Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13201) juhiimi válasza Har_melin (#13185) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Értem, köszi szépen :)

Magyar guild Bestiaryn, ahol van még hely, van-e?

(#13202) San398


San398
őstag

PATH OF EXILE: ROYALE = PUBG

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#13203) Sárpac válasza San398 (#13202) üzenetére


Sárpac
nagyúr

GGG készített nekünk egy kis bug és laggtengert húsvét alkalmából! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#13204) Plazmacucci válasza San398 (#13202) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Legalább megcsinálják a mai napra? Az lenne a fasza.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13205) Finyak válasza San398 (#13202) üzenetére


Finyak
csendes tag

Vegre valami fasza kis nekem valo cucc :D

(#13206) Melorin válasza San398 (#13202) üzenetére


Melorin
addikt

Remélem nem csak néhány napig működő (nem működő) dolog ez és aztán lehúzzák a wc-n, hanem ezt is fejlesztgetik, pofozgatják folyamatosan.
Ötletes dolognak ígérkezik. :C

(#13207) San398 válasza Plazmacucci (#13204) üzenetére


San398
őstag

Már működik, lehet játszani! Szerintem csak ma játszható!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#13208) Har_melin válasza San398 (#13207) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

a mostani bejelentés szerint biztosan csak ma játszható - aztán lehet, hogy majd a 3.3-ban behozzák állandóra

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13209) Patrick


Patrick
addikt

Első lettem. ;] 20/100-ból. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#13210) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Én ötödik 97-ből. De ez is el van baszva, aki az elején talál egy jó íjat az kb lever mindenkit, meg split arrow wtf.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13211) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

arra lennék kíváncsi, hogy ha ez csak a mai napra érvényes, akkor holnaptól lehet a korábbi verzióval játszani? A steamnek 12,7 gb hely kellene a frissítéshez, nem akarok most nekiállni takarítani, ha holnaptól amúgy sem kell.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13212) Plazmacucci válasza Har_melin (#13211) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De a szaros steam mindig újra letölti. 500 mega volt az update. És elég ha csak kikapcsolják.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13213) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Hát ez egy kurva nagy átgondolatlan baromság.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13214) Mirman válasza Plazmacucci (#13213) üzenetére


Mirman
őstag

Április elseje van . Könyörgöm mit vársz ?

(#13215) Plazmacucci válasza Mirman (#13214) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hogy meg tudom szerezni a rhoa bbq szettet.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13216) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Sziasztok, most kezdem a játékot és az lenne a kérdésem hogy Lightning Bladefall Totem buildhez templarnak milyen cuccok kellenek? Armor, Evasion, Energy Shield, esetleg más? Előre is köszi!

A játék az nem játék!

(#13217) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Elder HH öv megvan? Klántagnak esett, lehet becsülni mennyit ér! 100EX-ért rögtön vitték volna neki! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#13218) San398 válasza Lézerparaszt (#13216) üzenetére


San398
őstag

Nem tudom, hogy ezt nézted e ki de itt egy leírás hozzá: [link]

Ebben a részben "5. Gear Setup" le van írva minden hogy mi szükséges. "Stat priorities on items:"

Sárpac: Miért is jó az Elder HH öv?? Semmivel nem tud többet, vagy igen?

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#13219) Mirman válasza San398 (#13218) üzenetére


Mirman
őstag

Az Elder HH csak e-pénisz. Semmivel sem tud többet mint a másik . Ennek még kevesebb értelmét látom mint az alt-art legacy cuccok . De ha valaki megteheti hajrá . :D

(#13220) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Meddig is tart ez a liga?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13221) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Zombik elég jól vették az akadályt, Maze of the Minotaur mapon ötből kettő patkolt el mire leütötték a boss-t. Viszont jelen formájában nem hiszem, hogy tovább tudok vele haladni, egyrészt mert csóróság van, másrészt Elder ellen azért ez így kevés lesz.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13222) San398 válasza Plazmacucci (#13220) üzenetére


San398
őstag

Elvileg május 28.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#13223) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

skill revamp, második kör, ezúttal a trappereknek. cooldown nélküli fire és lightning trap, lassító debuffot is adó bear trap.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13224) AtHoS válasza Plazmacucci (#13221) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én tegnap értem el oda, hogy leüssem Kitava-t. lvl69-en sikerült ezt megoldani, de HP még kevés - 2k mindössze, szóval vannak 1 hit pillanatok, így merci lab előtt tuningolni kellene picit rajta (lehet rakni kellene már passzív fán hp ágra is, úgyis van 10 tartalékolt pont, plusz 3-at még vissza is kellene szedni)
Resist úgy, ahogy rendben van: 72-47-75-(-38), bár gyűrűk és amu cserések lesznek (na meg még az öv is)

read-only mode on the forum

(#13225) H_András válasza Plazmacucci (#13221) üzenetére


H_András
tag

A tied alapján (BeastalityPumpkin) megcsináltam a necro buildet, ha már a fegyver, amire épült, kegyeskedett kiesni. Ez egy álom.. Konkrétan lemásoltam amit csináltál :DDD , persze itemek terén még nem tartok ugyanott.. 68-as szintig, amíg kezembe nem vettem a Grasp-ot, kilenc zombival garázdálkodtam, ez ugye feleződik most, maradt négy. Viszont mindenhol ötről van szó. Nagyon béna lehetek, de átnyálaztam a skillfát, és nincs több lehetőségem. Jewel még hiányzik onnan (illetve más van, még vennem kell), de ami neked van az se azt adja, így egyszerűen nem értem honnan szedjem elő az ötödik gyalogosomat.. A build maga hihetetlen fun, és nem csak egyszerűsége miatt, úgy mentem át elsőre a (barbárommal iszonyatosan szenvedős) bossokon hogy néha nem is láttam csak amikor meghalt. és még kész sincs ugye, resistencek épphogy, minden sárgából csak az van ami épp esett vagy jónak találtam... A corrupt skeleton meg op. :U

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#13226) Mirman válasza H_András (#13225) üzenetére


Mirman
őstag

Ha a Vaal Haste gemet csak LVL 12-ig húznád fel , akkor a bal oldalon felül respecelhetnéd a dexterity és az azt megelőző int node-ot , ezzel nyernél két pontot amit elkölthetnél hasznosabban. :)

De amennyit dicséritek lehet kipróbálom én is .

(#13227) Plazmacucci válasza H_András (#13225) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Flesh Binder ascendancy pontból jön kettő, így meglesz a fával együtt a tíz.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13228) H_András válasza Plazmacucci (#13227) üzenetére


H_András
tag

:W sok volt a húsvéti pálesz. Persze az Ascendancy pontoknál nem néztem... :R

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#13229) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Hello,

tegnap (megint) dailyztem kicsit, és utána feltűnt, hogy mintha kevesebb lenne az XP-m, mint tegnapelőtt. Elképzelhető, hogy elhalálozáskor vesztünk XP-t? Eddig nekem nem tűnt fel, de ez az első karakterem amivel eddig jutottam (Act 6, level 52. A masterek pedig vegyesen 5 - 6 szintűek)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13230) Plazmacucci válasza TrollBalint (#13229) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen ötödik és tizedik act után vesztesz egyre több XP-t halálozáskor.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13231) Mirman válasza Plazmacucci (#13230) üzenetére


Mirman
őstag

De csak a karaktered ,a masterek nem .

(#13232) Plazmacucci válasza Mirman (#13231) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen így értettem, meg azt hittem ő is :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13233) Mirman válasza Plazmacucci (#13232) üzenetére


Mirman
őstag

Persze azt tudom hogy te így értetted csak abban nem voltam biztos hogy ő is , ha már belekeverte a végé na mastereket. :)

(#13234) Remiel válasza TrollBalint (#13229) üzenetére


Remiel
őstag

először 5 azután 10% exp veszítesz halálkor... ez 90 felett már nem nagy öröm ;]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#13235) Har_melin válasza TrollBalint (#13229) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

na akkor a pontos megfogalmazás:
- A6 - A10-ben 5% XP-t veszítesz minden egyes meghaláskor
- A10 után (függetlenül attól, hogy hol halsz meg!!) 10% a bünti minden halál után
- a veszteség nem érinti a szintedet, tehát ha mondjuk még csak 6%-nyi xp-d volt az adott szinten, akkor azt bukod, többet nem.
- a mesterek xp-je csak akkor vész el, ha szintlépésük előtt kirakod őket a HO-ból. Ilyenkor az adott szintjükön addig összegyűlt xp-t bukják. Ezért célszerű megvárni a cserével, hogy szintet lépjen az, akit ki akarsz tenni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13236) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Köszi szépen mindenkinek, igen, én is úgy értettem, hogy én vesztek XP-t csak, a masterek nem. Kb. mint a diablo 2-ben.
Amúgy a mastereket azért "kevertem" oda, mert nem tudtam, hogy azokra is ugyanaz vonatkozik-e, vagy esetleg a hideout-ban esetleg más szabály van (mondjuk nincs XP vesztés :) )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13237) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

3.2.2.b patch notes, a patch holnap települ. Tonnányi bugfix, két új unique cucc (nincs róluk infó), egy új fated (ld a képen), pár új 3d art.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#13238) juhiimi


juhiimi
aktív tag

Belly of the beastre(5L) próbálok rávarázsolni 3 str és 2 int socketet. Kb. 250 chromaticot már elrontottam de nem megy. Sikerülni fog ez valaha? :W

(#13239) la_cc válasza juhiimi (#13238) üzenetére


la_cc
addikt

Vorici nem segítene?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13240) juhiimi válasza la_cc (#13239) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Hogy tud segíteni?
Kezdő vagyok :B

(#13241) la_cc válasza juhiimi (#13240) üzenetére


la_cc
addikt

https://pathofexile.gamepedia.com/Vorici,_Master_Assassin

Crafting részt nézd át, tud fix piros lukat tenni a cuccokba.

Mondjuk a 3 piros, 2 kék, nem tűnik vészesnek, mert ez csak 2 off szín.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13242) juhiimi válasza la_cc (#13241) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Ez jónak tűnik, köszi :)

(#13243) 0karmacoma0 válasza juhiimi (#13240) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Amíg nem megy magától, ezt használd.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#13244) Patrick


Patrick
addikt

Szerintetek melyikkel lesz nagyobb sebzésem? Most 129k/0,18s
a +15% cyclone attack speed enchantment-el vagy a +40% cyclone damage-val?

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#13245) 0karmacoma0 válasza Patrick (#13244) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Nekem tökéletesen ugyan olyan dmg-t adna mind a kettő(+5.5%), de (2h-hoz képest) nagyon magas as-em van. Más körülmények között, lehet az as veri a +dmg-t. POB-ban lehet enchantokat szimulálni, érdemes megnézni.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#13246) juhiimi válasza 0karmacoma0 (#13243) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Mármin amíg mi nem megy magától?

(#13247) Patrick válasza 0karmacoma0 (#13245) üzenetére


Patrick
addikt

Köszi, megnéztem, San is segített. Az AS-el jobban járok. :) És megúsztam olcsón, ligában megvettem a fejest. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#13248) 0karmacoma0 válasza juhiimi (#13246) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Úgy értem ha sokat játszadozol ezzel, szép lassan ráérzel mit mivel éri színezni. Addig érdemes mindig csekkolni, mert iszonyatos mennyiségű chromaticot lehet bukni, ha csak elkezdi az ember nyomogatni.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#13249) Mirman


Mirman
őstag

Hát nem tudom mi van de az új patch óta 8-10szer lépett ki a játék. Eddig 2 év alatt nem volt ennyi összesen szerintem.

(#13250) AtHoS válasza Mirman (#13249) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam ilyen gond nem volt, viszont 2 nap alatt 2 exa esett, szóval el ne rontsák valamivel, mert nálam ilyen nem volt 2 év alatt összesen :B (bár csak tavaly tavasszal ugrottam rá a játékra igazából :DDD )

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.