Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14401) Har_melin válasza Patrick (#14398) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

persze, az extrém rare cuccokat nem számolva szerintem a HH a legdrágább unique a játékban.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14402) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

na, akkor jöjjön a nap hülye kérdése:

az Arc trappernél a Vaal Arc hogyan működik? csak az aktiválása utáni első hajításra (most 4 trap) hat? Vagy lerakom előbb a csapdákat és utána aktiválom a vaal skillt és az mindre érvényes lesz?

Vicces, de csak most jöttem rá, hogy eddig igazából nem is használtam, elvoltam a normál változattal.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14403) Mirman válasza Har_melin (#14402) üzenetére


Mirman
őstag

Szerintem csak egyetlen trapre működik , tehát semmi multi trap vagy hasonló dolog nem hat rá.

(#14404) tibee77 válasza Har_melin (#14401) üzenetére


tibee77
őstag

Per pill az zerphi amulet majdnem 3szor annyiba kerül mint a hh de ez kövi ligäig könnyen vältozhat.(vagy rohadt dräga lesz vagy rohadt olcso :D ) Mikor összejött a penzem a hh-ra ebben a ligäban nagyon gondolkodtam rajta, hogy azt veszek az öv helyett de feltem, hogy ezzel is beszopom mint az abyss liga utän a dupla socketes csukäval.Konkretan liga vegen megvettem 62exert, mert hogy majd milyen jol järok vele, ritka lesz meg tudom is en, erre akkorät buktam rajta, hogy mär szep volt nezni. xD Kiväncsi vagyok mi lesz ezzel az amu-val.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#14405) Har_melin válasza tibee77 (#14404) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

ja, hát egynyári sztárok sokszor vannak, de a HH azóta fixen a topon van, amióta bevezették.

Én mondjuk soha nem vásárolok be liga végével, mert minek? Standard-en max 1-2 hetet játszom egy évben, ott már csupa feltápolt karim van, a ligákból megmaradó currency pedig csak gyűlik. Most mivel jobb, ha nem 30 exám van, amit amúgy sem akarok elkölteni, hanem 130?

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14406) la_cc válasza Mirman (#14400) üzenetére


la_cc
addikt

Gondolom, hogy másnak összejött egy 52 EX-es deal, míg ő C-kkel szarakszik. Nem támadásból írom, én is C-szintű gamer vagyok. :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#14407) savior


savior
őstag

Hello.
Az event mikor kezdodik, mert uj karaktert akarok inditani?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#14408) Har_melin válasza savior (#14407) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

augusztus 4-én

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14409) simondr válasza savior (#14407) üzenetére


simondr
senior tag

Azt hogy új karaktert akarsz-e indítani csak te tudhatod, mi sajnos nem.

(#14410) Rizseslescó


Rizseslescó
aktív tag

Sziasztok!
Én is Arc trapperrel tolom,eddig Über elderen kívűl szinte mindent letoltam, de láttam sok embernél, hogy 2 shimmeron wanddal tolja( én jelenleg shield+dagger kombóval) Mennyivel jobb-rosszabb ez a felállás? Akinek van tapasztalata az kérem írja meg, mert ha érdemes, beruházok. megköszönném, ha valaki ránézne a karimra Brandon81 Accname alatt fut a kari. Érdekelne a gem felállás is ,mert ugye át kell variálnom a 2 pálca miatt.

[ Szerkesztve ]

(#14411) aradebil2 válasza Har_melin (#14387) üzenetére


aradebil2
senior tag

egyébként mi a meta season kezdetre? Régen D2-ben indítottál MF sorccal, aztán csináltál egy Uber Tristram farmoló palát, és így tovább. Most mi illene? Életemben először most toltam végig a játékot, és endgame-t 2 napja kóstolgatom (3 shaper orbig, t9-ig jutottam eddig) egy GC totem hierophanttal, ami elvileg map/incursion runra tökéletes. Ha kimaxoltam az atlast (guardianokat unlockoltam), akkor respec egy shaper/elder killer változatra? Vagy arra csinálni kéne másik karit?

(#14412) Mirman válasza aradebil2 (#14411) üzenetére


Mirman
őstag

GC totem az nem mapra hanem bossra tökéletes . Mapozni jobb egy Arc totem , minimális recpeccel meg lehet oldani .

(#14413) Har_melin válasza aradebil2 (#14411) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

mivel az eventben semmi nem változik az alap ligához képest, nincsenek rebalance-ok, pont ugyan az a meta, mint a ligában. Ami ott működött leage starterként, az az eventben is működni fog.

Az event egyébként teljesen új economy, nem használhatod benne az eddig összeszedett cuccaidat.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14414) Har_melin válasza Rizseslescó (#14410) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

be kellene linkelned a karaktert, a ign név alapján senki nem fog nekiállni keresgélni.

de ha über elder kivételével így is levertél mindent, akkor miért akarsz váltani? A két wand nagyobb sebzést, a pajzs több védelmet ad. A Shimmeronnak akkor van értelme, ha sok és stabilan fenntartható pwer charge-od van, különben egy erős wand is hasonlóan teljesít. (Bár lehet, hogy most már drágább.)

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14415) aradebil2 válasza Har_melin (#14413) üzenetére


aradebil2
senior tag

Nem a flashback liga miatt kérdeztem csak úgy általánosságban, sztem max 35-ig lesz időm játszani amúgyis augusztusban. Inkább már a szeptemberire készülve. Szóval akkor ezzel a hierophanttal nyomom amíg megy, max respecelem arc-ra ha nagyon szenvedős lesz a vége :) Hál istennek esett 2 exa is, úgyhogy manikával, map sustainnel nincsen gondom.

(#14416) Har_melin válasza aradebil2 (#14415) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

azt, hogy az új ligában mi lesz a meta, még senki sem tudja. Attól függ mit fognak buffolni és nerfelni előtte.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14417) aradebil2 válasza Har_melin (#14416) üzenetére


aradebil2
senior tag

félreértesz, vagyis én gondoltam máshogy :) Meta alatt most azt értettem, hogy általában milyen karakterrel indítanak az emberek, hogy szépen fel tudják építeni magukat a season elején: maprunolós? labrunolós? endbossos? Vagy elkezdik az egyiket, és utána respecelnek, vagy teljesen új karaktereket kezdenek?
Ezért is hoztam a d2-s példát, ott pl. először MF karakterrel csináltál magadnak pénzt, aztán felgeareltél egy karit az endbossokhoz. Vagy igazából tök mind1, hogy mapok eladásából, labrunok eladásából, vagy bossból eső itemekkel szerzed meg az első egy milliódat? :D

(#14418) simondr válasza aradebil2 (#14417) üzenetére


simondr
senior tag

szerintem ha a Scion / Ranger / Templar / Marauder / Shadow / Duelist / Witch hetesből választasz, akkor nagyon nem nyúlhatsz mellé :K

"Vagy igazából tök mind1, hogy mapok eladásából, labrunok eladásából, vagy bossból eső itemekkel szerzed meg az első egy milliódat? :D"

Igen.

(#14419) vvega30 válasza aradebil2 (#14417) üzenetére


vvega30
senior tag

Én labrun párti vagyok. De mapozni nem olyan unalmas;-)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#14420) Har_melin válasza aradebil2 (#14417) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

ez attól függ, mennyire vagy gyors. A liga elején (mondjuk az első két, max. három hétben) még mindennek van ára, így a lab runok, endboss lootok jó áron mennek el. Utána inflálódik, az egészen top cuccokon kívül mindennek kezd lemenni az ára. Szóval ha a második hét végére fixen le tudod nyomni über atzirit vagy shapert, akkor buli, ha csak a hatodik hét végére, akkor nem.

Az itt is többször szóba került már, hogy igazán komoly pénzt vagy item flippel lehet csinálni (amihez csak némi induló tőke kell és nulla játék, mert arra nincs is időd) vagy map runra kihegyezett karakterrel. Ha 2-3 perc alatt futsz egy mapot és csak az über strict beállítású dropot veszed fel, akkor abból viszonylag jól ki lehet jönni. A többi, az mázli kérdése. Über lab dropból szintén elég jól lehet keresni, ráadásul szerintem az talán a legkönnyebb annak, akit nem idegesít a lab, mert lab runra optimlizált karit elég könnyű összerakni nagy befektetés nélkül is.

respecelni nem igazán érdemes, pár nap alatt (a profiknak pár óra alatt) map szintre lehet hozni egy karaktert.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14421) Rizseslescó válasza Har_melin (#14413) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Hello Her General XD

Csak simán beírtam a keresőbe,hogy poe Brandon81 és első találat voltam :Y
Akkor most megpróbálom ellinkelni a karit: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Brandon81/characters
Igaz közben megvettem a 2 Simit is. Sokkal erősebb lett, még 3charge-l is , de már kevésbé védtelen. Kellene hozni még 2 szintet és meglenne a 4. is. Fel elder orboztam a Sunken city-t lvl 16ra( bár sokan hülyánek néztek). Sinte minden kanyarban esik legalább 1, de néha 2 guardian map és ebből csináltam egy kis pénzmagot.
A kövi ligában is maradok ennél, hátha nem megy fel a Fencoil és a prófécia ára...

(#14422) savior


savior
őstag

Holnap hánykor indul az event? És mit is jelent pontosan ez az esemény? (lesznek e új dolgok, vagy mi a cél, stb)

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#14423) front3r válasza savior (#14422) üzenetére


front3r
őstag

Ma 11-kor.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#14424) Har_melin válasza savior (#14422) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

az alap incursion liga feature-ök, de pluszban minden pályán/mapon lesz három plusz mod a korábbi ligákból, ezek óránként váltakoznak. Cél nincs, bizonyos szintet elérők között jutalmakat sorsolnak ki. Új karakter kell és saját economyja lesz, vagyis a ligában begyűjtött cuccaidat nem használhatod. A végén viszont minden megmarad, a kari átkerül standardba.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14425) savior


savior
őstag

Köszönöm a válaszokat.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#14426) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ha sima Incursion ligát indítok, akkor az már flashback?

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14427) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Második abyss trove :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14428) GICA666


GICA666
tag

Sziasztok.Lehet ki fogtok nevetni,de nem értem ezt a liga,verseny dolgot.Indítok egy új karit,semmim nincs a ládámban,mindent elölről kezdek,és játszom.Kivel versenyzek,vagy milyen ligában vagyok.Csatlakoznom kell valakikhez?Ok.Azt hogy kell.Incursion Event-be elindítottam egy karit.Valaki látja,hogy hányas szintű vagyok? Vagy hol járok?Segítenétek? :U

(#14429) Har_melin válasza GICA666 (#14428) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

magaddal versenyzel, ugyan úgy, ahogy bármikor máskor. Bizonyos szintek elérésekor mtx-eket sorsolnak az azt elérők között (a részleteket nézd meg a honlapon), más bónusz nincs. Ami plusz az az, hogy garantltan három plusz mod lesz minden pályán, ami több monsztát, több dropot jelent és a végén ezeket meg is tarthatod majd.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14430) GICA666 válasza Har_melin (#14429) üzenetére


GICA666
tag

Ok. Értem.Azt hittem,hogy be kell lépnem v.milyen csoportba,vagy ilyesmi.Köszi,hogy válaszoltál. :)

[ Szerkesztve ]

(#14431) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Amilyen jól indult ez az event olyan gyorsan szarba is fordult. Én nem játszok többet rng játékot. Nektek jó szórakozást a továbbiakban.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14432) Patrick válasza Plazmacucci (#14431) üzenetére


Patrick
addikt

Mi történt?

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#14433) TrollBalint válasza GICA666 (#14430) üzenetére


TrollBalint
addikt

annyi kiegészítés még Har_melin hozzászólásához, hogy level 35 elérésekor fixen kapsz egy ilyet (az event végén) Apocalypse Mystery Box illetve ezek után minden 10 szintenként részt veszel egy sorsoláson, ahol valamit lehet nyerni. (tehát 45. szint elérésekor, 55, 65.... így tovább). A sorsolásokon karakterenként veszel részt, a ládát pedig 1x kapod meg accountonként. Természetesen, ha van egy 56-os karaktered, akkor részt veszel a 45 és az 55-s sorsoláson is.
Valamint van egy forum, ahol látszik, ki hogy áll, ha jól emlékszem, akkor az első X helyezett is kap valamit.
itt a fórum hozzá: Incursion event non-hardcore forum

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14434) GICA666 válasza TrollBalint (#14433) üzenetére


GICA666
tag

Szia.Nagyon szépen köszönöm.Ez tényleg hasznos infó volt.Nehéz úgy,hogy alig kaptam még jó cuccot. :)

(#14435) TrollBalint válasza GICA666 (#14434) üzenetére


TrollBalint
addikt

Hát ebből a ládából se feltétlen fogsz :)
Nekem az előző van meg eddig egyedül, abból valami skin esett a leap slam-hez.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14436) GICA666 válasza TrollBalint (#14435) üzenetére


GICA666
tag

Szia.Már 2 napja tolom,és csak most esnek tényleg jó cuccok.Végre kaptam fehér ruhát is.Így már kicsit könnyebb. :) Ha új karit indítok,le kell vennem a ruhát,és ráadni az új karimra. :U

[ Szerkesztve ]

(#14437) Edge válasza TrollBalint (#14435) üzenetére


Edge
veterán

sok értelmét nem látom ennek az eventnek, ez a box kb 500ft a shopban?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#14438) simondr válasza Edge (#14437) üzenetére


simondr
senior tag

az event lényege az, hogy ha teljesítesz egy bizonyos szintet, akkor esélyed nyílik nyerni jó cuccokat (armour set, skull head, stb) ami egyébként egész sok pénzbe fájna 300-400 pont, ami 30-40 dollár.
Ezen felül szerintem baromi nagy fun, hogy az incursion mellett van harbinger, perandus, torment stbstb

(#14439) GICA666


GICA666
tag

Sziasztok.Szerintem is nagyon klassz.A legjobb rpg.Nem tudom megunni. :)

(#14440) AtHoS válasza GICA666 (#14439) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Pedig tegnap elég unalmas volt, mikor venni szerettem volna cuccokat, de "sorry I play in flash event" tartalmú válaszok érkeztek csak...azért egy kivétel volt, aki arra a 20 másodpercre karit váltva bejött sima incursion-be, de sajnos nem ez volt a jellemző :O

read-only mode on the forum

(#14441) GICA666 válasza AtHoS (#14440) üzenetére


GICA666
tag

Igen.Ha karit váltasz,bejönnek a jó cuccok.Érdekes.Ma nekem legalább,10 esett.Tegnap meg semmi. :)

(#14442) AtHoS válasza GICA666 (#14441) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én mondjuk teljesen másról írtam :DDD, de legalább neked esett jó cucc ma aminek örülök :K

read-only mode on the forum

(#14443) GICA666 válasza AtHoS (#14442) üzenetére


GICA666
tag

Köszi. :)

(#14444) GICA666 válasza TrollBalint (#14433) üzenetére


GICA666
tag

Én a steamen-en játszom.Akkor is kapok az event végén Apocalypse Mystery Box-ot?
Igazából az egy zsákba macska.Vagy jó cucc van benne,vagy nem.Nagyon sok pénzt költöttem már a karimra.remélem most sem csalódom. :)

(#14445) TrollBalint válasza GICA666 (#14444) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én is azon játszom, ilyen szempontból mindegy min keresztül játszol.

(#14437) Edge: Én mondjuk sose néztem, mennyibe kerül micsoda, csak azért írtam le, hogy kicsit teljesebb legyen a kép. Speciel nekem így, ajándékként valahogy jobban esik, még ha valami ócskaság is van benne, mintha vennék 2-3-t

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14446) GICA666 válasza TrollBalint (#14445) üzenetére


GICA666
tag

Szia.
Igen.Én is jobban örülök annak ami ingyen van. :)

(#14447) TrollBalint válasza GICA666 (#14446) üzenetére


TrollBalint
addikt

Engem nem igazán az ingyenessége vonz, hanem ez amolyan jutalom, mert eljutottam az X szintig. (nyilván a level 35 nem egy nagy eredmény, de magasabb szinten azért jól esik, hogy benne vagyok abban az X szerencsésben akit kisorsoltak, meg Vasárnap kezdtem el, de még mindig csak level 5 vagyok és így nekem a 35 elérése is komolyabb kihívás)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14448) GICA666 válasza TrollBalint (#14447) üzenetére


GICA666
tag

Én már 60-as szinten vagyok.Tényleg kaptam ládát.Ha nem mondod észre sem vettem volna.
Köszi. :) Ha azok a kék sz@rok nem jönnének folyton, jobb lenne.V.mi shard-ot adnak.Utálom őket.
A másik,meg ha vissza szeretnék menni a városba,kidob.(Elég sűrűn) :(((

[ Szerkesztve ]

(#14449) TrollBalint válasza GICA666 (#14448) üzenetére


TrollBalint
addikt

kaptál? Előzőleg az event után volt a sorsolás.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14450) GICA666 válasza TrollBalint (#14449) üzenetére


GICA666
tag

Igen.Kaptam egy ládát,(microtransaction list)-ba volt benne.Szép piros cipő volt benne. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.