Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14451) Har_melin válasza TrollBalint (#14449) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

a mindenkinek járó ajándékot azonnal megkapod, amint eléred a szintet. A sorsolás viszont csak a végén van, hiszen egy magasabb szintet elért kari több sorsolásban is részt vesz, ráadásul accountonként több karit is indíthatsz.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14452) GICA666 válasza Har_melin (#14451) üzenetére


GICA666
tag

Szia. Akkor ezek után minden 10 szintenként kapok ládát?

[ Szerkesztve ]

(#14453) TrollBalint válasza GICA666 (#14452) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nem, csak esélyed van, hogy kisorsolnak. Pl. 45 szint után azt hiszem 500 embert sorsolnak ki azok közül akik elérték legalább a 45-ös szintet, de ha jól emlékszem itt összevonják a PC-t, az XBOX-t, a HC-t, az SSF-t, szóval mindenkit, és közülük lesz 500 kisorsolva, akik kapnak egy fix jutalmat.

Har_melin: Meg mernék esküdni rá, hogy az előző eventél a vége után jött a láda is, legalábbis én akkor vettem észre, és mintha ezt írták is volna. Itt meg nem láttam leírva sem azt, hogy egyből megkapod, sem azt, hogy a végén. Ebből gondoltam, hogy úgy lesz, mint előzőleg.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14454) GICA666


GICA666
tag

Tényleg ott volt a láda.Nagyon örültem neki.Majd meglátod te is.
Csak érd el azt a bizonyos.szintet. :) SPLINTER OF XOPH Az mihez kell?Már nagyon sok van.

[ Szerkesztve ]

(#14455) TrollBalint válasza GICA666 (#14454) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ez egy régi eventből van, talán a breach-ből, és ez valami darabka, 100-at összegyűjtesz, és akkor jó lesz. Gondolom, mert nekem se jött még össze annyi :)
Én igyekszem elérni a 35-t, de ezen a nyáron, valahogy mindig olyan nehezen jutok gép elé, csak tudnám miért. Nem akarom a lakásfelújításra fogni, mert mindent arra fogok már lassan :D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14456) Har_melin válasza GICA666 (#14452) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nem. Egy accounttal csak egyetlen egyszer, a 35. szint elérésekor.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14457) Har_melin válasza GICA666 (#14454) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

breachlord splinter. 100 db-ból lesz egy breachstone, azt berakod a map device-ba és nyit egy pályán, aminek a végén az adott breachlord van. Mindegyik dob egy rá jellemző unique cuccot vagy egy blessing-et, néha mindkettőt. A blessing a cuccal kombinálva annak egy erősebb változatát eredményezi.

Xoph-nál eshet pl. a Xoph's Heart amu, ami a blessingjével kombinálva a Xoph's Blood, elég keresett amulettet eredményezi.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14458) simondr válasza Har_melin (#14457) üzenetére


simondr
senior tag

"Mindegyik dob egy rá jellemző unique cuccot vagy egy blessing-et, néha mindkettőt. "

Inkább úgy mondanám, hogy van esély erre is meg arra is, meg arra is van esély, hogy egyik sem fog esni (mint pl a legutóbbi Chayula runom, 2ex ment a kukába :F )

(#14459) GICA666 válasza Har_melin (#14457) üzenetére


GICA666
tag

Köszi. :) Tehát ha jól értem el kell jutnom az act 10 végére.Mikor eljutok, bele rakom v.melyik map-ba.

[ Szerkesztve ]

(#14460) Har_melin válasza simondr (#14458) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

akkor én eddig mázlista voltam, nekem valami mindig pottyant. Igaz, nem volt túl nagy a merítés, 8-10 breachlord összesen.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14461) Har_melin válasza GICA666 (#14459) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

nem mapba, hanem zana kütyüjébe, amivel a mapokat is megnyitod. Ezek önálló pályák, nem részei az atlasnak.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14462) Patrick


Patrick
addikt

Én egy Automaton portált kaptam az lv35-ért.

[link]

Ha kifejezetten ezt a portált szeretnéd megvenni, az 150 pontba kerülne, 15 dollárba, kb.4000 Ft-ba. Így most lett egy ingyen. :C

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#14463) GICA666 válasza Patrick (#14462) üzenetére


GICA666
tag

Szia.A piros cipő is nagyon klassz.Főleg,hogy mindenem fekete. :)

(#14464) Patrick válasza GICA666 (#14463) üzenetére


Patrick
addikt

Hali!

Jaja, nem rossz, kíváncsi vagyok nyerek e valamicskét a sorsolásokon, eddig még a büdös életbe nem nyertem semmit, egyik ilyen eventen sem. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#14465) GICA666 válasza Patrick (#14464) üzenetére


GICA666
tag

Szia.Én sem de csak azért, mert még nem játszottam ligában.Gondolhatod mennyi penge játékos van.Viszont a fejlesztők nagyon kreatívak.Jó a játék,és ez a lényeg. :)

(#14466) Patrick válasza GICA666 (#14465) üzenetére


Patrick
addikt

Örülök, hogy tetszik. Szerintem az egyik legjobb. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#14467) GICA666


GICA666
tag

https://www.pathofexile.com/delve Nagyon jó lesz.

(#14468) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

első benyomások az új Delve ligáról: elég vegyes.

- a számomra legnagyobb negatívum, hogy a mostani játékban is utálom a legsötétebb bevilágítású pályákat, itt meg az egész plusz tartalom erről fog szólni.

- tartalmilag egy Abyss+Incursion mixnek néz ki, azzal a különbséggel, hogy azokban fix hosszúságú sub-mapok voltak, itt meg gondolom wp-k lesznek időnként. Az előbbit jobban szerettem, kiszámíthatóbb volt az időigénye, ha csak egy kis időm volt játszani.

- azt még nem látom, hogy ez hogyan illeszkedik majd a jelenlegi mapos szisztémába. Mivel nincs vége, ha jól értem, akár azt is megteheti valaki, hogy az alapjáték után gyakorlatilag ki sem bújik belőle.

- visszajön a Legacy drop, ez mondjuk jópofa, lehet vele nagy mázlija az embernek.

- a bejelentett buffok közül a hierophant kevésbé izgat, a pathfinder érdekesebbnek tűnik, de ez teljesen egyéni preferencia.

szerk: ZiggyD videójából pár plusz részlet:

- unique amu +3 golemmel (!), igaz, a sebzésük és az életük is harmadolódik.

- irányítható craftolás a resonatorokkal: foglalatos currency cuccok, amelyekbe az új spec crafting darabokat lehet berakni, így egyszerre több garantált modot elérni a cuccon. Az első fele jó, a másodiknál én inkább az essence-eket használtam volna és ha szükséges, azokat bővítettem volna. Így most lesz egy újabb gyűjtögetni való kategória, miközben egy meglévő tovább értéktelenedik.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14469) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

Lehet, hogy írtátok, de nem tudom magamban tartani, hogy bármelyik sabotuer arc mine egy brutál eszement figura.
2-3 mine és a boss hagyatéka van a földön.

[ Szerkesztve ]

(#14470) San398 válasza Har_melin (#14468) üzenetére


San398
őstag

"tartalmilag egy Abyss+Incursion mixnek néz ki" ugyan ez jutott nekem is eszembe amikor a videót néztem.
Mint már írtam többször is, úgy érzem kezd kifogyni az ötletekből a GGG!! :O Attól, hogy most kaptak egy "kis" anyagi támogatást még kreativitást nem. A POE oldalán a napi híreket elnézve meg minden harmadik negyedik hír az ami ér is valamit mert a többi az ilyen meg olyan mtx-ről szól. Majd meglátjuk mi lesz ebből a ligából, kipróbálom és ha nem jön be akkor kicsit pihentetem a játékot vagy megy a standard.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#14471) Har_melin válasza San398 (#14470) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

én inkább úgy fogalmaznék, hogy a skillek buffolásán-nerfelésén kívül a már így is meglévő játékelemeket nem használják fel, hanem inkább állandóan újakat dobnak be - amik viszont nem is mindig újak.

Most is lesz 18 új div card - erősen le merem fogadni, hogy ezekből legalább 15 kapásból megy a "disable" kategóriába már egy semi strict filternél is. A craftolásnál most fossilok lesznek miközben ott maradnak az essence-ek is - minek? Inkább dolgozták volna át az essence struktúrát, egészíttték volna ki még pár elemmel, ha szükségesnek érzik, mint megint egy újabb, csillió változatban létező cuccot bevezessenek.

Ezzel párhuzamosan a mapos rng pocsék, lvl 93-ra jutottam el oda, hogy végre beadjon egy red eldert, T8-9-10-nél elveimmel ellenkezően kénytelen voltam vásárolni mapokat mert volt vagy 7-8 féle (nem is csak egy!), ami az istennek se esett és így összesen két-három fajta T11+ map volt elérhető. Zana lvl93 szinten is még csak félúton van a lvl8 felé, nem is lesz meg, pedig öt nap híján az összes napi küldetését megcsináltam, stb.

Ezekre nem válasz az, hogy vegyek mapot, vegyek prophecyt, csináljak rotákat, mert ha a játéknak az SSF egy legit játékmódja, akkor ne legyen abban a formában gyakorlatilag elérhetetlen a tartalom egy része.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14472) San398 válasza Har_melin (#14471) üzenetére


San398
őstag

Igen a map drop majdenm egyenlő a nullával. Kb. minden harmadik mapon esik egy ugyanolyan tier amin futok vagy alatta lévő szintű. A legdurvább a T15-ös mapon esett T2!! :O
Találtam több videót amiben elmagyarázzák az Atlas mechanikát ezek közül ami nem csak videóban van meg hanem szövegesen is le van írva: Karvarousku Atlas Progression Guide (3.2-) és Pastebin szöveges leírás Többször láttam a streamen hogy ugyanazt a mapot tolták órákon keresztül, a stash-ben is volt neki vagy 80-100db. Ha esetleg valakinek van szabad kapacitása és leírná a lényeget azt megköszönném.

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#14473) TrollBalint válasza Har_melin (#14468) üzenetére


TrollBalint
addikt

A pathfinder amúgy is kedvencem, ezt örömmel hallom, de ez a végtelen dungeon.... Ez nagyon a Diablo 3-ra hajaz, és (szerintem) ott se sült el jól, még ha előtte úgy is tűnt, hogy ez kell a népnek. Kezdek félni, hogy ez a játék is megindult a lejtőn. Kár lenne érte :(
Ráadásul keményebb lesz, mint a sima map? Én még ott is kb. T3-T4-ig jutottam el :DD

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14474) simondr válasza Har_melin (#14471) üzenetére


simondr
senior tag

"Most is lesz 18 új div card - erősen le merem fogadni, hogy ezekből legalább 15 kapásból megy a "disable" kategóriába már egy semi strict filternél is. A craftolásnál most fossilok lesznek miközben ott maradnak az essence-ek is - minek? Inkább dolgozták volna át az essence struktúrát, egészíttték volna ki még pár elemmel, ha szükségesnek érzik, mint megint egy újabb, csillió változatban létező cuccot bevezessenek."

Ezekre tudjuk a választ, mert elég egyszerű: az a céljuk hogy a stashedbe minél több dolgot tegyél --> kelljen uj stash tab, abból van pénzük.

[ Szerkesztve ]

(#14475) Har_melin válasza simondr (#14474) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

lehet, hogy ehhez négy év kellett, de már nem veszek újabb tabokat. Most a liga végén ki fogom kukázni standard-en is a gyűjtemény "ebből még lehet majd valamit csinálni" részét, mert úgy se csinálok semmit belőlük az alatt az egy hét alatt, amíg nincs liga. A lootfilterrel meg eleve fel sem veszem a nagy részüket.

Egyébként korrigálni kell magam, 18 új unique cucc lesz és csak 7 div card.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14476) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Megpróbálom röviden:

Infinite Dungeon - köszönöm, kell, most. Nem volt bajom az Incursion-el sem, de azzal totál megölték, hogy televágták az összes szobát chaos dmg-el. Még magasabb szinten se volt kedvem megcsinálni. Remélem ez a Delve legalább annyira egyben lesz a startkor, mint az Incursion, főleg, hogy láttuk lehet így is startolni egy ligát.

2 új skill - Elég okénak tűnik, bár majd akkor derül ki igazán, ha majd használhatjuk, mert ugye mechanikailag még lehet majd xar.

Az új lightning effect - BIG F'CKING OMG :Y . Aztán remélem tényleg nem vág oda a gépnek ,mert használni akarom. Ha viszont megvágja az fps-t...leszarom akkor is használni fogom :DDD

Guardian/Pathfinder rework - Sose volt egy ilyen ascendancy-m, így nem tudok mit hozzáfűzni.

TarkeCat mondta a videójában, hogy ő reméli, nem account wide lesz az Azurite upgrade rész, mert egy magasabb karakterrel totálba felupgradeled a kis kocsit, és el fog veszni a kihívás majd az ujabb karakterekkel. Hát én sem bánnám ha nem így lenne, de simán el tudom képzelni azt is hogy acc-wide lesz. Akkor viszont nagyon jól kell balancolni a Delve szintek nehézségét, hogy ne lehessen gyorsan lefelé haladni egy felupgradelt kocsival.

(#14468) Har_melin:

tartalmilag egy Abyss+Incursion mixnek néz ki, azzal a különbséggel, hogy azokban fix hosszúságú sub-mapok voltak, itt meg gondolom wp-k lesznek időnként. Az előbbit jobban szerettem, kiszámíthatóbb volt az időigénye, ha csak egy kis időm volt játszani. - Szerintem alapból nem lesz hosszabb mint ez említett korábbi, ha az alapútvonalat fogod követni, viszont ha már elindulsz flare/dinamit kombófal felfedezni akkor már simán durva lehet. Az viszont mindenképp jobbá teszi mint az abyss, hogy a kocsi nem fog feltartani ha nagy a clearspeed, mint az abyss esetében, sőt backtrack se lesz, max ha körül akarsz nézni, az meg totál opcionális dolog.

azt még nem látom, hogy ez hogyan illeszkedik majd a jelenlegi mapos szisztémába. Mivel nincs vége, ha jól értem, akár azt is megteheti valaki, hogy az alapjáték után gyakorlatilag ki sem bújik belőle. - szerintem ebből nem lesz baj, totál elfér majd a mapozás mellett, mivel egy plusz extra endgame. Látszik rajta, hogy a core game-be való totál bekerülés a céljuk vele. Ha jó lesz(ez alatt értem a high risk-high reward rendszert, nehézséget, változatosságot), akkor én lehet Mapozni max annyira fogok, hogy szerezzek üzemanyagot a kiskocsiba.

irányítható craftolás a resonatorokkal: foglalatos currency cuccok, amelyekbe az új spec crafting darabokat lehet berakni, így egyszerre több garantált modot elérni a cuccon. Az első fele jó, a másodiknál én inkább az essence-eket használtam volna és ha szükséges, azokat bővítettem volna. Így most lesz egy újabb gyűjtögetni való kategória, miközben egy meglévő tovább értéktelenedik. - Hát igen ez engem is zavar picit, újabb gyűjtögetés, viszont ez a target craft, egy mennyország lesz SSF-re. Sokkal jobb mint az essencek 1 moddal. Az essencekkel az a baj, hogy túl sok olyan darab van benne, amik garantált statjai szarok, vagy úgy alapból az egész. Kb az 5 legritkább essensenkívül senki se használja őket, max első karakter szintezésekor, free alchemy miatt. Szerintem is inkább az essenceket kellett volna ilyenre átdolgozni, vagy ezeknek kellene helyet cserélnie az essensekkel.

Hirtelen ennyi :D

ps. bakker mennyit gépeltem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14477) GICA666


GICA666
tag

Sziasztok.Megmaradnak a cuccaim?A karaktereimnél megint korrigálni kell majd a skill fát?

(#14478) TrollBalint válasza GICA666 (#14477) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ha véget ér egy liga, akkor az összes karaktered és cuccod átkerül a Standardba, és mikor indul az új liga, 0-ról kezded.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14479) GICA666 válasza TrollBalint (#14478) üzenetére


GICA666
tag

Okés.Köszi. :)

(#14480) Har_melin válasza Nordic (#14476) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

"reméli, nem account wide lesz az Azurite upgrade rész, mert egy magasabb karakterrel totálba felupgradeled a kis kocsit, és el fog veszni a kihívás majd az ujabb karakterekkel."

kihívás szempontjából egyértelműen nagyobb lenne, ha karakterenként tartaná nyilván a Delve-et, de fogalmam sincs, ez mennyivel nagyobb terhelést jelentene a szervereknek, különösen, hogy itt nincs fix felső (pontsabban alsó) szint.

"ez a target craft, egy mennyország lesz SSF-re."
az biztos és nem is bánom. Ha jól látom, akkor ráadásul az eddigi irányított craftolással szemben itt nem fix értékek lesznek, hanem a mod típusok lesznek craftolhatók - egy T1-es cuccra akár T1-es értékekkel is, ami azért hatalmas előrelépés mondjuk a masterekhez képest.

"Kb az 5 legritkább essensenkívül senki se használja őket, max első karakter szintezésekor"
ezért éreztem úgy, hogy nyugodtan át lehetett volna statolni a teljes essence kínálatot, megtoldani még pár típussal, ha kell, a kutya nem sírt volna utána. Az új ligában már eleve csak az új értékekkel szerepeltek volna, standard-en meg ki reklamált volna, hogy a whispering essence-e most más bónuszt ad?

Ha jól emlékszem, akkor a 4.0-ra valami év végi, jövő év eleji megjelenést ígértek, szerintem nagyon ráférne a játékra egy igen alapos gyomlálás. Nem igaz, hogy a több okvetlenül jobb, nem szégyen törölni a játékból olyan elemeket, amelyeken egyszerűen átlépett az idő, mert a bevezetésük óta behozott módosítások haszontalanná tették őket.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14481) GICA666


GICA666
tag

Sziasztok. Megnéztem a Delve Official Trailer-t,nagyon jó lesz.Nagyon sok mindent kipróbáltam,de nekem az arc jött be,meg a rain of arrows.Hát tolom ezerrel. :) Már nagyon várom.A fejlesztők nagyon bele adnak mindent,hogy mi igazán jól szórakozzunk. :C

[ Szerkesztve ]

(#14482) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

Kérdezem, hogy miért nem ad Hakut a program. Illetve ott van a városban, de nem tudom "becsalni", pedig már mindenkit elküldtem. Alapból a búvóhej jelenleg 5-ös
szintű. Ott ácsingózik lvl. 1-en. A program se teszi a küldetések során sehová.
Most kéne némi updrade valamire, de semmit se tudok tenni.
Ja: A konzolos srác vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#14483) Har_melin válasza LittleBoss67 (#14482) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

legalább lvl2-nek kell lennie, hogy fel tudd venni a HO-ba. Sajnos csak a szerencsében vagy egy haku-s prophecy-ban bízhatsz, hogy megugorja ezt a szintet.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14484) LittleBoss67 válasza Har_melin (#14483) üzenetére


LittleBoss67
aktív tag

Köszi, de ugye mi 1 éve játszhatjuk ezt a játékot, és még sohasem találkoztam ilyennel. Mindenki 5-ös szintű. Ráadásul arra sem emlékszem, hogy egyetlen módosítást enged a munkapadja, miszerint " item drops on death in equipped by an animated guardian - 8 chaos"

(#14485) front3r válasza GICA666 (#14481) üzenetére


front3r
őstag

Mondjuk azért lehet félre-balance-olják. De engem is főként a végtelen dungeon fogott meg. Bár ettől a dobálós mechanikától azért kcisit herótom van...ezt nem nagyon kellene erőltetni szerintem egy ARPG-ben.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#14486) Badlof2k válasza front3r (#14485) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Trappet is dobalod :DD szerintem elfer ennyi ha nem lesz annyira gaz mint a halo dobalas Beast vagy milyen liga volt az

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#14487) Nordic válasza Badlof2k (#14486) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Szerintem ez nem lesz annyira gáz, mert itt nem kell semmit se becélozni, mint a bestiary ligában eleinte.

(#14488) Badlof2k válasza Nordic (#14487) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Természetesen :DD minden esetre ha ez core game lesz mint endgame tartalom lehet jobban atjon majd mint ez a rngmapping..

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#14489) Win-T válasza Badlof2k (#14488) üzenetére


Win-T
senior tag

Engem is ez a flare meg dinamit dobálás zavar így első blikkre. Oké, hogy nem kell célozni de szerintem ez megakasztja a "flow"-t ha 5 méterenként fényt kell csinálni.

(#14490) Har_melin válasza Win-T (#14489) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

wp-től wp-ig a kocsival mégy, az csinál fényt. Amikor eléred a wp-t, akkor az útvonalon kigyulladnak lámpák, amik égve is maradnak, bármikor visszamehetsz. Csak az elágazó járatokhoz kell a flare, persze nyilván ezekben lesz a jobb loot.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14491) Badlof2k válasza Har_melin (#14490) üzenetére


Badlof2k
senior tag

"jobb loot" ismerem en azt mar 😁 majd ha rngjezuska ugy iteli :D de ugyanakkor vegre valami friss endgame szeru jatekelmeny mapspammel szemben mindenkepp nagy plusz , foleg hogy ssf halal mapokat fentartani 🙄

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#14492) Har_melin válasza Badlof2k (#14491) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

ehhez nem kell nagy rng, elég ha azt állítják be, hogy a "főúton" csak a normál mob drop essen, az összes league spec drop forrás kizárólag a mellékszálakon legyen.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14493) Edge válasza GICA666 (#14454) üzenetére


Edge
veterán

nagyon örültem neki egy olyan pet volt benne ami a westernekben van, ördögszekér egy ilyen kis gaz csomó ami gurul a földön, ami inkább a stashem ürességét jelképezi :DDD sztem nekem ennyi volt az event. :K

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#14494) GICA666


GICA666
tag

Sziasztok.Visszamentem standart-ba.Hogy tudom elérni,hogy az egyedi cuccok sűrűbben hulljanak? :) Van egy csomó olyan cuccom amiből már nagyon sok van.Persze ugyan abból. :U

[ Szerkesztve ]

(#14495) San398


San398
őstag

Az Incursion bekerül a játékba de majd csak a decemberi 3.5.0 frissítéssel [link]

GICA666: Sehogy nem tudod befolyásolni, nem is lenne értelme szerintem.

Ja de egy mód talán van rá , sok-sok quantity a használt cuccokon, több cuccból "talán" több unique esik amiből "talán" lesz jó , használható is. :DDD Ja és még ha napi 24 órát játszol.

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#14496) Badlof2k


Badlof2k
senior tag

Na Incurson core game element lesz majd kesobbi decemberi 3.5.0 update kereteben huh nem sietik el 😁 bar nem meglepo Delve melett ki menne templomozni..

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#14497) tibee77 válasza San398 (#14495) üzenetére


tibee77
őstag

Halleluja, igy akkor tudok majd venni egy zerphi amuletet.Föleg ha buffoljak a drop rate-et.

Ohh most nezem az arakat, 190 a legolcsobb.probaljak fenntartani az arakat vagy meg nem terjedt el a hir h az incursion a core game resze lesz?

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#14498) Har_melin válasza tibee77 (#14497) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

"meg nem terjedt el a hir h az incursion a core game resze lesz?"

Majd legkorábban decembertől és az is kérdés, hogy milyen formában. Miért esnének ettől most az árak?

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14499) rumkola


rumkola
veterán

Múltkori dühöngésem után 3 napja újra játszom. Ez az arctrapper shadow nagyon eszement, gagyi cuccokban is állat.

(#14500) Rizseslescó


Rizseslescó
aktív tag

Sziasztok!
Most kezdtem egy elehites íjászt,de sügér vok hozzá, vki tudna linkelni hozzá működő buildet? Kaom vért és Chin sol már megvan. Nem bánom, ha megírjátok a lvl-ing itemeket+gem kombókat hozzá. Aki esetleg rászánja magát, szívesen venném a saját tapasztalatai alapján tartott mini előadást, akár privátban is

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.