Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51101) Gebriel válasza Donki Hóte (#51100) üzenetére


Gebriel
veterán

Meg is lepődtem volna ha tud :)

[ Szerkesztve ]

(#51102) viktorhu válasza Donki Hóte (#51100) üzenetére


viktorhu
veterán

Igen, felületesen olvashattam annak idején a szabályt :)

Itt van akkor az idézet:

2/2015. (III. 30.) NMHH rendelet
32/A. § * (1) A szolgáltató egy egyéni előfizetővel legfeljebb tíz, egy üzleti előfizetővel legfeljebb ötven előre fizetett díjú előfizetői mobil rádiótelefon szolgáltatás igénybevételére irányuló előfizetői szerződést köthet meg és tarthat fenn egyidejűleg.

(2) Egy előre fizetett díjú előfizetői mobil rádiótelefon szolgáltatás igénybevételére irányuló előfizetői szerződés csak egy előfizetői hívószámra vonatkozhat.

Szóval rosszul mondtam, szolgáltatónként lehet 10 sim kártya.

(#51103) Dinter


Dinter
addikt

Sziasztok.

Számhordozással készülök átmenni a Vodafone-hoz. Keveset telefonálok, csak egy kis mobilnet kell. A kérdésem, ha feltöltőkártyásan megveszem a havi 300MB netet 444Ft-ért, akkor miután elfogy, akkor lelassítják vagy ki is kapcsolják? Illetve valaki tud ennél jobb ajánlatot?

(#51104) California1 válasza Dinter (#51103) üzenetére


California1
őstag

Sajna a vodanál nincs már lassítás...

(#51105) gabor9991 válasza Dinter (#51103) üzenetére


gabor9991
őstag

Ilyen ajánlat amiben még van lassítás a bluemobile feltöltökártyához még elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#51106) asdf_ válasza Dinter (#51103) üzenetére


asdf_
veterán

Domino maraton?

(#51107) Dinter válasza gabor9991 (#51105) üzenetére


Dinter
addikt

Pont arról váltanék, mert nem működik normálisan a telefonálás..

(#51108) Gebriel válasza Dinter (#51103) üzenetére


Gebriel
veterán

Utána még tudsz venni, heti 150MB(266.-ft) adatot ha nagyon kell és az még opció tud lenni.

Kb mennyivel szoktad tölteni havonta kártyád?

[ Szerkesztve ]

(#51109) Zuglói


Zuglói
csendes tag

Sziasztok,
egyszerű mezei flotta tagjaként, (semmi red, meg go) svájcban is hazai percdíjakkal telefonálhatok, és nettezhetek, vagy javasolt helyi kártya használata?
A honlapon keresgéltem, de nekem nem volt egyértelmű, hogy mindenkire, vagy csak a redesekre vonatkozik. :F

(#51110) 4Grider válasza Zuglói (#51109) üzenetére


4Grider
nagyúr

A középen lévő táblázatban szereplő díjakban mi nem egyértlemű?

(#51111) Zuglói válasza 4Grider (#51110) üzenetére


Zuglói
csendes tag

Köszi, ez egyértelmű, de találtam olyan oldalt is, (amit most pont nem találok), ahol csak a redet emlegetik.
De még egyszer köszönöm!

(#51112) zmtTom


zmtTom
tag

Üdv Mindenki!

Most gondolkodom hogy a T-s szolgáltatótól át jövök ide. A mobilnet után próbáltam olvasni de vagy rosszul kerestem, vagy pedig tényleg nem találni információt (nem is vagyok nagy számítógépes :)) )

Először is a Vodafone mobilnetje most akkor 3g vagy 4g vagy LTE vagy ténylegesen milyen sebességet tud a napi felhasználásban? Illetve online filmnézés tehát streamelés van e korlátozva bármilyen szinten is? Mert amikor be jöttek a korlátlan mobilnetek akkor pont a vodafone volt aki korlátozta a felbontást ha jól emlékszem 480p-re. Ez most is van, vagy a mobilnetet teljes mértékben úgy és arra használom amire szeretném akár 1080p-s filmnézésre is? Esetleg van e bármilyen észrevétel vagy ha valaki használt nem régen T-s mobilnetet ahhoz viszonyítva tapasztalat észrevétel?

Remélhetőleg a GSM térerő mindenhol jó :DD

Köszönettel, Tamás :R :R

(#51113) 4Grider válasza zmtTom (#51112) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez egy kicsit más szolgáltató. Több helyütt nincs GSM mint a T-nél, cserébe ilyen helyeken többniyre van pislákoló 900 MHz-es 3G. 4G-ben vidéken gyengébb lefedettségű a Vodafone, városban meg nagyon ritkán mérsz 100 Mbps felett.
Korlátlanság talán csak egy csomagban van, itt a mobilnetre - a szűkösebb frekvenciakészlet miatt - jobban vigyáznak. Az a kérdés, hogy mekkora most a havi adatforgalmad és a későbbiekben tudod-e/akarod-e kordában tartani...

(#51114) zmtTom válasza 4Grider (#51113) üzenetére


zmtTom
tag

Köszönöm a gyors választ. Sajnos nem tudom mennyi a havi felhasználásom mert a céges az korlátlan és nem nézem. Viszont mivel a magán számot szeretném hozni ide, igazából a GSM az fontos, hogy elérhető legyek a mobilnet meg elég 5Gb is mert az alap dolgokat meg tudom vele oldani és ha kell akkor meg osztom a cégeset. De az alap dolgok legyenek meg. Nem túl nagy az elvárás, csak mint mindenkinek, hogy ha hívnak először is elérhető legyek. Viszont nem minden hova szeretném vinni magammal mind a két telefont, ezért jó volna ha menne az is. Pl a múltkor M7 baleset kép pici az autóban és ment a mese mobilnetről. Mert ugye nem kalkuláltunk 3 órás állással.

(#51115) 4Grider válasza zmtTom (#51114) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha az 5 GB net elég, akkor jó lesz a Vodafone. Korrekt szolgáltató nem mindenütt tökéletes hálózattal (de folyamatosan dolgoznak a javításán).

(#51116) zmtTom válasza 4Grider (#51115) üzenetére


zmtTom
tag

Ok akkor intézem tovább. Köszönettel

(#51117) karldergroße válasza 4Grider (#51115) üzenetére


karldergroße
senior tag

Korrekt szolgáltató :D

(#51118) California1 válasza 4Grider (#51115) üzenetére


California1
őstag

Bocs ,de vitáznék veled :-) a 3G lefedettségük messze jobb volt mint a többieké,a 4G-vel se volt lefedettségileg problémám pedig bejártam az országot. Ellenben netsebességben tény nem túl fényesek ez igaz...

(#51119) n@p@lm válasza California1 (#51118) üzenetére


n@p@lm
őstag

Átlag milyen sebességet tudnak produkálni? (4G-n)

(#51120) #08205312 válasza n@p@lm (#51119) üzenetére


#08205312
törölt tag

.

[ Szerkesztve ]

(#51121) zmtTom válasza #08205312 (#51120) üzenetére


zmtTom
tag

És melyik településen lett tesztelve?

(#51122) #08205312 válasza zmtTom (#51121) üzenetére


#08205312
törölt tag

Bp. 15. kerület

(#51123) #08205312 válasza #08205312 (#51120) üzenetére


#08205312
törölt tag

Ugyanott kültéren:

(#51124) n@p@lm válasza #08205312 (#51120) üzenetére


n@p@lm
őstag

Köszi!
Érdekes (elnézvén a kültéri mérésedet) mekkora különbség van a letöltésben ha kint méred.
A feltöltésnél ez elhanyagolható.
Néha gondolkodom átmenni a Vodához flottába, a csomaghoz jár 5 GB, nem mindegy hogy milyen minőségben tudja az ember elhasználni.

(#51125) #08205312 válasza n@p@lm (#51124) üzenetére


#08205312
törölt tag

Most egy másik állomáson mértem beltéren 43/20-at 16-os válaszidővel.
Nem szoktam nézegetni, most csak mert volt ilyen jellegű kérdés. Ha a letöltés 10 fölött van, akkor az nekem jó.
A ping azonban mindig 20 alatti, és ez pl. egy whatsappos hívásnál előnyös.

[ Szerkesztve ]

(#51126) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! 2019.03.02-án jár le Flotta RED SMART SIM (2 év, e-pack) CU előfizetésem hűségideje, amit már nem használnék, és fel szeretném mondani. Ennek a folyamatnak hogyan vágjak neki? Előre is köszönöm a segítséget.

(#51127) Gebriel válasza Tappancs2001 (#51126) üzenetére


Gebriel
veterán

Menj el a Vodafone valamelyik üzletében vagy telefonon hívd a 1270-et.

[ Szerkesztve ]

(#51128) mukibuci válasza Gebriel (#51127) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szervezzél csak neki fölösleges túrákat :D

30 nappal előtte tudja jelezni a bontást

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#51129) Gebriel válasza mukibuci (#51128) üzenetére


Gebriel
veterán

Azt kérdezte, hogy vágjon neki.
Nem azt, hogy mikor. :D

[ Szerkesztve ]

(#51130) Balazska15


Balazska15
senior tag

Sziasztok!

Adott egy iPhone7 amit használtan vásároltam "függetlenül", telekom kártyával használom jelenleg, valamint telenorossal is működik. Viszont a vodás kártya esetében nem talál hálózatot. Mi lehet a probléma? Előre is nagyon köszönöm! :R

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#51131) 4Grider válasza Balazska15 (#51130) üzenetére


4Grider
nagyúr

A vodánál feketelistán van (gondolom nem fizette az eladó a részleteit vagy a készülékkedvezményt). Nagy valószínűséggel előbb-utóbb a többi szolgáltatónál is feketelistára fog kerülni.

(#51132) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok
Ahhoz milyen beállitás szükséges,hogyha hivnak,de beszélek valakivel,akkor jelezze a bejövő hivást? Korábban jelezte nekem de valamiért eltűnt.
Lg androidos telom van.

(#51133) Zsocy155 válasza Remekelek28 (#51132) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!
A hívásvárakoztatást kell bekapcsolni a telefonon.

(#51134) Remekelek28 válasza Zsocy155 (#51133) üzenetére


Remekelek28
őstag

Köszi szépen. Igazából nem tudom ez mikor és miért állitódott el,de igy már megoldódott.

(#51135) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Telefon hívás közben megjelenik egy videó telefonálás gomb, pontosabban elő videó. Az mennyibe kerül vajon, ha hívás közben váltok rá?

Ma amúgy hivtak szerződés hosszabbítás ügyében. Hosszabbítsak, de minden ugyanaz marad. Mondom, akkor minek? Hátrány nem ér, ha nem hosszabbitok. Gyorsan el is búcsúzott...

4Grider: nálam él a gomb...

[ Szerkesztve ]

(#51136) 4Grider válasza Grande Ale (#51135) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én úgy tudom, hogy egy ideje azt már megszüntették. 80-90 Ft körül volt a percdíja.

(#51137) gkrisz78


gkrisz78
tag

A Vodafonnál milyen kombinációjú bandekkel van 4g+ szolgáltatás?

Xiaomi Mi A1 + Xiaomi Huami Amazfit Bip

(#51138) California1 válasza Grande Ale (#51135) üzenetére


California1
őstag

Ha van kedved hívd fel a 1270-et és említsd meg ,hogy kerestek hosszabítás miatt,de te nem szeretnél maradni mert lenne jobb ajánlatod más szolgaltatónál. Hidd el lesz jobb ajánlatuk számodra.

(#51139) cooi11


cooi11
senior tag

Mire lehet használni egy lejárt hűség idejű vodafonos hotspotot?
R-218.

(#51140) polonic válasza 4Grider (#51136) üzenetére


polonic
félisten

Még van videohívás. Nem szűnt az meg. Nemrég Telekom irányba próbáltam ki.

(#51141) 4Grider válasza polonic (#51140) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én az ÁSZF-ben csak lezárt csomagként találtam rá. Persze lehet, hogy ez csak a saját bénaságom eredménye.

(#51142) Gebriel válasza California1 (#51138) üzenetére


Gebriel
veterán

Tehát azt tanácsolod neki, hogy hazudjon :F :U

(#51143) California1 válasza Gebriel (#51142) üzenetére


California1
őstag

A köztes időszakban honnét tudod,hogy nem kapott e ajánlatot vagy nem e nézett utána?

(#51144) mukibuci válasza 4Grider (#51141) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

lezárt -> akinek van, annak van, másnak már nem lesz

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#51145) Gebriel válasza California1 (#51143) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem tudom de jelenleg nem is számít az, hogy ő köztes időszakban minek nézett utána, nem releváns.
Te nem azt írtad, "hogy menj néz körül más szolgáltatónál, hát ha találsz jobb ajánlatot", ha nem azt javasoltad mondja (hazudja) azt, hogy ezt megcsinálta és így szerezzen kedvezményt. :U

[ Szerkesztve ]

(#51146) California1 válasza Gebriel (#51145) üzenetére


California1
őstag

Feltételezhettem azt,hogy ő akinek lejár a szerződése körbenéz a lehetőségek közül a mobilpiacon? Releváns lehet szerinted? Igen vagy nem?

(#51147) Gebriel válasza California1 (#51146) üzenetére


Gebriel
veterán

Először is, amit leírt azok alapján nem igazán feltételezheted ;)
"Ma amúgy hivtak szerződés hosszabbítás ügyében. Hosszabbítsak, de minden ugyanaz marad. Mondom, akkor minek? Hátrány nem ér, ha nem hosszabbitok. Gyorsan el is búcsúzott..."
Nem panaszkodott, hogy nem kapott, jobbat és így gondolkodik, hogy szolgáltatott vált. Nem, hűség nélkül a Vodafone-nál marad. Ennyi.
Másodszor de már egyszer leírtam " azt javasoltad mondja (hazudja) azt, hogy ezt megcsinálta és így szerezzen kedvezményt"
Továbbikban nem szeretném ezzel a témával szemetelni a topicot, ha hozzáfűzni valód van írj pm-et.

[ Szerkesztve ]

(#51148) California1 válasza Gebriel (#51147) üzenetére


California1
őstag

Teljesen feleslegesen kezdted el ezt az egészet taglalni már az elején. Mindenki érti és tudja mikor mire megy ki a játék. Engedd el, és ne is írj már ide inkább pm-ben. Thxx

(#51149) persil


persil
nagyúr

Sziasztok!

Sracok a vodanal nincs valami olyasmi opcio, hogy meglevo elofizu melle egy szamot ingyenes hivhatok? O.o

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#51150) g@bo


g@bo
nagyúr

üdv urak

15 éve használt vodafone számom lőtték le, mert nem vettem észre, hogy a feltöltést követően az egy év letelt, meg valami 30 nap,
pontosabban egy sms se kaptam erről, mivel másod telefon volt, nem is ellenőriztem gyakran.

van valakinek tippje, a szám megmentését illetően? :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.