Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) TrollBalint válasza Har_melin (#13750) üzenetére


TrollBalint
addikt

spell damage is növeli a trap sebzést? Mert akkor alaposan újra kell terveznem a karaktert (nem mintha nem csinálnám szívesen :) )

már tölthető steamen is a patch

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13752) VWendigo válasza TrollBalint (#13751) üzenetére


VWendigo
tag

9206. vagyok. Talán még sosem voltam ilyen közel a rajtpisztolyhoz :D

The epic halo night: - "Jump in the tank!" - "We said no tanks!" - "There are no rules in hell!"

(#13753) rumkola


rumkola
veterán

:))
azért elég nagy lúzerség/parasztság a srácoktól, hogy éjjel indul a liga EU-ban :((
keleten mikor? holnap hajnalban???? :U

(#13754) rumkola válasza TrollBalint (#13751) üzenetére


rumkola
veterán

a trap az spell, nem attack

olvasd el a skillek első sorát

(#13755) simondr válasza rumkola (#13754) üzenetére


simondr
senior tag

ez nem igaz, trap lehet attack és spell is, attól függ miről beszélünk

(#13756) tocsek18


tocsek18
senior tag

nah végre kezdődik megint a dara
remélem jobb lesz mint előző ligácska :D
csak 22122-en vannak előttem quebe :D

(#13757) TrollBalint válasza rumkola (#13754) üzenetére


TrollBalint
addikt

jogos, valóban nem olvastam el. :U
kizárólag a skillekre koncentráltam :)

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13758) tibee77


tibee77
őstag

Nezem twitch-et eppen es lätom hogy quinn69 is kezd egy ssf hc karit. :D Nagyon birtam a sräcot diabloban remelem itt is alakit majd.Nehänyan irtäk hogy mär hillock lenyirja öt az elejen. xD

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#13759) Har_melin válasza rumkola (#13754) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A dedikált trapok (lightning trap, bear trap, stb.) azok spellek. A trap supportra kötött aktív skillekből keletkező trap viszont az marad, ami az aktív skill is volt - ha spell, akkor spell, ha attack, akkir attack

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13760) rumkola válasza Har_melin (#13759) üzenetére


rumkola
veterán

köszi
ez még 5 év után is tud újat mutatni
:)

UJJAT, érted :D
rommászopat

de egyszer akkor is lecsapom elder/shaper gecót :DDD

(#13761) simondr válasza Har_melin (#13759) üzenetére


simondr
senior tag

igen, ez igy pontosabb.
A teljesség kedvéért érdemes azt is megemlíteni, hogy a bear trap az a 3.3 előtt sem attack, sem spell nem volt...az csak trap

(#13762) Badlof2k válasza rumkola (#13753) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Sajat idejukhoz merten kezdik vagyis New Zealandba ilyenkor van kb reggel 9 :D szal gondolhatod ..miert :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13763) Har_melin válasza simondr (#13761) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

igen, most már direkt megnéztem, mert valami rémlett, hogy az egy különc :D

gondolom ha már ennyire rámentek, akkor inkább egységesítették a logikáját a dolognak.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13764) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

lol, lefutott a login visszaszámláló, login és azonnal kiírta, hogy nem mennek a szerverek, de berakott 32 ezrediknek a sorba

szerk: aztán 2200-nál "unexpected error", megszakítás, most 85 ezerről kezd visszaszámolni...

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13765) rumkola válasza Har_melin (#13764) üzenetére


rumkola
veterán

ugyanez :D
fákkje

az új login egyből megszakadt, most már 90K vagyok...

hát ez rettentő amatőr, úgy látszik nyú zélandon mindenki egyszerre kelt :D

[ Szerkesztve ]

(#13766) Badlof2k válasza Har_melin (#13764) üzenetére


Badlof2k
senior tag

jaja folyamat visszadobalja az embereket :) eleg sokan szakadtak ra most a szerokra :C

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13767) Remiel


Remiel
őstag

4x dobott ki, most 93.000 ember van csak előttem ;]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#13768) Mirman


Mirman
őstag

We found the issue that's occurring and we should have it fixed within a few minutes. We are really sorry for the delay!

5 perce írták ki.

(#13769) Egonyolc válasza Badlof2k (#13766) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

20K, majd 30K, most 92962, és nem mozdul, akkor majd holnap :(

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#13770) VWendigo válasza VWendigo (#13752) üzenetére


VWendigo
tag

Na erről ennyit :( Sor vége megint.

The epic halo night: - "Jump in the tank!" - "We said no tanks!" - "There are no rules in hell!"

(#13771) la_cc


la_cc
addikt

Mindenki relax-oljon kicsit, minden liga start-nál ez van. ;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13772) Mirman


Mirman
őstag

Víz másnál is bugos ? :D

(#13773) GICA666 válasza Mirman (#13772) üzenetére


GICA666
tag

Szia.Nem.. :)

(#13774) Mirman


Mirman
őstag

Jó , az Arc top tier spell lett az biztos . Egyelőre mint kés a vajban . Elképesztően sima a leveling vele. :C

(#13775) 0karmacoma0 válasza Mirman (#13772) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Nálam is eltakarta a karaktert, meg nagy kockák voltak helyette, de mikor felraktam highra a víz részletessgét elmúlt.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#13776) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Na, ki hol tart? Második próbálkozásra sikerülni fog egy egész pofás templomot összerakni. Azt nem tudom még, hogy amikor passzolok egy opciót, akkor a következő alkalommal mindig ugyanazt adja be, vagy előbb utóbb vált - eddig még mindkétszer az első változat jött be, de lehet, hogy ez csak rng

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13777) Mirman válasza Har_melin (#13776) üzenetére


Mirman
őstag

Első Ascendancy után és második templom után. Eddig nekem nagyon bejön , bár egyelőre lehetetlen úgy megcsinálnom a termet ha a kívánt ajtó és architect ellenkező oldalon vannak . :C

Mindig ugyanazt adja be amíg nem csinálod meg, Ziggy videóban mondta.

(#13778) crazygamer75 válasza Mirman (#13774) üzenetére


crazygamer75
tag

Megmutatod milyen build-et követsz? Vagy ajánlana valaki egy kezdőnek egy relatív könnyen játszható, olcsóbb build-et?

(#13779) Har_melin válasza Mirman (#13777) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

köszi, én csak arra emlékeztem, hogy nem kell aggódni, beadja majd újra, arra nem, hogy csak azt adja be. Ez egy kicsit elszomorít, így szinte biztos, hogy lesznek benne trash termek, hiába igyekszem, de egyébként nekem is nagyon bejött eddig.

Először is jó, hogy a pályákon ha megtalálom a csajt, akkor már át lehet rohanni - nincs az, hogy hol spawnol még liga mobokat.

a termek - ahogy javul a clearspeedem - egyre jövedelmezőbbek, de a boss itt - ajtó ott felállás nálam sem nagyon működött eddig. Eleve a kulcs teljesen esetleges, hogy hol esik. Egyszer sikerült átellenes oldalon lévő ajtót nyitnom, de akkor a boss mellett esett ki a kulcs és sikerült pont átérnem vele. Ha keresgélni kell, akkor már reménytelen, legalább is a +20MS-del.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13780) Har_melin válasza crazygamer75 (#13778) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

szerintem ha saboteur trapperrel indulsz, akkor most nagyot nem tévedhetsz, ráadásul kb. A3 végéig tök mindegy, hogy mit akarsz majd belőle csinálni, ugyanazt a skillfát kell követni. A lightning skilles trappernél az Inpulsa chest biztosan nagyon drága lesz, de egy csomó más opció is van.

Pohx phys to lightning conversion

A másik, ami most láthatóan nagyot megy, az a blade vortex elementalist, ez eddig is erős volt, most kapott egy vaal verziót is a skill. Zizaran is csinált hozzá egy leírást (a pastebin a szövegben van, nincs linkként kiemelve), Mathil is. Ziz ezzel ment SSF ligában, tehát nincs olyan igénye, amit ne lehetne normál játékban hozni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13781) GICA666


GICA666
tag

Sziasztok.
Találtam egy olyan táblát,amin azt írja,hogy sacrificer..Tudnátok segíteni,hogy mit kell belerakni?

(#13782) Har_melin válasza GICA666 (#13781) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

szerintem nem tábla, hanem oltár (gondolom a templomban találtad) és unique cuccot lehet belerakni, amiből csinál egy másik, azonos típusút (pl. sisakból sisakot)

második templom után: ez sokkal jobb liga lesz, mint az előző volt. Az egyetlen "gond", hogy ha az ember jól rakja össze a templomot (magas szintű szobák és mindegyikbe el is tud jutni), plusz esetleg pár jobb termet is bead a gép (vault, a gem-es szoba, stb.), akkor nagyon könnyű előreszaladni az xp-vel. A2 vége előtt lettem kész a másodikkal és majdnem két teljes szintet haladtam benne, pedig már előtte is overleveled voltam. Ráadásul elég jó a loot is, q19 vaal gemek, Baron sisak...

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13783) GICA666 válasza Har_melin (#13782) üzenetére


GICA666
tag

Igen.Akkor csak unique cuccot lehet belerakni?
Majd fognak dobni a játékban.Gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#13784) Har_melin válasza GICA666 (#13783) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

ha nincs, akkor érdemes előbb megcsinálni a többi szobát, megőrizni legalább egy portált, aztán visszamenni a városba, venni valami olcsót a traden és belerakni. 1 altért már kaphatók. Nálam mondjuk pont volt egy Honourhome (1alch), csinált belőle egy Baron-t (2 chaos).

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13785) TrollBalint válasza Har_melin (#13776) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én még csak most fogok nekikezdeni, de ahogy olvasom jó lett ez a liga :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13786) Win-T


Win-T
senior tag

Bejutottam az első templomba... azért futottam benne mindenhol zsákutcába mert előtte a sprintversenyeken egyiken sem tudtam bosst ölni/kulcsot szerezni? Gyenge még a kari.
Csomó átjáró volt ahol láthatóan tovább lehetne menni, de le voltak zárva. A teljes kipucolást mondjuk megakadályozta egy áramszünet.

(#13787) Har_melin válasza Win-T (#13786) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A templom szobáit random módon adja be a 11 incur, ott taktikázni kell. Már az első szoba előtt látszik, hogy melyek vannak már eleve összenyitva. A cél az, hogy a feltárt szobák (plusz ha lehet, akkor a legfelső boss szoba is) elérhető legyen a bejárattól, valamilyen úton. Ha olyan szobába rak, amihez már vezet út, de jelenleg zsákutca, akkor a kisfőnök levadászásánál is fontosabb lehet, hogy kulcsot találjunk és megnyissunk egy újabb ajtót.

Az első templomnál ez még szinte esélytelen, mert sem az aoe sebzés, sem a mozgás nem lesz elég ahhoz, hogy a megtalált kulccsal visszarohanjunk. Utána viszont egyre nagyobb lesz a tömeg, mi is gyorsabban irtunk, a boss leverése is gyorsabban megy, így több idő marad a kulcs keresgélésére és az ajtó nyitogatásra.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13788) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

az előbb valamit kifelejtettem: ha olyan szobába rak, amihez még egyáltalán nem vezet átjáró, akkor ott mindenképpen próbáljunk ajtót nyitni, lehetőleg "lefelé", a bejárat felé eső szobák irányába, vagy ha van mellette már feltárt, akkor oda. Különben a végleges templomban nem fogunk tudni bejutni ebbe a szobába, hiába csináltuk meg.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13789) Win-T válasza Har_melin (#13788) üzenetére


Win-T
senior tag

Köszi... így felkészületlenül kicsit komplikált ez a rendszer, de majd letisztul ha nekifutok meg átolvasom még párszor. :)

(#13790) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Engem kiborít ez a templomozás. Esélyem sincs leütni a bossokat 25-ös szinten.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13791) Win-T válasza Plazmacucci (#13790) üzenetére


Win-T
senior tag

Szerintem ott még nem is elvárás, hogy leüsd őket. Én legalábbis nem foglalkozom velük egyelőre. :)

(#13792) Har_melin válasza Win-T (#13789) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

csinálni sokkal egyszerűbb, mint leírni :DDD

Az a lényeg, hogy egy kötöttség van a 11 próba során - nem tudod befolyásolni, melyik terembe rak. Vagyis ahhoz, hogy a végén, a templom bejárásakor minél több helyre tényleg be is juss, meg kell nyitni az összekötő ajtókat. A belépés előtt mutatja, hogy melyik terembe rak, látod, hogy az már össze van-e kötve valamivel, tehát el tudod tervezni, hogy kell-e foglalkozni a kulccsal vagy sem?

Vannak már eleve "funkcionális termek" és alapból csak "közlekedő" termek. Az első kategória a vault vagy az armory, ezek fejleszthetők is. A "közlekedők" a miniboss leverésétől függően átalakulhatnak valamilyen funkcionális teremmé. Normál módban is, de SSF-ben mindenképpen érdemes az opciók közül a cuccot/currencyt adót választani - persze ha valaki arra vágyik, hogy minél nehezebb legyen, az fejlesztheti a monsztákat tápoló opciókat is.

Közben megvolt az első temple boss is: kicsit Atziri jellegű harc. A boss egy koporsószerű akármi, ami elég lassan mozog a teremben és időnként Atziri "ketreces" fázisához hasonlóan sebezhetetlen lesz miközben monsztákkal hizlalja vissza a pajzsát, ha hagyjuk. Van egy elég ronda, négy ágú forgó "halálcsóvája", meg nem tudom még mi, de annyira nem volt dráma, halál nélkül le tudtam verni. (vagyis közepesnél nem nehezebb, a bénaságomat ismerve.)

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13793) Har_melin válasza Plazmacucci (#13790) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

a terembossokról beszélsz? azt nem értem, ezek az adott pálya szintjén vannak, kb olyan nehezek, mint a pályák saját minibossai. Ha azokat le tudod verni, akkor ezekkel sem szabadna gond legyen.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13794) Plazmacucci válasza Har_melin (#13793) üzenetére


Plazmacucci
félisten

pedig 6-8 mp alatt nem megy.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13795) Har_melin válasza Plazmacucci (#13794) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

a termekhez muszáj valami erős aoe skill, anélkül nem lehet őket megcsinálni. lvl 25 az valahol A2 vége kell legyen, ott már van annyi monszta a termekben, hogy ha jó skillel mégy, akkor a minibossra már 17-20s összegyűlik, ő pedig megint megdobja a számlálót.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13796) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Egy twitch videóban valami olyasmit láttam, hogy az Explosives Room és továbbfejlesztései robbanótöltetet adnak, amivel meg lehet nyitni az átjárókat. Lehet, hogy félreértettem, eléggé elkapkodta a srác a képernyőt, de ha valaki belefutott már ilyenbe, kérem hogy erősítse vagy cáfolja ezt meg.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13797) Win-T válasza Har_melin (#13796) üzenetére


Win-T
senior tag

Mikor bent vagyunk a templomban jó lenne ha meg lehetne nézni az alaprajzot valahogy. A harmadik-negyedik terem környékén már lövésem nincs hol vagyok, meg mi merre van. :D

(#13798) Har_melin válasza Win-T (#13797) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

a skillbar tetején megjelenik egy lapos gomb (valami Temple... van ráírva), ha rákattintasz feladja azt a nézetet, amit Alva is mutat. De a v billentyűre is feljön

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13799) savior válasza Win-T (#13797) üzenetére


savior
őstag

V betű.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#13800) Win-T


Win-T
senior tag

Skillbaron nekem nincs semmi, vagy csak vak vagyok, de a V betű okés... köszi, máris sokkal jobb a közérzetem. :)

Szerk: Ja de ott van a skillbaron is csak a Mercury Trade panelja pont ott és pont ugyanakkora méretben van elhelyezve így egy az egyben kitakarta.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.