Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51048) Kartács


Kartács
aktív tag

Sziasztok!

A következő dologban kérném a segítségeteket, mert az elmúlt egy hétben már totális káosz lett a fejünkben. :F
2 ügyintézővel személyesen és 3 telefonos ügyintézővel is beszéltünk és kb mindenki mást mond... :DDD

"Tömören" és konkrét példákkal élve:
Szeretnénk venni 2db iPhone XS vagy XS MAX 256GB-ot "Go L" előfizetéssel (új belépőként)
jelenleg feltöltő kártyával operálunk.

És akkor sorolom az anomáliákat, dezinformációkat és minden információt amit eddig kaptunk.
Gondoltam én hogy 0 kezdő részlettel elhozhatom vagy valami minimál árral új előfizetőként, ahogy itt látszik is
Megrendeléskor fizetendő: 5.991.- ezzel nincs is semmi gond majd onnantól havi 28.580.-/hó.

Itt jön a bibi:
Elvileg ilyet nem lehet, mert ilyen drága készüléknél fizetni kell előleget?
Kérdem én ha ez igaz miért nem szerepel itt megrendelésnél? Végignyomtam a megrendelést és ott sincs sehol ilyen. Ennek a díja állítólag 2-300e ft is lehet, abba már ne menjünk bele, hogy kicsivel többért már KP-ra is elhozható a készülék sok helyen, meg kocsit sem úgy vesz az ember hogy a fele autót kifizeti.
A poén az hogy ezt személyesen mondta egy ügyintéző, majd telefonon is egy, aztán személyesen egy másik srác azt mondta, hogy nem tud ilyenről, neten megrendeljük akkor nincs semmi fizetni való.
Személyesen amúgy 129e KP letétele után elhozható a telefon.

Állítólag, ha végig nyomkodom a rendelést akkor a végén elbírálják a kérelmemet (mi alapján?) és ott lesz majd, hogy fizessek be 2-300e előleget az egyik srác ezt állította...
ÁSZF-ben is benne van ez állítólag, de ilyet nem találtam ~10-15perces keresgélés után.

Másik dolog webshopban, ha belépék akkor ahogy a képen is látni "Jelenleg nincs raktáron" a telefon ebből a méretből és aranyból még csak fel sem hozza a választható színnek.
Kijelentkezés után viszont van a webshopban "Rendelhető" :)
Erre mondjon valaki valami okosat.

Üzletben nincs is ilyen telefon, de állítólag, ha telefonon leadom a rendelésem akkor kitudják szállítani, mert más üzletből átkérik és kiküldik akkor (állítólag raktár készletet látunk és az üzletekben lévő telefonok készletét nem).

Szóval szeretné(n)k telefont venni lehetőleg úgy ahogy a weben is van, havi x összeget fizetve, anélkül, hogy beletolnánk több 100e-et, erre van lehetőség?

Tehát:

- Telefonon letudom adni a rendelést és ők össze kukázzák valamelyik boltból és kiszállítják?
Mert jeleleg nincs más módja, hogy megvegyük a készüléket.
- Internetes vagy telefonos rendelés esetén lesz akkor bármilyen előleg bekérés vagy ez hülyeség?

Elnézést, ha kicsit kusza lett és köszönöm szépen előre is a válaszokat. :R
Jó lenne ha olyan tudna válaszolni aki most vett ilyesmi készüléket és most lett új előfizető is mondjuk.

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.