Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22251) BroCreSt válasza Thusor (#22250) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Szépen felhívod a 1270-et, és a megrendelés azonosítódat bemondod,
azt, amelyiket töröltetni szeretnéd, és törlik is azonnal.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#22252) Thusor válasza BroCreSt (#22251) üzenetére


Thusor
őstag

Rendben. Köszönöm szépen. Gondolom ma már nincsenek bent. Holnap is van telefonos ügyfélszolgálat vagy majd csak hétfőn?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#22253) Rick4 válasza Thusor (#22252) üzenetére


Rick4
félisten

Bármikor hívhatod őket, akár hajnal 3-kor is.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22254) Orgi


Orgi
őstag

Azért ez érdekes szerintem, nem tudom volt-e linkelve, nekem újdonság volt a felmérés:
Fogyasztóvédelmes telefonadós felmérés

"A beérkezett válaszok aránya magáért beszél, egy észrevételt tennénk.

A három szolgáltató közül a a teljes ügyfélszám, azaz a hívásfogadásra alkalmas kártyák alapján számolva a legkisebb piaci részesedéssel bíró* Vodafone Zrt.-re érkezett kérdéseinkre a legtöbb válasz, több mint a másik kettő szolgáltatóra együtt. Ez nem lehet véletlen. Tapasztalataink is azt mutatják, a hazánkban legkésőbb induló szolgáltató nem tanúsított túlzott önfegyelmet nyári sarcolási hevében.

Míg a Vodafone Zrt., a tarifaemelések összegében élen járt, a válaszokból jól látható, ügyfelei erről való értesítésében nem jeleskedett. Viszont látható, ha sikerült ügyfelei tudomására hozni áremelési döntését, a másik kettő szolgáltatóhoz képest jóval később tette ezt meg."

[ Szerkesztve ]

(#22255) Rick4 válasza Orgi (#22254) üzenetére


Rick4
félisten

Tehát ez egy vodaellenes vélemény számok, tények nélkül. Köszönjük. :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22256) Orgi válasza Rick4 (#22255) üzenetére


Orgi
őstag

Ez egy fogyasztóvédelem által készített felmérés ha jól látom, meg egy Vodafoneról szóló fórum. A számokat, leadott véleményeket összesítette grafikonon a Fogyasztóvédelem, ha jól értem.
Nem egészen értem miért fáj neked bármely hozzászólás, ami esetleg nem tökéletesnek mutatja ezt a szolgáltatót.

(#22257) gergo0007 válasza Rick4 (#22255) üzenetére


gergo0007
tag

Az 1600 ft-os kártyánkénti elófizetési díj emelés neked nem eléggé tény?
Az hogy a telefonadó MAXIMÁLIS összegét MINIMUMKÉNT vetették ki szinte minden ügyfélre?

Ezek mind tények, sőt a csalás bűntette is felmerülhet, hiszen a tájékoztatásuk tévedésbe ejtheti az ügyfelet, miszerint kedvezményt adnak a telefonadóból, valójában a maxmális összegnél kicsit kevesebbet szednek be, így az emberek 99%-a sokkal többet fizet, mintha szimplán továbbszámlázták volna.

(#22258) kaliber válasza Orgi (#22256) üzenetére


kaliber
aktív tag

Azért mert sokan azzal azonosítják magukat amilyen szolgáltatást vagy terméket használnak -Intel vs. Amd, Nvidia vs. Ati- fronton is ezért dúlnak a harcok.
Nekem személy szerint tök mindegy minek hívják, amit használok ár-érték arányban legyen a legjobb és kész!
Ha valamelyik szolgáltató aljas módszerekkel emel árakat azt pedig nyilvánosságra kell hozni nem pedig eltusolni ez a mi (fogyasztók) érdekünk.
Bár ebben az utolsó mondatban foglaltakkal a jelenlegi kormány igen élen jár, úgyhogy van kitől tanulniuk.

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#22259) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nekem 200ft ot emelt a Tmobil.

Idegesített ez is. De ez még talán tűrhető.

Volt előfizum mind a három pénzéhes cégnél.

Most már csak a Tmobilnál van.

Így jártak.

Én csak egy vagyok a sok közül.

(de vajon a telenyomor, hogy jött ki jól a dologból, mert azt írja, hogy emelkedett az előfizetőik száma, pont előtte akcióztak talán.. )

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#22260) gergo0007 válasza Vangelis (#22259) üzenetére


gergo0007
tag

Ja, de a t-nél ez tudtommal lebeszélhető.
A voda egyrészt sokkal magasabb összeggel emelt, másrészt NEM lebeszélhető, így aki keveset használta a telefont, annak 2 ft helyett simán lehet 50 ft-os percenkénti adója.

(#22261) Daffni2 válasza Orgi (#22254) üzenetére


Daffni2
addikt

Érdekes.

A tények mást mutatnak.

A Vodafone volt az első aki konkrét számokat közölve bejelentette mikortól és mennyi lesz az emelés.
Teljesen átlátható egyszerű kiegészítő havidíjat vezetett be ami semmilyen formában nem érinti a tarifacsomagok beltartalmát.

8 napig korlátlanul kötbér nélkül bonthattak a készülékhűséggel rendelkezők is.

Mi a helyzet a másik kettővel?

T-Mobile a legkésőbb jelentette be az emelést, tarifacsomagok árait, percdíjakat és sok egyéb nem látható emelést hajtott végre.
Készülékhűségest nem engedett bontani egyáltalán.
3-4 órás várakozás volt a T-pontokban.
Jól láthatóan fele létszámmal dolgoztak.

Telenor,igaz, hogy elsőként jelentette be,hogy áthárít, de szinte a mai napig nem közölte, pontosan mit és hogyan.
Teljesen átláthatatlan követhetetlen az egész.

Szinte senkit nem engedett bontani, elérhetetlenek voltak a kapcsolattartók is.

Az egész cikk teljesen pontatlan ,és hiteltelen, ugyani nem tudni hányan szerepeltek a "felmérésben"

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#22262) funky


funky
tag

Hali Voda mikor adja ki Nokia E6-ra Belle Refresh (firmware: 111.140....) frissítést?
Jelenleg 111.130...... a firmware.

[ Szerkesztve ]

(#22263) Rick4 válasza gergo0007 (#22257) üzenetére


Rick4
félisten

Nem, ugyanis nekem egyiken talán 300Ft-ot emeltek, természetesen ettől még utána sincs telefonadó, és lett még 50MB net is, ott egymás között eddig is és ezután is ingyenes volt, másik meg egy sokéve lezárt tarifás vitamaxos, itt nem emeltek és kb ennyi.
Ha neked módosítottak, időben kiküldték, a lehetőség és a nemtetszés ellenére a szolgáltatást nem mondtad fel, nem váltottál csomagot, és most itt cirkuszolsz, az téged minősít, nem a szolgáltatót.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22264) gergo0007 válasza Rick4 (#22263) üzenetére


gergo0007
tag

Mit is írtam?
" szinte minden ügyfélre"

ha jól gondolom, te flottában vagy, ahol valóban kisebb mértékben emeltek.
De pont ez is jó példa arra, hogy mennyire pofátlanul emeltek a normál előfizetőknek, hiszen ha a flottánál elég nekik a 300 ft, akkor máshol miért kérnek 1600-at.

" nem váltottál csomagot, és most itt cirkuszolsz, az téged minősít, nem a szolgáltatót."
1. elhúztam a vodától.
2. a vodát minősíti az, ha azt HAZUDJA, hogy a telefonadóból 50% kedvezményt ad, miközben idén még a törvénybe foglalt maximális mérték is alacsonyabb, másrészt ezt átalányként veti ki, arra is akinek a 2 ft-tal jóval kisebb összeg jönne ki.
3. az meg téged minősít, hogy egy ennyire pofátlan és nagy valószínűséggel jogszabálysértő céget mentegetsz.

(#22265) mukibuci válasza gergo0007 (#22264) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a szinte minden ügyfélbe a lakossági ügyfelek sem tartoznak akkor bele.

egészen mellékesen nem a telefonadóból ad 50% kedvezményt, hanem a kiegészítő havidíjból :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22266) Rick4 válasza gergo0007 (#22264) üzenetére


Rick4
félisten

Téged halántékhoz nyomott pisztollyal kényszerítettek, hogy márpedig szimpla, drága előfizetést vegyél, aztán itt cirkuszolj? Nem. Kényszerítettek, hogy mikor kijött az ászf módosítás nem válts, hanem maradj? Nem. Ha meg elmentél, mit számít, hogy másoknak mi van, ha ők nem mondták fel a szerződést? Szerintem felejtsd fel őket még ma.
Ha szépen elköszöntök egymástól, utána már mi fáj? Ne csinálj viccet magadból... :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22267) gergo0007 válasza mukibuci (#22265) üzenetére


gergo0007
tag

Már nem találtam meg a tájékoztatót, de abban az volt, hogy az országgyűlés által elfogadott telefonadóból jelentős kedvezményt nyújt a voda.
A lakossági ügyfélnél is a telefonadó maximális mértékét megközelítő kiegészítő havidíj emelés volt.

Rick4
"Ha meg elmentél, mit számít, hogy másoknak mi van, ha ők nem mondták fel a szerződést? Szerintem felejtsd fel őket még ma.
Ha szépen elköszöntök egymástól, utána már mi fáj? Ne csinálj viccet magadból... :DDD"

Lehet hogy te ennyire leszarod a másik embert, de én nem. Lehet hogy téged a nettó csalás nem zavar, de engem igen. De vajon téged miért nem? Lehet hogy tőled sem áll távol az ilyen?

Itt egyedül te csinálsz viccet magadból, hogy ennyire elszántan védelmezed a vodát. Az alkalmazottjuk vagy, vagy csak egy elvakult rajongójuk?
Valaki hoz egy felmérést, amiben a voda rosszul szerepel, majd de szükségét érzed annak hogy 4 percen belül reagálj. Te folyamatosan itt vagy, és ha valaki rosszat mer írni a hőn imádott szolgáltatódra, akkor vörösödő fejjel azonnal billentyűzetet ragadsz?

(#22268) mukibuci válasza gergo0007 (#22267) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

lakossági tarifáknál nincs kiegészítő havidíj :U

utána javították a félreérthetően megfogalmazott szöveget

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22269) Rick4 válasza gergo0007 (#22267) üzenetére


Rick4
félisten

Lehet hogy te ennyire leszarod a másik embert, de én nem

Leszarom? Ő döntött úgy, hogy marad, nem? :U

Szükségét éreztem, hogy a nyilvánvaló tényekkel szembeni véleményen (ami ugye semmiféle konkrétumot nem tartalmazott, ellenben csúsztatást, sőt konkrét hazugságot annál inkább) nevessek egy nagyot. Mindösszesen ennyi, hogy Te ebből mást láttál, mást sejtettél, az a többi mondandóddal együtt igencsak téged minősít. Veled ellentétben én olyasmiről írok ami nem a voda hatásköre, ha valaki maradni akar, tudta mennyit fog fizetni, ha valaki elment, akkor meg választott mást, miért kellene a szolgáltatót belekeverni ebbe? Lehetőséget adott a lelépésre, a csomagváltásra, aki nem élt vele és utána sír, azt nem tudom sajnálni.

Veled a beszélgetést befejeztem, le kellene vedd a szemellenzőt, meg a szemüveget, hogy a valóságot lásd..

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22270) gergo0007 válasza mukibuci (#22268) üzenetére


gergo0007
tag

"
A Kormány által meghatározott adó maximális mértéke bruttó 889 Ft (nettó 700 Ft) flotta tarifákkal rendelkező előfizetések esetében illetve bruttó 3175 (nettó 2 500 Ft) Ft üzleti előfizetések esetében, amiből a Vodafone jelentős kedvezményt nyújt. Így a „Kiegészítő havi előfizetési díj" - amely minden, bármely típusú SIM kártyára fizetendő tétel, nem lebeszélhető és nem leforgalmazható - 2012. július 1-jei hatállyal az alábbiak szerint alakul:
• Kisvállalati ügyfeleknél bruttó 1 250 Ft/hó/SIM kártya (nettó 984,25 Ft) Vállalkozói Fix és Vállalkozói Osztható tarifák esetében 2 éves hűséggel, egyéb tarifáknál bruttó 1 587,5 Ft (nettó 1 250 Ft)."

Mivel a telefonadó maximális mértéke idén NEM 3175 Ft, hanem jóval kevesebb, ezért az ügyfeleket a vodafone tévedésbe ejtette ill. tévedésben tartozza azzal, hogy ezt állította, és ezzel anyagi hasznot ért el.

Hogy ezért konkrétan mely személyek felelősek, azt majd a hatóságok eldöntik.

rick4
"Veled a beszélgetést befejeztem, le kellene vedd a szemellenzőt, meg a szemüveget, hogy a valóságot lásd.."

szemellenződ itt csak neked van. Mint a fenti szövegből is látható, a voda szándékosan megtévesztette az ügyfeleket.
Persze mondható az is, hogy így jártak, bedőltek egy csalónak, aki szándékosan félrevezette őket. Vajon annak is ezt mondanád, akit pl. itt a hardveraprón csapnak be egy hibás termékkel vagy csak lenyúlják a pénzét? Az is ugyanolyan csalás.

(#22272) Dave1984


Dave1984
őstag

Azokat se felejtsük ki akik 2012ben kötöttek szerződést!Ők/én/ már csak kötbér megfizetésével léphettünk volna le!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#22273) janes1976


janes1976
őstag

Nem kéne csak a vodafonera dobálni minden szart. Mindhárom szolgáltató egyformán szemét, itt nincs olyan hogy szemetebb. Belőlünk élnek, minket szívatnak gyakorlatilag egyformán. :U

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#22274) gergo0007 válasza janes1976 (#22273) üzenetére


gergo0007
tag

e telefonadós emelésnél a T-mobil szvsz teljesen normális volt, A voda és a telenor meg holtversenyben küzd a legszemetebb szolgáltató megtisztelő címéért.

(#22275) mukibuci válasza gergo0007 (#22274) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Az a T-mobile volt a legrendesebb, aki úgy emelt árat, hogy előtte kihangsúlyozta, nem az adó miatt emel, hanem a piaci körülmények változása miatt :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22276) alba-regia


alba-regia
aktív tag

Elég szépen kartelleznek az árakat illetően. Jópár éve alig több, mint fele volt a feltöltősök percdíja mindhárom szolgáltatónál. Aztán szépen lassan emelgették az új díjcsomagokkal. Ugyanez a számlás előfizetéseknél is megfigyelhető. A díjcsomagok is hasonlóan vannak összeállítva mindháromnál.

Egyébként szemétségben a Telenor vezet. Ügyfélcentrikus szolgáltatóból sikerült az utóbbi két évben a legmélyebbre süllyednie, de ezt a saját topicjában már elég sokan leírták.

(#22277) rocket


rocket
nagyúr

Ezt a tetu Vodafonet, jol felcsesztek agyilag.

Felhivtam az ugyfelszolgalatot nem csatlakozo mobilnet problemaval ami az elofizetes megkotese ota meg egyszer nem mukodot, ott a holgy nagyon kedves volt, de segiteni mar nem tudott, mert magamtol is kiprobaltam minden lehetoseget amit ajanlani tudott volna.
Aztan kapcsolt egy muszaki kollegat, kb. 2 perc utan a vonal persze megszakadt, hivom ujra, masik holgy veszi fel fogalma nem volt semmirol, visszkapcsolt hatha a holgyhoz kerulok akivel eloszor beszeltem, 6 perc varakozas utan felvettek es leraktak a telefont.
Ujra hivtam, megint 10 perc, egy ferfi vette fel, o nem tud kozvetlenul kapcsolni se a holgyhoz (akinek ugye meg a nevet is megmondtam), se a muszaki kollegahoz.

Eddig 1500ft-ba volt az ugyfelszolgalat "kedvessege", most elugrok ismeroshoz akinek van mobil elofizetese, igy legalabb ingyen fogjak az agyam felcseszni, amit kapni fognak azt nem teszik zsebre.

Elmennek a BKA-ba.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#22279) joecontra válasza rocket (#22277) üzenetére


joecontra
addikt

OS reinstall-al is próbálkoztál?

Üdv,
J

(#22283) Rick4 válasza joecontra (#22279) üzenetére


Rick4
félisten

Másnak is volt ilyen, neki szintén ez oldotta meg, illetve túl sok kapcsolat volt már fent, bekavart valamelyik.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22284) rocket válasza joecontra (#22279) üzenetére


rocket
nagyúr

Persze, csak akkor telefonalok amikor mar biztosan tudom a problema nem a gepen es az ahoz tartozo alkatreszekben van.

Ez mar a 3. olyan eset (1x Vodafone, 1x UPC, 1x DIGI) amikor nagynehezen tovabb lepunk az ugyfelszolgalaton a "hiba onnel van" reszen es vegre kapcsolnak egy muszaki embert aztan rovid idon belul a vonal megszakad (ezeken kivul meg sose szakadt meg mobilon beszelgetesem).
Ujra hivasanal meg mindig masik emberhez kerultem, es hiaba tudom az elozo ugyfelszolgalatos nevet, akkor se kapcsolnak hozza.

Szerencsere duhom elszallt mire Vodafone telefon kozelbe kerultem, a problema annyi volt, hogy postan kuldtek ki az elofizetonek (aki egy ismerosom) a USB Sticket, es allitolag a futarnak kellett volna szolni, hogy aktivaltatni kell. (bar szerintem ez kamu, nem hinnem van futar akinek kotelessege lenne termek leirast adni)
Ertheto ez a lepes, hogy ha eltunne a csomag nehogy valaki visszaelhessen vele, csak azt nem ertem miert nem kepesek ilyen esetben az USB stick dobozaba egy figyelmezteto papirt berakni, hogy eloszor aktivalni kell a 1270-en. (aki megtalalja az "elveszett" csomagot nem tudja aktivalni, mert nincsenek a csomagban az ehez szukseges adatok)

Az mar hab a tortan, hogy hiaba adta meg az ismerosom a szerzodesben levo adatokat, az ugyfelbiztonsagi koddal egyutt amit a szerzodes kotesnel kellett megadni, csak az aktivalhatja akinek a neven van az elofizetes.
Ilyen egyszeruen kiszurheto problemahoz kozel 1 orat kellett telefonalgatnom (abbol kb. 1500ft-om T-Mobileon banta), es az 5. ember akivel beszeltem vette eszre a hibat :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#22285) dokee78


dokee78
félisten

Hol tudok a Vodafone üzleteken kívül vitamax SIM kártyát venni és SMS-ezéshez melyik ajánlott?
Mennyibe kerül a sim csomag?

(#22286) mukibuci válasza dokee78 (#22285) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

tesco, rossman, omv. 500ft. vitamax party csomagban 27,5ft az sms

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22287) dokee78 válasza mukibuci (#22286) üzenetére


dokee78
félisten

Ez az 500Ft le is forgalmazható?

(#22288) joecontra válasza rocket (#22284) üzenetére


joecontra
addikt

Értem, ezek szerint egy múltbéli esetről van szó ami nagy nehezen, de végül megoldódott.

Üdv,
J

(#22289) BroCreSt válasza rocket (#22284) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

A futárnak valóban nem kell szólni, hogy ezt Neked aktiválni kell.
de kapsz egy e-mailt, amiben ez le is van írva, hogy a kártya inaktív állapotban van,
és ezt a 1270-en lehet feloldani, vagy az e-mail-ben kapott linken keresztül.

Sajnos ha a csomag elveszik, más is tudja aktiválni, mert minden adat rajta van a szerződésen, amit esetleg kérdeznek, tehát nem kell ehhez pont az előfizetőnek felhívni a 1270-et.
És így semmi értelme az inaktivitásnak, mert a hülyék még az ügyfélbiztonsági kódot is ráírják a szerződésre! :W
(T-Mobile-nál, Telenor-nál nem íják rá.)

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#22290) rocket válasza BroCreSt (#22289) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem az enyem a cucc, de ha jott volna email szoltak volna, a futaros dolgot meg a holgy mondta az ugyfelszolgalaton, emailt nem emelitett.
Egyebkent ha mar itt tartunk, mivan ha valaki szolgaltatot valt es atmeneteileg nincs internetezesre lehetosege? akkor aztan kozolhetik vele emailben, hogy aktivalni kell :)
Egy ezzel kapcsolatos papir mennyivel egyszerubb megoldas lenne az USB Stick dobozaban, kb. 2 forintos plusz koltseggel birna, amit ha nem bir lenyelni a ceg, akkor epitse be az arakba.

A szerzodes nem az USB Stick es a SIM kartyaval egyutt jott.

A lenyeg, hogy ha nehezen is, de kiderult a problema :)
Elviszi majd az ismerosom a gepet aki szerzodott veluk, aztan majd aktivaltatja otthon sok T-Mobile forintert cserebe, mondtam mar neki keszuljon fel, mert 15 perc varakozassal egyutt biztos lesz.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#22291) Csibcsala


Csibcsala
tag

A vitamaxnál jelzik majd, hogy lejárt az 500 mb?

Csak a porfelhőt látni. Sohasem menetelnek el idáig. Sohasem hagyják el a sivatagot. Amint elérik a sivatag határát, visszafordulnak.

(#22292) Studi22 válasza Csibcsala (#22291) üzenetére


Studi22
aktív tag

Megszűnik a szolgáltatás.

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#22293) Daffni2 válasza BroCreSt (#22289) üzenetére


Daffni2
addikt

mert a hülyék még az ügyfélbiztonsági kódot is ráírják a szerződésre!

Tényleg, annak nem ott a helye?

Kedves fikázó, ha elfelejted a kódot akkor caplathatsz be a T-k hez mert telefonon ki vagy lőve.

Egyszerűbb mindenkit lehülyézni, közben meg totál béna volt, egy általános iskolás is rájött volna mi a probléma.
Az aktiválásra figyelmeztető e-mail a megrendelő által megadott címre megy.

"Aki ad,az nyer"

(#22294) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Valaki tudja véletlenül, h. a RED előfizunál mennyi a "korlátlan" duma+sms? Mert a korlátlan nem korlátlan, vagy egy felső határ. Az mennyi?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#22295) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Sziasztok.

Úgy látom megy az almáról a vita! :) Ehhez kapcsolódna az én kérdésem is, igaz kicsit más témában.

Szeretnék venni egy 5-öst! ( 4S-en gondolkodtam, jóval kedvezőbb áron meg tudnám szerezni. Pláne h az 5 nem ad annyit amiért +100k-t érne.) Előfizus vagyok immáron 6. - éve. ( Lehet 8, pontosan nem tudom fejből! :) ) 2 Éves hűségem van, így két évente vehetek új készüléket. Most fog lejárni. Valami 2300 ft a havidíjam, ebben net is van és a családommal ingyen beszélek ( + akik a "cégbe" vannak. Egy Gimnáziumról beszélek, itt volt/van erre lehetőség, hogy a dolgozók ezt igénybe vegyék)

Kérdésem annyi lenne, ha ehhez szeretném venni az 5-öst akkor arra egyáltalán van e lehetőségem? A 4S 16GB-ot 130-ba adnák oda nekem. De már ezen is gondolkodtam , hogy inkább 100-ért veszek itt egyet PH-n.

Nos?

köszönöm.
üdv.

Bankkártyával? Hát persze!

(#22296) club1 válasza Joe bácsi (#22294) üzenetére


club1
veterán

Ha a korlátlan mellett nem találsz apró betűs részt, akkor az havi 672-744 óra beszélgetést jelent. Van mellette apró betűs rész?

(#22297) Rick4 válasza Joe bácsi (#22294) üzenetére


Rick4
félisten

Megnéztem a szerződést, a havidíjban foglalt szolgáltatások között szerepel a normál díjas belföldi hívás/ sms, mögötte korlátlan. :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22298) Csibcsala válasza Studi22 (#22292) üzenetére


Csibcsala
tag

Köszi.

Csak a porfelhőt látni. Sohasem menetelnek el idáig. Sohasem hagyják el a sivatagot. Amint elérik a sivatag határát, visszafordulnak.

(#22299) LÁZ


LÁZ
addikt

üdv, Nexus S telóm van, már régóta szeretnék mms-t küldeni, de sehogy se megy, persze vodáéknál senki sem kompetens benne, ők nem tudják miért nem megy, mert a beállitás szerintük jó, meg különben is...

MMS aktiválva van már természetesen, és a hozzáférési pontoknál (APN) igy néz ki az mms profilom:

Name: Vodafone MMS
APN= mms.vodafone.net
MMSC: mms.vodafone.hu/servlets/mms
MMS proxy: 080.244.097.002
MMS port: 8080
MCC:216
MNC: 70
APN tipusa: mms
Hozzáférési pont protokollja: IPv4

a többi mező üres, mi lehet a hiba vajh? :R

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#22300) mukibuci válasza LÁZ (#22299) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

adatforgalom engedélyezve van a telefonon?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.