Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50251) asdf_ válasza zeon.hu (#50249) üzenetére


asdf_
veterán

Ha van bankkartyad, mindezt az internetre irod (= a feltoltest megoldhatnad az interneten keresztul) a banatot keresel egy trafikban feltolteni? :U

[ Szerkesztve ]

(#50252) Norbi27 válasza zeon.hu (#50249) üzenetére


Norbi27
aktív tag

A trafik saját döntése, hogy lehet-e. Benzinkúton dolgozom, nálunk sem lehet. Olyan kevés a jutalék, hogy a kártyás fizetéssel mínuszban vagyunk

(#50253) zeon.hu válasza asdf_ (#50251) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mondjuk mert amúgy is ott volt dolgom... :)
Online megoldottam.
(Nincs benne rutinom, évente egyszer töltöm mindenki kártyáját, hogy elérhető legyen, telefonálni voip-on szoktunk.)

#?*@&!

(#50254) Bozek válasza Norbi27 (#50252) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor nem kell ilyen szolgáltatást nyújtani, ennyire egyszerű a dolog. Milyen lenne már, ha a boltba is azt mondanák, hogy zsemlét nem vehetsz kártyával.

(#50255) asdf_ válasza Bozek (#50254) üzenetére


asdf_
veterán

Hmm, erdekes, mert mostansag ugy 1-3% kornyeke korul van a bankkartyas jutalek, ez benzinkut nyilvan az 1% kornyeke fele eseik a nagy forgalmaval, amennyiben a feltoltokartya-ertekesitese meg ebbe sem fer bele es minuszos, akkor siman nem kell arulni es kesz, mert a vele valo foglalkozast (bevetelezes, nyilvantartas, leltarozas, eladas) nem hozza vissza azt, amennyit keresnek rajta.

Nem mellesleg afaik barmilyen kartyas fizetes csak x Ft. folott, csak y Ft.-ig, ABC termeket nem lehet kartyaval fizetni, az a kartyaelfogado tarsasag altal nem szivesen latott tevekenyseg, mert szerzodesi elem, hogy a keszpenzes fizetessel egyezo felteteleknek kell vonatkozni a kartyas fizetesekre, tehat a terminalt hasznalo bolt ilyen felteteleket -elvileg- nem tamaszthat.

[ Szerkesztve ]

(#50256) ElektrikusDE válasza zeon.hu (#50249) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Romániában se lehet, még a Vodafone üzletben sem...

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#50257) 4Grider válasza asdf_ (#50255) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mi egy kkv vagyunk, évi 400-500 m Ft bankkártyás forgalommal. Erre 0.7% jutalékot fizetünk minden egyéb költség nélkül. Asszony gyógyszerész, jóval kisebb forgalommal, és az OTP-vel szerződtek. Az OTP-nél a jutalék fix résszel kezdődik és afelett pedig 1.5 %-ot fizetnek. A fix rész (ez talán 50-70 Ft körül van) miatt, néhány száz Ft-os bankkártyás fizetések náluk konkrétan bukók, azaz kevesebb rajta az árrés, mint amit a banknak jutalékot fizetnek. Na ezért van sok helyütt kiírva, hogy x Ft alatt nem lehet kártyával fizetni. Ha a bankok nem lennének ennyire pénzéhesek és csak a nálunk is alkalmazott százalékos jutalék lenne mindenütt, több lenne a kártyaelfogadó hely és nem lennének hasonló elfogadói korlátozások.

(#50258) asdf_ válasza 4Grider (#50257) üzenetére


asdf_
veterán

Valószínű, nem az OTP-vel kellett volna szerződni ;) (az 1%-os jutalékos NGM pályázatos államilag szponzorált terminálkihelyezős dolog már nem él?) Nekem az ügyfeleim Six paymentesek, de kondíciókat nem tudok.

(#50259) Harkovz


Harkovz
aktív tag

Lemondásnál van még ügyfél megtartó hívás?3 előfizetést kell a hétvégén olcsóbbá tennem és ha adnak jobb ajánlatot a jelenleginél akkor maradnánk.

(#50260) gabor9991 válasza Harkovz (#50259) üzenetére


gabor9991
őstag

:K

Jelezd majd, ha kaptál valami jó ajánlatot.

(#50261) Zeki válasza 4Grider (#50257) üzenetére


Zeki
nagyúr

Itt a környéken a tényleg kis forgalmú helyeken van valami mobilpont? terminál, de csak master és maestro kártyát fogad el, visát nem. :(

(#50262) Beniii06 válasza Harkovz (#50259) üzenetére


Beniii06
őstag

Van még special D tarifa(keresd vissza a topikban), voda irány díjmentes +250 perc egyéb irány, 10ft/perc, de már csak 1 GB internettel 2820 Ft-ért. Állítólag ezek fix csomagok és nem tudják változtatni, hiába akartam 3GB nettel, nem engedték. Állítólag van olyan opció is, hogy +4000 Ft-ért korlátlan beszéd opciót lehet kérni.(flottánál biztos van ilyen, lakosságiba nem tudom)

"Got any other secret weapons?"

(#50263) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

Céges flottás előfizetésem van.
Mondanak ilyet is, olyat is, hogy mennyi a havi mobilinternetem. Meg tudnám valahol nézni úgy, hogy csak a telefonszámot tudom? Esetleg SMS-ben lehet valami automata infót kérni? Továbbá szeretném tudni, hogy mikor van a fordulónap, hogy be tudjam állítani az adatforgalom mérőt. Ez egységes vagy előfizetésenként eltér?

Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv.

(#50264) 4Grider válasza Willie (#50263) üzenetére


4Grider
nagyúr

netinfo.vodafone.hu már nem létezik?

(#50265) Willie válasza 4Grider (#50264) üzenetére


Willie
őstag

Köszönöm!
Sose volt Vodafone előfizetésem. Örülök, hogy Te úgy jöttél a világra, hogy mindent tudtál. :))
Nincs hozzáférésem, ki tudok más módon bármit is deríteni?

[ Szerkesztve ]

(#50266) 4Grider válasza Willie (#50265) üzenetére


4Grider
nagyúr

Megpróbálnám a vodás netet használva megnyitni a netinfo.vodafone.hu vagy vodafone.hu/netinfo oldalt...

(#50267) #08205312 válasza Beniii06 (#50262) üzenetére


#08205312
törölt tag

Korábban mindenki a matolcsi 2Ft-os- és az egyéb különadókat jelölte meg a magas díjak fő előidézőjének.
Az adók nem csökkentek, a percdíj mégis 49 Ft-ról 19 Ft-ra zuhant.

Komolyan mondom, nem értem mi folyik ebben az országban! Vagyis mégis: nincs verseny.
Románoknál a voda a feltöltökártyásoknak 1200 Ft-ért 35GB-ot ad....

(#50268) Willie válasza 4Grider (#50266) üzenetére


Willie
őstag

Köszi, sajnos nem működik. Így is azt a választ kapom, hogy nincs hozzáférésem. Elfelejtett jelszónál és regisztrációnál is ezt dobja vissza.

(#50269) M@Db0Y válasza Willie (#50268) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

Céges flottánál nem tudod megnézni. A céges kapcsolattartód fog tudni infót adni vagy ha te szeretnéd megnézni akkor jogosultságot kell kérned tőle a netinfo használatára.

(#50270) Willie válasza M@Db0Y (#50269) üzenetére


Willie
őstag

Köszi, akkor teszek majd egy kört a felettesemnél. :R

(#50271) gabor9991 válasza Beniii06 (#50262) üzenetére


gabor9991
őstag

My Vodafone-ba lépj be, nézd meg milyen megújuló adatkeretek vannak.
Én múlt hónapban mondtam le a 2490 forintos 2GB-os keretet és aktiváltam 5GB-ot 1790-ért. :)
Nekem is speciális tarifám van.

(#50272) trec12 válasza M@Db0Y (#50269) üzenetére


trec12
addikt

Sajnos a legtöbb flotta valóban ilyen. A mi flottánkban szerencsére mindenki mindent tud intézni az előfizetésével kapcsolatban így netinfo is van.

[ Szerkesztve ]

(#50273) M@Db0Y válasza trec12 (#50272) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

Céges flották ilyenek jellemzően. A sima dolgozói és egyéb publikusan elérhető flottában általában a saját neveden van és mindent tudsz intézni.
Céges flottában csak a náluk regisztrált telefonról/email címről tud a kapcsolattartó bármilyen ügyben intézkedni. Amihez lehet engedélyt adni az a netinfó használata és kiegészítő adatcsomag vásárlási lehetőség a dolgozónak.

(#50274) viktorhu válasza #08205312 (#50267) üzenetére


viktorhu
veterán

Drasztikusan csökkentek a végződtetési díjak. A verseny hiánya igaz, itt nem kötelező költségalapon roamingoltatni a virtuális szolgáltatókat, ez nehezíti a piacra lépést, el is bukott minden virtuális szolgáltatás nálunk.

(#50275) #08205312 válasza viktorhu (#50274) üzenetére


#08205312
törölt tag

A hívásvégződtetési díj 5 Ft-tal csökkent....a percdíj ugyanakkor 30-cal....

(#50276) Beniii06 válasza #08205312 (#50267) üzenetére


Beniii06
őstag

Hátha már év végén vagy jövőre változni fog a versenyhelyzet, ha már lesz O2 Telenore helyett és a Digi is nem hiába kért és kapott annyi sok építési engedélyt az NMHH-tól.

"Got any other secret weapons?"

(#50277) Beniii06 válasza gabor9991 (#50271) üzenetére


Beniii06
őstag

Köszi, már láttam korábban, hogy van ilyen is(1 GB 990Ft, 5 GB 1790 Ft) , de elvből nem szeretnék 3000 forint fölé menni + a telefonomban a második sim korlátlan, így nem használnám ki, csak az elv miatt, hogy 1 hónapja még 3 GB-al adták ugyanazt a csomagot ugyanannyiért, különbséget téve most "csak" 1GB jár. Nyílván ez is jobb mint a korábbi tarifám volt, nekem így is megfelel, csak a simliskedést nem szeretem.

"Got any other secret weapons?"

(#50278) fess


fess
őstag

sziasztok
Kaptam 1 gb mobilnetet,amit szeretnék használni,de nem működik,az LTE mellet egy x van. APN beállításokat ellenőriztem.

(#50279) mukibuci válasza fess (#50278) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

És tuti van még belőle?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#50280) fess válasza mukibuci (#50279) üzenetére


fess
őstag

Persze, most lett aktív, myvodafone-on is látszik, hogy a teljes mennyiség felhasználható

(#50281) Wolfman_1982


Wolfman_1982
újonc

Helló,
Vodafone Homenet+ (2év, e-pack) előfizetésem van. Voda hónapról hónapra kiszámlázza ezeket:

ePack nem teljesítésének 890,00
(Számlaszám: xxxxx , E-számla: Teljesítve , e-fizetés: Nem teljesítve , fiz. határidő: Nem teljesítve)
Fiz. felszólítás eljárási díja 08.15.-08.15. 600,00

Amikor jön az email, hogy fizetni kéne, mindig befizetem határidő előtt. A linkre kattintva ami az emailben van. Kártyával fizetek online. Hogy tudnám elkerülni ezeket a díjakat?

Köszi!

(#50282) asdf_ válasza Wolfman_1982 (#50281) üzenetére


asdf_
veterán

Ha meg a fizetesi hatarido elott fizettel, akkor megreklamalod. Mindegyiket.

(#50283) mukibuci válasza Wolfman_1982 (#50281) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Valószínűleg egy hónappal folyamatosan el vagy csúszva

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#50284) badxgirl


badxgirl
aktív tag

Előfizetéseimnél a voda oldalán az egyik számomhoz a mai dátum volt beírva hogy mától hosszabbíthatok. Ma annyi történt hogy a szám alól eltűnt a dátum és az értesítést kérek felirat, fe ugyanúgy nrm listázta át a számot a hosszabbíthatóakhoz.....ilyenkor mizu?
Telefonon 1401-en attól tudom intézni vagy addig ott se?
Akinek van ilyenről tapasztalata igazítson már el.
Köszönöm

(#50285) Harkovz válasza Beniii06 (#50262) üzenetére


Harkovz
aktív tag

Köszi.Ez pont jó lenne nekünk.Vajon ezt ajánlja fel majd alapból?Mind a hármat átváltanám erre.

(#50286) droti25


droti25
őstag

Sziasztok

Szeretnék venni egy Huawei p20 pro telót a vodától előfizetés hosszabbítással. Ez a telefon Dual-SIMes.
A kérdésem hogy tudom e használni vodás sim mellett egy céges T-Kom simet?

(#50287) Lauda


Lauda
félisten

Érdekes a vodafone rendszere:

A számlát már be tudod fizetni, de megtekinteni még nem. Ezt meg hogy?

(#50288) ElektrikusDE válasza droti25 (#50286) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

Sajnos az a telefon nem duál simes ennél a szolgáltatónál, ahogy a Mate 10 Pro sem, amit én terveztem venni.

Más szolgáltatónál persze duál simes.

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#50289) Cucuska2 válasza Lauda (#50287) üzenetére


Cucuska2
őstag

Mindig is így volt. Kiadják az előre kalkulált összeget, majd pár napra rá a hivatalos számlát.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#50290) Lauda válasza Cucuska2 (#50289) üzenetére


Lauda
félisten

De hogy lehet mód egy olyan számla kifizetésére, amit nem tud nekem bemutatni a vodafone?

(#50291) 4Grider válasza Lauda (#50290) üzenetére


4Grider
nagyúr

Jó kérdés. Hogy egy rakás jogszabálynak nem felel meg ez a gyakorlat, az is biztos.

(#50292) lugosi válasza Lauda (#50287) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A telekomnál is így van, rögtön az elején nem tudod letölteni a számlát, de látod a főösszeget.

(#50293) Harkovz válasza Beniii06 (#50262) üzenetére


Harkovz
aktív tag

Hát nem sikerült,csak3990 ért kicsikarni belőlük ehhez hasonló csomagot.Azt hiszem a perc is csak 100 benne.

(#50294) M@Db0Y válasza Harkovz (#50293) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

Nem kellett volna elfogadni. Nálam mikor nem fogadtam el az első ajánlatot jött egy második ami sokkal kedvezőbb volt. Alkudozni nem engedtek a csomagból, mindig az volt a kulcsszó, hogy ez így nem elfogadható és továbbra is le szeretném mondani. Bár ez kb fél éve volt és azóta céges flottába került a számom, szóval nem tudom most hogy megy,de nem hiszem hogy sokban különbözne.

(#50295) gabor9991 válasza M@Db0Y (#50294) üzenetére


gabor9991
őstag

Igen, elsőre nyilván nem jönnek a legjobb ajánlattal, hátha elfogad az ember valami gyengébbet.Itt most bejött nekik.

(#50296) Cucuska2 válasza Lauda (#50290) üzenetére


Cucuska2
őstag

Én szerintem nem konkrét számlát fizetsz ki, hanem az egyenlegedre raksz.
De meg lehet várni a számlát és GOTO 10.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#50297) Beniii06 válasza Harkovz (#50293) üzenetére


Beniii06
őstag

Igen, először nekem is ilyen ~2000 Ft 100 perc-el kezdtek + pár száz mega net, erre mondtam, hogy nem erre rögtön folytatta, hogy "akkor jó, tudok olyat hogy..." és akkor felsorolta amit elsőnek írtam. Másnak úgy volt hogy mondták, nem tudjak jobbat adni, másnap felhívták jobb ajánlattal. Ezért is írtam, hogy olvass vissza, keresd vissza, én is felkészültem "innen is és onnan is", így már nem tudtak lehúzni 50 perc 1500 Ft-ért és hasonló "ajánlatokkal". Összehasonlítási alapnak én más szolgáltató csomagját mondtam 3200-ért 250 perc bárhova, erre adta ezt a special tarifát. Biztos tudta volna nekem is nagyobb nettel adni a csomagot 4000-ért 5 GB-al, csak én már az elején kikötöttem, hogy 3000 fölé nem megyek mivel az előző csomagom is 3000 Ft alatt volt.

Ilyen voda irány korlátlan + 100 perc csomagokat csak flottáknál tudok ~1490 Ft-ért + 200 MB net, de szerintem ez már ráfizetés kategória a szolgáltatónak, nem mintha sajnálnám, talán nem elégedettek a 3.-ik és utolsó helyükkel a magyar piacon. Ha nem kérted mindhárom számra azt a tarifát, akkor javaslom nézz be a flottás topikba!

"Got any other secret weapons?"

(#50298) Harkovz válasza gabor9991 (#50295) üzenetére


Harkovz
aktív tag

Ez már a második ajánlata volt.Az első valami 5 ezer körül lett volna.Asszonyé volt a többit én intézem majd,megpróbálok keményebb lenni.

(#50299) the.odzsy válasza Lauda (#50290) üzenetére


the.odzsy
aktív tag

Az e-számla menüpontban meg tudod nézni. Már az nap, ahogy az sms megjön róla. Én is keresgéltem egy darabig. :))

[ Szerkesztve ]

MAGYAR vagyok nem turista!!!

(#50300) #08205312 válasza Harkovz (#50293) üzenetére


#08205312
törölt tag

Flottában: voda korlátlan + más hálóra 200 perc (utána 10Ft) + 1,2 GB = ~3850 Ft.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.