Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21651) mukibuci válasza ubid (#21649) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szerződésszám milyen betűvel kezdődik és hány számjegy?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21652) kavarc


kavarc
aktív tag

Sziasztok!

A legutóbbi eszámlám új köntösben érkezett, amivel nem lenne baj, viszont lemaradt róla a számlarészletező. Sajnos elég sokáig tartott beállíttatni, de ez elég fontos dolog nekem, ill. két előfizetésem is van. Gondoltam felhívom az ügyfélszolgálatot, de nem jártam sikerrel.
Létezik az, hogy egy 45 perces és egy 61 perces hívás után sem kerülök sorra az ügyfélszolgálaton? Folyamatosan csak a zenét hallom, ill. néhány percenként bemondják, hogy minden kolléga foglalt.
Csak reménykedem, hogy valamilyen rsz hiba lehet náluk, mert ez még egy garázsbt-től is felháborító lenne...
Ötlet?

(#21653) mukibuci válasza kavarc (#21652) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

kezdetnek elég, ha nyitott szemmel jársz :)

Szeretnéd megtekinteni hívásrészleteződet?
A belépés előtt kérjük, tájékozódj az e- hívásrészletező új elérési lehetőségéről!

egyébként jobb oldalt a kis listában a második menüpont: hívásrészletezők

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21654) kaliber


kaliber
aktív tag

Direkt csinálják, hogy elérhetetlenné teszik a telefonos ügyfélszolgálatot?
Júliusban én sem tudtam elérni őket akkor azt hittem, hogy ennyien hívják őket a megváltozott számlázás miatt, ezek szerint a helyzet mit sem változott.

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#21655) kavarc válasza mukibuci (#21653) üzenetére


kavarc
aktív tag

Szia!

Köszi. Sajnos elég bonyolult ez a dolog. Nem nekem, hanem a számlázórendszernek és az ügyélszolgálatnak.
2 előfizetés van a nevemen, a számla mindig 'egybe' jön. Két hónapnyi telefonálgatás után sikerült "elintézni", hogy a számlalevélhez (eszámla) legyen csatolva mind2 szám részletes hívásrészletezője is. Eddig is volt hívásrészletező menüpont a eszámla oldalon, csakhogy oda (akármit csináltak vodafonék) mindig csak az egyik szám hívásrészletezője került, a másik számhoz tartozó részletező sosem volt ott. Sajnos most sincs. És a számla mellett sincs. Szóval rém kellemetlen a dolog. Szívesen venném, ha valaki tudna érdemben segíteni.
köszönöm

(#21656) mukibuci válasza kavarc (#21655) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

lépjél be az eszámlába a másik számmal, szerintem akkor annak a részletezőjét fogod látni.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21657) schummy


schummy
tag

Sziasztok,

jól látom, hogy jelenleg nem elérhető egyetlen Blackberry sem?

Tamás

(#21658) mukibuci válasza schummy (#21657) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

:K - esetleg 1-2 üzletben porosodhat valamelyik sarokban :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21659) Rick4 válasza mukibuci (#21658) üzenetére


Rick4
félisten

De ott is inkább ajtókitámasztónak használják. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#21660) schummy válasza mukibuci (#21658) üzenetére


schummy
tag

még a 9320-asból is? :D

mindenesetre köszönöm :)

(#21661) Studi22 válasza schummy (#21660) üzenetére


Studi22
aktív tag

8520-as esetleg tudom hogy nagyon az alja de az még van nálam...:)

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#21662) Daffni2 válasza schummy (#21660) üzenetére


Daffni2
addikt

9320 a webshopban is van.

"Aki ad,az nyer"

(#21663) pakriksz


pakriksz
őstag

webshopból most már a "nagy átalakítás" után semmi sem fog megérkezni? aug 16.-án rendeltem valamit. Még fizethet státuszba sem került nem hogy kiszállításra...

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#21664) ubid válasza mukibuci (#21651) üzenetére


ubid
őstag

P betűvel kezdődik és 6 számjegy van utána.

-.-

(#21665) mukibuci válasza ubid (#21664) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

akkor előfizetéssel lett véve :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21666) ubid válasza mukibuci (#21665) üzenetére


ubid
őstag

Ez tuti biztos ?:S

-.-

(#21667) mukibuci válasza ubid (#21666) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

:K

(#21668) : nem. Csak az előfizetőnek adnak ki adatokat, azonosítás után

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21668) ubid válasza mukibuci (#21667) üzenetére


ubid
őstag

Hogyha nem az én nevemen van a telefon akkor utána tudok nézni hogy hol jár a fizetés ? vagy éppen ki van e már fizetve ?

(garancia levelem van hozzá )

-.-

(#21669) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Vodafone-nál kapható lesz a ZTE Grand X? T-mobile oldalán a hamarosan kapható státuszban van.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#21670) Grejoz válasza ubid (#21668) üzenetére


Grejoz
csendes tag

Ha az online ügyfélszolgálaton regisztrálva van, és tudod a tel.számot, meg a jelszót, akkor meg tudod nézni. Amúgy ügyfél biztonsági kóddal a telefonos ügyfélszolgálaton is meg tudod kérdezni. (Csak ne mond, hogy nem a tiéd a szám. :) )

(#21671) mukibuci válasza Grejoz (#21670) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

biztos rosszul vagyok bekötve, de ha eladok valakinek egy telefont, akkor maximum a telefonszámot tudja a vásárló - ha arról hívtam - az ÜB kódom biztosan nem :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21672) Grejoz válasza mukibuci (#21671) üzenetére


Grejoz
csendes tag

Ja hogy eladás. Így már OK. Akkor tényleg hülyeséget írtam. Erről lemaradtam, Bocs!

(#21673) Dave1984


Dave1984
őstag

Más is van úgy,h. még nem készült el az Augusztus havi számlája?13án van számlazárásom,lassan már a szeptemberi is esedékes:-D
Mi a baja a számlázási rendszernek?

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#21674) csernak75 válasza Dave1984 (#21673) üzenetére


csernak75
senior tag

Ez szép, nem csak a Telenor nem tud időben számlázni hanem már a voda se. :U.

Ezek tanulnak egymástól? ;]

(#21675) Dave1984 válasza csernak75 (#21674) üzenetére


Dave1984
őstag

Nos igen,csak félek utólag én szívom meg,mert ennyivel nem hiszem,h. meghosszabbítják a befizetési határidőt:-(

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#21676) mukibuci válasza Dave1984 (#21675) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem igazán értem a logikádat :U ha a befizetési határidő a számla elkészülte plusz X nap, akkor miért lenne kevesebb a huszadika + X, mint a tizedike + X :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21677) Grejoz válasza Dave1984 (#21675) üzenetére


Grejoz
csendes tag

Nekem is késett most a számla. Nekem 6-án van zárás, és 15-e körül már jönni szokott a mail. Most késett kb 1 hete, de a befizetési határidő ugyanannyival későbbi volt, mint szokott, szóval emiatt ne aggódj!

(#21678) Dave1984


Dave1984
őstag

mukibuci,grejoz
Köszönöm.
Csak azért izgulok,mert 2009böl vannak rossz emlékeim számlázással kapcsolatban:-)

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#21679) Rick4 válasza mukibuci (#21676) üzenetére


Rick4
félisten

Mert 20.-áig elkölti a pénzt. :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#21680) goblin1983


goblin1983
tag

Sziasztok!

Ha használt vodás telefont (csak teleofnt) veszek, van esély rá, hogy letiltják a számla (eladó) nem fizetése esetén, mint a trémobilnál?

(#21681) maggi1886076 válasza maggi1886076 (#21669) üzenetére


maggi1886076
addikt

Vodafone-nál kapható lesz a ZTE Grand X? T-mobile oldalán a hamarosan kapható státuszban van.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#21682) Daffni2 válasza goblin1983 (#21680) üzenetére


Daffni2
addikt

Nem tiltják le, a T-nél sem. Ilyen esetben ugyanis törvénytelen lenne.

Kizárólag lopás esetén lehet tiltatni IMEI szám alapján, rendőrségi jegyzőkönyv szükséges!

A telefon az illető saját tulajdona, nem bérli vagy lízingeli.

"Aki ad,az nyer"

(#21683) club1 válasza Daffni2 (#21682) üzenetére


club1
veterán

Abban az esetben sem lehet letiltani, ha a készülék részletfizetését, készülékkedvezményét, a készülék kötbérét (ezek közül bármelyiket, esetleg mindegyiket) sem hajlandó fizetni az eladó?

(#21684) Rick4 válasza Daffni2 (#21682) üzenetére


Rick4
félisten

Adott egy szolgáltató, ahol Józsi vesz egy telefont, majd megszorul két hét múlva eladja. De a számlát megint nincsen pénze befizetni, eltelik 1.5 hónap, kilövik a simet, kilövik mellé a telót is mint a huzat. És utána lehet magyarázkodni, hogy az övé volt de eladta, más megvette....
Az előfizető kérésére lopásra hivatkozással tiltják rendőrségi papírral, elhagyásnál szimplán igazolod hogy a tied, és le is lesz tiltva nagyon gyorsan.... viszont nemfizetés esetén a szolgáltató magától is megteszi. Anno nagy buli volt itt Szegeden, sokan megvették a letiltott telókat pár Ft-ért, (ha egyik szolgáltató letiltja, nem fog menni a másik kettőnél sem) majd kivitték Szerbiába, ahol aztán a nem tiltott hálón vidáman ment tovább.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#21685) Daffni2 válasza Rick4 (#21684) üzenetére


Daffni2
addikt

Nem érted,

számlatartozás és részletfizetés elmaradása esetén nem tiltható le a telefon. Törvénytelen.

Ha részletre veszel egy TV-t vagy bármilyen eszközt és nem fizeted azt nem lehet letiltani mert a jogos tulajdonod.

A tartozás behajtására megfelelő eszközök vannak.

"Aki ad,az nyer"

(#21686) wwhy válasza Daffni2 (#21685) üzenetére


wwhy
veterán

Lehet, h törvénytelen, de saját tapasztalat: a T számlatartozás miatt, kb. 6 hónap után letiltotta a kb. 5-6e Ft értékű nagyifont ... Nem csak a SIM-et.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#21687) goblin1983 válasza wwhy (#21686) üzenetére


goblin1983
tag

Vodánál hallottatok ilyesmiről?

(#21688) Rick4 válasza Daffni2 (#21685) üzenetére


Rick4
félisten

Értem. Ugyan nem jellemzőm a számlatartozás, ezért tapasztalatom sincsen, de mint említettem, errefelé régebben ez nagy buli volt.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#21689) dedike válasza Daffni2 (#21685) üzenetére


dedike
addikt

Ha részletre veszel egy TV-t vagy bármilyen eszközt és nem fizeted azt nem lehet letiltani mert a jogos tulajdonod.

Ezzel a mondattal bukott a példa. Ott a vevő a Banknak tartozik, itt minden esetben a szolgáltatónak.
Egyébként a T úgy letiltja az ilyen telefonokat, mint a huzat! Gondolom, a többiek sem estek a fejükre...

Jó szerencsét!

(#21690) Daffni2 válasza dedike (#21689) üzenetére


Daffni2
addikt

Ha a részletvásárlási szerződésben az szerepel, hogy a vételár kifizetéséig a készülék a szolgáltató tulajdona, akkor tilthat.
Egyébként nem! Törvénytelen, ugyanis ha egy készüléket veszek valakitől, számlával igazoltan a tulajdonostól, semmi közöm hozzá, hogy részletre vette vagy kp. Fizeti e a részletet vagy sem.

Nem hinném, hogy egy jó kis pert vállalna a nyakába bármelyik szolgáltató, mert biztosan elbukná.

"Aki ad,az nyer"

(#21691) ubid


ubid
őstag

Helló!

Érdeklődnék, hogy sima normál simkártyát mennyiért cserélnek be egy micro sim-re úgy, hogy ugyan az a számom maradjon ?

-.-

(#21692) mukibuci válasza ubid (#21691) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

feltöltőkártyás 5000, előfizetés 7000. Kis szerencsével ingyen

(#21693): én pl ingyen szoktam cserélni, kivéve ha nagy arccal érkezik a delikvens ;]

(#21694): sztem attól függ ki ül az asztal másik oldalán :B

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21693) wwhy válasza mukibuci (#21692) üzenetére


wwhy
veterán

jóadag kisszerencse kell normálról micro-ra :U
sima ingyenes csere (normál-normál) mondhatni könnyen megy ingyen, de nekem elég sokat vacakoltak normál-micro vonalon

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#21694) ubid válasza mukibuci (#21692) üzenetére


ubid
őstag

a kis szerencse mit takar ?:)

-.-

(#21695) Szólista


Szólista
senior tag

Sziasztok!

Mennyi idö és pénz egy Iphone 3GS függetlenitése?

Nem vagyok normális. Na és?!

(#21696) Grejoz válasza wwhy (#21693) üzenetére


Grejoz
csendes tag

Nekem a normál-normál cseréért el akartak kérni 7000 Ft-ot, hiába magyaráztam, hogy tuti a kártya ludas. Nem tudtam állítani a hívószámkijelzést, és sokszor elszállt a térerőm, és nem engedett csatlakozni a Voda hálózatra. El küldték szervizbe a telót, hogy szoftvert frissítsenek rajt, de a csere telefonnal is ugyanezt csinálja a kártyám. :W Ezek után remélem majd ingyen kicserélik. Azt ígérték.

(#21697) Agro válasza Grejoz (#21696) üzenetére


Agro
senior tag

Meg lehetett volna kérni az ügyintézőt, hogy próbálja ki helyben a kártyádat egy másik telefonban. Bár ez az ügyintézőnek is eszébe juthatott volna... Magának és neked is megsporólt volna egy csomó időt és kellemetlenséget :(((

(#21698) mukibuci válasza Szólista (#21695) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ÁSZF, díjszabás

A 2012. szeptember 1-je előtt kötött Előfizetői Szerződések esetében Előfizető a hálózati zár feloldását a hálózati zár
feloldásának díjának megfizetése után kérheti.
A hálózati zár feloldására akkor van lehetőség, ha Előfizetőnek nincs díjtartozása.
A hálózati zár feloldásának díja
Az előfizetői szerződés megkötésétől számított 0-1 év között: bruttó 20.000 Ft
Az előfizetői szerződés megkötésétől számított 1-2 év között: bruttó 10.000 Ft
Az előfizetői szerződés megkötésétől számított 2 év után: bruttó 2.500 Ft

A készülék hálózati zárának feloldását a Szolgáltató márkaképviseletein lehet kérni. A márkaképviseletek listája a
Szolgáltató honlapján (wwww.vodafone.hu) elérhető. A készülék hálózati zárának feloldását az Előfizető hajtja végre,
miután a hálózati zár feloldásához szükséges kódot a Szolgáltató postai úton – levélben – eljutatta részére. A Szolgáltató
vállalja, hogy a hálózati zár feloldásához szükséges kódot tartalmazó levelet a jelen Díjszabás szerint befizetett díjaknak a
Szolgáltató könyvelési rendszerében történő rögzítésétől számított 15 munkanapon belül postára adja, az Előfizető a kód
ismeretében végezheti el a feloldást. Kivételt képeznek ez alól azon készülékek, amelyek esetében a feloldást az Előfizető a
készülék jellemzői miatt nem tudja elvégezni (pl. nincs billentyűzet). Ezen esetekben a feloldást vagy a gyártó, vagy a
Szolgáltató végzi el, 30 munkanapos határidőn belül.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21699) Szólista válasza mukibuci (#21698) üzenetére


Szólista
senior tag

Köszönöm. :R

Nem vagyok normális. Na és?!

(#21700) Grejoz válasza Agro (#21697) üzenetére


Grejoz
csendes tag

Én mondtam, hogy kipróbáltam 3 másik telóban, és a számkijelzést egyiknél sem tudtam módosítani. A térerő gond meg nem állandó jellegű, így azt nem tudom, hogy kártya függő-e. Azóta már tudom. Az. Mindegy, jövő héten mehetek a telóért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.