Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14851) Har_melin válasza GICA666 (#14850) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

ha szólóban nem minyonokkal játszol, akkor legfeljebb egy Incr. Duration, más nem. Esetleg Blasphemy, ha nem akarod manuálisan elsütögetni.

Arra figyelni kell, hogycsak hit-tel működik a leech és az endurance charge generálás is, a DoT sebzésből (Righteous fire, fire trap után maradó burning ground, caustic cloud) nem ad semmit.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14852) GICA666 válasza Har_melin (#14851) üzenetére


GICA666
tag

Köszönöm.A Blasphemy,-t már bele raktam.Csak gondoltam v.mivel még feldobom.
Elemental.hit vagy curse on hit?

[ Szerkesztve ]

(#14853) pruzsi válasza GICA666 (#14850) üzenetére


pruzsi
őstag

Blasphemy-Empower-Enhance

(#14854) GICA666 válasza pruzsi (#14853) üzenetére


GICA666
tag

Ok.Köszi. :)

(#14855) Har_melin válasza GICA666 (#14852) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

a WM nem hit, arra hiába pakolsz "on hit" dolgokat.

Arra viszont számolj, hogy ha a Blasphemyre kötött WM-ra raksz még egy Empowert is, akkor a 25%-kal több manát fog lekötni. De minek akarod egyáltalán turbózni?

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14856) tibee77


tibee77
őstag

Nem kell azt semmivel turbozni.a kerdes hogy hogy akarod a monstakra ranyomni.1:curse on hit es mondjuk egy herald gemmel összekötöd igy mindig a mobokon lesz kb., 2. blasphemy: a curseöd ugy müködik mint egy aura.benyomod es mindig aktiv lesz, ertelemszerüen manat is leköt mint egy aura.hatranya hogy nem lehetsz messze a moboktol mert csak egy adott körön belül hat a mobokra körülötted.melee karaktereknek, summonereknek ajanlottabb, ranged karinak semmikepp, 3. Sajat magad castolod oda ahova eppen a kurzorral mutatsz.ez se a legjobb modszer szerintem mert ha ezen kivül van meg par skillt amit hasznalnod kell akkor zongorazhatsz folyamat a billentyüzeten.hidd el faraszto lesz, csinaltam mar jo parszor. 😄 szoktak meg curse on hit es immortal call-lal is összekötni.van egy par lehetöseg.

Mas:kinek hogy megy a liga?en mar harmadik karimat huzom, egyenlöre zsakutcakba futottam a masik kettövel. XD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#14857) GICA666 válasza tibee77 (#14856) üzenetére


GICA666
tag

Én is neki vágtam a ligának.Közel harc,ha nem gyors a kari,esélytelen.
Kurv@ sokan jönnek.Witch-el megyyek Arc buildal..Vagy Ranger-rel.Különben esélyem sincs.
Hát elég nehéz.A bánya.Így szólóban. :((( De nem adom fel.Már 85-ös a karim,ami csoda.Köszönhető a herald purity-nak. :)

[ Szerkesztve ]

(#14858) GICA666


GICA666
tag

Ha Dualis-tal indulok,és szeretném használni a ranged attack totemet,mivel lehetne kombinálni?
A videókat nézegetve,majdnem mindenki nyillal kombinálja.Segítenétek?Ezt még nem használtam.
Pl blade vortex vagy ilyesmi..

(#14859) Har_melin válasza GICA666 (#14858) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

a ranged attack totemet csak bow vagy wand attack skillel lehet kombinálni - azért ranged. Blade Vortex-szel nem.
Ráadásul meleé fegyverrel akkor sem működik, ha megfelelő skillt párosítasz hozzá, mert a te fegyvered statjait használja. Nem használhatsz pl. kardot és mellé a totemet.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14860) GICA666 válasza Har_melin (#14859) üzenetére


GICA666
tag

Értem.Köszi.

(#14861) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Frissítettem az összefoglaló végét az aktuális ligával. Ha valaki úgy gondolja, kimaradt valami lényeges, vagy valami nem egyértelmű, kérem jelezze!

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14862) Ellia válasza tibee77 (#14856) üzenetére


Ellia
addikt

Én is arc-os witchel tolom, jelenleg 84-en állok vele.

Ellenben én az Enfeeble-t rákötöttem a Blasphemy-re - a bányában úgyis mindenki facetankolni akar. Eddig egész hatásosan működik.

Ami még kéne nekem az a flaskák optimalizálása na meg, ha végre összejönne az a k. 6 link... :D

(#14863) Har_melin válasza tibee77 (#14856) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

nekem most 83-as a Toxic Rain tricksterem, de csak azért, mert egy hetet elvacakoltam egy másik karival. Aztán rájöttem, hogy annak a jó működéséhez kell három, lvl7-es mester, és visszaküldtem pihenni.

A TR nem tudom, meddig fogja bírni, játszani jó, egyelőre a sebzésével sincs gond (T8 volt eddig a legerősebb map). Tökéletes liga kezdő kari, csak eleinte össze-vissza próbálgattam a Caustic Arrow-t, meg poison-ös változathoz a Herald of Agony-t, pedig nem kell. Én kicsit máshogy viszem, mint amiket eddig láttam, nem Ranged totem a kiegészítő mellé, hanem az Allelopathy kesztyű egy spell totem - void manip - controlled destruction - increased Area négyes. A Quill Rainen kívül semmi extra nem kell hzzá, az meg 6L-ben is 3 exa összesen.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14864) TrollBalint válasza Har_melin (#14847) üzenetére


TrollBalint
addikt

ezek szerint lehet az úton is, ami két pont között van? Mert én mindig ott kerestem, ahol megállt az a kocsi és világított...

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14865) San398 válasza TrollBalint (#14864) üzenetére


San398
őstag

A két pont között zajlik igazán az élet Bent a sötétben sok jót lehet találni, ehhez pár fákja és dinamit mindig legyen nálad

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#14866) TrollBalint válasza San398 (#14865) üzenetére


TrollBalint
addikt

franc... oda nem szoktam menni :)
De akkor azt hiszem el kell kezdenem barátkozni a sötétséggel

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14867) Har_melin válasza TrollBalint (#14864) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

"No-connect" waypointhoz csak egy másik wp-ből indulhat út. Berobbantható elzárt kamrák viszont a wp-ket összekötő útról nyílnak.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14868) tibee77


tibee77
őstag

En elöször egy guardiant csinaltam az uj dominating blow-val, azt parkolopalyara tettem mert vhogy liga elejen meg nem volt olyan kiforrott a buiöd amit követtem.aztan gondoltam csinalok egy poets pen arc/lightning warp-ot.olyanom mar volt elözö ligaban igy tudtam h erös cucc.azt is ott hagytam 88on, egyszerüen szar volt vele banyaszni...mindig beragadtam a sötetben es meg is haltam.most egy scion a 3. probalkozas, ele hit-tel.ez idaig kigogastalanul megy.remelem ennel maradok vegig mert ezzel jol lehet a mine-t pusholni, eleg tankos kari.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#14869) TrollBalint válasza Har_melin (#14867) üzenetére


TrollBalint
addikt

Igen, azt hiszem valahogy így volt írva feljebb is, ez zavart meg. Azt hittem, mivel onnan indul az út, azt hittem robbantani is ott kell.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14870) Har_melin válasza TrollBalint (#14869) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

igen, azoknál is robbantani kell, de ott jellemzően elég messze van a torlasz, sokáig kell befelé menni. Elindulsz befelé a sötétbe, van, hogy egy kicsit kanyarog is és majd csak ott lesz a torlasz.

A szimpla kamráknál általában közel van a torlasz az úthoz, elég két-három másodpercnyit beszaladni és feltűnik. De vannak több lépcsős kamrák is, ahol egy első teremig el lehet jutni és abból nyílik egy torlasszal elzárt második kamra.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14871) simondr


simondr
senior tag

Über Elder múlt héten levágva... budget gear, 2.5ex volt a 6linkem.
Iszonyat beteg ez a burning arrow...

(#14872) Edge válasza simondr (#14871) üzenetére


Edge
veterán

scion ele hit?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#14873) simondr válasza Edge (#14872) üzenetére


simondr
senior tag

nemnem, azt az előző ligában játszottam, most valami új kellett.
Burning arrow full lightning dmg-el és a stormfire nevü gyürüvel.

(#14874) crazygamer75 válasza simondr (#14873) üzenetére


crazygamer75
tag

Van esetleg erről a build-ről valami részletes leírás? Nekem a trickster Caustic arrow eddig nem igazán bejövős.

(#14875) Nordic válasza crazygamer75 (#14874) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Mathil csinálta meg előző ligában, keress rá youtubeon

(#14876) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Nagyon hasznos videó a fossil craftolásról

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14877) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

sok jó újdonság van a mostani ligában, de ez, hogy 2c-ért fel lehet konvertálni bármilyen T1-T10 közti rare mapot öt szinttel magasabb shaped verzióvá, ez csodás. Végre nem kell kidobni a kedvelt alacsony szintű mapjaimat és nem kell 15-20c-ért T14-15-ös mapokat venni csak azért, hogy XP-t kapjak.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14878) simondr válasza Har_melin (#14877) üzenetére


simondr
senior tag

úgy érted hogy 2c-ért a T1-5 mapokat és 6c-ért a T10ig mapokat.

Így is elég beteg hogy 6c + T10 map árában van egy T15 rare mapod. T10 mapok ára fel is ment szépen.

[ Szerkesztve ]

(#14879) simondr válasza Nordic (#14875) üzenetére


simondr
senior tag

igen, mathil utolsó incursion (flashback) buildje.
Azt nem tudom még hogy neki ez így hogy jön? Olyan perfektül van összerakva ez a build (no phys dmg, EE, stormfire, sok flat lightning dam jewel, Dyadian Dawn, elementalist stb) hogy arra enged következtetni, hogy valahonnan kapja ezeket a build instrukciókat. Mondjuk speciel ennél a buildnél sokáig a call of the brotherhood setuppal próbálkozott, ami elég kapufa, szóval lehet hogy mégis a saját ötletéből + chat ötletekből gyúrja össze...

Illetve Kaomot használt hozzá Mathil, ami szintén rossz választás szerintem, sokkal jobb a build Perfect Formmal

(#14880) Har_melin válasza simondr (#14878) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

jogos, összekevertem a map váltással, az megy T10-ig.

de így is bőven jó, most a T14-15 mapok ára is szépen leesett 6-7c-re, úgy már elképzelhető, hogy veszek majd, ha nagyon kell az xp.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14881) Har_melin válasza simondr (#14879) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

muszájból használta a CoB-ot, a Stromfire lvl80-as cucc, addig el is kell jutni valahogy. benne van a videóban, azért lett "worstlevelingever" a karakter neve :D

A Kaomról is elmondja, hogy ő azért ezt használja, mert volt és régen használt ilyet, de nem alap darab a buildhez.

Egyébként olyan irgalmatlan mennyiségű unique cucc van már, hogy nem tartom kizártnak, hogy a fontosabb streamerek időnként kapnak build ötleteket a GGG-től pár kevésbé használt cuccra. Szerintem nincs élő ember, aki képes lenne a több száz vacak spéci kerülőútjait észben tartani.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14882) simondr válasza Har_melin (#14881) üzenetére


simondr
senior tag

hogy nem tartom kizártnak, hogy a fontosabb streamerek időnként kapnak build ötleteket a GGG-től pár kevésbé használt cuccra.

na pontosan ugyanerre gondoltam én is. :K

muszájból használta a CoB-ot, a Stromfire lvl80-as cucc, addig el is kell jutni valahogy. benne van a videóban, azért lett "worstlevelingever" a karakter neve

Erre pedig csak annyit mondanék hogy ARC. Ki kell rakni először a ligthningos pontokat, és wand + shield kombóval kell nyomni lvl80ig, iszonyat simán megy, nem is értem miért kell eröltetni levelinghez ezt a nyakatekert CoB + 3 dragons baromságot.

Kaomnál ugyanez, aki már tapasztalt játékos, tudja hogy a kaom önmagában kb semmit sem tankosít, mert a build legnagyobb problémája hogy nincs semmilyen mitigationje és minden ütést bekap, mivel se evasion se dodge se block, ezért ezen hármasból kell kihúzni valamit, amire tökéletes megoldás a Perfect form + Acro kiszedése a fáról.

Lvl95 vagyok most, és erőlködés nélkül értem el ezt a szintet (és nem játszok napi 25 órát mielőtt valaki felvetné :DDD )

(#14883) Har_melin válasza simondr (#14882) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

most már megnéztem alaposabban a buildet, mert nem volt teljesen világos, hogy hogyan működik - mit ne mondjak, trükkös. :) Főleg az Elemental Equlibrium része, ami első ránézésre minden logikának ellentmond.

Végül is ezért szeretem a mai napig a játékot, mert ilyen tripla csavaros megoldásokat is ki lehet belőle hozni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14884) H_András válasza simondr (#14871) üzenetére


H_András
tag

Tudnád linkelni a karidat, ha szabad? ;) Nekróm és melee karakterem már van a ligában, kipróbálnék valami clearspedesebbet is..

Sorry, közben megtaláltam, hogy más buildjét követed :D

[ Szerkesztve ]

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#14885) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

hét végén jön a 3.4.3 patch, a főbb változások:

- Közös bánya az egy accounthoz tartozó karaktereknek
- magas szintű és/vagy nehezebb módosítújú mapokon több szulfit esik.
- a kocsi max kapacitása 30k lesz az eddigi 5k helyett
- nerfelik az A9 Quarry szulfit bányászatot
- a maximum "utiköltség" két wp között 2000 lehet.
- A HO-ban a bányához, a bányában az aktuális wp-hez portál nyílik, amit a party tagjai használhatnak.
- az elért wp-től közvetlenül vissza lehet menni a HO-ba
- party tagok is használhatják a Voltaxic generátort a bányában
- shaper stronghold ezentúl nem lehet shaper guardian mapon

plusz egy csomó kisebb bugfix.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14886) simondr válasza Har_melin (#14883) üzenetére


simondr
senior tag

Az ele equilibrium a build legjobb része :)
Az a trükkös benne amúgy, hogy semmilyen más ij nem jó hozzá, mivel van minden phys dmg, ami elrontja az EE-t. Viszont épp ma láttam egy videót, hogy a scourge arrow-val is beteg burninget lehetne kiosztani, lehet kirpóbálom meló után

(#14887) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Sziasztok,

kis segítséget kérnék, úgy néz elszúrtam a karakterem, de nem szeretném újrakezdeni, merre illetve hogyan tudnám helyrehozni, lehetőleg trade nélkül (nyersanyagom se nagyon lenne rá)
Karakter

Van kb. 10-15 refundom, ennyit tudok mozogni a skillfán, viszont a cuccok terén nem nagyon tudom miket kellene szereznem, hogy jobb legyen. Egyelőre T1-es mapok se mennek simán, és Zana dailye-jeit még egyszer nem tudtam megcsinálni... :F

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14888) Har_melin válasza TrollBalint (#14887) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

szerintem kezdésnek vedd ki a két 10% poison-t a Fatal Toxin körből, meg az egyik 6% chaos resistet és rakd ki három pontért a Toxic Strike-ot alul a Thick Skin mellett. A másik, hogy a HoA-hoz szerintem tök fölösleges a Poison, rakd át inkább az íjba.

Az íjad egy rakás nulla. semmit sem érsz a +2 lvl-lel, ha a phys dmg-ed, amiből a poison számolódik a béka segge alatt van. Ennek az íjnak a pdmg-e valahol 70 körül lehet - 1 chaosért már kapsz 4L Lioneye's Glare-t, ami az ötszörösét sebzi.

Szerintem ezt nézd meg először, aztán lehet finomítani. Azt sem árt eldönteni, hogy tisztán DoT vagy Poison + DoT buildet akarsz. A poisonhöz hitből kell a minél nagyobb phys dmg, különben hiába stackeled, semmit sem fog használni. A CA felhője nem ad poison sebzést.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14889) TrollBalint válasza Har_melin (#14888) üzenetére


TrollBalint
addikt

Köszi,

igen, azt tudom, hogy a Caustic az nem poison, alapvetően azt használom. A Toxin rainhez meg (egyelőre csak ideiglenesen) azért van a poison, hogy azzal elvileg tud magának minion szedni Virulence-t.
A +2 levelt elsősorban a Caustic Arrow-nak gondoltam, a leveling dobja meg legjobban a DoT-ját, amúgy igen, inkább a DoT-os akarok lenni a poison azt amolyan mellék ágként gondoltam.

(össz-vissz van 9 Chaos-om és kb. ennyi a currencym :) )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14890) Har_melin válasza TrollBalint (#14887) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

további javaslatok:
a Ballistic Mastery-től balra lévő nyolc pontot úgy ahogy van kidobni. Helyette:

- Art of the Gladiator 3p
- Fury Bolts 2p
- Aspect of the Eagle 2p

A maradékot én a Bravery előtti 5% life node-ra raknám, akkor a következő szinttel megvan a Bravery is.

De a legfontosabb tényleg az, hogy el kell dönteni, mennyire akarsz a poisonra menni és/vagy mennyire akarod a HoA crawlerét használni. Most három támadó skilled van, amiből a HoA csak akkor működik, ha el tudod találni az ellenfelet ÉS meg is mérgezed.

Mondhatod azt, hogy legyen a crawler a fő támadó, akkor jobb egy tornado shot és egy GMP egy gyors íjjal, hogy minél több ellenfelet meg tudjál lőni minél rövidebb idő alatt, mindegy, hogy mekkora sebzéssel - majd a crawler lerendezi őket.

Vagy lehet a crawler csak kiegészítő és te akarsz minél nagyobb poison sebzést bevinni, ahhoz sok phys dmg kell, esetleg kiegészítő chaos dmg gem. A Pathfinder bónusza is a phys sebzés arányában skálázódik.

Harmadik út, hogy hagyod a poison-t a fenébe, ekkor a crawlerre sem lesz szükséged és tisztán a CA vagy a Toxic Rain DoT sebzésére hagyatkozol. Ehhez nem kell phys dmg, nem kell igazából még accuracy sem, mert a felhők attól függetlenül is sebeznek, csak egy lehetőleg minél gyorsabb íj. Ekkor viszont szerintem a Toxic Rain jobb, mert a CA felhője tudtommal még külön lövésekből sem stackelődik, hiába lapolódik át, a Toxic Rain-é viszont igen

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14891) Har_melin válasza TrollBalint (#14889) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

"össz-vissz van 9 Chaos-om és kb. ennyi a currencym"

azt hogy csináltad? lvl 60 fölött csak a chaos receptekből bejön naponta ennyi, ha lassan játszol, akkor is. gyűrű-amu-öv szokott ritkábban (inkább egyenetlenül) esni, abból megveszi az ember a hiányzó fehér darabot A9-től felfelé bármelyik városi kereskedőnél és a négyesnél gyengébb szintű essence-ekkel csinál belőle rare cuccot.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14892) TrollBalint válasza Har_melin (#14891) üzenetére


TrollBalint
addikt

hát úgy, hogy igyekeztem minél előbb túl lenni az Act 10-en, és rosszul vettem fel a cuccokat, és csak Orb of chance-t kaptam mindig. azóta meg nem találok rare kesztyűt (az hiányzik nekem most, ha jól emlékszem) :)

" Ballistic Mastery-től balra lévő nyolc pontot úgy ahogy van kidobni."

Nem éri meg? Ad egy csomó projectile damage-t, ami növeli a CA dot-ját, ezért is választottam. Persze, elhiszem, hogy nem éri meg, csak meglepődtem. De otthon mindenképp kipróbálom.
És igen, jól tudtad, a CA nem stackel. Úgy szoktam, hogy CA-val nyitok, az eltart 2 mp-ig, közte meg Toxic rain-t adok, meg a totemet is el- el nyomogatom.

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14893) Har_melin válasza TrollBalint (#14892) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

de ad, csak amit helyette veszel fel vagy többet ad, vagy ad mellé más bónuszokat is.

A8 után csak olyan rare cucc esik, amiből lehet chaost csinálni, ezért nem értem. Kesztyűre is igaz az essence-es dolog, de az szerintem nem éri meg, mert páncélból, fegyverből mindig esik bőven. Én egy tabot fenn szoktam tartani neki, öt oszlopban a páncél, két fegyver, sisak, kesztyű, csizma, a hatodikban az övek és ékszerek, így rögtön látom, mi az, amit azonnal el lehet adni a fekvett dolgokból.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14894) TrollBalint válasza Har_melin (#14893) üzenetére


TrollBalint
addikt

hát köszi, ha egyszer játék elé kerülök, rögtön kipróbálom. :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14895) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Egyetértek a leírtakkal, talán még annyit tennék hozzá, hogy érdemes elindulni fölfelé a Coordination nod felé, mert ott van minden jó dolog a buildedhez. Dot DMG, sok élet, Chaos DMG. Ha gondolod nézd meg a karakteremet az aláírás linkljén. Nagyjából azt építgetem amit te, én is csak próbálgatom, hogy lenne jó, de Tier 14-ig nem nagyon volt eddig bajom egy 5 linkes CA-val se.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#14896) TrollBalint válasza 0karmacoma0 (#14895) üzenetére


TrollBalint
addikt

és valóban nagyon hasonló :) Én saját kútfőből csinálom ezt, néztem egy-két buildet, de inkább csak azt, hogy a melyik gem mellé mik ajánlottak és próbáltam egy sajátot összerakni, amivel jobban tudok azonosulni, mint egy "másolt"-tal.
Mondjuk az fura nekem, hogy pl. a heavy draw-t kiraktad, de a deadlyt nem, én nagyon nehezen bírom ki, hogy egy ilyen körből csak egy részét tegyem ki. Meg úgy láttam az Atrophy-t se raktad ki, azt miért nem? Ad egy csomó chaos damage-t.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14897) 0karmacoma0 válasza TrollBalint (#14896) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Én is saját magamnak rakom össze, ez már a sokadik verzió. Az eredetiben felmentem az Atrophy-ra, de aztán kiszámoltam, hogy az a 6 skillpont hasznosabb célokra is fordítható. Tiszta chaos dmg, és úgy emlékszem nagyjából 8-10% DOT dmg-t ad, sebzés gondom meg annyira nincs. 1 jól rollolt gem pl 4% +DOT körül van + a life, így inkább azok és a defense volt lényeges. Ezzel a tree-vel van 5.5k életem, és ha akarok mehetek Magic Find vagy endgame irányába. A deadly draw ki lesz rakva a maradék skillpontból, de inkább a smoothabb mapozás a cél az AS miatt, ha DMG kéne kiraknám az Atrophy-t.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#14898) TrollBalint válasza Har_melin (#14891) üzenetére


TrollBalint
addikt

ez az essence-s dolog valahogy sose jutott eszembe, lehet, mert én mindig azonosítatlanul adom el. Viszont ez egy jó ötlet, ezt megjegyzem

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14899) San398


San398
őstag

Ezeket az itemeket amik esnek a bányában hogyan érdemes craftolni?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#14900) H_András válasza Har_melin (#14893) üzenetére


H_András
tag

Ehhez még hozzátenném, valóban amu és gyűrű esik legritkábban, viszont pár kör a bányában rögtön kárpótolja ezt, megfelelő helyeken több is esik egyszerre, így hamar teljes lehet az eladandó szett. Én is külön tabokat tartok erre a sárga ruháknak, amikor meg megteltek, irány a bánya az ékszerekért. Érthetetlenül sokan nem használják ki vagy élnek ezzel a chaos szerzési móddal, pedig érdemes, főleg kezdetben.. vagy csak lenézik, nem tudom, pedig aki a kicsit nem becsüli.. :)

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.