ez teljesen torz képet ad.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13458) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

a liga végén a Bestiary hivatalosan is megy a kukába - örülök neki.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13459) TrollBalint válasza Har_melin (#13458) üzenetére


TrollBalint
addikt

A menagerie hiányozni fog (bár sose nézelődtem ott :) )

Elkezdtem egy rangert ebben az új race eventben, ezt most poison-os Pathfindernek tervezném, kérdésem az lenne, hogy a caustic arrow szükségszerű / előnyős választás-e (bár nem poison, de chaos damage, és ha jól tudom a poison is chaos damage). Mivel poison support gemet használok, jól gondolom-e, hogy a chaos damage ill. poison damage erősítő passzívokra kell rámennem? (elsőrkörben a Method to the Madness-t és a Fatal Toxins-t néztem ki)

Karakter: [link]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13460) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

a fire skillek nagyon komoly átdolgozása és buffolása jön a 3.3.0-val. Lehet, hogy most fogom megcsinálni Pohx félbe hagyott Infernal Blow chieftainjét, a single target buff és az AoE buff elég jónak tűnik.

kieg: nekem úgy tűnik, hogy mind az incinerate, mind az infernal blow esetében egy kicsit hasonló mechanika lesz, mint a blade flurrynél. Lesz egy erősödő alap hatás és lesz egy "nagy dobás" a végén, amikor az addigiak elszabadulnak.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13461) Mirman válasza Har_melin (#13460) üzenetére


Mirman
őstag

Jaja , nagyon jónak tűnik . Ami még érdekes volt az a Vaal skill . Ugyanúgy ki lehet rakni külön a Vaal és sima skill az action barra attól függetlenül hogy ugyanaz a gem . :D

Biztos ignite buildet csinálok liga elején.

(#13462) Har_melin válasza Mirman (#13461) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A Combustion (eddig: Chance to Ignite) gemnél azt néztem, hogy az új fire res módosító nem penetrate, hanem "csak" mínusz. Most nincs energiám megnézni, hogy az end bossoknak mennyi a max fire resistje, de a -19% (20/20-as gemnél) szerintem felér majd egy 5-6% penetration-nel.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13463) kristof123 válasza Har_melin (#13460) üzenetére


kristof123
őstag

Legalább kárpótolnak a barrage nerf után. Úgy néz ki a következő ligában én is fire buildet fogok játszani, mondjuk egy jó kis pizza sticks buildet totemmel. : D

(#13464) H_András


H_András
tag

Standard ligában szeretnék mapokat venni T10-től felfele. Nincs valakinek? Egyszerűen trade-n lehetetlen venni, érthetetlen, mert hónapok (évek) óta kint vannak az eladandóak, mégse reagálnak az emberkék.. Nekem kéne, szemmel láthatóan meg rohad rájuk, tízből egy ha válaszol. Játékban meg ma volt a mélypont, amikor Wasteland mapon egymás után hat esett ugyanabból, tehát hat Wastelandes mapot toltam le a nagyobb map reményében, és nem. T10 alatt mindenből fulladásig vagyok, felette nincs szerencsém..
Ha valakinek lenne raktáron, vennék párat. Profilom :R

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#13465) Plazmacucci válasza H_András (#13464) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem van egy pár de rohadt régiek :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13466) H_András válasza Plazmacucci (#13465) üzenetére


H_András
tag

Az mit jelent hogy régi? :U

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#13467) San398 válasza H_András (#13466) üzenetére


San398
őstag

Más kinezete van a mapoknak,és más tier :[link]
A mostani már a negyedik féle.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#13468) H_András válasza San398 (#13467) üzenetére


H_András
tag

Köszi :) ha használható, és arra jó hogy növeljem a térkép lefedettségét, illetve lássak egyáltalán bármilyet T10 felett, felőlem kínai is lehet :D

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#13469) Har_melin válasza H_András (#13468) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

a mostani atlashoz nagyon kevés jó, mert az idők folyamán szinte mindegyiknek átvariálták a tier-jét.

Vagyis az ellenfelek egy régi piros mapon T10+ szintűek lesznek, sőt azt hiszem a kieső mapok is követik az atlasz bónuszait (és ezek persze már csak a mostani típusúak lehetnek), de az atlasz komplettírozásához nem jutsz velük közelebb.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13470) vvega30


vvega30
senior tag

Az új ligáról esetleg volt már valami elszórt infó? Dátum, valami?

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#13471) Har_melin válasza vvega30 (#13470) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

skill átdolgozásokról már voltak, az új liga jó eséllyel június 8-án kezdődik.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13472) Nordic válasza vvega30 (#13470) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Elvileg a ma esti hír a release, azaz ma hajnalban kapjuk meg az infót az új ligáról, illetve az új supporter packokról.

(#13473) tibee77


tibee77
őstag

Fuha, durca lesz az uj liga.Latszik hogz nem keves idöt öltek bele.Nalam legalabb 1 supporter pack befigyel de valoszinü, hogy inkabb 2. XD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#13474) vvega30 válasza tibee77 (#13473) üzenetére


vvega30
senior tag

Remélem:)
Ez a bestiari kiidegel, bár igazábol nem tudom megmondani miért nem szeretem... lehet kiégtem? :)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#13475) Badlof2k válasza tibee77 (#13473) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Jaja erdekesnek tunik nagyon 12 new vaal skill 28 uj unique , meg ez a tempolmos idoutazos dolog 😁vegre valami erdekes dolog :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13476) Mirman válasza Badlof2k (#13475) üzenetére


Mirman
őstag

Ezt a ligát végig fogom tooninvan egy olyan érzésem :D

(#13477) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Akkor a válasz a tegnapi kérdésre: június 1-jén kezdődik az új liga.

A templom első "felfedezése" ha jól látom, akkor rampage-szerű lesz, időre le kell gyakni egy kupac monsztát, hogy megkapd a "kulcsot", utána viszont ha jól értem, akkor már nem csak vissza lehet menni majd a már feltárt termekbe, hanem fejleszteni is lehet őket, hogy magasabb szintű vagy több loot essen?

A videókból és a liga nyitóoldalából az egyértelmű, hogy a templomnak 13 szobája lesz, de ezek nem statikusak, teljesen más szobák látszanak pl. a nyitólapon lévő képen, mint ZiggyD videójában (0:35-nél). Tehát egyrészt a 11 belépési lehetőségből eleve nem tudjuk mind a 13-at feltárni, de amiket megnyitunk, azoknak a "szolgáltatásai" is eltérőek lehetnek. Kérdés, hogy ez random fog változni, illetve hogy accountonként egy piramisunk lesz vagy minden karakternél egyedi?

A koncepció jónak tűnik, sokkal jobban illeszkedik is a játék eddigi stílusához, mint a bestiary. Egy csomó skill kapott egy nagy adag buffot, plusz a vaal skillek átdolgozott működése - szórakoztató ligának néz ki.

Szerk: Ziggy valami olyasmit mond a videó végén, hogy "every eleven incursions you raid the Temple of Atzoatl" - ezek szerint többször 11 incur opciót is kapunk? A videó végén az egy kicsit tisztábban látszik, hogy az egyes szobák tier szinteket kaphatnak, van, ami egyes és van ami már hármas szintű.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13478) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

(ebből nem lesz ma munka, ha cikkeket olvasgatok...)

Szóval a templom:

- minden pályán lesz incur portál opció.
- a szobákat időre kell teljesíteni, breach vagy rampage stílusban - clearspeed mászthev.
- 11 portál után "találunk rá" a templomunkra a jelenben, ekkor időkorlát nélkül végigmehetünk rajta, egyetlen nagy mapként működik majd.
- ha végigmentünk rajta akkor az egész resetelődik, kezdődik elölről a 11 körös felfedezés!
- a portálok random módon teleportálnak valamelyik kamrába
- minden kamrában két vetélkedő építész van, az egyiket kell megölnünk
- ha újra ugyanabba a kamrába teleportálódunk, és megint azt az architect-et hagyjuk életben, akit először, akkor a kap magasabb szintet a kamra.
- a kamrában található kulcsokkal tudunk megnyitni fix átjárókat a kamrák között, a 11 incur utáni nagy raidhez.
- a random teleportálás a múltba azt is jelenti, hogy ha nem stratégia szerint nyitunk ajtókat (a minimapon látszik, hogy hol vannak a kamrában), akkor lehet, hogy el sem jutunk a főbosshoz egy adott 11-es körben.
- Az egyes szobák jellege befolyásolja majd a jelenkori templom nehézségét is, pl. egy breeding ground szoba az egész templomban megnöveli a mobok számát.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13479) BoneDragon válasza Har_melin (#13478) üzenetére


BoneDragon
veterán

Hát , elsőre jól hangzik mint a pokemonos, aztán lásd mi lett... Azért vannak fent tartásaim ez is meddig lesz "jo".

(#13480) Badlof2k válasza Har_melin (#13478) üzenetére


Badlof2k
senior tag

huhu ez nagyon izgi :) fast clear speed buildek menni fognak rendesen , bar kerdes hogy a layoutouk milyenek mennyire van/ lesz lehetoseg a "rohanasra" , bar en ahogy nezem jolesz ehez a blade vortex elementalistom .. ami kerdes meg hogy es milyen lesz a drop? mennyi currency fog esni es milyen formaban kapunk rewardot , na meg hogy milyen haszonnal jar majd ezeknek a szobaknak a meglete :) ugy latszik lehet nekem is benez egy supp pack es egy jo hosszu liga majd 😁 a munka megvar nem amugyis pentek van :C :C

hat ez a pokemonos se hangzott annyira jol.. inkabb jopofa de inkabb nyomhattak volna a flashbacket csak :D ez valahogy jobban tetszik

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13481) Har_melin válasza BoneDragon (#13479) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Az eddig ismertek alapján sokáig.

Egyrészt a templom 11 portálonkénti resetelése korlátlan számú run-t tesz lehetővé. Az endboss és a T3-as szintű szobák egyedi unique cuccokat dobnak, amelyek ha jók lesznek, akkor megéri farmolási stratégiákat kidolgozni rájuk, vagy éppen gyorsan letudni egy "rossz" kamrákkal feltöltött templomot. Egy-egy incur kamrára 30-40 másodperces időt írnak, ezt már csak az adott loot is megéri, akkor is, ha egyébként nem foglalkozik majd valaki a templommal. Nem lesz a játék jellegétől elütő és rohadt idegesítő "jaj, csak nehogy véletlenül megöljem idő előtt" frusztráció, ami a beastekkel volt.

Az eddigiek alapján nekem egy nehezített breach-nek tűnik leginkább ez a mostani liga, és mivel a breach volt az egyik legsikeresebb az elmúlt pár évben, ez jó jel. Ráadásul a skill változások miatt ettől teljesen függetlenül is egy csomó új build lehetőség nyílik, akár standard-on is.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13482) Har_melin válasza Badlof2k (#13480) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

a videók alapján a kamrák a vaal temple layoutját követik, tehát lehet speedrunolni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13483) Badlof2k válasza Har_melin (#13482) üzenetére


Badlof2k
senior tag

nice :) nekem is breach tetszett legjobban meg abyss :) remelem ezis hasonloan jolesz :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13484) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

A vaal gemek átdolgozott működése nagyon durva lesz. Eddig az esetek többségében max. 3 supportot kaptak, ha az elder/shaper cuccokat nem számítom. Most meg megkapják az alap gem full link supportját, nem kell külön foglalat és külön support gem nekik. Azok a buildek, amelyeknél van vaal változat is nagyot fognak menni.

Pl. a most bejelentett Vaal BLade Vortex: az alap skillhez képest négyszeres a sebzése azonos szinten, önállóan mozog a célpontra (nem a plyaerhez kötött) és +100%incr crit chance, mindez felturbózva a linkelt supportokkal. Boss killer. De ugyanez igaz pl a Purity of Fire-re is, aminél a vaal változat teljesen lenullázza az ellenfél fire resistjét - RF buildek nedves álma fire attack buildek nedves álma. (RF-re pont nem jó, mert csak hit esetén működik.)

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13485) Remiel


Remiel
őstag

ja jól hangzik... a supporter pakkok viszont rondák, főleg a második

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#13486) la_cc válasza Har_melin (#13478) üzenetére


la_cc
addikt

:Y K jó! ;] Ez már végre tetszik.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13487) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

videó az új és átdolgozott skillekről - azt nem egészen vágom, hogy egy játékportál miért nem veszi a fáradságot, hogy legalább egy-egy feliratot rátegyen, mikor mit látunk...

A másik, amit néztem, hogy az incur portáloknál nem csak az alap clearspeed, hanem a movement speed is nagyon kelleni fog, hacsak nem változtatnak addig még a timereken. Az alap idő, ami alatt meg kellene csinálni összesen 10 másodperc és a mobok nem adnak annyit hozzá, hogy a mászkálásra sok idő lenne - néha egyáltalán nincs. Márpedig a kulcsot meg is kell találni, aztán eljutni vele egy ajtóhoz és az eddig látott videókban ez néhol csak nagyon neccesen sikerült.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13488) Nordic válasza Har_melin (#13487) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Szerintem nem lesz nehéz. Nekem ami átjött a videókból, egy szobának több nyitható ajtaja lesz, és minden ajtó előtt lesz egy miniboss, ami a kulcsot őrzi. Te megkapod belépés előtt a minimapon, hogy melyik szoba hol van, és te döntöd el, melyikre akarsz rámenni, azaz mindenképpen annyi időd lesz, hogy 1 ajtót nyithass(max 2-t, ha über clearspeed-ed lesz). Pont az lenne a céljuk ,hogy ne tudd fullclearelni a kulcsos szobát.

(#13489) Har_melin válasza Nordic (#13488) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

amit én olvastam, annak alapján csak két miniboss lesz szobánként és egy kulcs, de a kulcsot nem okvetlenül a miniboss dobja.

Ebben a videóban pl. az első nekifutásnál leveri a bosst, de az nem dob semmit és a végén ki is fut az időből anélkül, hogy ajtót tudna nyitni. A másodiknál egy random mobból esik a kulcs, a harmadiknál pedig előbb leveri az egyik bosst és utána egy sárga mob dobja a kulcsot egy másik helyiségben - itt az utolsó pillanatban jut csak el egy ajtóhoz.

Az, hogy a szobákat teljesen random módon adja be, vagy választhatok, az nekem még nem egyértelmű. Mindkét változatra vonatkozóan voltak utalások, de én nem találtam olyan cikket, amelyikben kerek perec kimondták volna, hogy melyik lesz. (Igaz, nem olvastam az összes cikket, csak három-négyet).

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13490) crazygamer75


crazygamer75
tag

Elég sok időt kihagytam, valamikor január legvégén játszottam. Az egyik ligában játszott occultist-om most lehet 0-ázni, tudtok ajánlani valami jó, egyszerű build-ot hozzá, hogy standardon játszogassak egy kicsit vele?

(#13491) 0karmacoma0 válasza Har_melin (#13487) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

A double strike elég menőnek tűnt Vaallal. Amúgy a liga is ígéretes. Nekem is egy jól kibontott Breachnek tűnik. Okosan kitalált, de nem túlbonyolított liga. Szándékosan abbahagytam flashbacket már szintezés közben, nehogy az a kiégés legyen mint mayhem után.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#13492) Har_melin válasza crazygamer75 (#13490) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Itt van egy csomó videó, a kérdés, hogy mennyi currencyt szánsz rá. A Death Oaths buildek (pl Pohx-é) baromi erősek és egyszerűek, mint a faék csak mégy körbe és mindenki hullik körülötted. Viszont megcsinálni az 5 offcolor foglalatot nekem elvitt olyan 2400 jewelt...

Aila RF hibrid buildje is érdekesnek tűnik, de azért az látszik, hogy mindegyikhez kell olyan cucc, ami összességében valahol az 5-6 exa környékén áll majd meg.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13493) rumkola


rumkola
veterán

...

[ Szerkesztve ]

(#13494) Plazmacucci válasza rumkola (#13493) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Úgy látom a Pure Talent jewelből.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13495) rumkola válasza Plazmacucci (#13494) üzenetére


rumkola
veterán

megvan köszi :)

(#13496) Mirman válasza rumkola (#13493) üzenetére


Mirman
őstag

Passive tree menüpont alatt írja hogy ezt a gemet használja . :)

(#13497) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Pár új info a következő ligáról:
- Mud Flats-től kezdve minden pályán és minden térképen lesz incur portál
- Ez alól kivételek a mesterek küldetései és a unique mapok, illetve ha már megvan a "jelenben" a templom. Amíg azt nem csináljuk meg, addig nem ad új portált.
- A portálok nehézségi szintje, modjai azonosak lesznek a pályával, amelyiken nyílnak.
- a templom hat portált nyit (mint a mapok), a nehézségi szintje kicsit az incurok átlaga fölött lesz.
- Ha nagyon vacak templomot hoztunk össze, akkor elég, ha bemegyünk és kijövünk, nem kell végigfutni a resethez.
- elvben lehet több kulcs is egy szobában, de a videók alapján én kétlem, hogy ennek érdemi haszna lenne, egy ajtót is nehéz lesz megnyitni.
- nem lehet mindkét építészt megölni, ha az egyiket leverjük, a másik elmenekül.
- partyban az incur-t nyitó játékos templomát befolyásolja a megcsinált szoba, a többiekét nem, mindenki a saját templomját fazonírozza.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13498) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Hello,

ha a skill fán összeszedek X% chance to poison-t (mondjuk 20-at) és van egy lesser poison gemem, amivel 40% esélyem van poison-re, akkor a játék hogy számolja? Összeadódik és 60% esélyem van, vagy külön kezlei, és van egyszer 40% meg egyszer 20%?

És köszi mindenkinek a korábbi tanácsokat, valóban a life-ra rá kell menni erősen, az új rangeremet ennek fényében próbálom fejlesztetni és látványos a javulás :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13499) Har_melin válasza TrollBalint (#13498) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

összeadódik. De a karaktered statjainál ki is írja, ha a megfelelő támadás ikonjára kattintasz, hogy mekkora a poison esélye.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13500) TrollBalint válasza Har_melin (#13499) üzenetére


TrollBalint
addikt

köszi,

tényleg, ezt el is felejtettem, hogy ott is meg tudnám nézni (bár még nem látom, mert nem vettem ilyen skillt, csak előre gondolkodom :) )

Az összefoglalóban írt leveling tippek mennyire validak? (Tudom, bele van írva, hogy 1-2 dolog nem aktuális, mivel pl. a nehézségi szintek megszüntek) Kicsit lemaradva érzem magam, hogy a Flashback-ben még csak 45-ös vagyok és mindjárt vége.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.