Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13301) Plazmacucci válasza Mirman (#13300) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Pedig összeírtam pár beteg ötletet, de inkább megvárom vele a következő ligát :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13302) H_András válasza Har_melin (#13298) üzenetére


H_András
tag

Ilyenek eszembe se jutottak, mármint hogy több féle is lehet, azt hittem a standard ligában minden állandó (nem rég játszom megint, illetve anno amikor kijött a játék, csináltam két karaktert, aztán nemrégiben kezdtem újra, és nem akartam hogy kárbavesszen, így ezekkel folytattam (resetelődtek úgyis). Könnyebb volt mint az új ligában előlről kezdeni, meg aztán úgyis minden eddigi dolog benne van ebben is. Mármint azt hittem :D
Ha frissen felkerült mapokat veszek, azokkal nincs gond. Igazából mindegy, map - map :D csak feltűnően olcsók voltak, és nekem pont ilyen tier nem nagyon esett semmi, örültem hogy végre kapok. Nem nagyon szeretek vásárolni, persze látom hogy szükséges, de csalásnak érzem valahol. Meg aztán amit több hónapja kínálnak, miért nem ment el, gyanús, vagy vissza se írnak a kedves hirdetők. Persze értem, hogy a régebben játszók közül valaki már egy-két chaosért ki se lép már a játékból, de azért visszaírhatna hogy kopjak le vagy valami, vagy törölhetné a cuccait..

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#13303) San398 válasza H_András (#13302) üzenetére


San398
őstag

Üdv a POE-ban!! A legsz@rabb ebben a játékban a trade!!!

Bestiary liga: Egyetértek Sárpac kollégával "Simán skip ha nem akartok monstát gyűjteni."

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#13304) la_cc válasza San398 (#13303) üzenetére


la_cc
addikt

Miért is szar a trade?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13305) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

imádom a lenyúlós üzletelőket... 1,7 ex => 'adok érte 1ex + 40c-t'

Ezek tényleg azt hiszik, az ember nem nézi meg az árfolyamokat előtte?

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13306) la_cc válasza Har_melin (#13305) üzenetére


la_cc
addikt

Ez mitől lenyúlás? Semmit nem vett el tőled csak bepróbálkozott, hogy hátha hülye vagy. Instant ignore azt csá. ;]

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13307) Rizseslescó válasza la_cc (#13306) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Hát alkudni én is szoktam, söt kell is, mert ugyebár senki sem a saját pénte ellensége. Mindig megnézem, hogy a bizonyos cucc mióta van fenn, na meg az eladónak se jó, ha ládiban áll a cucc

(#13308) Plazmacucci válasza Har_melin (#13305) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Standardon vagy ligában?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13309) Har_melin válasza la_cc (#13306) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

"bepróbálkozott, hogy hátha hülye vagy" - nyilván túl oldschool vagyok, nálam a másik fél esetleges hülyeségének a kihasználása nem fér bele. Egyébként meg nem véletlenül van egy Exact price és egy Negotiable price opció a tabon - ha nyitott vagyok az alkura, akkor nem fix áron rakom fel.

Más:
Skill revamp No. 3., íjász skillek:
- Rain of Arrows módosított szóráskép, hogy magasabb szinteken is megmaradjon versenyképesnek.

- Barrage: négy helyett öt kezdő lövedék, de csak +20% dmg minden plusz lövedék után. Várható volt, hogy valahogy megpróbálják nerfelni, gyakorlatilag az egyetlen használt single target projectile skill volt. Szerintem ez még nem a végleges állapot, úgy gondolom tovább fogják még simogatni.

- Blast Rain: kap egy fire pen bónuszt, lvl 20-on 25%-ot - masszív.

Vaal RoA: Több proj, ismételt támadás, nagyobb lefogott terület. A fixálás helyett kap egy Maim hatást, 75%-kal lelassítva a célpontokat.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13310) TrollBalint


TrollBalint
addikt

A blast rain-nek örülök, nagy kedvencem, a rain of arrow-t csak addig szerettem, amíg nem találkoztam a blast rain-nel :)
A barrage-t meg egyszer mintha láttam volna, magát a skill gemet, de nagyon nem tetszett ez a preparation time.
Mondjuk jól hangzik a Vaal verziója is a rain of arrow-nak, bár én csak elméletben szerettem, gyakorlatban mindig akkor jutott eszembe, hogy használnom kellett volna, mikor 5 halál után megöltem az éppen aktuális bosst :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13311) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Tényleg nagy szarban lehetnek ha minden második bejegyzés iylen: [link]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13312) Har_melin válasza Plazmacucci (#13311) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

az mtx-ből van a pénz - persze, hogy igyekeznek mindig újabbat kiadni. Ez legyen a legnagyobb baj.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13313) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Starter Pack, új játékosoknak. (Vagy bárkinek, akinek kell.) A belépő csomagok között valóban a leggazdaságosabb, mert a teljes árát megkapjuk pontban, plusz egy stash tabot és egy effektet. Viszont sem upgradeleni nem lehet, sem beszámíttatni pontvásárlásként, de hát valamit valamiért.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13314) San398 válasza la_cc (#13304) üzenetére


San398
őstag

Ha neked csak jó tapasztalataid vannak akkor szerencsés vagy. [link]

Patrickkal beszéltünk már párszor róla, hogy hogyan lehetne kikerülni azt az aukciós ház "hibát", hogy a játékosok a trade cuccokat böngésszék a játék helyett.

Patrik ötlete --> Trade mester
Ha jól emlékszem valahogy így beszéltük :DDD
A trade mester is fejlődne mint a többi mester csak nem napi küldiket adna hanem a karakterem szintje alapján fejlődne.
pl. lvl 30 alatt a normal trade rendszert használhatom.
Karakter szint 30: vehetek a Trade mestertől (mester szint 2) cuccot de nem adhatom el pl. 15 napig
....
Karakter szint 90: vehetek a Trade mestertől (mester szint 8) cuccot és azonnal el is adhatom

Így nem kellene ligák között se ugrálni, nem kellene mapról se kilépni stb.. Mindenki használhatná a sima Trade tab-ot vagy a Trade mestert.
A Trade tab-ra is felkerülhetne a Public mellé a Mester így még egyszerűbb lenne.

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#13315) Mirman válasza San398 (#13314) üzenetére


Mirman
őstag

Az elejét viszont nem értem. A játékosok most nem az aukciós házat böngészik hanem random weboldalakat . Miért is lenne rossz ha ez végre játékon belül lenne instant eladással / vétellel ? :F

(#13316) TrollBalint


TrollBalint
addikt

A mastereket lehet 7-es szint fölé fejleszteni? ha igen érdemes-e, ad-e még valami pluszt és meddig lehet fejleszteni?
Kis segítséget is kérnék, hogy tudnék picit jobban életben maradni, most már kb. 3 Act óta, ha boss jön, folyton halok... level 63 vagyok, ranger, Act 8 elején járok. Tegnap már adtam a passive fán életerőre is, így van most ~1000, minden resistance maxon (kivéve a chaos-t, az -14% de azt nem sikerül fejleszteni... )
Ha kell megosztom a passive fám is, csak mondjátok el hogy tudom. (Gondoltam kimásolom a linket, de úgy láttam, az az én accountomhoz kötödik)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13317) Plazmacucci válasza TrollBalint (#13316) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ezer élet hatvanas szint felett nagyon kaka. Háromszor ennyit kéne begyűjteni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13318) Mirman válasza TrollBalint (#13316) üzenetére


Mirman
őstag

Ezek egy Totemeket használó karakter ajánlott követelményei . Rangerként ennyi életet nem tudsz felszedni ah megfeszülsz se de a 2/3-át el kellene érni mindenképp aj ajánlott szinteknek .

Kitava, Act 5:

- 1000-1400+ Life
- 35%+ to all elemental resistances

Arakali, Act 7:

- 1900-2300+ Life
- 40%+ to all elemental resistances

Kitava & Maps, Act 10:

- 4000+ Life
- 75%+ to all elemental resistances

Uber Lab Farming:

- 5000-6000+ Life
- 75%+ to all elemental resistances

(#13319) TrollBalint válasza Mirman (#13318) üzenetére


TrollBalint
addikt

4000 life? Bakker.... Na mindegy, van 40% dodge-om (amit még nem láttam, hogy müködne, mert szerintem semmit nem kerülök ki) Van vagy 50% körüli Evasion-öm, amiről semmi egyéb információm nincsen, hogy mondjuk egy boss ellen mennyit ér, mert ha jól tudom ezt befolyásolja az ellen támadóértéke is.
Meg rámegyek a movement / attack speedre, hogy legalább gyorsan lőjek és utána gyorsan odébb húzzak :)
apropó, milyen menekülő skilljei vannak egy rangernek? Én a blink arrow-t használom, de néha nagyon lassan lövi el (faster projectile support be van rakva mellé, hogy ha már egyszer ellöttem legalább hamar földet érjen)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13320) Har_melin válasza TrollBalint (#13316) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Life karakternél alap, hogy lehetőleg minden nem unique cuccon legyen minél több élet. Ez a gyűrűk és az amulet kivételével lehetőleg 80+ értéket jelent lvl63-on (az itemlvl figyelembe vételével), gyűrűknél, amuletnél legalább 50-60. Minél több life-ot nem adó "kötelező" cuccod van, annál jobban figyelni kell, hogy a többin minél több legyen. És hát igen, fel kell venni pánikszerűen a life passzívokat a fán - semmit sem érsz a sebzéssel, ha folyton lehalsz.

A mesterek 8-as szintre fejleszthetők, akkor különböző meta modokat kapnak (prefix, sufiix blokkolás, stb.)

A Blink Arrownál szerintem a faster proj nem változtat a teleport sebességén. Vagy a faster attack, vagy a less duration gem működhet vele, én még nem próbáltam, de a tulajdonságai alapján ez a kettő hathat a mechanikájára.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13321) Mirman válasza Har_melin (#13320) üzenetére


Mirman
őstag

Blinkre faster attack és faster proj is hat. Az egyik téged gyorsít hogy hamarabb lődd el a lövedéket ,a másik pedig a lövedék beérkezését gyorsítja.

(#13322) Har_melin válasza TrollBalint (#13319) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

1000 life mellett persze, hogy nem érzel semmilyen dodge hatást, hiszen egy véletlen tüsszentés is padlóra küld.

A dodge működését egyébként sem látod, az csak egy plusz defenzív dobás a támadásokkal szemben. Először megnézi, hogy sikerült-e a dodge, ha nem, akkor megnézi, sikeres-e az eva. Viszont mivel a dodge/eva számításban van egy növekvő találati valószínűség tényező (előbb-utóbb biztosan eltalál valami) óhatatlanul bekapsz sebzést, ami ennyi HP mellett end of story.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13323) Har_melin válasza Mirman (#13321) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Akkor elnézést, ahogy írtam is, nem használtam még. Mivel itt az ellövés volt lassú, akkor egy faster attack kell még mellé.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13324) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Köszi szépen, akkor délután valahogy megpróbálok összekukázni még life-ot. valahonnan... :)
És ez megmagyarázza, hogy a cruel labirntusban miért 1 hitelt a főboss :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13325) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Kezd elegem lenni a GGG hülyeségeiből. Jön le egy frissítés szerda reggel isten tudja hány gigabyte a mobil netemet totál lezabálja. Mi a francért nem lehet ezt hétvégén kiadni?(ekkor 100gb a keret) Meg miért ekkora, simán repakkolhatná a letöltött módosításokat és kész?!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#13326) Plazmacucci válasza Sárpac (#13325) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mobilnet wtf?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13327) Mirman válasza Sárpac (#13325) üzenetére


Mirman
őstag

Hát ezt most te se gondolhattad komolyan hogy a GGG legyen szíves hétvégén patchelni mert hétköznap neked kevés ehhez a mobilneted ? :DD :DD :C

(#13328) la_cc válasza Sárpac (#13325) üzenetére


la_cc
addikt

:D lol

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13329) Nordic válasza Sárpac (#13325) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Gondolom steames kliens. Ott mindegy hogy a patch 100Mb, vagy 900, ugyanúgy leszedi a komplett több gigás fájlt, mivel a strandon nem tud beleírni a gcp fájlba, mint a nem steames verzióba. Ezért is lassú a steames patchelés, és ezért is sok Gb

(#13330) la_cc válasza Nordic (#13329) üzenetére


la_cc
addikt

Ez egy faszság, ne a steam legyen már hibás, ha szar neten tolja a user. Auto-update-re kell tenni és szépen frissen tartja magát a program.

2018-ban internet keret miatt sírni pont ugyanolyan hülyeség, mint memória vagy tárhely miatt. Kell venni rendeset és csá. Akinek ez nem megy az játszon konzolon single player-en.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13331) Har_melin válasza la_cc (#13330) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Ha lehet, akkor ne kezdjük el hülyézni a másikat azért, mert - a közre nem tartozó okok miatt - valamilyen eszközt vagy szolgáltatást használ. Ha tanácsod van, az OK, de ne oktass ki mást, amikor nem ismered a hátteret.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13332) la_cc válasza Har_melin (#13331) üzenetére


la_cc
addikt

Nem oktattam ki senkit, általánosságban beszéltem, de vettem az adást. :P

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13333) TrollBalint válasza Har_melin (#13322) üzenetére


TrollBalint
addikt

A müködést úgy értettem, hogy a 40% - szerintem - elég magas, mondjuk 4 támadásból 1-2-nek ki kellene kerülnie. De nagyjából első ütésre találnak :) De hát ilyen már csak ez a százalékszámítás az ilyen játékokban. (Valahogy a 95% is azt jelenti, hogy 5% -jel nem jön össze, 95%-ban pedig vagy összejön, vagy nem :D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13334) Har_melin válasza TrollBalint (#13333) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Azért nem érzed, mert két részből adódik össze.

Az egyik a normál százalékolás. ha belefutsz egy tíz monsztás packba, amelyek két másodpercenként ütnek, akkor a második másodperc végén kapnál 20 ütést. Ennek a 40%-át kivédi a dodge, a maradék 60%-nak a felét az eva, bekaptál két másodperc alatt 6 ütést.

A másik ennél valamivel bonyolultabb (itt van a teljes leírás), de a lényeg, hogy a mostani életeddel már egy ütéstől is könnyen kifekszel, nem hogy hattól. A két másodperc pedig játék közben szinte azonnalnak érződik.

A legfőbb ok viszont talán az, hogy az eva és a dodge is csak hit-re vonatkozik, spellre nem. Hiába van meg a resisted, 4-5 ezres spell dmg-et minden további nélkül kiosztanak már A8-on, és ha annak a 25-át kapod be, akkor ugyanúgy véged. Egyszerűen a játék úgy van beállítva, hogy ezen a szinten már legalább háromszor, de inkább négyszer ennyi hp poolból kellene gazdálkodnod.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13335) TrollBalint válasza Har_melin (#13334) üzenetére


TrollBalint
addikt

direkt megvettem a spell dodge-t is, az ugye csak 30%
de ez csak amolyan kis off megjegyzés volt, értem mit akarsz mondani. :)
Nem tudom lehet-e itt csinálni olyan karaktert a Rangerből, mint a Diablo 3-ban a Demon Hunterből, és itt legfőképpen a mozgékonyságra / gyorsaságra értem. Mert én inkább ilyen karakterrel érezném magam "otthon".

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13336) la_cc válasza TrollBalint (#13335) üzenetére


la_cc
addikt

Olvass el egy leírást szerintem, úgy egyszerűbb megérteni a dolgokat és az összefüggéseket. Ez nem d3 és szvsz a poe nem igazán tanulható saját magadtól, ahhoz túl bonyolult a system.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13337) TrollBalint válasza la_cc (#13336) üzenetére


TrollBalint
addikt

Kár, pedig én ezt szoktam szeretni egy játékban, magam felfedezni és rájönni az összefüggésekre. Akkor még kicsit szenvedek, aztán nézek valami leírást. Köszi.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13338) la_cc válasza TrollBalint (#13337) üzenetére


la_cc
addikt

Ha el akarsz jutni a late game tartalmakig esélyes, hogy saját kútfőből nem fog menni. Nekem se ment, sajnos olvasgatni kell aztán idővel belejössz. ;) Np.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13339) Mirman válasza TrollBalint (#13337) üzenetére


Mirman
őstag

Ebben a játékban tényleg sokkal érdemesebb követi egy guide-ot kezdetben, aztán amikor már ismered a dolgokat akkor lehet felfedezni és kísérletezni. :K

[ Szerkesztve ]

(#13340) San398 válasza Mirman (#13315) üzenetére


San398
őstag

Ha jól tudom a GGG azért nem akar aukciós házat mert akkor elveszne a személyes kapcsolat amit a mostani trade ad. (mindkét fél berakja a cuccot a trade ablakba, majd jó estben megköszönik a másiknak stb.) Viszont semmit nem fejlesztett a Public Premium Stash Tab óta!! Ez volt a First wave Két éve nem volt semmi fejlesztés ez ügyben!!! Ja de volt: a saját trade oldal :DDD

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#13341) AtHoS válasza San398 (#13340) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"....elveszne a személyes kapcsolat amit a mostani trade ad..."

No meg talán megszűnne az esetleges átverés lehetősége is :U Már ezért megérne egy misét, bár a trade botok miatt nem biztos, hogy sokan örülnének.
Én így is belefutottam olyanba többször is, hogy éppen felkerült egy cucc jó áron, amit kerestem (fél perces időzítéssel frissítettem a trade oldalt KÉZZEL nem autu frissítéssel). Mire játékban ráírtam, már jött a válasz, hogy sold :F

read-only mode on the forum

(#13342) Sárpac válasza San398 (#13340) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Currency trade mehetne simán AH szinten a többi meg maradna a hagyományos módban.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#13343) la_cc válasza Sárpac (#13342) üzenetére


la_cc
addikt

Naja, ez igaz, nem kellene számolgatni, az idegesített mindig.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13344) H_András válasza AtHoS (#13341) üzenetére


H_András
tag

Nekem pl. kifejezetten nem tetszik ez a "személyes kapcsolat", hogy egymás között kell csereberélni, és másokhoz kell igazodni. Több okból se, de ez persze mindenkinek egyéni nyomora. ha én olyan időpontokban játszom, amikor többség alszik vagy épp dolgozik, kisebb az esélyem megvenni valamit. A másik, hiába van fent valami, hiába van online az eladó, semmi nem garantálja, hogy létrejön a tranzakció. tegnap kilenc "online" tagból, este csúcsidőben egy tag reagált, egy legalább visszaírt hogy sorry, sold. A többi nuku. Értem én hogy kis pénzekért nem jönnek már ki, meg az oldal se frissül úgy ahogy kéne. Ieális lenne persze, ha mindenkinek kiesne amit épp szeret, és ha nincs, akkor nincs jobb cucc, mindenki azzal főz amije van, de ha már adott a lehetőség, akkor jobb lenn sokkal valami játékon belüli megoldás. Nekem volt tegnap türelmem többször rákeresni ugyanarra, míg végre megkaptam, de a végén már jegyzetelnem kellett kire írtam rá kire nem.. mapokat meg pl standard ligában kb. lehetetlen venni. Most értem el a T10 szint környékére, játékban esik kb. egy minden második mapon, gondoltam akkor trade. Több hónapos aladások vannak, senki nem válaszol, pedig egy-egy játékosnál néha több tucat map is van. Kellene. A kereslet és a kínálat nem találkozik. és tényleg sokat próbálkozom, váltakozó napszakokban, nem nyavalygok öt perc után amikor épp nekem jó hogy nem tudok venni valamit.. valami újítás tényleg kellene.
Ugyanakkor azt is hozzá kell tegyem, ha belefutok valakibe, aki aktív, az általában normális, és pl. kisebb mapokat adott is nekem pluszban ajándékba, mert nem a kijelölt hármat vettem csak tőle, hanem többet mint akartam. ha már kereskedik, adja el magát :) ez rendben van, vagy szintén valaki, akitől egy gyűrűt akartam, felajánlott kicsivel többért egy másikat (is), stb. sajna ez elenyésző a sikertelen tranzakciókhoz képest.

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#13345) Plazmacucci válasza H_András (#13344) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát ezt adom.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13346) AtHoS válasza H_András (#13344) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Teljesen jogos amit írsz. Tapasztaltam én is, hogy se bú se bá nem érkezett attól akire ráírtam, pedig online volt. Aztán úgy is jártam, hogy több egyforma jewel is kellett a necro buildhoz, amit éppen nyomok és bizony 1 alch-os eladókkal ritkán voltam egy időben én is játékban, a többiek pedig 1 chaos-tól indítottak. Azért csak sikerült 3 jewelt 1 alch-ért megcsípni (ráadásul max közelit). de a negyediket nem volt türelmem kivárni, mert a karakter szintje is igényelte már a jewelt és megvettem 1 chaos-ért. Hozzáteszem nem sajnáltam érte az 1 chaost, de nem volt sürgős, így vártam mikor lesz 1 alch-os eladó elérhető.

Nem adtam még el egyetlen cuccot sem a játékban, de egy ligában így is 600...1000 chaos környéki currency összejött, amit persze el is költöttem, mert az a cucc, ami az épp aktuális buildhez fontos/beleillik talán 1db esett eddig. Többi mindent trade-elni kellett. Viszont az "átverések" napi szintűek. Mikor kirakja a Q20-as gemet trade-re és trade ablakban Q-nélküli kerül be bazi gyakori. Szóval nem kell kapkodni és rá kell kérdezni, hogy miért nem a megfelelőt tette be. Nálam mondjuk rákérdezést követően második trade kísérletre egyből jött a megfelelő példány, szóval ha figyelmes az ember, akkor el lehet kerülni az ilyen eseteket.

A játékon belüli trade lehetőségnek is megvannak a hátrányai, szóval nem tudom mi lenne a megfelelő megoldás :F

Az mondjuk eléggé frusztráló, hogy ideális cuccokat CSAK trade útján van lehetősége az embernek beszerezni. Én mondjuk only solo nyomom és marha sok időm nincs a játékkal foglalkozni. Mostanában a 6 mester küldijét lenyomom és ha éppen van időm, akkor egy mapot még letudok (lvl8 a legnagyobb most, kb 50 körül van a teljesítettek száma, bár van 10-12, ami megvan, de még nem volt időm végigfutni) aztán alvás.

Találtam egy érdekes shield-et, amire trade macro 60 chaos környéki árat dobott. Majd bedobom ide, hátha valakinek beleillik a buildjébe. Odaadom ingyé

Na, de lépek, mert van még dolgom...sokáig időztem így is a hsz-al :B

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#13347) AtHoS válasza AtHoS (#13346) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Na itt a shield, ha érdekel valakit írjon rám és talán lesz olyan idő, amikor mindketten fent tudunk lenni, hogy átadjam

read-only mode on the forum

(#13348) la_cc válasza AtHoS (#13347) üzenetére


la_cc
addikt

Annyira nem vágom az ES shield-eket, de meglehetősen hiányolom róla a resisteket (6% light resist :)) ) , illetve 230 ES-t is egy közép aljának mondanám, viszont egész pofás szintező cucc, grat hozzá.

Btw nem hiszem, hogy megbízható a használt price check makró-d. ;]

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13349) AtHoS válasza la_cc (#13348) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én meg még kevésbé vágom :B Amúgy ezt a trademacro-t raktam fel ami frissítgette magát 2.8.0-ra [link] teljesen default a beállítása, ctrl-d -re dobta ezt az ablakot

read-only mode on the forum

(#13350) Har_melin válasza AtHoS (#13349) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A rare cuccokra teljesen megbízhatatlan a tippelése, ott sajnos muszáj a trade-en ellenőrizni, de most nem tippelt rosszul. Úgy látszik, ennyire nincs ES cucc fent, hogy ilyen közepes statokkal is ennyire viszik

Védd a fákat - egyél hódot!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.