Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) Remiel


Remiel
őstag

Hát izé :DDD

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#13252) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

3.3.0 előzetes infók.
- aki élvezte az Ambush és Breach ligákat, annak tetszeni fog...
- tervezett kezdés: június 1.
- lesz flashback race május elejétől a végéig (ha valaki már ráun addigra a ligára)
- skill átdolgozások (a trapper cuccokat már láttuk), várhatóan folyamatosan jönnek majd infók, nem csak a liga előtti dev manifest-ben.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13253) Plazmacucci válasza Har_melin (#13252) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát kell is valami vérfrissítő.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13254) la_cc válasza Har_melin (#13252) üzenetére


la_cc
addikt

A mostani állatkás dolgokat nem viszik át az új ligába, ugye?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13255) Har_melin válasza la_cc (#13254) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

nem tudom, erről nem írtak. Amennyi melót beleraktak, el tudom képzelni, hogy valamilyen formában megmarad, bár én túl sok értelmét nem látom. Ami használható belőle, azt nyugodtan be lehet rakni prophecy-ként, a rcepetek 99%-a tök fölösleges. A leveling unique cuccok jók, de ezt akár ki lehet azzal is váltani, hogy valamelyik A1-es quest reward-ot lecserélik választható unique darabra.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13256) Mirman válasza Har_melin (#13255) üzenetére


Mirman
őstag

Nagyon remélem hogy ez az egész liga el lesz felejtve . Szörnyű számomra . Ha nem csináltam volna most egy Poets Pen buildet ami nagyon élvezetes most tartanék egy hosszú pihenőt .

(#13257) Plazmacucci válasza Mirman (#13256) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én az előzőre pihentem rá. Már azt sem tudom miről szólt... Ja a gagyi Abyss.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13258) la_cc válasza Plazmacucci (#13257) üzenetére


la_cc
addikt

Abyss egyátalán nem volt gagyi...

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13259) Mirman válasza Plazmacucci (#13257) üzenetére


Mirman
őstag

Abyss nekem tetszett. Most is megcsinálok minden Abysst amit csak találok. A szörnyeket viszont már ebben a ligában sem fogom be . :C

(#13260) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

A facebraker hatékonysága számottevően romlik, ha ki van rakva az avatar of fire?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13261) 0karmacoma0 válasza Mirman (#13259) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Mondjuk sokáig nem tart eldobni egy hálót, és nagyon sok lóvé jön belőle. Sokat nem is kell szenvedni mert csak poeninjan megnézed mi ér 10+c-t és a beastary oldalon rákeresel heti 2*. A hideoutból se kell kimenni hozzá. Ez egy elég fos liga, de ignorálni ugyan úgy nem éri meg mint az abysst.

Nekem meg az tűnt fel, hogy most unalom ellen mentem pár kör shaped hunted mansiont, és azt kell mondjam, nem jött belőle kevesebb cucc, mint mondjuk egy shaped scriptoriumból. Lehet jobban megérte volna ezt farmolgatni, mint T13-T15öt nyomni a ligában(Mondjuk Mazeből eladtam vagy 40-et sztem).

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#13262) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Warchief buildet meg lehet valósítani BoR sapkával? Van értelme?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13263) Mirman válasza Plazmacucci (#13262) üzenetére


Mirman
őstag

Nagyon is , Abyssus helyett szoktak liga elején használni Facebreaker buildhez.

(#13264) Plazmacucci válasza Mirman (#13263) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Még egy olyat gondoltam bele, hogy full fire conversion. Hátha életképes :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13265) Mirman válasza Plazmacucci (#13264) üzenetére


Mirman
őstag

Hát bizonyos szintig biztos életképes , kérdés meddig . Ha unarmed elemental warchief totem buildet csinálnék akkor nem physbol convertalnam hanem Doryanis Fist kesztyűt vennék . Az tisztán lightning dmg.

(#13266) Plazmacucci válasza Mirman (#13265) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hmm. Ha nem jön össze még mindig könnyen átalakíthatom. Most azért könnyű mert avatar of fire és az ascendancy pont segítségével már most megvan a 100% phys to fire.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13267) Plazmacucci válasza Plazmacucci (#13266) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Elengedtem ezt a fire dolgot, nagyon gyenge :D

Más. Crave the Slaughter megy totemmel?

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13268) haller26


haller26
tag

Sziasztok kéne egy gyors help. Van fent traden egy gyűrű (40C), amit meg szeretnék venni,de dolgozom.Este természetesen vissza adnám az árát . Úgy nézem egy hete árulja, szóval nem haragszom meg, ha 30C-be kiegyezünk :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

(#13269) Remiel válasza Plazmacucci (#13267) üzenetére


Remiel
őstag

nekem ilyen warchifem van jelenleg, 100% phys dmg to fire

még nincs 40% os sapka enhantom, nincs 6 link a chestemen, így van alap 100k dmg/totem

mindent lenyomtam eddig, bár a guardianokon azért halok, de ezért van 6 portal nem? :DDD

ha végre sikerülne 6 linkelni a chestem és átkövezni akkor hatékonyabb lenne, bár jobban szerettem az előző ascendancyt

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#13270) Plazmacucci válasza Remiel (#13269) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én átváltottam Tukohama/blood magic/brutality változatra, 6L páncél és Abyssus sapi, de csak 90k-t sebzek, bár cserébe sok a life regen és a rage.
Akárhogy próbálgattam, nem jött ki csak fire-el, mert a plus % fire dam az lófaszt nem növelt a sebzésen.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13271) Remiel válasza Plazmacucci (#13270) üzenetére


Remiel
őstag

én kissé változtattam ezen a builden, mert valamiért teljesen hanyagolja az attack speedet amit nem értek, de még tűnődöm, ha meglesz a 6 link hogy legyen

Chieftain verziót használom

ajánlott kövek

Ancestral Warchief, -> Melee Damage, -> Elemental Damage with Attacks, -> Increased Aoe (Concentrated Effect) -> Elemental Focus -> Fire Penetration

meg kell majd néznem az Added fire dmg vagy az Elemental Damage with Attacks jobb és hogy a penetration helyett az attack speed nem hatékonyabb e

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#13272) Plazmacucci válasza Remiel (#13271) üzenetére


Plazmacucci
félisten

És ennek a majomnak hogy jött össze a 800k? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13273) Remiel válasza Plazmacucci (#13272) üzenetére


Remiel
őstag

sehogy szerintem az a berserker+potik+előző liga

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#13274) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Van olcsó eladó 6s 6l Carcass Jack. Akit érdekel írjon :)

Kedves moderátorok ez egy in game biznisz, jelen esetben kérem a két órás pihenő mellőzését...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13275) la_cc válasza Plazmacucci (#13274) üzenetére


la_cc
addikt

Én örülnék, ha nem erről szólna a topik.

Ha tényleg jó áron lenne, trade-n elmenne pillanatok alatt. ;]

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13276) Har_melin válasza Plazmacucci (#13274) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

nem szedem le, de valóban - ha olcsó, akkor elmegy a szokásos csatornán is, ne használjuk erre a fórumot.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13277) TrollBalint


TrollBalint
addikt

sziasztok,

mi a különbség a bleed és a poison között? Amit eddig láttam, hogy mindegyik dot és a bleed ellen véd az energy shield.
Én bleed-re mentem rá a rangeremmel, és látok jópár skillt, hogy + damage with bleed. Ez mit jelent, akin bleed van, azon többet sebzek, vagy a bleed képességek (pl. puncture) sebez többet?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13278) Har_melin válasza TrollBalint (#13277) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

- mindkettő Damage over time sebzés.
- a bleed ellen szerintem nem véd a ES (pontosabban csak annyira, amennyire bármilyen phys dmg ellen)
- a poison halmozódik, a bleed (ha nincs Crimson Dance passzív), akkor nem, abból mindig csak az éppen aktív legnagyobb érték működik.
- a "+dmg with bleed" a bleed sebzését növeli. Van olyan opció is, hogy "%increased dmg against bleeding enemies" az bármilyen sebzést növel minden olyan ellenséggel szemben, akin éppen rajta van.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13279) TrollBalint válasza Har_melin (#13278) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én eddig úgy láttam, hogy akit megbleedelek :) annak először az energy shieldje megy le szép folyamatosan.
tehát akkor, ha jól értem, a bleead nem olyan jó, mint a poison... :( pech, mert az ascendency pontom is arra raktam

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13280) Remiel válasza TrollBalint (#13279) üzenetére


Remiel
őstag

mindenkinek az energy shieldje megy le először, legalábbis én még olyat nem láttam, hogy valaki fél hp-n full ES volt

javítsatok ki ha tévednék

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#13281) Mirman válasza Remiel (#13280) üzenetére


Mirman
őstag

Ez nem igaz , minden chaos damage átmegy az ES-en ha nincs rajtad olyan cucc ami ezt meggátolja. :)

(#13282) Remiel válasza Mirman (#13281) üzenetére


Remiel
őstag

és a bleed az chaos dmg?

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#13283) Har_melin válasza TrollBalint (#13279) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

ez nem jobb vagy rosszabb, más. Másképp skálázódik, más cuccokkal lehet turbózni, más passzívok buffolják.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13284) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

ráuntam egy kicsit a mapokkal szerencsétlenkedésre a ligában (valahol röhej, hogy lvl88-on eddig összesen egy T11-es map esett, a T9 és T10 mapok jó felét még nem is láttam, Infested Valley sehol, stb.) gondoltam kipróbálom Pohx Death's Oath kariját standard-en. Ott ugye öt offcolor kellene (3B-2G-R), volt jewelem is, hajrá Vorici...

Nem ragozom, végül valahol 2000+ jewel környékén lett meg a megfelelő 6S, csúnya dolgokat mondtam a végén. A build viszont hatalmas fun, főleg mapozásra.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13285) Nordic válasza Remiel (#13282) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A bleed az phys dmg.

(#13286) la_cc


la_cc
addikt

Standard-en a map tab-om remove only. Itt mi lenne az elképzelés, ki kell szednem az összes mapot, majd eltűnik és megjelenik újra egy üres map tab, amit már használhatok? Ez így elég bugyuta.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13287) la_cc válasza la_cc (#13286) üzenetére


la_cc
addikt

Ez nem úgy lenne a logikus, ha lenne egy üres map tab-om is közben, így csak át kellene költöztetnem a cumókat a remove only-ból a használhatóba? :F

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13288) Remiel válasza la_cc (#13287) üzenetére


Remiel
őstag

kell legyen egy másik

ami remove only az az előző liga mapjait tárolja, úgy emlékszem vol is egy beállítási lehetőség, hogy melyik mapok legyenek benne, amikor az újat átneveztem

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#13289) Har_melin válasza la_cc (#13287) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A spéci tabokat (map, currency, stb.) a legvégére teszi be amikor vége a ligának. Viszont most van valami bug, mert az előző ligában változtattak a mapok besorolásán és így standard-en a régi mapok voltak benne (felül lehet beállítani, milyen patch változat mapjait tárolja), az Abyss viszont már az újakat tartalmazta. Valamiért viszont az abyss végén hiába szedtem ki minden korábbi mapot a standard tabból és pakoltam át bele az abyssból áthozott mapokat, az abyss map tabja megmaradt remove onlyként, teljesen üresen is.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13290) la_cc


la_cc
addikt

Valahova random a közepére dobta be. Mit kerestem pedig... :DDD

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13291) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Szerintem nagyon rossz irányba halad a játék...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13292) Remiel


Remiel
őstag

Hát néha nem hittem, hogy meglesz :DDD

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#13293) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

3.3.2.c pecs

Semmi új, bestiary, elder fight és általános bugfixek

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13294) H_András


H_András
tag

Tegnap vettem kb. 20 mapot egy játékostól standard ligában. Múltkori akcióban szereztem meg a map stash tabot, eddig olyan nekem nem volt. Ami map nekem esik játék közben, azt szépen át tudom küldeni sima kattintással a helyére, az övéit viszont nem. Először azt hittem én vagyok a hülye valamiért, vettem még mástól, amik pár napja kerültek fel poe trade-re, azokat elrakta a helyére. Vettem egy harmadik játékostól is, az övéit megint nem, marad az inventoryban, áthúzni se engedi.. wtf.. nyilván összefüggésben van azzal, amiket lentebb írtatok, az első és harmadik eladó több hónapja tette fel eladásra a mapokat, ezeket nem tudom áthelyezni, amik pár napja vannak csak fent, azokat igen. Nyilván nem halok bele, de elég bosszantó, a fél inventorym mapokkal van tele így.. Persze tolom le őket folyamatában, de akkor is..

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#13295) Plazmacucci válasza Har_melin (#13293) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Lassan közfelháborodást vált ki bármi ami ezzel a ligával kapcsolatos. Bár azzal én is egyetértek, hogy szarnak a pofon, és ha beleteszik a core játékba ezt a fost én is szomorú leszek.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13296) 0karmacoma0 válasza H_András (#13294) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

A mapok alakját nézd meg. 1 map stash tab csak egyféle liga mapjait tudja tárolni.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#13297) Mirman válasza Plazmacucci (#13295) üzenetére


Mirman
őstag

Biztosan nem fogják belerakni , szerintem hamarabb lesz benne az április elsejei king of the hill mód.

Viccet félretéve eddig nagyon magasan volt a mérce és ugyanarra a stílusra jöttek egymás után a ligák . Erre huztak egy merészet és megpróbálták a Pokémon ligát ami nagyon nem működik . Előfordul a legjobbakkal is , legközelebbi biztos jó lesz mert muszáj kárpótolni a fanokat.

Mellesleg én is másik játék után néztem erre a ligara de a kovetkezonel vissza jövök . :)

(#13298) Har_melin válasza H_András (#13294) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

sajnos standard-en a vásárlás pillanatáig (amíg be nem rakja a csere ablakba a cuccot), a legtöbbnél nem tudod megmondani, hogy melyik patch szerinti a map. Vannak olyanok, amelyek tiert váltottak, azoknál egyszerű, de amelyek maradtak a régi osztályukban, azoknál csak a formája jelzi a különbséget.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13299) Sárpac válasza Mirman (#13259) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hál istennek sokan gondolkoznak így aztán e miatt jó pézé mennek a monsták a poe traden. :DDD Am nem tom mi a bajotok vele? Simán skip ha nem akartok monstát gyűjteni. Egyébként pedig az uniq cuccok között vannak egészen brutálisan jók is.

Amitől nekem herótom van az a nulla híg fos map drop rate. Fullos corrupted rare T14+ 20q mappokon zsinórban semmi map drop vagy ha esik egy egy az is t1-t5 vicc!!!

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#13300) Mirman válasza Sárpac (#13299) üzenetére


Mirman
őstag

Hogy egy örök klasszikust idézzek "megfárad az ember" . :DDD

Amúgy a sok apró hiba miatt kell egy kis szünet időről időre. Értékelem az ascendancy változásokat de túl sokat nem ért ha ugyanazzal a kb 5 skillel lehet normálisan haladni és a többit egyszerűen meg sem éri próbálni mert csak szenvedés a vége .

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.