Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22301) LÁZ válasza mukibuci (#22300) üzenetére


LÁZ
addikt

igen :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#22302) Töki bácsi


Töki bácsi
aktív tag

Tudtok arról valamit, hogy a Sony Xperia U-ra előreláthatólag mikor fog megjelenni a Vodafone-nál is az ICS?

[ Szerkesztve ]

osu-no seishin

(#22303) manchester85


manchester85
addikt

Na, hivtak a vodától iPhone ügyben, hogy akkor kell-e még, mert akkor mehet a megrendelés. 11 körül hivtak, ledumaltunk mindent, felhivták apámat is az azonositas miatt. A csaj azt mondta, küldik az emailt is, mert ugye bankkártyával kell fizetni. Kérdeztem, mikorra várható az email, azt mondta, szerinte már egy óra mulva megerkezik. Mondanom se kell, hogy az email még mindig sehol. Véget ér valaha is ez az őrület? Ha nem jön az email, hogyan tovabb?

i6 Silver

(#22304) ablack


ablack
senior tag

Valaki tunda segíteni az MMS beállításában Nokia E52-n.

(#22305) Jarod1


Jarod1
addikt

új rekord született!!! megérkezett a barátnőmnek 1 sms amit augusztus 4 előtt 1 héttel küldtem ... ( fogalmam sincs hogy küldte el és miért) kösz voda.. :O

(#22306) DanielK válasza manchester85 (#22303) üzenetére


DanielK
addikt

Egy SGS3? ;] :P

(#22307) manchester85 válasza DanielK (#22306) üzenetére


manchester85
addikt

Jaja. :DDD Neked hogy volt ez az otp-s bankfelület? Valami ilyesmit magyarázott a csaj. Te is kaptál egy emailt? Azt mondja, egy órán belül megkapom. Komolyan mondom, ezek szopatnak.

i6 Silver

(#22308) DanielK válasza manchester85 (#22307) üzenetére


DanielK
addikt

Jaja, jött email, amiben volt egy link a webshopba, hogy fizethetek. Ott rányomtam a fizetés gombra és átvitt az otp fizetés oldalára, majd bankkártya adatokat megadtam és fizettem. Nekem a sim aktiválásról nem jött email, aztán rájöttem, hogy fel kell hívni hozzá a 1270-et. :))

(#22309) manchester85 válasza DanielK (#22308) üzenetére


manchester85
addikt

De mennyi idő után jött?

i6 Silver

(#22310) DanielK válasza manchester85 (#22309) üzenetére


DanielK
addikt

2nap a megrendeléstől.

(#22311) manchester85 válasza DanielK (#22310) üzenetére


manchester85
addikt

Az fasza, akkor időben vagyok ezek szerint. Csak akkor miért mondta a csaj, hogy egy órán belül? :F És a fizetést követően mennyi idővel kaptad meg? Mind1, most már két szálon fut, ha hívnak a helyi üzletből (múlt hét kedd óta várólistán vagyunk, állítólag azóta nem is kaptak), és addig nem jön az email, leszarom, és megvesszük helyben. Amelyik a gyorsabb, ezek után...

i6 Silver

(#22312) DanielK válasza manchester85 (#22311) üzenetére


DanielK
addikt

2 nap a fizetéstől.
(Hétfőn megrendeltem, szerdán fizettem, pénteken megkaptam.)

(#22313) BroCreSt válasza DanielK (#22312) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Hétfőn megrendeltem, szerdán fizettem, pénteken átadták a futárcégnek,
és holnap kapom meg.. Hm.. :U

A SIM kártya aktivációs e-mail, a futár e-mail-jével együtt jött nekem.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#22314) manchester85 válasza DanielK (#22312) üzenetére


manchester85
addikt

:R Na, akkor gyorsan lezavarták. Remélem, nekünk is gyorsan megy most már.

i6 Silver

(#22315) DanielK válasza BroCreSt (#22313) üzenetére


DanielK
addikt

Első voltam a webshopban, állítólag. :P

(#22316) Tomics válasza manchester85 (#22314) üzenetére


Tomics
addikt

Engem most a futárcég szopat, csak én vehetem át (ez jogos persze), de fél 4-re érek haza a melóból így nem vállalják a kiszállítást mert 5-ig szállítanak és a logisztika nem tudja arra a 1,5 órára betervezni a kiszállítást egyik napon (felár ellenében) sem :W Munkahelyemre meg nem kérhetem, mert vagy ki tudok menni érte vagy nem. Pedig ma már hozták volna. Szerencsére csütörtökön szabin vagyok, de csak délig vagyok itthon, nyomatékosan mondtam hogy akkor hozzák, remélem felfogták és nem délután állítanak vele ide :U

Pedig már lehetne aktiválni a sim kártyát, meg már megkaptam az e-számla belépőmet. Csak telefon nincs sehol :DDD

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#22317) Tomics válasza Tomics (#22316) üzenetére


Tomics
addikt

Ráadásul a tokot+fóliát amit rendeltem hozzá előre utalással kiderült hogy még sincs készleten a tok (rendeléskor még az volt kiírva, hogy van), így arra is várhatok ki tudja mennyit, a pénzem meg már náluk :( :W

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#22318) manchester85 válasza Tomics (#22316) üzenetére


manchester85
addikt

Te is két nap után kaptad az emailt a banki fizetéssel kapcsolatban? Mert engem tegnap hívtak a rendelés miatt (a honlapról nem ment a megrendelés hosszabbítással), és a csaj azt mondta, 1 óra múlva kapom az emailt. Ehhez képest ez tegnap délelőtt volt, és még nem kaptam semmiféle emailt. A megrendelés meg gondolom onnantól vált biztossá, ha kifizettük.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#22319) Tomics válasza manchester85 (#22318) üzenetére


Tomics
addikt

Október 3-án délelőtt rendeltem a webshopban, 4-én délután jött email hogy előleget kéne fizetnem amit el is fogadtam telefonos ügyintézéssel, rá fél órára jött az email az OTP utalásos linkkel amit 5-én péntek hajnalban fizettem ki mastercard-al, tegnap adták át a futárszolgálatnak.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#22320) mukibuci válasza manchester85 (#22318) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

van egy olcsó ötösöm, ha gondolod... ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22321) manchester85 válasza Tomics (#22319) üzenetére


manchester85
addikt

Ez hihetetlen. Még jó, hogy felajánlotta a csaj, hogy gyorsított eljárással intézik majd, tekintettel az eddigi szarakodásaikra. :W Attól félek, hogy esetleg szarul írták fel az email címemet, vagy nem tudom. Mert ugye az enyém végig telefonos ügyintézéssel zajlott, ugyanis hosszabbítással nem ment a webshop. Most egy másik felületről már megy (te ajánlatodon keresztül) de most meg már nem kapható. Tudtam hogy ez lesz, és természetesen a helyi üzletből se hívnak. :W

i6 Silver

(#22322) szab.tam


szab.tam
nagyúr

hajháló újra! :)

okt 30-án leszek 10 éves a vodánál 1 számmal. ennek nagy része nem feltöltős, hanem már jó 8 éve előfiezetősként. sok select, jó ideje voda gold plus. (lezártak.)

voltam elcsúszott számlát befieztni, és ajánlották a a "red"-et. totál korlátlan, hálózatfüggetlen irányú, belföldi tel, + 2 giga mobil nett. teló nélkül, 2 éves hűség + előéleti kedvezmények -> q* jól hangzik az árképzés.
készülékkel sem rossz. (még s3-mal sem...)

még nem néztem át, apróbetű sem volt még meg.
tapasztaltaktól kérdezem: hol a bukta, mire figyeljek? :F

:R :))

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#22323) Rick4 válasza szab.tam (#22322) üzenetére


Rick4
félisten

Ott a bukta, hogy átverés az egész, nem is korlátlan, csak havi max 744 órát beszélhetsz... :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22324) Thusor válasza Rick4 (#22323) üzenetére


Thusor
őstag

Ja, mert gondolom Te meg 745 órát szeretnél beszélni egy hónapban :P

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#22325) szab.tam válasza Rick4 (#22323) üzenetére


szab.tam
nagyúr

jájj. beparáztam. :DDD
beszoroztam. (4x168 + reszli napok). jó... :D

ez komoly. gold plus levátva. :))
a gold plus-ban ugye a hálózaton kívüli rész volt viszonylag korlátos. habár a legelvetemültebb hónapomban is aránylag ki volt centizve, de sosem léptem túl. de ez akkor is olcsóbb.
és még a havi 500 megáért, (mobil web profi - szinénén lezárt, elavult), is külön fizettem.

csak azért rinyáltam, mert túl jól hangzik. és már megtanultam, hogy utána kell nézni rendesen.

thx. :R

***
gold plus előtt, még a select-tel 25-35k-s számláim voltak, azóta mindig 20 alatt, még pár 0690-es sms-sel is. hát, ez most tovább fog csökkenni. ezt már szeretem. :))

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#22326) joecontra válasza Thusor (#22324) üzenetére


joecontra
addikt

Nem, mert 744 órát és 1 percet. :D :P

Üdv,
J

(#22327) Thusor válasza joecontra (#22326) üzenetére


Thusor
őstag

Próbálkozni azt lehet :P

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#22328) Con Troll válasza szab.tam (#22322) üzenetére


Con Troll
senior tag

Van apróbetűs rész, még szerencse, hogy jó a szemem és metró megállókban a plakátokon elolvastam. Csak egy jellemző szövegrészlet alapján találtam meg neten, itt is van:

"Vodafone RED Standard és Vodafone RED Super ajánlat 2012. október 1-től érvényes visszavonásig, illetve a készlet erejéig egyéni előfizetők részére, új 2 éves, határozott idejű szerződéssel. Vodafone RED Standard csomag havidíja 15 990 Ft, a Vodafone RED Super csomag havidíja 21 990 Ft 2 éves határozott idejű szerződés esetén. Amennyiben a határozott időtartam lejárta előtt legalább 30 nappal egyik fél sem jelzi, hogy az előfizetői szerződés megszüntetését kéri, úgy az Előfizetői Szerződés a határozott idő lejártával határozatlan idejűvé alakul. Az Előfizetői Szerződés hatályba lépését követő két éven belül az Előfizető érdekkörében felmerülő okból a szolgáltatás szüneteltetésére, korlátozására vagy az Előfizetői Szerződés megszüntetésére kerül sor, a lakossági ÁSZF 7.5. pontjában, illetve az Előfizetői Szerződésben meghatározott mértékű kötbér fizetendő. Havidíjas Előfizetői Szerződés esetén az Előfizető előzetes hitelképesség-vizsgálaton esik át. Az eredmény függvényében a Vodafone jogosult a szolgáltatás igénybevételét előleg vagy egyéb, más biztosíték (pl. bankgarancia, kezesség stb.) adásához kötni. A Vodafone RED Standard és Vodafone RED Super csomagok kizárólag lakossági felhasználás esetén érvényesek. A lakossági használatba nem értendő bele, ha a szolgáltatáshoz tartozó SIM kártyát nem mobiltelefon készülékben használja az előfizető. Szigorúan tilos olyan eszközzel használni, amely nem rendelkezik saját kijelzővel, hangszóróval, mikrofonnal és billentyűzettel, ilyen pl. az adapter, modem. A csomagok üzleti célokra nem használhatóak, például telemarketing, ügyfélszolgálati tevékenység, tömeges SMS küldés. A tethering szolgáltatás igénybevétele nem engedélyezett. A 3G/HSDPA/HSUPA-technológiával lefedett területeken az internet szolgáltatás általánosan elvárható le- és feltöltési sebessége 2/1 Mbit/s; a garantált sebesség az új szabályozásnak megfelelően az esetek 100%-ára vonatkozóan adandó meg, ennek értéke 0/0 Mbit/s. [...] A tarifa tartalma a lakossági ÁSZF Díjszabás A) fejezet 2.1.8. Vodafone RED csomagok leírásában található. [...]" Forrás.

Azt persze elfelejtik megemlíteni, hogy ha határozatlan idejű szerződéssé módosul az előfizetés, akkor az előfizetői díjak így változnak:

Vodafone RED Standard SIM: 13 990 ---->33 990
Vodafone RED Standard: 15 990 ---->35 990
Vodafone RED Super: 21 990 ----->41 900

(Forrás: okt. 1-től érvényes ÁSZF - Díjszabás mellékletének 2.1.8.-as pontja.)

Alapvetően jónak hangzik, de lehetnek buktatók. Én inkább passzolom, pedig éppen szolgáltató(=és tarifa) váltást tervezek.

[ Szerkesztve ]

(#22329) Rick4 válasza Con Troll (#22328) üzenetére


Rick4
félisten

Akármi is lesz 2 év múlva, én 2 év alatt annyit telefonálok amennyit akarok, és kész, 2 év múlva hidd el, lesznek olyan csomagok amire érdemes lesz váltain, ha nem kínálják fel, hogy akkor megint 2 évre szerződjünk, megint ennyiért. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22330) fateless válasza Con Troll (#22328) üzenetére


fateless
veterán

Most mi is a lényeg az általad kiemelt részben? :F

Amit aláhúztál, az azt jelenti, hogy ha letelt a hűségidőd, akkor határozatlan idejű lesz a szerződés.

A minimális sebesség pedig - mivel Mbit-ben adják meg - "0", mivel ha jól emlékszem, akkor 32 vagy 64 kbit - ezt eddig is így írták.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#22331) Con Troll válasza Rick4 (#22329) üzenetére


Con Troll
senior tag

Persze, nyilván lesznek alternatívák, amikre lehet váltani. Csak tapasztalatból tudom (ügyfélszolgálaton dolgoztam), hogy ezek a "ha és amennyiben az előfizető nem jelzi megszüntetési szándékát a hűségidő lejárta előtt x idővel, akkor..." kezdetű történetek alanyai hajlamosak elfelejteni lemondani a dolgokat. (Tisztelet a kivételnek.) Aztán amikor gyanútlanul bontja ki a havi számlát és meglátja az előfizetési díj majdnem dupláját, tajtékozva hívja majd az ügyfélszolgálatot, fogyasztóvédelmet, ombudsmant, Barack Obamát, hogy őt bizony átverték, holott csak az ÁSZF-et kellett volna elolvasni/megfelelően tájékozódni. Én csak a megfelelő tájékozódást segítettem elő a tisztelt topiklakóknak. :R

@fateless (22330): a határozatlan idejű szerződéssel az előfizetői díj pedig majdnem a duplája lesz automatikusan. Bevett szokás ez is az összes szolgáltatónál, de nagyon sokan megszívják, mert nem tudták, hogy le kell mondani, nem tudták, hogy módosul a havidíj, stb...

[ Szerkesztve ]

(#22332) Vangelis válasza fateless (#22330) üzenetére


Vangelis
nagyúr

És nem lesz hűséged. A lakosságinál szerintem mindegyiknél így van.

Ha le telik a 2 év akkor átvált sima szerződésre amit bármikor felmondhatsz.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#22333) dedike válasza Con Troll (#22331) üzenetére


dedike
addikt

a határozatlan idejű szerződéssel az előfizetői díj pedig majdnem a duplája lesz automatikusan. Bevett szokás ez is az összes szolgáltatónál,

Erre mondjuk említhetnél néhány példát, hogy stílusosak maradjunk, akár a T-Mobile, akár a Telenor lakossági díjcsomagjai közül... :U

Jó szerencsét!

(#22334) szab.tam válasza Con Troll (#22328) üzenetére


szab.tam
nagyúr

thx. :R

***

(#22333) dedike
ha kell konkrét példa, legyen.
nem duplázós, de emlekedett.
voda gold plus.
2 év hűség, telefon nélkül, +10% kezdvezmény. 15k->13.5k.
hűség letelt, visszaállt a 15k. és mivel lezárt csomag lett időközben, így nem lehetett újabb 2 évvel meghosszabbítani. és még hasonló sem volt a gold plus-hoz, amire átmehettem volna újabb 2 évre, határozatlanra, akármire.
de ez be volt kalkulálva, nem vág földhöz.

namost.
ha a red 2 éve lejár, és nem lesz éppen semmilyen más korlátlan helyette, vagy gold plus szerű, akkor marad a kedvezményeshez képest több, mint dupla díjas red, vagy majd felmondom, és mehetek elszámolós mezeire, ami nálam perpill 30-50k-ra jönne ki havonta. és vagy lesz éppen valami jó csomag, vagy nem. mint ahogy a gold 2 éves hűség lejárta után sem volt a red-ig ugyi...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#22335) mukibuci válasza szab.tam (#22334) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a gold plus a mai napig is hosszabbítható tarifa, csak újként nem elérhető :U (egy rövid időszak volt, amikor nem volt elérhető a hosszabbítása sem)

Ha 10% kedvezményért vállalsz 2 év hűséget, akkor nem is kell csodálkozni, hogy 2 év után oda a kedvezmény ;)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22336) Con Troll válasza dedike (#22333) üzenetére


Con Troll
senior tag

Félreérthetően fogalmaztam, nem az az általános, hogy duplázzák a díjat, hanem emelik.
Pl. Telenor klikk - 3 hónapig díjmentesen használhatod, ha harmadik hónap végén nem mondod le, utána automatikusan 990 forint/hó.

Vagy a hűségszerződést hosszabbítják meg előzetes értesítés nélkül: UPC, PR-Telekom, Digi. (Csak a szerződés eldugott zugában említik meg, amit 2 év után nem nézeget naponta az ember. Ha fel akarja mondani a szerződést, akkor meg fizetheti a kötbért.) Mert két év alatt nyilván elavul az aktuális konstrukció, konkurens szolgáltatóknál bőven lehet sokkal kedvezőbb, korszerűbb csomag, amire át akar menni.

Nem a szolgáltatók a ludasok, bár az eljárások etikusságát itt-ott megkérdőjelezem -és az is elvárható lenne, hogy szerződéskötéskor az ügyintéző minden információt elmondjon-, hanem az előfizetők figyelmetlenek.

[ Szerkesztve ]

(#22337) mukibuci válasza Con Troll (#22336) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

azért az elég kemény lenne, ha minden szerződéskötés előtt felolvasná az ügyintéző az ÁSZF-et a kedves ügyfélnek :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22338) Con Troll válasza mukibuci (#22337) üzenetére


Con Troll
senior tag

Az szerintem bőven beleférne az idejükbe, hogy elmondják: x év után ha nem mondod le, megszívod. Ha már üf-nek nincs annyi esze, hogy elolvassa azt, amit elfogad - az elfogadást pedig az aláírásával igazolja. Persze ha hülye az ügyfél, az csak jó a szolgáltatóknak.

Na mindegy, köszöntem. :R

(#22339) szab.tam válasza mukibuci (#22335) üzenetére


szab.tam
nagyúr

szerintem meg nem hosszabítható. lezárt. mindenhogyan.
azaz lehet, hogy vállalhatok 2 év hűséget, (szeritem azt sem), de nem kapok érte semmit.
de nekem többször is azt mondták, hogy nem lehet. akkor hazudtak...

hol írtam azt, hogy csodálkoztam, hogy a 2 év lejárta után nincs 10%?
ezt írtam: "de ez be volt kalkulálva, nem vág földhöz."

teljesen más szempontból vizsgáltam.
de leírom még 1x, hogy értsd.
a gold plusnál a hűség lejárta után volt egy előre kalkulálható és vállalható 10%-os díjemelkedésem a 2 évhez képest.
a red-nél is kalkulálható, de nem vállalható. (mert ugye több, mint a duplájára ugrik.) és nem biztos, hogy akkor majd újabb 2 év vállalással visszaáll a kedvezmény, mert addigra valszeg lezárják, és az sem biztos, hogy éllen lesz helyette valami más, hasonlóan kedvező. minthogy a gold plus 2 év lejárta után sem volt jó ideig más alternaítíva.

így teccikérteni? :U

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#22340) mukibuci válasza szab.tam (#22339) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szerinted /= valóság :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22341) szab.tam válasza mukibuci (#22340) üzenetére


szab.tam
nagyúr

telefonos ügyfélszolgálat:

valóban lehet újból meglévő gold plusra 2 évet kötni. (ezt 12 perc után tudta kideríteni...)
az, hogy esetleg kapok-e valami kedvezményt, egyedi elbíráláson múlik. (mivel 10 éve vagyok, így elvileg esélyes. be kell mennem a bót-ba....

red. 2 év utáni díjvisszaállás.
ez már érdekesebb volt. a kislány némi szekundánsi segítség igénybevétel után simán azt mondta, hogy a 2 év után is ennyi marad a díj.
én megkérdeztem, hogy a határozatlan idejű red-eknek mennyi a havidíja. szépen mondta, tudta ő. (+20k ugye...)
utána beidéztem a feljebb olvasottat:
"Amennyiben a határozott időtartam lejárta előtt legalább 30 nappal egyik fél sem jelzi, hogy az előfizetői szerződés megszüntetését kéri, úgy az Előfizetői Szerződés a határozott idő lejártával határozatlan idejűvé alakul."
aztán megkérdeztem, hogy ez a kettő nincs-e némi ellentmodásban a kolléga által súgottakkal.
"-természetesen utánanézünk." (vajon mi a f*-t csináltak 12 percig...)
az ilyentől q* ideges szoktam lenni. gyorsan elköszöntem...

azóta vagyok kihegyezve a rossz szóbeli tájékoztatókra, mióta egy barátom majdnem nagyon megjárta egy bankban. elhalálozási szerződést kötött. segítettem neki, egy idős néniről lévén szó. 3-an azt modnták, hogy az értékpaírok is a rendelkezés alá tartoznak. (2-en a fiókban, előtte 2 kül. időpontban, + banki online infokérés)
én megkérdeztem egy 4. tagot is. őazt mondta, hogy nem tudja. felhívta a jogi osztályt, és kiderült, nem tartozik a rendelekezés alá. kvázi meghal, az egész megtakarítás a rendelkező akarata ellenére megy a hagyatékira. és miután szembesítettem az egyik ügyintézőt a hülyeségével, simán letagadta, hogy ő is rossz verziót mondta...

úgyhogy tényleg csak az ászf böngészése marad, és az, hogy az ilyen beszélgetéskeet "minőségbiztosítási célból" nekünk is rögzítenünk kell....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#22342) Rick4 válasza szab.tam (#22341) üzenetére


Rick4
félisten

Bankban az minimum, hogy egy ilyen szintű infót ott a helyszínen leírsz, ő aláírjam dátumozza óra perccel, és lepecsételi. Ha ehhez nincs kedve, akkor főnök, osztály vagy fiókvezető, és égetni mint a benzines rongyot... Az ügyfélszolgákkal lehet közölni, hogy Te is felveszed a beszélgetést, és bekaphatják.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22343) Con Troll válasza Rick4 (#22342) üzenetére


Con Troll
senior tag

Ilyenkor jön az, hogy a szolgáltató ehhez nem járul hozzá, felszólítanak, hogy fejezd be a felvételt, különben bontják a vonalat.
A vodánál ügyfélként, telenornál ügyfélszolgálatosként éltem át ilyen helyzeteket.

[ Szerkesztve ]

(#22344) szab.tam válasza Rick4 (#22342) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a banki történetnél az online választ kinyomtattam és nálam volt. amikor a 4. fickó megmondta a tutit, elárultam neki az előletét a kérdezősködésemnek.
a fiókban lévő kollégákat nem cinkeltem előtte, de a kinyomtatott online választ azért megmutattam. láttam, hogy neki is ökölbe szorult a talpa, és szépen megkért, hogy bescannelhese. nem szívesen szaporítoma munkanélküliek számát, de itt több mft sorsáról volt szó. pár felelőtlen ember miatt.
azóta ha hozzá kerülünk ügyintézni, mindig hátlásan megköszönöm neki, hogy ő volt az egyetlen, aki azt bírta mondani, hogy "nem tudom". és felemelte a telefont. az ugye megint más kérdés, ha a jogi osztályon is éppen egy hülye ül a vonal másik végén...

****

leírod, aláírja, lepecsételi. persze. mert így működik.... :U
erre találták ki az ászf-eket. csak az a baj, amikor ők sincsenek tisztában vele, de szóban lökik a fals infókat, mi pedig arra építve döntünk.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#22345) Vangelis válasza Con Troll (#22343) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Tehát csak Ők rögzíthetnek?

Xar a törvény.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#22346) szab.tam válasza Vangelis (#22345) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem.

mindenki rögzíthet, csak fel kell rá hívni a figyelmet, hogy legyen választási lehetőséged. te is lerakhatod a telefont az ügyintézőhöz való kapcsolás előtt. csak hát ugye akkor nem tudsz ügyintézni...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#22347) Rick4 válasza szab.tam (#22344) üzenetére


Rick4
félisten

Dolgoztam bankban, minden gond nélkül megoldható, hogy az ügyfél kérje az aktuális beszélgetés tartalmának vázlatos leírását és a bank általi hitelesítését. Az más kérdés, hogy amelyik ügyintéző nem biztos a dolgában, az ezt tuti letagadja, mert még jövő héten is szeretne ott melózni, nem a csirketelepen... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22348) szab.tam válasza Rick4 (#22347) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ok. értem.

"Dolgoztam bankban"
tehát te már aláírtál egy ilyet, ezért csak dolgoztál. és a csirketelep milyen melóhely? :U :DDD

de én még mindig a mai ügyfélszolgálati telefonon vagyok kiakadva. hogy rezzenéstelen hanggal közölték, hogy a red havidíja nem emelekdik a 2 éves hűség lejárta után. :(( :(((
és azért még jól át is gondolták...
habár igaz: nem emelkedik. csak éppen a kedvezmény szűnik meg, és visszaáll a határozatlan idejű díjára... :D

én asszem inkább nem váltok red-re a gold plus-ról. habár. ha kapnék is 10%-ot, még ott az adó is. meghát hiába van elég nagy lebeszélhető keretem, de csak nem korlátlan. és a red-re nem számolnak külön adótételt, az is benne van. (habár ezt is el kell olvasni, nehogy ez is csak hazugság vagy pontatlan tájékoztatás legyen...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#22349) Daffni2 válasza szab.tam (#22348) üzenetére


Daffni2
addikt

csak éppen a kedvezmény szűnik meg, és visszaáll a határozatlan idejű díjára...

Nem szűnik meg és nem áll vissza a határozatlan díjra.

Nem értem miért vagy kiakadva? Ha nem hiszed el az egy dolog, bár valóban félreérthető a fogalmazás.

"Aki ad,az nyer"

(#22350) szab.tam válasza Daffni2 (#22349) üzenetére


szab.tam
nagyúr

akkor neked is, hogy értsd. mert szerintem ez nem félreérhető fogalmazás, hanem totál egyértelmű. csak egyesek másképp szeretnék érteni, értetni...

ide rákattintasz.
letekersz az oldal aljára, az apróbetűs részhez.
"Amennyiben a határozott időtartam lejárta előtt legalább 30 nappal egyik fél sem jelzi, hogy az előfizetői szerződés megszüntetését kéri, úgy az Előfizetői Szerződés a határozott idő lejártával határozatlan idejűvé alakul."
lejebb:
"A tarifa tartalma a lakossági ÁSZF Díjszabás A) fejezet 2.1.8. Vodafone RED csomagok leírásában található."
segítek, itt van.
itt letekersz a 2.1.8-as táblázathoz. (153/19. oldal.) és ott szépen látható mind a 9 variáció.
a határozatlan idejűé is, amivé ugye a 2 év után "átalakul".

ez nagyon világosan összrakható, kiolvasható.
mire alapozod az ellenkezőjét?
merthogy csak? :U

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.