Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13401) Plazmacucci válasza 0karmacoma0 (#13400) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Most bow vagy claw a build?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13402) 0karmacoma0 válasza Plazmacucci (#13401) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

A Lioneye fall kő bow nodokká konvertálja a claw nodokat, ami azért jó, mert a bow nodok többsége fos, a claw-ból meg kapsz leechet, dmg-t és nagyon sok crit szorzót.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#13403) Plazmacucci válasza 0karmacoma0 (#13402) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Arra sose lesz pénze neki e :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13404) 0karmacoma0 válasza Plazmacucci (#13403) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Azért írtam a végére. A leges legvégén meg szerintem lenne még egy Green dream a Goleb Blood mellett, és a két stat nod át lenne rakva oda a Cloth and chainre, hogy kényelmesen lehessen frenzyt generálni(Bár az Ice bite se rossz). Meg is tetszett ez a cucc, lehet a hosszú hétvégén össze is rakok egy ilyet.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#13405) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Köszi, ezt lehet kipróbálom, elég érdekesnek tűnik, valamennyire ki fogom próbálni :) (már ameddig engedi a skill point) Aztán ha jön ez a májusi event, ott úgy is új karaktert kell kezdeni :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13406) 0karmacoma0 válasza TrollBalint (#13405) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Gyorsan összeraktam PoB-ban. Top fegyókkal, de teljesen ékszerek nélkül 5k life és 1,8 millió barrage dmg, 461k ice shot dmg jön ki vele teljesen felbuffolva. Mivel csak összedobáltam 5 perc alatt, szerintem finomhangolással még benne van vagy 25-30% dmg(Mondjuk a fegyót/Quivert kicsit túltoltam :D). Itt egy pastebin kód: https://pastebin.com/iySXSLhc. Úgy tudod használni, hogy path of building letöltése után az importnál ezt másolod be az import from pastebinhez.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#13407) Har_melin válasza 0karmacoma0 (#13406) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

"Mondjuk a fegyót/Quivert kicsit túltoltam"

az enyhe kifejezés. Ha már kezdőnek adunk tippeket, akkor érdemes lenne reális összeállítást javasolni, egy 6L kvázi fullos shaper bow és quiver nem az, de még a Dying Sun is általában kiesik azon a szinten.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13408) Mirman válasza Har_melin (#13407) üzenetére


Mirman
őstag

Ahogy vissza emelekszem kb a második ligában jutottam el a SÁRGA mapokig , pedig aRPG-ben kifejezetten jartasnak éreztem magam. :D

(#13409) 0karmacoma0 válasza Har_melin (#13407) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Ja, jogos, csak siettem és a tetejét akartam csekkolni. Most beraktam egy windrippert, meg kivettem a Dying Sunt azért úgy se vészes a dmg. Kb -25-30%. Érdekes, hogy az első farmolós buildem valami 125k DMG-s Ice shot volt és jól elvoltam vele, most meg 400k alatt kukázom a buildjeimet. Kicsit túl gyorsan erősödnek az itemek/karakterek.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#13410) AtHoS válasza TrollBalint (#13398) üzenetére


AtHoS
nagyúr

MAP bónusz teljesítésekor 1%-kal nő annak az esélye, hogy ha esik egy map, akkor az az éppen futott map szintje fölött lesz.

A G bill lenyomása után láthatod is, hogyan állsz ez ügyben

szerk.

Én csak a mesterek küldijeit csináltam meg tegnap, plusz egy mapot futottam és nem volt lag eközben (kb. este fél 11....11 magassága)

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#13411) Har_melin válasza AtHoS (#13410) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A félreértések elkerülése végett, ez nem azt jelenti, hogy 100 map bónusz után tutira magasabb szintű map fog esni, hanem ennek az alap valószínűsége duplázódik meg.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13412) TrollBalint válasza Har_melin (#13411) üzenetére


TrollBalint
addikt

Tehát értsem ezt úgy, hogy most hogy egyet megcsináltam, 1%-kal több az esélye bármelyik mapon, hogy eggyel nagyobb szintű map esik? (mármint ha az alap 10% akkor most 10,1 % )

Vannak ezek a fragmentek, vagy mik (sacrafice of noon, meg hasonlók). Ezek mibe jobbak / másabbak, mint a rendes map? Tegnap mentem egyet, de egy sima Vaal run volt. Esett egy map a végén, ha jól emlékszem és annyi.

(#13409) 0karmacoma0: 125K damage? Ha mindent benyomok, össze tudok hozni 5k-t :D (De ez része az élményemnek, ahogy fejlődök. Mármint nem a karakterem, hanem én a játékban, ezért is nem akarok - egyelőre - tradelni.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13413) Plazmacucci válasza TrollBalint (#13412) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Itt mindenre találsz magyarázatot: PoE wiki
Pl.: https://pathofexile.gamepedia.com/Sacrifice_at_Noon

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13414) Har_melin válasza TrollBalint (#13412) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

- map bónusz: igen, azt jelenti.

- vaal fragment: vaal pályák végén az oltárból eshet, négy féle van belőle. Három felhasználási lehetősége van:
1) normál minimapként lefutod
2) Zana térkép asztalába a map mellé berakva 5%-kal növeli darabonként a loot mennyiségét (különböző darabok kellenek!)
3) összegyűjtőd a négy különbözőt (a Midnight a legritkább) és berakod Zana asztalába, ez nyitja meg az Atziri pályát.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13415) Sárpac válasza TrollBalint (#13412) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Én is SSF-et tolok megvan a feelingje. Ha meg megunja az ember simán át tudja pakolni a karit normál ligába.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#13416) TrollBalint válasza Sárpac (#13415) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ezen is gondolkodtam, de az a baj, hogy akkor a friendlisten is bukta a party. Ha olyan lehetőség lenne, hogy se public party, se trade, csak friendlisten lévőkkel, akkor simán bevállalnám :)
De még így is gondolkodom rajta, csak csomó cucc esik, ami haveroknak jó... (mert, hogy nekem semmi, azon már meg se lepődök :) )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13417) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

Részletes ranger build, kevés flask felhasználás mellett bow vagy wand fegyverzettel kerestetik. Még sohasem jött össze használható ( vagy is nekem nem ). Imádom az ice vagy lightning alapot ( imádnám).
Szegény vagyok. Max 4 ex.
Vagy egy jó oni build? Mazsolázom a buildeket, de valahogy egyik se a megálmodott.

[ Szerkesztve ]

(#13418) Har_melin válasza LittleBoss67 (#13417) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

tessék

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13419) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Hú megy a shitstorm az ignite átalakítás körül :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13420) Mirman válasza Plazmacucci (#13419) üzenetére


Mirman
őstag

Érthetetlen . Buffoltak egy szar dolgot és nerfeltek egy OP-t. Ezt így kell csinálni , nem értem a sírást .

(#13421) la_cc válasza Har_melin (#13407) üzenetére


la_cc
addikt

Remekül összefoglaltad a game szépségét. :C

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13422) pruzsi


pruzsi
őstag

(#13423) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Nem tudja valaki, a játékot lehet játszani portable-ként? Mindenféle telepítés nélkül? Ma elutazom és csak vasárnap kerülök gép közelbe újra, ha nem muszáj, nem szenvednék a játék hiányától :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13424) Plazmacucci válasza TrollBalint (#13423) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem értem a kérdést. Nálad mit jelent, hogy portable?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13425) Badlof2k válasza Plazmacucci (#13424) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Ssd ki masik gepre ra ? Mondjuk steamen vagy akar egesz mappa atrakasa masik gepre launcherrel mennie kellene ugyhiszem , szal ja portable..

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13426) TrollBalint válasza Plazmacucci (#13424) üzenetére


TrollBalint
addikt

Fel van telepítve az otthoni gépre, steamen keresztül. Van egy céges laptop, amire nem igazán szeretnék telepíteni semmit, viszont hétvégén játszanék a játékkal.
portable alatt úgy gondoltam, hogy ami az otthoni gépre fel van telepítve, azt átmásolni és menne.

@Badlof2k: Ha jól sejtem, a steamet fel kellene telepítenem akkor is

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13427) simondr válasza TrollBalint (#13426) üzenetére


simondr
senior tag

nem. a POE megy steam nélkül is.

(#13428) Badlof2k válasza TrollBalint (#13426) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Akkor a fo oldalrol kell letolteni ha jol emlekszem egy launchert ami telepito + indito is egyben..azzal barhova rakhatod steam nelkul.. es a loginod ugyanugy mukodik vele :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13429) Har_melin válasza Badlof2k (#13428) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Hacsak nem változattak a policyn, akkor a steames telepítéskor létrehozott account nem játszható localból. Kérni kell a supportot, hogy irányítsák át, de akkor megszűnik a steames kapcsolat.

Full portable verziója (ami telepítés nélkül, pusztán a lemez rádugásával futtatható) tudtommal nincs a játéknak

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13430) Badlof2k válasza Har_melin (#13429) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Huh, nah ja ez benne van bár fura lenne mármint érted van egy account amivel ingame logolhatsz ezért gondolom azt hogy mindegy hogy steamen vagy sima telepitet verzió van mert mindkettőnél megkell adni a loginhoz az adatokat, mondjuk ez a steames acc hogy megy nem tudom anno én poe oldalán regeltem még ősidőkben az elején szal ezért is gondolom hogy mennie kellene...

Más: Flashback event kinél pörög majd? Én szerintem rámegyek majd..legalább új ligáig ellehet ütni az időt ezzel a random +3 mddal

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13431) Badlof2k válasza Badlof2k (#13430) üzenetére


Badlof2k
senior tag

[link] Bocs a dupláért.. Vaal skill változtatások , végre lehet boss fight közben is kapni majd soult..

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13432) Plazmacucci válasza Badlof2k (#13430) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én besokalltam, majd a következő rendes ligával (3.3?) játszok.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13433) Har_melin válasza Badlof2k (#13430) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

most nincs időm belenézni, de azt határozottan tudom, hogy amikor a localról átálltam steamre, akkor azt jeleznem kellett a supporton és ők kapcsolták össze a steames accountot a játékbelivel, onnan kezdve viszont a local verzió nem működött.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13434) Badlof2k válasza Har_melin (#13433) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Lehet akkor nekem is volt ilyen mert átálltam énis steamre..csak akkor elfelejtettem :R

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13435) la_cc válasza TrollBalint (#13426) üzenetére


la_cc
addikt

Céges notin menne értelmes szinten a poe? Nem vagy te kicsit fakír? ;]

Az én olvasatomban a céges noti office alkalmazások futtatásán kívül másra nem alkalmas.

Vegyél egy rendes használt PC-t SSD-vel és vígan tudsz poe-zni hétvégente.

On: Jó ötletnek találom, hogy hozzányúlnak a vaal skill-ekhez, gyűlöltem az összeset, sose volt charge-om, amikor igazán szükségem lett volna rá, azért nem igazán használtam őket. Tudom az hibám, de akkor is... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13436) Badlof2k válasza la_cc (#13435) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Build függő is azért mennyire van szüksége vaal skillre , mondjuk én többnyire mindig olyan buildeket játszok/játszottam amibe max vaal haste dobott az egészen az is leginkább clear speeden szóval annyira nem volt core cucc..meg alapból nem szeretem a túl macerás buildeket se..ettől függetlenül igy hogy hozzányúlnak kicsit lehet több buildbe lehet nagyobb szerepük és hasznuk mint előtte, meg ahogy látom eléggé át variálnak mindent megint erre az új nagy patchre..

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13437) la_cc válasza Badlof2k (#13436) üzenetére


la_cc
addikt

Hát a macera híve én se vagyok, se online, se offline. :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13438) AtHoS válasza Har_melin (#13433) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én nagyon régen regeltem a játékra (még béta időszakban futottam össze vele. Nem is emlékszem, hogy 2012-ben volt-e már steam-en, így azt sem tudom megmondani, hogy melyik verziót próbáltam ki annó), aztán közben el is felejtődött a játék részemről.
Tavaly tavasszal a poe oldalon steam-en keresztül jelentkeztem be és úgy is játszottam a játékkal, de az első patch-nál írtátok itt, hogy a poe oldalas verzió nem komplett játékot tölt le patch során, így lehajítottam a steam-es verziót és felraktam a poe-sat. Az óta is ezt a verziót használom, nem a steam-eset és nem kellett support felé levelezgetnem.

Úgy látszik szerencsém volt :B

read-only mode on the forum

(#13439) San398 válasza AtHoS (#13438) üzenetére


San398
őstag

Szerintem nem szerencse kérdése!! Nálam is megy mindkettő!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#13440) Badlof2k válasza la_cc (#13437) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Hálisten ebből a szempontból elég stabilnak tartom poet.. Legalábbis nekem nemvolt semmi különösebb gondom, max trade rendszer de az más dolog teljesen és az hogy nem olyan egyszerű alakitani azon sem bár remélem lesz rá valami frankó megoldásuk egyszer.

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13441) TrollBalint válasza la_cc (#13435) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ez a céges laptop nem annyira gyenge :) (8 giga ram, ssd, i7-es proci, a videokártya meg ami a prociban van, de minden nem lehet tökéletes :))
de sajna sietni kellett nem volt időm átmásolni a játékot, úgy hogy majd máskor tesztelem ezt le :(

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13442) TrollBalint válasza Badlof2k (#13430) üzenetére


TrollBalint
addikt

Amint hazaérek (vasárnap) már izzitom is, csak nem tudom mit indítsak. :)

har_melin: akkor meg se próbálom a portablet, eleve steamen keresztül telepítettem, és nem igazán tervezem szétválasztani.

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13443) Badlof2k válasza TrollBalint (#13442) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Mondjuk egy próbát megér szerintem , lehet majd letesztelem hogy sima installal steam nélkül megy-e gépen vagy másikon ..aztán meglássuk mondta a vak is ;] Nekem holnap lesz majd pörgetve .. csak én se tudom hogy a bowos buildet kezdjem vagy a melee galdiatort... first world problems.. :C

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13444) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

ha valaki eljutott már mapozásig a flashback-ben, ott hogyan működik ez az óránként más mod? Minden mapra egyformán (szinttől függetlenül), vagy map leveltől függ, vagy valami más?

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13445) Mirman válasza Har_melin (#13444) üzenetére


Mirman
őstag

Nem jutottam el de tippre minden mapra külön vonatkozik és azon óránként rotálódik. Ennek van a legtöbb értelme szerintem.

(#13446) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Találtam egy adatbázist, nem tudom, mennyire gyakran frissítik, de itt lehet, követni, hogy hol milyen mod aktív éppen.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13447) TrollBalint


TrollBalint
addikt

ezek a különböző cuccok, amiket kisorsolnak az eventben (footprint, helmet, stb.) azok karakterhez, vagy accounthoz kapcsolódnak? Tehát, ha kapnék valamit, azt használhatom-e másik karakterrel is a jövőben, vagy csak azzal, amivel nyertem?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13448) Har_melin válasza TrollBalint (#13447) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A liga vége után bármelyik karakteren (sorsolni a végén fognak).

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13449) Badlof2k válasza Har_melin (#13448) üzenetére


Badlof2k
senior tag

uhw akkor zsir talán nyerek valamit :D

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13450) TrollBalint válasza Badlof2k (#13449) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én is arra hajtok :)
35-ön mindenki kap egy ládát, de nekem kell ami után is van :D
Egyébként nem bírtam ki, végül rangert indítottam, mégis azzal tudok a legjobban azonosulni...

Aki SSF-ben játszik, az hogy szerez magának durva cuccokat? Receptekkel / masterekkel? Vagy egyszerűen annyit játszik, míg kiesik neki (mint a Diabloban)?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.