Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13651) San398


San398
őstag

Kint van a 3.3.0 Patch notes [link] Van mit olvasni :D

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#13652) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

"The item filter now supports sorting by gem levels, stack sizes and explicit item mods"

Item filter példa:
Show
HasExplicitMod "Tyrannical"

Ezt nem egészen értem. Ez most azt akarja jelenteni, hogy egy sárga cuccnál (mondjuk egy gyűrűnél) a stash-ben tudok majd úgy keresni, hogy a módosító szintjét (nevét) írom be a keresőbe, akkor is, ha az a szó így nem szerepel a cucc leírásában? (kéket eddig is lehetett így, elég volt beírni a keresőbe alul.)

Ez nagyon szép lenne (pont ezt kértem pár hete), mert azt azért nem hiszem, hogy az éppen kieső, még be nem azonosított cuccokat is ki tudná szűrni, még felvevés és beazonosítás előtt.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13653) la_cc válasza San398 (#13651) üzenetére


la_cc
addikt

Fasza. :DDD Remélem gyorsan frissítik a build-eket.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13654) vvega30


vvega30
senior tag

Sajnos céges internyet nem engedi megnézni a patch notot, ezért megtenné valaki, hogy sima copy-paste módszerrel elküldené privátban?

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#13655) Mirman válasza vvega30 (#13654) üzenetére


Mirman
őstag

Privát ment.

(#13656) la_cc válasza San398 (#13651) üzenetére


la_cc
addikt

"Updated the 2D and 3D art of Tabula Rasa to look less like a sweatshirt your grandmother gave you that was several sizes too large."

:)) :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13657) vvega30 válasza Mirman (#13655) üzenetére


vvega30
senior tag

TY

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#13658) Badlof2k válasza la_cc (#13656) üzenetére


Badlof2k
senior tag

ezen nagyon rohogtem :D orom ezeket a patch noteokat olvasni :C btw elvileg elder dropjait is modositottak szoval konyebb lesz watcher eyest szerezni ha jol ertelmeztem :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13659) TrollBalint válasza San398 (#13650) üzenetére


TrollBalint
addikt

Köszi, ezt a parancsot megtaláltam tegnap, csak valahogy félre sikerült értelmeznem, de ezt legközelebb megnézem.

(#13642) Har_melin: A lustaságot úgy értettem, hogy elég kevés időm van játszani, és ha az a kérdés, hogy 5-10 percig nézegessem a listát, meg hasonlitgassam, hogy mi van meg, vagy addig is inkább játsszak,vagy legalább a játékban maradjak akkor nálam mindig a játék nyer. Ezért nem nézek buildeket / leírásokat / fórumot, csak melóhelyen, ha éppen időm engedi. Aztán amire emlékszem jó, amire nem, majd legközelebb megmarad :)
Lehet picit nehéz megérteni (átérezni), de nekem a játék élménye a fontos, én így vagyok játék-függő :D

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13660) Har_melin válasza TrollBalint (#13659) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

nem kötözködés, de ezzel semmivel sem leszel beljebb, mint amit én írtam, sőt. kiírja, hogy mit nem csináltál meg, de a belinkelt quest lista pont a lényeget nem mondja, meg, hogy kitől kellene megkapnod a questet.

Az aktív (még nem lezárt) questek pedig amúgy is azonnal látszanak az act kiválasztásánál: balra vannak a még futók, az elválasztótól jobbra a már teljesítettek. Ezen végigzongorázni nem öt perc, hanem még egy sincs.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13661) la_cc válasza TrollBalint (#13659) üzenetére


la_cc
addikt

Pedig egy build követése nagyban növelni tudja az in-game hatékonyságot. :)

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13662) TrollBalint válasza Har_melin (#13660) üzenetére


TrollBalint
addikt

háromszor el kellett olvasnom az első sort, hogy rájöjjek, hogy kötözködést írtál, nem költözködést :) Ideje lenne már egy kijelző takarításnak azt hiszem

Ebben az esetben akkor azt a commandot se hiszem, hogy használom, de már most nagyobb figyelmet fordítottunk erre, mint amennyit érdemes. :) Egyszerűen csak kíváncsi lettem volna, hogy van-e egy tök egyszerű módja, hogy kihagytam-e valami questet és annak mi a rewardja, hogy nem-e esetleg tudok még szerezni pár passzív pontot, könnyedén. Ha jól tudom, 126 passzív pont van a játékban, ebből 100 a szintből jön össze, a maradék questekből. (Nem tudom olyan van, hogy összesíti, hogy hány passzívom van elköltve, mert nekem nem rémlik, hogy láttam volna ilyet)

Péntektől kezdődik az új liga, addig fogok játszani max ezzel a karakterrel, utána már csak a liga :)

la_cc: Igen, ez már többször előjött, ajánlották többen, de először én mindig szeretek magam megbirkózni / felfedezni az ismeretlent. És én azt élvezem, hogy fejlődök, az előző rangerem egy nulla volt, adtatok pár tanácsot, megfogadtam, ez érezhetően jobb lett. Még messze nem tökéletes, de nekem ez tetszik, hogy már több mindent tudok a játékról. Egyszerre sok infot nem tudnék befogadni így mindig azt kérdezem meg / annak járok utána, ami éppen a legjobban foglalkoztat. Ha meg más buildjét követném, az nem én lennék, és elég makacs vagyok, hogy más ötletét már csak azért se, majd én megmutatom :D

Mindezektől függetlenül tényleg köszönöm a segítő szándékotokat, és biztos még fogok tanácsot kérni (ha egyszer végre ki tudom találni, trapper scion v. ranger )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13663) Badlof2k válasza TrollBalint (#13662) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Path of Building se rossz hasznalni nezni merre tud haladni a karid , nem 100%ba ad valos kepet szerintem ugye , de jo arra hogy kitalald merre haladj vagy ne :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13664) Har_melin válasza TrollBalint (#13662) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

123 passzív van a játékban, ebből 2 opcionális, ha a Banditákat mind megölöd. Ha segítesz valamelyiknek, akkor csak 121.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13665) la_cc


la_cc
addikt

Remélem péntekre lesznek kint jó kis trapper build-ek, nagyon arra lett ez a patch kihegyezve. :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13666) TrollBalint válasza Har_melin (#13664) üzenetére


TrollBalint
addikt

ezek a plusz passzív pontok csak questekből jöhetnek, ugye? Mert akkor bizony nincsen más hátra végig kell nyálaznom a questeket.... level 74-en 92 pontom van (ebben már benne vannak a banditák +2-je is) az ha jól számolom 5 pont minusz....

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13667) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Trollbalint: igen, csak questből

la_cc: a trapot annyira promózzák, hogy egy kicsit félek ilyet indítani, az egekben lesz a specifikus cuccok ára. Igaz, amennyire láttam az előzeteseket, elég sok lehetőségből lehet majd választani (spec trap vagy valamilyen traphoz kötött skill), de megvárom vele az első tippeket.

Az biztos, hogy valami olyat fogok indítani, ami a vaal skillek átdolgozását kihasználja.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13668) Plazmacucci válasza Har_melin (#13667) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én is erre gondoltam, valami vaal spell alapú build. Vaal pizza sticks

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13669) simondr válasza Har_melin (#13667) üzenetére


simondr
senior tag

egy-két dolog már most a liga kezdete előtt borítékolható:

-Rengetegen fognak Arcot játszani valamilyen formában (trap, totem, self cast). Az arc +2 chain sapi enchant ára végtelen+1 mennyiségű Ex lesz.
-Sokan maradnak a jó öreg wandernál, QotF-al megspékelve, mivel a PS elég izmos lett, a barrage meg nem lett gyengébb.
-Sok ember tolja majd a trapper buildeket és itt aztán lesz minden (shrapnel shot trap, bladefall trap, flamethrower trap, fire trap, nice trap, arc trap, GC trap és még kb 10.000 másik)
-a Void battery ára az egekben lesz, mert a PCOC nagyon király módosítást kapott.
-Mivel az über elderhez már nem kell T15 elder kill, nagyon megéri majd eldert farmolni.
-Ha valakinek van idegrendszere über labozni, 3-5 nap über lab farmolással egy egész ligára elég currencyt tud összeszedni.
-A templomok kipucolása időre fog menni, tehát nagyon sokan akarnak majd gyors buildet tolni (TS, LA, IS, BV ). QotF és Devoto ára szép lesz...

(#13670) Har_melin válasza simondr (#13669) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Az mindenképpen pozitívuma a trapok ilyen átdolgozásának, hogy nem csak skillek, de még karakterek szintjén is elég nagy változatosságot enged.

Idővel biztosan kialakul majd most is valamilyen class meta, de az eddigiek alapján az elementalist-scion-saboteur-inquisitor négyesből bármelyikre lehet nagyon erős buildet építeni és akkor még ott van a deadeye a proj alapú trapokhoz gyalogkakukknak.

Talán a tiszta melee karik szorulnak majd egy kicsit háttérbe (jugg-champion-gladiator), bár a skill buffok miatt ezeknél is lesz szerintem új meta build.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13671) la_cc válasza Har_melin (#13667) üzenetére


la_cc
addikt

Igen, a market végett is átgondolandó még péntekig. :))

Más: ha mégis maradnék valami summoner alapú build-nél, mondjuk vmi liga starter zombisnál, az mennyire lehet legit a templomozáshoz? Rendesen szinten gyaknak vajon azok olyan gyorsan, hogy megérjen velük templomozni? Vagy próbáljak inkább spectre irányba menni? :)

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13672) Har_melin válasza la_cc (#13671) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

soha nem csináltam érdemben summoner buildet, szóval nem tudom, de szerintem alacsony szinten (mondjuk A4 végéig) nem lesz az igazi a templomhoz. A későbbiekben is szerintem gond lesz az irányításukkal, bár ehhez látni kell majd a termek nagyságát. (Az architect leverése elég jelentős plusz időt ad a kulcs megtalálásához, de ehhez célirányosan kell támadni. Ha a csordád leáll a trash mobbal szórakozni a boss helyett, akkor lehet, hogy lecsúszol a bossról és a kulcsról is. De hangsúlyozom, játszani nem játszottam ilyennel, csak videókon láttam summoner buildeket.)

én azt hiszem valami lightning alapú trap buildet fogok csinálni, akár a lightning trap, akár az arc/spark változat nagyon keménynek tűnik, plusz ott vannak még a kieg opciók hozzájuk. Az Inpulsa ára persze a csillagos egekben lesz, de majd meglátom, nélküle mire lehet menni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13673) la_cc válasza Har_melin (#13672) üzenetére


la_cc
addikt

Van skill, amihez magadhoz tudod rántani őket (nem jut eszembe a neve hirtelen) + a zombik amúgy is slam-elnek területre. Alacsony szinten mondjuk lehet érdemes is skippelni a templomokat, nem biztos, hogy leszámítva az újdonság hatását, esne onnan bármi érdemleges.

A spark-kal én is szemeztem már az előző ligákban is... :) Most nézem, hogy ez is kapott egy kisebb buff-ot.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13674) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

nézegetem a videókat és a nagy trap hype mellett vannak itt nagyon durva egyéb buffok is. Pl. az Incinerate, amelyik kapott egy nagy AoE buffot és a channeling végére egy 500% (!) MORE(!!!!!) damage lezárást, ami mindig ignites. Az összes többi burn és fire dmg buffal együtt ez nekem olyan OP-nak tűnik, hogy a fal adja a másikat, akár self cast, akár totem verzióban megy.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13675) Badlof2k válasza Har_melin (#13674) üzenetére


Badlof2k
senior tag

mhm castert lehet bevalalok de totemezes az nem az en vilagom.. melyik fire skill ez ami 500%?

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13676) Mirman válasza Badlof2k (#13675) üzenetére


Mirman
őstag

Basszus bennem most tudatosult hogy az Arc mekkora Buffot kapott Single targetre is . :Y a 15% more dmg for each remaining chain miatt több mint kétszer akkorát fog egy bossra ütni mint előtte. :C

(#13677) Har_melin válasza Badlof2k (#13675) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Incinerate. A wikin még a most aktuális változat van fent, ez a módosított változat:

- Now deals area-of-effect damage in a cone in front of the caster while channelling, dealing 25% more damage with hits and ailments for each stage. The angle of the cone increases by up to 300% while channelling.
- When the channeling ends, a final wave is released which deals 500% more damage with hits and Ignite. This final wave always ignites.
- Now increases fire damage by 1% per 1% quality on the skill gem (previously increased projectile speed by 2% per 1% quality)

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13678) Har_melin válasza Mirman (#13676) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Ja, egy chain-nel van 9 ugrása, ST esetén ebből 8 kuka, 8x15= 120% MORE dmg az első célponton. Niiiice :DD

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13679) simondr válasza Har_melin (#13678) üzenetére


simondr
senior tag

chain supportot nem érdemes mellé tenni, mert az 31% less damage, 2x15% a remaining chainek miatt, tehát ott vagy hogy van 1% less damaged és használtál egy supportot,

Szerintem annyira nem megérős.

[ Szerkesztve ]

(#13680) Har_melin válasza simondr (#13679) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

jogos, egy csomó dolgot hozzá kell nézni - idejét nem tudom, mikor volt Chain bármelyik karakteremnél, nem emlékeztem a plusz módosítóira. Akkor marad "csak" 90% more.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13681) Badlof2k válasza Har_melin (#13677) üzenetére


Badlof2k
senior tag

huh ez tenyleg brutal igy 😅arcane surge is megtolja :) lesznek itt erdekes buildek dogivel

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13682) Egonyolc válasza vvega30 (#13654) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

google translate csodákra képes a céges tűzfallal.

próbáld ki ezt, hogy behozza-e

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#13683) vvega30 válasza Egonyolc (#13682) üzenetére


vvega30
senior tag

á :)
Már mindent kipróbáltunk. Minden ami game vagy sex vagy szerencsejáték és email az tiltva van. Még azt is szabályozzák, hogy csak firefoxot használhatunk. Annyira nem is eröltetem, nem éri meg ujjat húzni velük.
Profi rendszer na...:)

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#13684) TrollBalint válasza la_cc (#13671) üzenetére


TrollBalint
addikt

Akkor ha jól sejtem, az én tervezett caustic / poison alapú rangerem is bukta a templomra... Sebaj, a trap már a játék eleje óta érdekes, csak nem sikerült használnom őket, de majd most... :)
Csak az örök kérdés, mivel legyek az :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13685) Badlof2k válasza TrollBalint (#13684) üzenetére


Badlof2k
senior tag

ranger vagy shadow :D enis erosen gondolkodok az egeszen

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13686) Mirman válasza TrollBalint (#13684) üzenetére


Mirman
őstag

Trapre a Shadow - Saboteur túl jó hogy ne azt válaszd.

(#13687) TrollBalint válasza Mirman (#13686) üzenetére


TrollBalint
addikt

shadow-val úgy is szemezgettem már egy ideje :) Akkor ez is le tudva, most már lehetne szombat... :U

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13688) la_cc válasza TrollBalint (#13687) üzenetére


la_cc
addikt

Péntek este 10-től indul a liga a visszaszámlálás alapján. Milyen faszság ez amúgy, miért nem 8-tól és akkor kb 9 fele már be is tudnánk logolni. :))

Én is egyre bizonytalanabb vagyok, hogy mit kezdjek. Fent írtátok, hogy az az Arc milyen single target buff-ot is kapott. Ezt kombinálva valami fasza totem-es build-el kurva jó starter kari lehet. Nekem amúgy is bejött a totem-ezés. :)

Más: Neversink vajon mikor frissíti a filter-t az új ligára?

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13689) Badlof2k válasza la_cc (#13688) üzenetére


Badlof2k
senior tag

sose ertettem ezeket a keso esti indulasokat ...

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13690) Plazmacucci válasza la_cc (#13688) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor szombat reggel nyolckor startolunk. Pizza cola bekészít, függöny behúz, asszonyt anyjához küldöm hétvégére. :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13691) la_cc válasza Badlof2k (#13689) üzenetére


la_cc
addikt

Ahogy a gyakorlat mutatja, nem a mi időzónánk mérvadó... :))

(#13690) Plazmacucci

Én tuti megnyomom az estét is, ha be tudok logolni. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13692) Mirman válasza la_cc (#13688) üzenetére


Mirman
őstag

Én is totem karit kezdek végül . Crit Hierophan és ha valamiért nem jön be az Arc akkor Glacial Cascade lesz helyette . :D

(#13693) Plazmacucci válasza la_cc (#13691) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Késő estig programom van sajnos, utána meg ismerem magam, ha kivagyok készülve nem megy a játék.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13694) TrollBalint válasza la_cc (#13688) üzenetére


TrollBalint
addikt

Tudom, hogy akkor kezdődik, de olyan későn már nem játszom, (max ha az asszony elutazik :) )
De szombaton....

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13695) 0karmacoma0 válasza Badlof2k (#13689) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Új zélandi időzónában van GGG. Este 11 nekik kb délelőtt 9 lehet. Gondolom munkaidőben akaják indítani a ligákat, hogyha van valami prücök akkor ne a túlórázó műszak foglalkozzon vele hanem a teljes csapat.

Amúgy én valami szokásos melee karit indítok, az új (Vaal) Double Strike nagyon ígéretes arra próbálok csinálni valamit. Még nem tudom mi lesz az alapja. Szívesen kipróbálnám az új casteres cuccokat, de olyan karim még szinte soha nem volt, így nem merek kezdésnek abba belevágni, majd sor kerül rá, ha lesz kis currency kijavítani az esetleges hibákat.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#13696) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Tényleg Gladiátort csinált valaki mostanság? Nem akarok már megint Juggot vagy Championt indítani, így Gladiátor lenne a választás, de nincs vele tapasztalatom. A Bleed-re érdemes rámenni a Gratoitous Violence irányában, vagy az Outmatch and Outlast és a Violent Retaliation értékesebb választás?

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#13697) Badlof2k válasza 0karmacoma0 (#13696) üzenetére


Badlof2k
senior tag

nekem abbysba volt utoljara egy sunder glad eleg high blockal fain volt de a single target dam eleg keves volt , meg abbys ligaba de azert fun volt elegge , most nem tudom melyik lenne a jo , meg szerintem a bleed kb olyan mint a poison annyira nem eros es megeros , en szemely szerint egy scion molten strikeot inditok osszedobtam egyett standardan eleg jo cucc szoval kezdonek jolesz :) kisebb nagyobb packok ellen ancestral callal brutal :D ezert is gobdolom hogy Incurba a templomba jolesz a szuk helyek miatt..

La_cc szerintem logolni siman lehet majd leguobbi kezdesnel is eleg hamar bejutottam pedig eleg nagy volt a que akkor is .. bar most biztos nagyobb lesz az ujdonsagok buffok miatt de valszeg beenged :) aztan akkor lehet kiffuladasig nyomni en valszeg alszok elotte par orat melo utan :C

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13698) Har_melin válasza 0karmacoma0 (#13696) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

most vittem egy maxblock gladiátort. Eléggé a liga végén indítottam és nem is volt rá igazán pénzem, szóval a elég gagyi cuccal mentem (Lioneye Remorse + Ahns Might), de nagyon kellemes volt még így is.

Alap skillnek reave vagy lacerate (most a Lacerate dmg és hatótáv buffjával inkább az utóbbi), keményebb bossok ellen pedig blade flurry. Kiegészítő dmg egy warchief totem és egy Reckoning - stun - EC on Stun trio. Standard-en lecseréltem a Lioneyet egy Surrender pajzsra és beraktam a skill gem helyett egy phys dmg gemet raktam bele.

ascendancyból a Painforged - Violent Retaliation - Versatile Combatant és über labon a Blood in the eyes, ez utóbbihoz egy Haemophilia kesztyű.

szinte stabilan 79% a block chance és mivel mindenem armor based, a maradék 20%-nyi találatból is csak az olyanoktól kelle félnem, amik a 6K HP mellett is onehitelnek - de az meg mindenkinek szívás.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13699) TrollBalint válasza Har_melin (#13667) üzenetére


TrollBalint
addikt

Megtaláltam a (számomra) legkényelmesebb / gyorsabb megoldást. A hivatalos honlapon ha megnézem a karakterem tree-jét, akkor kiírja, hogy mennyi pont van vissza és abból már ki tudom számolni, hogy hibádzik-e valami. De sajna megcsináltam minden passzívos questet :(

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13700) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

ziggyd kirakott egy leveling guide-ot assa trappereknek (A3-ig), Tarke pedig felrakott egy videót különböző trapper és ignite caster karakterbuildekhez

Védd a fákat - egyél hódot!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.