Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22201) manchester85 válasza Daffni2 (#22200) üzenetére


manchester85
addikt

Te miről beszélsz? Nem fogalmaztam elég világosan? A voda miatt nem tudok webshopból rendelni, ugyanis hibaüzenetet kapok, ha meglévő előfizetést szeretnék hosszabbítani. Ennek semmi köze a készlethez. Persze nyilván, ha tele lennének a boltok, akkor nem lenne ilyen gond, de az alapvető probléma az, hogy Magyarország egyik szolgáltatójánál nem működik a megrendelés készülékváltással opció. Ennyi a lényeg, se több, se kevesebb. A készletet pedig nem hiszem, hogy visszatartaná az Apple. De ha vissza is tartja, nem érdekel. Bőven volt még készleten, amikor én már izomból kattintgattam, hogy megrendeljem. Mivel szar a honlap, nem tudtam. Érthető?

i6 Silver

(#22202) Xm válasza mukibuci (#22185) üzenetére


Xm
csendes tag

Engem érdekelnek azok a csodák. :K Esetleg tudod,hogy mikor jönnek?
Zte kis/kis árral??

(#22203) mukibuci válasza Xm (#22202) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem, de megnyugtatlak, ha tudnám se mondanám el ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22204) Daffni2 válasza manchester85 (#22201) üzenetére


Daffni2
addikt

Szerintem az online shopon keresztül hosszabításra nem lehet rendelni.

Magyarország egyik szolgáltatójánál nem működik a megrendelés készülékváltással opció.

Nyilván ennek nyomós oka van.

"Aki ad,az nyer"

(#22205) manchester85 válasza Daffni2 (#22204) üzenetére


manchester85
addikt

Miért ne lehetne? Hivatalosan lehet, van rá menüpont, ráadásul régen ment is. Felhívtam többször is a 1270-et, csak az értetlenkedés ment, egyszer azt mondták, tudnak a hibáról, a másik nem tudott róla, de kipróbálta, és neki se ment. Egyetlen egyszer se mondta senki, hogy ez "direkt" ilyen.

Milyen nyomós okra gondolsz? Valamit elb*sztak, én más okot nem látok bele. És ők is ezen a véleményen vannak, legalább is ezt mondták.

i6 Silver

(#22206) DanielK válasza Daffni2 (#22204) üzenetére


DanielK
addikt

Én úgy rendeltem meg, holnap hozzák a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#22207) Daffni2 válasza manchester85 (#22205) üzenetére


Daffni2
addikt

Milyen nyomós okra gondolsz?

Ha valamilyen rendszerhiba van az elég nyomós ok nem?

Biztosan direkt ki akarnak cseszni mindenkivel azért rossz?

Sajnos az ilyen bonyolult rendszereknél az egyik hiba ránthatja magával a többit is, ember legyen a talpán sokszor aki kibogozza, helyreállítja.

"Aki ad,az nyer"

(#22208) vgyuri válasza manchester85 (#22205) üzenetére


vgyuri
őstag

Próbáltad másik böngészővel?

(#22209) manchester85 válasza vgyuri (#22208) üzenetére


manchester85
addikt

Istenem, mindenki ezzel jön. Igen, próbáltam, nem megy. A 1270-nek se ment, nem júzer errorról van szó.

Daffni2

Akkor csak eljutottunk oda, hogy a voda a ludas.

i6 Silver

(#22210) LEGIOX válasza atike (#22177) üzenetére


LEGIOX
tag

Nézd meg a kalandlövészest, nincs beugró, kaució, és te vagy a szerződő.

[link]

(#22211) Tomics válasza manchester85 (#22209) üzenetére


Tomics
addikt

Tényleg gáz, hogy egy új előfizetőnek hamarabb a kezében lesz a telefon, mint egy 10 éve fizető ügyfélnek, nem tudom mit értetlenkednek itt egyesek :U
És folyamatosan töltik fel a webshopot, nincs akkora hiány. Legalábbis én amikor rendelni akartam nem volt semmiből, rá pár órára már volt készlet.

Én most fizettem online, 25e kaukciót kértek. Remélem jövő hét elején hozza a futár :K

PH! addikt since 2004

(#22212) rocket


rocket
nagyúr

Sziasztok!

Van egy elofizeteses mobilnet modemmel, 3 PC-n is kiprobaltam (1x Win7, 2x XP), de nem tud csatlakozni
PIN kod megadasa utan halozatkereses lefut rendben, csatlakozasnal azt irja "Ellenőrizze hogy más program nem használja a kiválasztott eszközt."

Semmi mas program nem haszalja az eszkozt.
Ujra telepitettem, modemet toroltem/hozzadtam, minden lehetseges beallitast kiprobaltam mar, de mindig ez a hiba uzenet jon.

Elfogytak az otleteim, hatha van valakinek otlete, meg mielott "rajuk boritom az asztalt" :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#22213) Rx


Rx
aktív tag

Sziasztok!

Jelenleg egy 8000ft körüli előfizetésem van amiben 1gb mobilnet is bele tartozik.
Sikerült ezt átlépnem....ezzel kapcsolatban lenne a kérdésem, hogy:
Ennyire lelassítják a mobilnetet...? :F
Egy 3,5mb-os progit kezdtem el letölteni play-ről és 15percig tartott, majd a speddtest progival lemértem a netet és kő kemény 37kbps/38kbps :F
Az addig oké hogy lelassítják de ha már ennyit fizetek nehogy már egy betárcsázós netet kapjak...

[ Szerkesztve ]

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#22214) DanielK válasza Rx (#22213) üzenetére


DanielK
addikt

pedig így van.

(#22215) Rx válasza DanielK (#22214) üzenetére


Rx
aktív tag

hát azért ez pofátlanság....
pláne hogy kb 10éve ott vagyok... na mindegy a ház mellék épületébe is be kell vezetnem a wifit így ki tudom húzni egy hónapig...

off: más szolgáltatónál is ennyire drasztikusan lecsökkentik a sebességet?

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#22216) mukibuci válasza Rx (#22215) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

netinfo.vodafone.hu oldalon tudsz plusz adatmennyiséget vásárolni (elvileg), más szolgáltatók is ugyanúgy lassítanak. Ha nem lenne lassítás, ki venne nagyobb csomagot?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22217) Rx válasza mukibuci (#22216) üzenetére


Rx
aktív tag

tudom, a vodafone felajánlott plussz net csomagot (500mb és 1gb)

már írtam hogy nem a lassítással van bajom, inkább ez mint hogy fizessek minden egyes megabájt után xyFT-ot, de! az hogy így "használhatatlan"... elmehetnek a pics?ba

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#22218) DanielK válasza Rx (#22217) üzenetére


DanielK
addikt

Pont ez a lényege... :U Ha használható lenne, akkor senki nem venne plusz adatforgalmat.

(#22219) mukibuci válasza Rx (#22217) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

aham, értem én. Ha fizetni kéne kisebb vagyonokat azután, hogy elfogyott az adatmennyiséged, az szar. Az, hogy csak lassítanak, miután elfogyott, szintén szar. Szerencsére lehet plusz adatmennyiséget vásárolni, de ez is szar :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22220) club1 válasza Rx (#22215) üzenetére


club1
veterán

Ha nem lassítanák le ennyire, a kutya nem venne nagyobb/drágább csomagot. Betárcsázós neten is lehet fogadni csomagokat, ha nem tetszik a lassúság, ott a netinfo.
Vagy átmehetsz a Telenyomorhoz, azok ui. akkor balfékek, hogy bő egy éve képtelenek lassítani egy csomó mobilnet csomagot...

(#22221) maggi1886076 válasza club1 (#22220) üzenetére


maggi1886076
addikt

a voda is volt olyan balf@sz 2 évig...:DDDD
12 megás csomagommal 2 évig torrenteztem gépen 400k-val:D

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#22222) Rx


Rx
aktív tag

értem én... :(((
de mikor még nem léptem át akkor 3-4mbit között mértem a mobilnetet, most mint már íram 36/37kbps... csökkentsék, de legalább egy 60k-val tudjak már letölteni...8-9ezres tarifacsomagnál...
na mindegy ez van ezzel kell élni.
kiépítem a wifit a ház minden pontján, legalább otthon ne keljen azt pörgetni...

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#22223) Rick4


Rick4
félisten

Ma megyek egy ilyen RED előfizuért, levált egy flottás 9+ áfás percdíjas havi 7-8 ezernyi telefonálási részét, egy havi netjegyet 4K értékben, meg egy vitamaxos feltöltését kb havi 5 ezresért, plusz még melette azokkal is beszélek (vagy ezután többet beszélek) akikre kevesebb jutott. Van ezellen kifogás vagy menjen?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22224) DanielK válasza Rick4 (#22223) üzenetére


DanielK
addikt

Szerintem ne menj, sokkal jobb, ha többet fizetsz! ;] :P
(Bocs, de hülye kérdésre hülye válasz... Ezt neked kell tudni, hogy megéri-e neked, ráadásul 2 évre kell aláírni.) :K

(#22225) club1 válasza Rick4 (#22223) üzenetére


club1
veterán

Én mondjuk ezt a problémát sokkal jobban megoldottam, voip szoftverekkel és szolgáltatókkal telefonálok. 15e Ft-ért pl. 4300 percet mobil irányba.

(#22226) Rick4 válasza DanielK (#22224) üzenetére


Rick4
félisten

2 éve is aláírtam, most se hiszem hogy nagy gond lesz. :D A kérdés azoknak szólt akik tudnak valami nem publikus szolgáltatói trükkről. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22227) Rick4 válasza club1 (#22225) üzenetére


Rick4
félisten

Nekem viszont nem jó az állandó nyűglődés, voip szoftverekkel trükközés, plusz sokat vagyok úton, mobil térerő szinte mindenfelé van, kiveszem a zsebemből és telefonálok, és az ne felejtsd ki, itt 14 ezerért akárhova beszélek, sms-t is küldhetek, és ott van a voip-engedélyezett 2GB net mellé. Szóval nekem jó, másnak lehet hogy nem. Taglaltuk, a vopi árban jó, nekem azonban nem kell as nyűg, ígyis plusz még egy készüléket kell hurcolnom...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22228) Daffni2 válasza Rick4 (#22226) üzenetére


Daffni2
addikt

Az a nagy trükk,
hogy a készülékkel 15900 csomagban benne van a kiegészítő havidíj és véletlenszerű,valamint szándékos rongálás "elleni" biztosítás is.A korlátlan beszéd és SMS mellett. :DD

"Aki ad,az nyer"

(#22229) Rick4 válasza Daffni2 (#22228) üzenetére


Rick4
félisten

Viszont a készülékre való hivatkozással kifizetek 24X2000=48 ezret. Van értelme? :U Nem találtam piacképes és jó telót, szarakodni meg nem akarok egy készülék megvétele utáni eladással.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22230) mukibuci válasza Rick4 (#22229) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

viszont már akár 30-kösziprogiért beléphetsz a szifonosok világába :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22231) Rick4 válasza mukibuci (#22230) üzenetére


Rick4
félisten

akkor viszont red super csomagot kell venned, az meg havi 22K a 14 helyett. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22232) mukibuci válasza Rick4 (#22231) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

red standard, iphone 4 8GB 29 990 :U

red super, iphone 4S 16GB 29990

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22233) Rick4 válasza mukibuci (#22232) üzenetére


Rick4
félisten

Ehhe, az a 4-es, megveszem 30-ért, és 48-at még melléfizetek 2 év alatt.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22234) mukibuci válasza Rick4 (#22233) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és asszonyka nem örülne neki karácsonyra? :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22235) Rick4 válasza mukibuci (#22234) üzenetére


Rick4
félisten

xperia ray-jel szimpatizál inkább.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22236) Atikusz


Atikusz
senior tag

6-án van számlazárásom, ilyen esetben a zsebnet csomag is 7-étől kezdődik újra vagy az egy nappal előtte, 6-án?

(#22237) BroCreSt válasza DanielK (#22196) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Nekem meg hétfőn! :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#22238) DanielK válasza BroCreSt (#22237) üzenetére


DanielK
addikt

Ezt a hszt már vele írom... :P

(#22239) manchester85 válasza DanielK (#22238) üzenetére


manchester85
addikt

Facetime-ot 3G-n ki tudod próbálni?

szerk:

Oks, :R

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#22240) DanielK válasza manchester85 (#22239) üzenetére


DanielK
addikt

Ma nem, mert párom nincs itthon, neki meg wifi kell (sima i4) Holnap viszont igen, estefele...

(#22241) Punisher15


Punisher15
tag

Hello
Szolgáltató váltás/telefon(3gs) előtt álok és az i5 végett a red csomagokat nézegettem kihasználásba nem lenne probléma még talán olcsóbb is lenne mint a mostani számláim csak a Vodafone RED Standard néztem.igazából az érdekelne hogy a standardba és korlátlan e a beszélgetés és az sms?? Mert csak a supernél láttom kírva vagy az valami más?

Előre Is köszönöm

[ Szerkesztve ]

Origin/Psn ID.: HU_Bunyec ....Az élet egy szar játék. De a grafikája nagyon ott van!

(#22242) mukibuci válasza Punisher15 (#22241) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igen, korlátlan

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22243) alba-regia válasza mukibuci (#22242) üzenetére


alba-regia
aktív tag

A RED azoknak, akik sokat beszélnek, és nem nagyon akarnak foglalkozni a VOIP előnyeivel és hátrányaival jó választás. Bár szerintem 10e Ft környékén lenne az is reális. A készülékbiztosítás hasznos, főleg egy iPhone5 esetében. Egyébként úgy számoltam, hogy ha leosztom 24 hónapra a készülékre kapott kedvezményt, hozzáadom a havi előfizetési díjakat, még így is 10e Ft/hó környékén vagyok. Engem igazából a kiszámíthatatlanság idegesít, amit a Telenor is művel az ÁSZF változtatásai következtében: osztott havidíj, stb. Ha van egy fix percdíj, ami azonos hálózaton belül, kívül, sokkal követhetőbb a legtöbb ember számára.

A RED-ben lévő nettel is eddig meg vagyok elégedve. A fel- és letöltés többszöröse a már említett szolgáltató által biztosítottnak (bár ez helyfüggő is). Ha valaki nem flottás és sokat beszél, jó választás lehet a RED.

(#22244) hurenzon


hurenzon
senior tag

Valaki, aki biztosra tudja!!!

A vodafone most tilt telefont számla nem fizetés miatt vagy nem, 1-2 hónapja még 100%, hogy nem tiltott!!! ? ? ?

(#22245) manchester85 válasza DanielK (#22240) üzenetére


manchester85
addikt

Na, a "te ajánlatod" menüpontból most már működik a rendelés. Csak most meg már nincs készlet. :((( Viszont 1-jén nem tudtam eljutni a készülékekig a "te ajánlatodon" belül, az 100%. A 1270 meg azt mondta, mindegy, honnan rendelem. Hát baromira nem. Úgy működik, ahogy hétfőn mondtad, csak nekem akkor úgy se ment.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#22246) sifarr válasza alba-regia (#22243) üzenetére


sifarr
senior tag

Ha valaki nem flottás és sokat beszél, jó választás lehet a RED.
Teljesen egyetértek. A standard red a sokat beszélőknek ma a legjobb ajánlat a többi szolgáltató kínálatához képest. Bár szerintem is 10 körül lenne a reálisabb ára. De miért adná kevesebbért a Voda, ha így is a legjobb?

A készülékbiztosítás hasznos, főleg egy iPhone5 esetében. Egyébként úgy számoltam, hogy ha leosztom 24 hónapra a készülékre kapott kedvezményt, hozzáadom a havi előfizetési díjakat, még így is 10e Ft/hó környékén vagyok.
iPhone5 esetében talán igazad van, de más esetben közel sem biztos.
Pl. Sony Xperia P. Standard csomaggal 45 ezer. Viszont 48 ezerrel többet fizetsz 2 év alatt, mintha készülék nélküli RED-et fizetsz elő. 45 + 48 = 96. Kicsit többért már nem sufnis, jó garis, független készüléket is vehetsz. Igaz, biztosítás "rongálódásra" nincs. Viszont a gyári függetlent jobb áron adhatod el cserénél.
Arról nem beszélve, hogy kisebb a kockázata egy rongálódásnak, mint egy ÁSZF, azaz tarifaváltozásnak (emelés, más hátrányos változtatás). Ha csak tarifára vállalsz 2 évre hűséget, akkor bármit változtatnak a tarifán, akár a bennefoglalt szolgáltatásokon is, azonnal és ingyen élhetsz a felmondás jogával, tarifa- vagy szolgáltatóváltással.

Manapság alapszabály, hogy készülékért hűséget vállalni nem érdemes.
Legfeljebb 1-2 (nem több!) csúcskészülék esetében.

[ Szerkesztve ]

(#22248) DanielK válasza manchester85 (#22245) üzenetére


DanielK
addikt

Sajnálattal hallom. :(
Viszont én már nyomkodom a készüléket... :P
Ha szerződéshosszabbítással vettem a keszüléket, akkor a sim aktiválásakor váltok az új csomagra vagy zárás után?

(#22249) manchester85 válasza DanielK (#22248) üzenetére


manchester85
addikt

Szerintem az aktiválással, de ha hülyeséget mondtam, majd kijavít valaki.

i6 Silver

(#22250) Thusor


Thusor
őstag

Megrendeltem online a vodafone honlapjáról az előfizetéses MobilNet 7-et. De az a gondom, hogy kétszer küldte el a rendszer a megrendelésemet e-mailben, külön azonosítóval. Olyan mintha kétszer rendeltem volna meg. Ilyenkor mi a teendő? Hova lehetne írni, hogy én csak az egyiket kérem és nem mindkettőt?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.