Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21101) mukibuci válasza Dave1984 (#21098) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

úgy, hogy nem foglalkozok ilyenekkel, és még nem is láttam ilyen számlát, hogy tudjak találgatni

vinikorn: nem

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21102) Laybee válasza Dave1984 (#21098) üzenetére


Laybee
őstag

Nekem is ennyi... Barátnőmnek is, ő most kapta meg a számlát és oda van írva hogy 400ft-os a kormány által elfogadott adó, de a számlán 700ft van, érdekes.

(#21103) snooze válasza Laybee (#21102) üzenetére


snooze
veterán

számlában nincs olyan,hogy kedvezmény,és ott levonja?
nekem ugy csinálta,de ugy állitotta be,hogy milyen jo szolgáltato,mert adott 45% kedvezményt,holott csak azt adta vissza,amit nem jogosan számlázott ki..jo marketing,aki nem tájékozott az ilyen dolgokba,hogy mennyi is az annyi ebben az évben..

GO Gunners!!!

(#21104) Laybee válasza snooze (#21103) üzenetére


Laybee
őstag

Nem láttam még a számlát, de említette a 45% kedvezményt.

(#21105) vinikorn


vinikorn
aktív tag

A zsebnet adatforgalmát hogy tudom megnézni? Köszi.

(#21106) mukibuci válasza vinikorn (#21105) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

netinfo.vodafone.hu

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21107) Dave1984 válasza mukibuci (#21101) üzenetére


Dave1984
őstag

Pedig megköszönném sokunk nevében ha foglalkoznál vele,mivel idén nettó 700ft telefonadó nincs!mégis ennyit vesznek alapul amikor a telefonadó kedvezményt számolják ki!3 ügyfélszolgálatossal is beszéltem (1270),de érdemi választ ők sem tudtak adni!Ha akarod elküldöm E-mailben az utolsó számlámat,hogy lásd is.Mert ez így minimum nem fer,de tovább megyek törvénytelen amit a Vodafone a telefonadó áthárításával művel!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#21108) mukibuci válasza Dave1984 (#21107) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem tudok vele érdemben foglalkozni sajnos :(

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21109) snooze válasza Dave1984 (#21107) üzenetére


snooze
veterán

lejjebb volt rola szo,hogy van kedvezmény,mert igy adja vissza..nézd meg neked biztos nincs?
üfsz-röl meg no comment..

GO Gunners!!!

(#21110) Dave1984 válasza snooze (#21109) üzenetére


Dave1984
őstag

Van kedvezmény nettó 700ft os telefonadóbol,amit nem győzök hangsúlyozni,h.idén még MAXIMuM!Nettó 400ft,magyarán a nettó 400ftból kéne 45% kedvezményt biztosítaniuk!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#21111) mukibuci válasza Dave1984 (#21110) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szerintem ott vagy tévedésben, hogy a kiegészítő havidíj nem egyenlő a telefonadóval, nem véletlenül más a neve... Nem a telefonadóból kapsz 45% kedvezményt :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21112) mugler


mugler
csendes tag

Számlámon ez olvasható:
,,A Kormány által meghatározott adó maximális mértéke 400 Ft 2012. július 1-től (amely 2013. január 1-től 700 Ft-ra módosul), amiből a Vodafone jelentős kedvezményt nyújt, flotta tarifákban 45% kedvezménnyel érvényesítve a Kiegészítő havi előfizetési díjat 2012.07.01-jétől."

Akkor miért 700-ft-os tétel szerepel a számlámon!
Lehet, hogy 40 éves koromra szövegértelmezési problémám lett!!!

[ Szerkesztve ]

(#21113) mukibuci válasza mugler (#21112) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

valószínűleg azért, mert technikailag így tudták megoldani. Terhelik az egészet, és januárig kapsz belőle 45% kedvezményt. Januártól meg majd meglátjuk mi lesz, max akkortól nem lesz kedvezmény

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21114) snooze válasza mukibuci (#21113) üzenetére


snooze
veterán

igen igy tudták..ezért a számlákat is több nap késéssel kiadni,és ezzel kellemetlenséget okozni az elöfizetöknek..ebbe anyagi is értendö..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#21115) snooze válasza mugler (#21112) üzenetére


snooze
veterán

na akkor most ez ado vagy nem??

GO Gunners!!!

(#21116) mugler válasza snooze (#21115) üzenetére


mugler
csendes tag

Engem nem nagyon érdekel minek nevezzük.
Viszont a szövegben az szerepel 400ft év végéig, amiből a kedvezmény jár.
Akkor miért 700ft van a számlán???

(#21117) Vangelis válasza mugler (#21112) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Azért van úgy mert így több pénzt be tudnak szedni.

Lesz még itt emelés csak nyugalom. Mert tudja mindegyik, hogy a hülye ügyfél úgyis benyeli.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#21118) Dave1984 válasza mukibuci (#21113) üzenetére


Dave1984
őstag

Terhelik az egészet, és januárig kapsz belőle 45% kedvezményt
Nem igaz hogy nem érted,vagy nem akarod érteni?Többet terhelnek,mint az egész telefonadó,mert utoljára írom le az idén 400FT nettó,ebből kéne idén 45% kedvezményt kapnunk!Ami most van kedvezmény az 700ftos telefonadóval számol!Ez szándékos áremelés (telefonadó kapóra jött),de szerintem jogtalan.Egy biztos kikérem erről az GVH véleményét.

[IJanuártól meg majd meglátjuk mi lesz, max akkortól nem lesz kedvezmény]
Ha a jelenlegi kedvezményt jövőre elveszik,akkor az újabb havidíj emeléshez vezet,holott már most 700ftos telefonadóval számolva emeltek!

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#21119) Daffni2 válasza Dave1984 (#21118) üzenetére


Daffni2
addikt

Te meg azt nem érted, hogy világosan le volt írva mennyi lesz a kiegészító havidíj.
Ha nem tetszett akkor volt lehetőséged következmények nélkül bontani.
Kötelessége kedvezményt adni??? Szerintem fordítva ülsz a pacin.

Nem telefonadót fizetsz.

Lehet megnézni mekkora és milyen bonyolult átláthatatlan emelést hajtott végre a kék T.
Meg a másik T, csak kapkodom a fejemet, mi mindent emeltek szépen sutyiban, neeem nem a telefonadó miatt, dehogy,... hintik a port az ember szemébe.

"Aki ad,az nyer"

(#21120) Dave1984 válasza Daffni2 (#21119) üzenetére


Dave1984
őstag

1: Nem volt lehetőségem,mert 2012ben kötöttem a szerződést.
2: A Vodafone konkrétan a 1270 egész júniusban az az automata szöveg fogadott,hogy a telefonadó mértékének 45%-át átvállalják!Sőt,Mikor volt róla szó,hogy idén "csak" 400ft lesz,akkor több ügyfélszolgálatos is megerősítette,hogy ha csökkentik,akkor ők is csökkentik az emelés mértékét,és ez a weboldalon is fel volt tüntetve!
Nem szeretem ha átvernek :(((
Mondjuk a T-Mobile sem enged el,hogy a jó ************** anyjukat!

Szerk: []IKötelessége kedvezményt adni??? Szerintem fordítva ülsz a pacin.
Szerintem ne haragudj meg,de te ülsz fórdítva a lovon,mert az Ő adójukat miért vagyok "köteles" én kifizetni :U
Majd én is mondom a Vodának,hogy a szemét kormány hülye gazdaságpolitikája miatt csökkent a fizetésem,ezért kérem legalább részben vállalják át az SZJA-at,ha nem akkor felmondom a szerződést!
Érted a helyzet abszurditását :D

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#21121) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Sziasztok!

Érdekes eset történt velem, lehet, hogy már volt erről szó, vagy történt ez mással is, de én baromira meglepődtem. Benavigáltam egy Vodafone üzletbe, hogy részletre szeretnék venni készüléket, meglévő előfizetés mellé új előfizetéssel (Smart tab táblagépről van szó.)

Az amúgy kedvesaranyosdekoratív hölgy közölte, hogy 3havi bankszámlakivonat ÉS munkáltatói. Nem tudom, hogy jól tudom-e, de ha van 3havi bankszámlakivonat, ráérkező munkabérrel, akkor nem kell a munkáltatói, vagy én éltem eddig tévhitben? (meg is kérdeztem tőle, de csak vállvonogatással értékelte a kérdésemet, meg persze azzal, hogy nekik ez van kiadva és hitelbírálat meg miegymás) Ok, elkönyveltem, hogy nem lesz tab, megköszöntem, irány haza. Nem mintha nem tudnék munkáltatóit vinni, de a cégnél mire átmegy az igazgatóságon az minimum 1 hét de inkább 2 mire visszajut hozzám. Szóval gondoltam inkább hagyjuk.

Este, nem bírtam magammal, Online Shop-ra fel, kiválaszt, megrendel, csendben várakozik. (07-25) Tegnap a státusz "Hitelbírálat alatt lévő megrendelés"-re változott, és már vártam, hogy ma hívnak és vallatnak. (hozzáteszem, a 3havi bankszámlakivonatot letöltöttem netbankból, és megrendeléskor feltöltöttem nekik, de munkáltatóit nem kaptak)

A kutya nem foglalkozott velem egész nap, nem hívtak, azt hittem már csak jövőhéten várhatom, hogy egyáltalán hívnak, de ma este átváltott "Feldolgozás alatt"-ra a státusz, ami az én olvasatomban meg amit a gugli ad rá, azt jelenti, hogy hamarosan jön a futár?! Öröm és boldogság.

Csak gondoltam megosztom veletek, hogy majdnem futtattak velem felesleges és időigényes köröket (hiteles bankszámlakivonat - netbankból letöltött az nem hiteles, és erre fel is hívta a figyelmemet a hölgy + munkáltatói) amikor online minden cécó nélkül, "átmentem" a rostán.

Mivel az ügyfélszolgálatot közbe próbáltam hívni de a munkatársak rendkívül elfoglaltak, ezért megkérdezném, hogy mit tudtok róla, ha bemegyek egy vodafone üzletbe, rendelés azonosítóval, akkor átvehetem személyesen, hogy ne kelljen megvárni a futárt?

(#21122) pit stop válasza snooze (#21046) üzenetére


pit stop
addikt

Leírnád végre azt a cégnevet vagy itt vagy priviben? Csak mert nagyon sokadjára van emlegetve s már tudni szeretném miről is beszéltek. Kösz :D

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#21123) mukibuci válasza SUPREME7 (#21121) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

csak a futártól veheted át

pit stop: szerintem a mol-ra gondol, de szvsz annak nagyobb a füstje, mint a lángja :U

supreme7: igen, te tudtad jól :K

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21124) SUPREME7 válasza mukibuci (#21123) üzenetére


SUPREME7
őstag

Hát ez szomorú. Köszönöm a gyors választ.

Érdekes, körbenéztem a vodafone oldalán, és ezt találtam:

30 napnál nem régebbi munkáltatói igazolás vagy
utolsó 3 havi saját névre szóló bankszámlakivonat, amelyre a havi bérátutalás történik

Akkor csak nem én tudtam rosszul. Úgy tűnik az ügyintéző nem volt képbe. (Bár nem lepődök meg, múltkor meg kellett győznöm az ügyintézőt, hogy létezik náluk ilyen termék, mert, hogy ő nem találja a számítógépen ... :W )

(#21125) snooze válasza SUPREME7 (#21124) üzenetére


snooze
veterán

ez nem meglepö.. :) nem mindig vannak képbe.. :)

GO Gunners!!!

(#21126) ReFleXx válasza snooze (#21103) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ezt olvasd már el -> [link]
illetve nezd meg mit irnak a szamladon.
Nem 400ft -45% az adó a szamlan mint ahogy irjak, hanem 700+áfa -45%.
Kapisi?

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#21127) ReFleXx válasza Dave1984 (#21120) üzenetére


ReFleXx
addikt

Látom más is felfogta rajtam kívül, hogy hol a hiba az egészben.
Csak nem tudom mit lehet tenni ez ügyben...szerintem semmit, de azért ez pofátlan... és még ezzel a kamu kedvezménnyel akarjak magukat jó fényben feltüntetni...
Most nem mondom hogy az a havi ~100 Ft földhöz vág amivel a max adó fölé mennek, ez már inkább elvi kérdés, ne állítsanak valótlant...

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#21128) snooze válasza ReFleXx (#21126) üzenetére


snooze
veterán

bocsi de rossz helyre cimezted.. :) :) ilyet nem irtam,pont azt irtam amit te is. :) :) kapisi?? :) :) :)

GO Gunners!!!

(#21129) Dave1984 válasza ReFleXx (#21127) üzenetére


Dave1984
őstag

Nálam is inkább a hitelvesztés a probléma.Mert szerintem ez a legfontosabb!
Pl én 'büszke' voltam a Vodára,h. Nem kerestmindenféle indokot,hanem megmondták áthárítják a tel adó EGY RÉSZÉT!!!
Na de nem az egészről volt szó!Na mindegy ma még beszélek egy jogásszal,aki jobbban ért hozzá,h. Ezt így ebben a formában megteheti-e a Voda!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#21130) Dave1984


Dave1984
őstag

szerkesztési időből kicsúsztam: Számlámból idézek:
[I]A Kormány által meghatározott adó maximális mértéke 400 Ft 2012. július 1-tõl (mely 2013. január 1-tõl 700 Ft-ra módosul), amibõl a
Vodafone jelentõs kedvezményt nyújt, flotta tarifákban 45% kedvezménnyel érvényesítve a Kiegészítõ havi elõfizetõi díjat

2012.07.01-jétõl. A Vodafone fontosnak tartja, hogy ne terhelje költséggel az egymás közötti díjmentes beszélgetéseket és a
kedvezõ percdíjakat, így azokat nem érinti a tarifaváltozás.

Kiegészítõ havi elõfizetési díj 07.01-07.13. 700,00 303,33 27% 81,90 385,23ft
Kiegészítõ havi elõfizetési díj 07.14-08.13. 700,00 700,00 27% 189,00 889,00ft

Gondolom ez lenne a telefonadó,csak nem nevezik nevén!

Kedvezmények
44,88% kieg. havi elõf. díjkedv. -450,31 27% -121,59 -571,90
Telefonadó kedvezményei.
Fontos,a kiemelt részt ezerszer olvassa át az arra illetékes!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#21131) SUPREME7


SUPREME7
őstag

:Y Ez a nemsemmi. Olvasgatom a Vodafone facebook oldalát és belefutottam egy ilyenbe. Értem én, hogy csak segíteni akar, meg bizalmasan kezeljük stbstb, de azért ezt nem nevezném normálisnak.

(#21132) mukibuci válasza SUPREME7 (#21131) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha kód nélkül be tudnának lépni bárkihez, az mennyivel lenne normálisabb?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21133) Z0C! válasza SUPREME7 (#21131) üzenetére


Z0C!
őstag

valahogy meg kell nézni, hogy mit produkál...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#21134) SUPREME7 válasza Z0C! (#21133) üzenetére


SUPREME7
őstag

Hát van ebben is valami, de az ilyenek miatt van a sok adathalászat, mert mindenki megbízik, egy talán hivatalos személyben/ügyintézőben, és kiadja az adatait, jelszavát stbstb. Na mindegy, csak ezen kicsit fennakadtam. De biztos én vagyok paranoiás :)

(#21135) mukibuci válasza SUPREME7 (#21134) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

de ez nem talán hivatalos, hanem hivatalos :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21136) Daffni2 válasza mukibuci (#21135) üzenetére


Daffni2
addikt

:C

"Aki ad,az nyer"

(#21137) SUPREME7 válasza mukibuci (#21135) üzenetére


SUPREME7
őstag

Most nem az a lényeg. De mindegy, úgy látom nem foglak meggyőzni, és nem is akarlak, de 100%, ha regisztrálnék a FB-ra egy hasonló névvel, magánszemélyként, profilképnek egy voda logó és én válaszolnék embereknek a kérdéseikre, és tegyük fel a vodások oda se néznek pár órán keresztül. Elhiszed, hogy rengeteg ember elküldené egy kamu címre az adatait? Még csak nagyon hasonló email cím se kéne, átlagjuzernek fel se tűnik, hogy nemhivatalos.

Szerk:
Ebből a dologból csak azt akarom kihozni, hogy miért kell arra buzdítani embereket, hogy feltétel nélkül bízzanak meg interneten kapott üzenetekben, küldözgessék nyugodtan a személyes adataikat, jelszavukat.?!

[ Szerkesztve ]

(#21138) NixonHUN válasza Dave1984 (#21130) üzenetére


NixonHUN
tag

Erre gondolsz? (A kedvezményeknél kaptam összesen Bruttó! 478 Ft jóváírást.)

(#21139) mukibuci válasza SUPREME7 (#21137) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

tessék, itt van a vodafone hivatalos oldalán feltüntetve a hivatalos e-mail cím, ennyi nem elég?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21140) sifarr válasza Dave1984 (#21130) üzenetére


sifarr
senior tag

Daffni2 korábban világosan leírta, de nem nagyon akarod megérteni, hogy nem a telefonadót fizetsz. Jogi értelemben nem.
Közgazdasági értelemben viszont minden adót a véghasználó fizet. Egyes adókat direktben, pl. ÁFA. Másokat (pl. iparűzési, építményadó, stb.) viszont az árban, a szolgáltatási díjban. Még a társasági adót is, pedig az aztán végképp a cég adója. De ezek az adók a szolgáltatónál a költségoldalon jelentkeznek és válnak a díj részévé.
Az más kérdés, hogy egy adóemelést hogyan érvényesít a díjban a szolgáltató és ezt hogyan kommunikálja.
Az új telefonadót mindhárom szolgáltató áthárítja a díjváltozásokban, bár eltérő formában.
A Voda módozata a flották esetében a legkorrektebb, hiszen világosan nyomon követhető, hogy pontosan az aktuális adóval növelte a díjat (persze ÁFA-val növelve, mert díjemelésről van szó). Ez sokkal korrektebb, mint pl. ha valaki a flottásoknál a flottán belüli ingyenes beszélgetés idejét (is) korlátozza vagy hasonlók.
Az már más kérdés, hogy a díjemelést hogyan kommunikálja a szolgáltató.
A Voda kommunikációja ebben a flottás változásban egy kissé dodonai.
Minden igaz, ahogy közzétette, de az is igaz, hogy az előfizetők azért azt hallották ki az ígértekből és olvassák ki most is a közleményből, hogy a 400-ból (+ÁFA) lesz a kedvezmény.
Két oka lehet, hogy ezt az utat választhatta.
Egyrészt a "kedvezmény" szó megjelenítése marketing szempontból fontosnak tűnhetett számára.
A másik ennél sokkal konkrétabb és biztosabb.
Ha egy cég kedvezményt ad, akár határozatlan idejűt visszavonásig, akár határozott idejűt, akkor ez nem lesz az ÁFSZ része! A kedvezmény megszűnése sem jelent ÁFSZ változást.
A Voda tehát egy lépésben a januártól érvényes adót építette bele az ÁFSZ-be, viszont adott kedvezményt. Januártól megszűnik a kedvezmény, azaz nőnek a fizetendő díjak, de ez jogilag nem lesz díjváltozás. Tehát így az előfizetőknek egyszer nyílt lehetősége a szerződésbontásra, míg, ha két lépésben emel, akkor kétszer.
Hogy ezt a másik 2 szolgáltató januárban hogyan oldja meg, azt még nem lehet tudni.
Úgy tűnik, a Telenor már most az egész (!) adót áthárítja különböző tételeken és változtatásokon keresztül. A TMobil később kezd áthárítani, hogy az emelések hatása összegszerűen csak az adó összegét érik-e el vagy többet, csak ő fogja látni.
A többit januárban (decemberben) meglátjuk.

(#21141) Dave1984 válasza sifarr (#21140) üzenetére


Dave1984
őstag

Beszéltem Vodás ügyfélszolgálati ügyintézővel,aki beismerte,h. Félreérthető a számlában leírt szöveg.Lényeg,már jelenleg is nettó 700ftos telefonadóval számol a Voda/és ebből kapunk kedvezményt!Jó hír/ha igaz/ez a kedvezmény jövőre is megmarad,tehát nem lesz havidíj növekedés!Ezt az információt több ügyintéző is megerősítette!Összegezvevalódi kedvezményt nem kapunk,majd csak jövőre!
Viszont,ha jól tudom 2013 megszűnik a telekommunikációs adó,ami remélem ár,havidíj normalizáládáshoz fog vezetni!
Téma részemről zárva!Egyébként nem lenne semmi bajom,ha elöszőr is azt mondják,h. Flotta csomagoknál idén teljesen áthárítjuk az előfizetőkre a nettó 400 ftot,majd jövőre kaptok kedvezményt!
Szeretem,és többre értékelem az egyenes beszédet!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#21142) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Csütörtökön kb. este 5-6 fele kártyásról átváltottam előfizetéses csomagra, kaptam is egy új kártyát és a számomat is viszem az előfizetésesre.

Viszont még nem él az új kártya, csak a régi működik, a felöltőkártyás. Azt mondták, hogy 24-48 órán belül élni fog az új kártya, de már 40 óra felett vagyok jóval.

Ez normális? Vagy hétvégén nem dolgoznak és csak hétfőre várjam?

(#21143) mukibuci válasza Vasinger! (#21142) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

majd meg lesz, néha próbálj hívást indítani a régi kártyáról, ha már nem tudsz, akkor cserélhetsz

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21144) Vasinger! válasza mukibuci (#21143) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Most két külön mobilban benne van mindkettő kártya. Az újra azt írja, hogy a SIM kártya regisztrációja sikertelen, a régivel meg tökéletesen lehet hívni, tehát amíg lát a régi térerőt addig az él.

(#21145) #35104512


#35104512
törölt tag

Azoknál a telefonoknak a vitamaxos árát sehonnan nem lehet megtudni, amelyeknél ez van: "Keresd üzleteinkben vagy a SmartStore-ban!" ?

(#21146) mukibuci válasza #35104512 (#21145) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

árlista, smartstore

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21147) #35104512 válasza mukibuci (#21146) üzenetére


#35104512
törölt tag

Köszi, ezeket én is megtaláltam de egyiken sincs a készülék :(

Annyira nem keresem, csak kíváncsi voltam a vodánál mennyi vitamax -al a defy+, az oldalon ott van a készülékek között ezzel a szöveggel: Keresd üzleteinkben vagy a SmartStore-ban! de árlistában nincs.

[ Szerkesztve ]

(#21148) mukibuci válasza #35104512 (#21147) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ami az árlistában nincs benne, olyan készülék nincs :D mit keresel ennyire?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21149) mukibuci válasza #35104512 (#21147) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

69990Ft
[link], második oldal közepe ;) de nem hinném, hogy egykönnyen találsz belőle bárhol is :(

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21150) #35104512 válasza mukibuci (#21149) üzenetére


#35104512
törölt tag

Nabasszus, én ezt a limitált listát nem néztem :B köszönöm :R

(#21151) scapegt: hivatalos garanciával? nem láttam még ennyiért

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.