Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39951) Viktor0610 válasza Sirandrish (#39950) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De nem érted? :P

21 havonta van lehetőséged cserélni (ez a másik kettőnél is hasonlóképp' megy, amennyire tudom), te hamarabb cserélnél (erre tudtommal nincs lehetőséged a másik kettőnél), de ezért a szolgáltató pénzt kér. Mi ezzel a baj?

Természetesen a hordázással a teljes számod hordozásra kerül.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#39952) DrBubo77 válasza Sirandrish (#39950) üzenetére


DrBubo77
addikt

A 20 is megy, ez a lényege a számhordozásnak.

[ Szerkesztve ]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#39953) KTU válasza Sirandrish (#39950) üzenetére


KTU
addikt

Hát persze hogy minden szám.
Amúgy mi értelme lenne. :U

Bemégy adatokat egyeztetni Telenorhoz, akár több "boltba" is.
És a leendő szolgáltatónál elindítod.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#39954) Sirandrish válasza Viktor0610 (#39951) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudtommal most a Telenor arra veri a mellét hogy náluk aztán már bármikor cserélhetsz készüléket. Azt miért nem mondják közben hogy hjaa..ha kifizetsz mindent az még nem elég..nem ám azért van ez hogy jól érezd magad...
Nevetséges szerintem, de ezen nem húzom fel magam azért :N

DrBubo77 & KTU & Viktor
Köszönöm az infót..nem tudtam hogy megy ez :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#39955) kiralyroli válasza Sirandrish (#39950) üzenetére


kiralyroli
tag

Nagy lehúzás ez, de nehogy azt hidd hogy a többi szolgáltató jobb. Mind ugyan olyan sz*r. Megmarad az egész számod. +3620.....

Ha már váltasz én a helyedben flottába mennék, nem mindegy hogy 40-50 forintos percdíjad van vagy 15 forintos másodperc alapon.Van apron is rá lehetőség hogy csatlakozz, keress rá, lesz több hirdetés ezzel kapcsolatban.

(#39956) KTU válasza kiralyroli (#39955) üzenetére


KTU
addikt

Flottás topik inkább, mint az apró.
:U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#39957) Sirandrish válasza kiralyroli (#39955) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem azért mennék mert most majd amott de jó lesz.
A készülék választékkal sem vagyok évek óta kibékülve. Illetve ezidő alatt amit itt "elb*sztam" a T.nél már szupergigaPlatina ügyfél lennék amivel legalább valami kis kedvezményhez juthatnék mondjuk készülékvásárlásnál, itt meg le se sz*rják hogy 20 éve fizetsz nekik..
Régebben még volt ilyen kedvezmény hogy ha eleget pofáztál vagy mi akkor a kövi készülékből lejött 5-10K...nyilván el kellett venni, mert hát majdnem csődbe mentek...

A flottára ránézek, de az nem olyan hogy ha valaki nem perkál akkor szop*ka van?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#39958) KTU válasza Sirandrish (#39957) üzenetére


KTU
addikt

"de az nem olyan hogy ha valaki nem perkál akkor szop*ka van?"

Ha neveden marad a szám, nem.
Flottás topik :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#39959) Sirandrish válasza KTU (#39958) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megyek már no :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#39960) kiralyroli válasza Sirandrish (#39957) üzenetére


kiralyroli
tag

Mit értesz az alatt hogy ha valaki nem perkál? A számlákat mindenképp fizetni kell, ha nem fizeted tök mindegy hogy flottában vagy vagy nem :D Nekem egy flottával kapcsolatban van tapasztalatom, nevet nem írok mert nem akarok hirdetni, saját névre megy a számla, másodperc alapú, nincs csatlakozási díj, éves költség, se semmi, a legkisebb tarifa 2650 ft, 15 ft-os percdíj másodperc alapon, csoporton belül 0 ft-os percdíj, igaz hogy zárt flotta de megvan rá a lehetőség hogy csatlakozzon bárki, de nem akarok hirdetni. Mobil flották topikban tudsz informálódni ezzel kapcsolatban.

De hűségidő lejárta előtt nem fogsz tudni lépni szerintem.... :(

[ Szerkesztve ]

(#39961) Sirandrish válasza kiralyroli (#39960) üzenetére


Sirandrish
legenda

:D
Úgy értettem hogy ha 1 valaki nem fizet akkor a többi is ráfázik.

AZ nem baj..kibírom, de addig legalább képbe kerülök.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#39962) DrBubo77 válasza Sirandrish (#39957) üzenetére


DrBubo77
addikt

Olyan flottát érdemes választani, ahol saját neveden marad a szám. Akkor ha bukik is a flotta, a számod megmarad, csak átteszik publikus tarifacsomagba.

Mobilflotta összefoglaló

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#39963) KTU válasza kiralyroli (#39960) üzenetére


KTU
addikt

"De hűségidő lejárta előtt nem fogsz tudni lépni szerintem...."

Dehogynem, csak pénz kérdése. :D
Megéri-e annyit. :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#39964) DrBubo77 válasza KTU (#39963) üzenetére


DrBubo77
addikt

Ha maradsz a Telenornál, esetleg lehet keresni olyan Telenoros flottát, aminél be lehet lépni Telenoros számmal. Ebben a hozzászólásban nem írom le még egyszer a szolgáltató nevét. :D Mert legtöbb esetben ezt nem engedik a flották.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#39965) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Az a baj, hogy rosszul közelítitek meg (már aki) ezt a készülékcsere bármikor szolgáltatást.
Nem kötelező igénybe venni, de ha szeretnéd, fizesd meg az árát.

Már talán többször leírtam a köv. példát, de ez szerintem egy teljesen vállalható forgatókönyv.
Betörik a készülék kijelzője. A szerviz azt mondja, megcsinálja, de 40000 forint. Ez esetben a 20000 forintos készülékcsere díj szerintem teljesen jó alternatívája a magasabb szervizköltségnek. Arról nem is beszélve, hogy nem egy javított, x idős készüléked lesz, hanem egy vadonatúj, jó eséllyel 1+1 év garanciás kütyüd.

A másik verzió: nem szeretnél fizetni a cseréért. OK, de akkor várd ki a 21 hónapot.

DrBubo77:
El- majd visszahordozás. Jellemzően egy-másfél héten belül ismét telenoros lehet a szám, akár már a kívánt flottában. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#39966) kiralyroli válasza DrBubo77 (#39964) üzenetére


kiralyroli
tag

Az a flotta amivel kapcsolatban nekem tapasztalatom van az egy Vodás flotta, de én úgy tudom van lehetőség számhordozásra, de rá kell kérdezni az a biztos.

(#39967) DrBubo77 válasza Viktor0610 (#39965) üzenetére


DrBubo77
addikt

Tudom ezt a lehetőséget. Én arra az esetre írtam, ha nem akarja megvárni a hűségidő végét és kötbért sem akarja kifizetni.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#39968) Sirandrish válasza Viktor0610 (#39965) üzenetére


Sirandrish
legenda

De miért fizessek?
Nem maradok adósuk...kifizetem mindkét telefont, és még 2évet alá is iratnak velem. Akkor mire fel fizessek még 20K-t? Mert vannak olyan rendesek és megengedik hogy otthagyjak még 100K-t, meg még 2 évig fizessek folyamatosan nekik? Azta de rendesek!
Küldök már vagy 50K-t a E-ON-nak mert megengedik hogy fizessek nekik :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#39969) Viktor0610 válasza Sirandrish (#39968) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért kell fizess, mert a telefonra adott kedvezményt (most attól tekintsünk el, mekkora ennek az összege) az előfizetés két évig történő fenntartásáért kaptad.
Amennyiben hamarabb szeretnél cserélni, fizetned kell. Ez ennyire egyszerű.

Nem értem még mindig, mi a baj ezzel az eljárással? A másik kettőnél még ez a lehetőség sincs, nem hogy ingyen adnák ugyanezt. :D

Samsung Galaxy A54

(#39970) Sirandrish válasza Viktor0610 (#39969) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kamatmentes részletre adják a telefont. 2 forint kedvezmény nincs rajta.
A hűség meg maradna...sőt..két évre tolódna. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#39971) DrBubo77 válasza Viktor0610 (#39969) üzenetére


DrBubo77
addikt

Ők a saját listaárukhoz képest nézik a "kedvezményt". Közben a legtöbbször a kedvezményes árhoz közeli áron is lehet kapni más helyeken ugyanazt a készüléket.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#39972) DrBubo77 válasza Sirandrish (#39970) üzenetére


DrBubo77
addikt

Mondjuk egy Galaxy S7-et nézve a listaár 246.990 Ft, a legkisebb előfizetéses tarifa mellé az ár 197.990 Ft.
Ár kereső oldalon 177-240 ezer Ft között mozog az ára.
Kérdés, hogy a GSM boltos szürkeimportos készülék mennyire lesz megbízható.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#39973) Sirandrish válasza DrBubo77 (#39972) üzenetére


Sirandrish
legenda

A különbözetet hívják havidíjnak :))
Mindegy..már kicsit túlnyújtottuk ezt a tésztát szerintem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#39974) taip válasza Sirandrish (#39970) üzenetére


taip
senior tag

Igazából a listaár általában drágább, mint a kártyafüggetlen készülék ára megbízható boltból (ne a szürkeimporthoz hasonlítsuk).
Nyilván minél drágább csomagot fizetsz elő, annál nagyobb a kedvezmény. Neked kell eldönteni, mekkora havidíjat tudsz, akarsz fizetni. Ha minimálisat, akkor megéri függetlenül megvenni, gyakran vannak 0%-os THM-es akciók nagy üzletekben, mint ahogy mostanában is van. És akkor nincs hűség, alacsony a havidíjad.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#39975) KamuMazsola válasza Sirandrish (#39973) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Készpénzért vegyél telefont, függetlent, kétkártyásat, azt olyan kártyát teszel bele amilyet akarsz! A szolgáltatói telefon az utóbbi időben nemnagyon éri meg.

Üdv.: KamuMazsola

(#39976) harry3


harry3
őstag

Adott a MyStart feltöltőkártyás csomag. Ha feltöltöm az egyenleget 3000Ft-tal és megrendelem mellé a MyTalk szolgáltatást, annak a havidíja 1990Ft, ami feltöltött egyenleg esetén automatikusan levonásra kerül. Ez 100 percet és 50MB adatmennyiséget jelent (plusz marad 1010Ft a kártyán, amit a MyStart díjszabása alapján lebeszélhetek). A kérdésem, hogy a 100 percet 365 napig, azaz a kártya érvényességének a végéig használhatom fel vagy a levonástól számított 1 hónapig és utána automatikusan elvesztem?

[ Szerkesztve ]

(#39977) darvinya válasza harry3 (#39976) üzenetére


darvinya
titán

Mivel havi ciklusban van, ezért 1 hónapig lehet felhasználni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#39978) asdf_ válasza Sirandrish (#39968) üzenetére


asdf_
veterán

Nem maradok adósuk...kifizetem mindkét telefont, és még 2évet alá is iratnak velem. Akkor mire fel fizessek még 20K-t?

Azert, mert ket evre irtal ala huseget, ami azt jelenti, hogy ket evig nem vehetsz telefont, mert a ket ev husegert cserebe kaptal egy (valos/nem valos, keszulektol fugg) kedvezmenyt a vasarlasi arbol. Ezt ketevente kaphatod meg.Te nem ket ev mulva szeretnel uj telefont, hanem hamarabb, ami azt jelentene, hogy surubben kapsz kedvezmenyt, mint "jarna". Ennek pedig ara van, jelen esetben 20e Ft. Ha nem tetszik, varj meg par honapot, es majd megveszed akkor, a 20k rafizetese nelkul. Nem jart le a ket eved, tehat hiaba irsz ala ujabb 2 ewet, vegul nem 24(21)+24, hanem pl 18+24 honap huseg lesz a vegeredmeny, tehat ok buknak rajtad par honapot, ezt pedig 20 ezerben araztak be, amit _lehetoseged_, van igenybe venni, nem kotelezo. Sima matek, mi olyan bonyolult ezen?

(#39979) Daffni2 válasza asdf_ (#39978) üzenetére


Daffni2
addikt

Mi lenne,ha magyar nyelven írnál,és nem ezen az ismeretlen zagyvaságon. :O

"Aki ad,az nyer"

(#39980) #79335424 válasza Daffni2 (#39979) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kb. két hiba volt benne, leszámítva az ékezeteket. Gondolom, nem Magyar billentyűzettel írta. A mondanivalója pedig tök logikus, és érthető volt. Nem tudom, hogy mi volt ezen Neked zagyva.

(#39981) btz


btz
addikt

Sziasztok! Erről a klikk 1GB-ről mit lehet tudni? Miben különbözik az Plusz 1GB szolgáltatástól? Árban ugyan az, 1500 ft.

ⓑⓣⓩ

(#39982) Daffni2 válasza #79335424 (#39980) üzenetére


Daffni2
addikt

"leszámítva az ékezeteket."

Pont azért zagyva ismeretlen.

A magyar szavak ékezetes betűket tartalmaznak.

Nem hiszem,hogy valakinek mindegy,hogy megba...ták,vagy megba...tak :D

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#39983) asdf_ válasza #79335424 (#39980) üzenetére


asdf_
veterán

Nem olyan oreg meg, hogy akkor szocializalodott szamitogepen, amikor meg nem is voltak ekezetes karakterek a billentyuzeten, vagy kb. tilos volt ekezettel irni, meg ha levlistre kuldott ekezetes levelet, akkor pedig egyenesen felnegyeltek. En igy tanultam meg vakon gepelni, akinek nehez az olvasasa, sajnalom, nem tudtam atszokni magyarra, es mivel olvasaskor nekem semmi problemat nem okoz az ekezetmentesseg, aterezni sem tudom a problemat, igy meg kevesbe vagyok motivalt a magyar kiosztas hasznalataban, tenyleg sorry, ez van :)

a **tak ***tákra meg vannak repulo ekezetek (vagy siman alt 160-nal nyomok egy á betut, mit epp most :D ), ha valami nagyon felreertheto lenne, akkor azert odarakom az ekezetet.

[ Szerkesztve ]

(#39984) Viktor0610 válasza Daffni2 (#39982) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Daffni2:
Én is értettem. :D
Azért is persze, mert én is ezt írtam le x alkalommal. Aztán meguntam. :D

btz:
Nemrég írtam le a különbséget.
Házi feladat mára: keresd meg! :P :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#39985) btz válasza Viktor0610 (#39984) üzenetére


btz
addikt

Köszi, megvan, sajnos akkor ez nem azt jelenti, hogy mind a 3 hónapban kapok 1GB-t egyszeri 1500 ft-ért(?)

Más: A feltöltőkártyások fordulónapja az a kártya aktiválásának napja? Tehát ha én 26.-án aktiváltam, akkor nekem 26 a fordulópont?

ⓑⓣⓩ

(#39986) Viktor0610 válasza btz (#39985) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Dehogynem!
Rosszul fogalmaztam ezek szerint? :D

A fordulónap elvileg a vásárlástól legtávolabbi cikluszárási nap (tehát valamikor a vásárlás előtt kéne legyen), de egyszerűbb, ha rákérdezel vagy egy boltban vagy a 1220-on. :)

Samsung Galaxy A54

(#39987) KonZumo válasza Daffni2 (#39982) üzenetére


KonZumo
tag

Jajj már a lényeg az hogy kaptal kedvezményt 2 évre, ha nem várod meg a két évet akkor a kedvezményed időarányos maradékát ki kell fizetni és pont.
Ennyi erővel mindenki vihetni ki mondjuk 60ezer forintert hetente s7-et....

"Láttok, hallotok? Ha igen, miért nem?"-Booog

(#39988) garga01


garga01
senior tag

Sziasztok!

A családban (anya) szeretne egy másik telefont magának, praktikum feltöltős. 2010 óta van meg a száma, akkor csak sim-kártyát vettünk. 2014 januárjában vett egy Nokia Asha 311-et bónusz programban, de nem tetszett neki így azóta is a régi telefonját használja. Ma beregisztráltuk a my telenorra, hogy megnézzük mire cserélhetné le, de nem ír sehol árat. Én is telenoros vagyok csak számlás, ha én lépek be nekem mutatja az árakat. Ettől függetlenül, ami kártyás árlistában van "Bónusz Proram értékesítés Kártyás ügyfeleknek*" részben lévő árak érvényesek akkor rá? Mert amikor belépünk a mytelenor-ra, akkor ott ajánlja, hogy bónusz program kertén belül válasszon új készüléket, de utána ha kiválasztunk egyet, nem ír árat.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#39989) Viktor0610 válasza garga01 (#39988) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ne bándd. Feltöltődként kb. normál áron vehettek telót.

Samsung Galaxy A54

(#39990) feri1014


feri1014
senior tag

Üdv!

Rendelnék egy telefont, megadok minden szükséges adatot stb., majd ez fogad: Figyelem! A kiválasztott termék jelenleg nem elérhető az Ön számára! Mit lehet ezzel kezdeni? :F

(#39991) Sayuar


Sayuar
őstag

csókoltatom a "magyar" telekom cégeket: ezek után hang alapú szolgáltatást nem veszek igénybe az itthoni kartelező szolgáltatóktól: [link]

(#39992) #79335424 válasza Sayuar (#39991) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nyugi! Már csak egy évük van, aztán kicsorbul a kasza. Kíváncsi leszek, hogy miként fogják értelmezni az "utazási célú roamingot".

(#39993) asdf_ válasza #79335424 (#39992) üzenetére


asdf_
veterán

Havi 10 perc, 10 sms, es 10 MB, mint a voda :D

(#39994) Sayuar válasza #79335424 (#39992) üzenetére


Sayuar
őstag

"utazási célú roaming", más néven "méltányos használat": "A szóban forgó díj a szabályok értelmében nem haladhatja majd meg a szolgáltató által a többi uniós ország hálózatának használatáért fizetett legmagasabb nagykereskedelmi árat" [link]

Vagyis 5 eurocent :D de hiszen pont ennyit kér el a digi kisker árban a roamingolt felhasználótól...magyarán tojni fog az egészre, maximum adott "túlroamingolt" SIM a "büntis" roaminglistán lesz pl. a magyar telenornál, így ezen az 1 SIM-en nem lesz nyeresége a spanyol diginek. Nagy érvágás nekik :N
A SIM-et pedig nem lehet kitiltani a hálózatról, ugyanis a "fair use policy" a méltányos használatot meghaladó mértékű roaminghasználat esetén kisebb mértékű díjról ír...nem kitiltásról.

Alakul ez :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39995) #79335424 válasza Sayuar (#39994) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez ennél sokkal szerteágazóbb szitu. Arra tippelek, hogy be fog indulni a SIM -ek netes kereskedelme. Kéthetenként jövök haza, és hozok egy adag Aldi Talkos SIM -et. User megveszi, neten beaktiválja, kártyáról feltölti, és itthon használja kinti tarifával. A másik slotban meg a saját száma (már ha nem áll át virtuális számra, mert akkor tök mindegy, hogy milyen SIM -et használ ). Még azonos tarifával is jobban jár, mint egy hazai kártyával, mert a külföldivel bármelyik hazai hálózatot használhatja. Ezért szeretem a Telenoros, roamingos adatcsomagot. Németországban bármelyik hálóra ráállhatok vele. Csak, ez most még feláras. Szerintem fogják itt majd kapkodni a fejüket a szolgáltatók.

[ Szerkesztve ]

(#39996) Sayuar válasza #79335424 (#39995) üzenetére


Sayuar
őstag

a net valószínűleg 2017-től is drága lesz egy roamingolt SIM-mel....tehát arra magyar SIM kell. Megoldás: dual sim-es telefon.

(#39997) #79335424 válasza Sayuar (#39996) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ööö... miért is? Tudomásom szerint arra ugyanúgy vonatkozik a roaming felár eltörlése (hiszen a maximált dijak csökkenése is vonatkozott az adathasználatra is). Akkor viszont miért is nem a névértékén használnám a benne foglalt adatmennyiséget?

[ Szerkesztve ]

(#39998) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!
Mostanaban azt produkalja a telefonom, hogy van ugy hogy 1-2oraig egyaltalan nem kapcsolodik ra a mobilnetre(újraindítás sem segit), ha setalok egy kicsit egyszer egyszer rakap, akkor tudok netezni par percig, majd megint lelep. Mi lehet a baj?

Samsung Galaxy A55 5G

(#39999) feri1014 válasza feri1014 (#39990) üzenetére


feri1014
senior tag

Senki? :(

(#40000) darvinya válasza DrDobos (#39998) üzenetére


darvinya
titán

Készülék hiba, ha közben van GSM kapcsolat.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.