Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39551) bostone


bostone
addikt

A hűségkupon akció, hogy működik a valóságban?
A felhasználó kap egy sms-t, ami tartalmazza a kedvezményt, majd valamely rokonát ismerősét beinvitálja a telenor szárnyai alá és mindketten kedvezményben részesülnek?

(#39552) zseko válasza Viktor0610 (#39547) üzenetére


zseko
veterán

Kicsit sántít, de pl. a tavalyi erőszakos díjcsomag váltatás, akkor is ha nem akarod, mert milyen jól jársz. A maradék djuice csomagosok pl. nem biztos hogy ezt gondolták :)

HR24.hu

(#39553) tomi5244


tomi5244
őstag

Üdv!

Ma 20-tól éjfélig van időablakom a számom hordozását illetően a Telekomhoz. De mit ad Isten pont ma d.u. jött meg a havi számla is, amit pont nem tudtam még feladni, a határidő 20. amúgy. Minden adatnak stimmelnie kéne mert voltunk egyeztetésen. Már kér órája bámulom a telefon de nem akar elmenni a térerő. :U :D Ennyire be tartják az éjfélt. Volt már számhordozás a családban de akkor 8 után pár perccel sikerült is.

Létezik, hogy a pont ma kiküldött számla miatt nem enged el a telenor? Amúgy este befizettem neten, de lehet az sem volt elég. :F

:R

(#39554) Viktor0610 válasza tomi5244 (#39553) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha nem sikerült a hordozás, akkor arról kellett kapnod SMS-t.

Samsung Galaxy A54

(#39555) goop válasza tomi5244 (#39553) üzenetére


goop
őstag

Ha 8 körül nem volt meg akkor valami hiba lesz, számla miatt csak akkor tarthat vissza, ha lejárt tartozásod van, ha jól rémlik 30 napon túli.

(#39556) tomi5244


tomi5244
őstag

Köszi, sikerült közben. :) Térerőre figyeltem, mert azt mondták, hogy az megy el először, de ugyan úgy jelezte. Gondoltam csörrentek egyet, de akkor már nem volt kapcsolható. Érdekes. Mindegy, lényeg, hogy átment.

(#39557) zseko válasza tomi5244 (#39553) üzenetére


zseko
veterán

Ugyanaznap fizettem be számlát csekken és netbankon, a csekkeset hamarabb könyvelték le, mint a neteset, jó öt nappal :)

HR24.hu

(#39558) #65388800


#65388800
törölt tag

Sziasztok!

Valaki nem tud mostanában ingyenes napokról? Már régen volt az előző :DDD

(#39559) atosan


atosan
addikt

Rendeltem ingyen sim kártyát a neten, ma meghozták. Papiron az áll hogy semmit nem kell tennem, általában 24 órán nelül aktiválódik. Tabletben van, mondjuk holnap indítsam újra? Vagy kapok sms-t ha aktiválódik a kártya?

Maine coon

(#39560) cigam


cigam
félisten

A Telenor N910-el találkozott valaki? Pontos spec? Tapasztalatok?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#39561) darvinya válasza cigam (#39560) üzenetére


darvinya
titán

Navon N910 azt hiszem eredetileg.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#39562) Viktor0610 válasza atosan (#39559) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, pár óránként ki-bekapcs -> egyszer csak találni fog térerőt. :)
SMS azt hiszem, nem érkezik erről. :)

Samsung Galaxy A54

(#39563) attiati


attiati
veterán

van valakinek saját összehasonlítási alapja, hogy:

telenor vs. telekom mobilinternet minősége milyen?

(sebesség, vidéki és bp-i lefedettség, szolgáltatás kimaradás....)
(valós használat és saját tapasztalat alapján)

(#39564) cigam válasza darvinya (#39561) üzenetére


cigam
félisten

Köszi a tippet, de nem találtam ilyent se. Egy VodafoneSmart4mini-t váltana le (5.1-es Android, 4.0-ás bt)
Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy milyen a kijelzője, és mennyire stabil a rajta futó rendszer.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#39565) adorjant


adorjant
senior tag

Hali!

Hipernet Home-al kapcsolatban kérdeznék,akik ilyet használnak,szoktak olyat tapasztalni,hogy látszólag van internet-kapcsolat,de közben meg nincs :) Aztán néhány perc múlva jó.
A másik, hogy torrent letöltés közben nem lehet böngészni,erre van valami megoldás?
Ez a két dolog,ami nagyon zavar,amúgy nagyon szeretném,az egyetlen értelmes sebességű alternatíva a lakhelyemen...
Huawei routerrel használom,nem usb modemmel.

(#39566) darvinya válasza cigam (#39564) üzenetére


darvinya
titán

512MB nem túl jó választás lenne, hiába 5.1.

Ennyit találtam róla:
• 4" érintőképernyő
• 5.0 MP + 2.0 MP kamera
• Android 5.1
• 1.3 GHz, Quad Core
• 512 MB RAM + 4 GB ROM
• Bluetooth 4.0
• WIFI
• Bővíthető memória 64 GB-ig

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#39567) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

a megujuló 3gb csomagban
3000mb van vagy 3072?
mert kb 30 perce újultam meg,és 3000mb-ot kaptam a mytelenor app szerint

(#39568) KTU válasza adorjant (#39565) üzenetére


KTU
addikt

Amíg nem váltottam 4G-s telefonra, előfordult nálam is.
De ennek már lassan 1 éve.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#39569) adorjant válasza KTU (#39568) üzenetére


adorjant
senior tag

Pont ez az,hogy 4G kapcsolat van,nem maximum,de nagyon jó jelerősséggel.

(#39570) IamTheDog


IamTheDog
tag

Sziasztok,

le tudok mondani úgy előfizetést a Telenornál, hogy van lejárt tartozásom, viszont hűség már nincs?

(#39571) Viktor77 válasza adorjant (#39565) üzenetére


Viktor77
titán

Volt nálam is ilyen 1-2 hete, de most pár napja jó. Illetve, azt sem értem, hogy miért ingadozik a térerő, ha a router folyamatosan egy helyben van. Van hogy 1-es, van hogy 4-es (5-ös sosincs).
Épp most ahogy ránéztem, 3-ról ugrott 4-re, aztán 2-re.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#39572) wetomi válasza Viktor77 (#39571) üzenetére


wetomi
aktív tag

Nálunk is szokott ennyit változni a térerő kiejlzés és néha belassulni a forgalom, fix 4G-re van állítva a router. Gyanítom, hogy inkább valamilyen hálózati forgalom szabályozási dolog kavarhat be, igaz mi nagyjából cella határon vagyunk, ritkábban lakott környéken, ahol 28-32 Mbit/s körüli tempót tudunk kisajtolni a rendszerből.
(Huawei e5186s)

(#39573) cigam válasza darvinya (#39566) üzenetére


cigam
félisten

Tudom a több az jobb, de arra, hogy néha megnézzek 1-2 dolgot a WEB-en, vagy az e-mail-eket, elég, és az üzemidő 90%-ban. Zene stream lenne hallgatva rajt, és egy bt4.0-át igénylő kameraállvány (timelapse, panoráma)

Azért gondolkodtam el a cserén, mert egy 10k-ból megúszom, és újabb Android lenne 4.4->5.1. Plusz a mostani telón nincs bt4.0 így nem tudom vezérelni az állványt.

Persze tudom hogy nagyon mellé is nyúlhatok az alsó kategóriában(főleg a legolcsóbbat választva), ezért érdeklődtem, hogy hátha valakinek már van. Állítólag a familyfrost árulta, ill. hétfőtől az Aldiban lesz kapható.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#39574) atosan válasza Viktor0610 (#39562) üzenetére


atosan
addikt

Köszi :)

Maine coon

(#39575) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

másnál jó a mytelenor app?
reggel óta 2.99gb-om van
pedig használom a netet

(#39576) Viktor77 válasza aprokaroka87 (#39575) üzenetére


Viktor77
titán

Nem jó, nálam 0-t mutat mindenhol.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#39577) 4Grider válasza aprokaroka87 (#39575) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekem pontos értéket ír.

(#39578) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv !

Megtudná valaki mondani dual SIM-es telefonba van két Telenor kártyám az egyik Telenor HU G ír ki, a másik
pedig Telenor HU H ír ki, miért nem egyformát, beszélgetésre, és netre is használom mindkettőt , jelen állás szerint mobil adat kapcsolat kikapcsolva . Melyik jelent jobbat ,gyorsabbat esetleg NET használatakor, vagy egyébként is ?

Köszönöm

(#39579) dptrsk válasza andrás47 (#39578) üzenetére


dptrsk
addikt

G=GPRS 2G lassabb
H=HSPA 3G gyorsabb

Valószínű a telefon egyik SIM foglalata csak 2Gt támogat, míg a másik 3Gt is.

(#39580) aprokaroka87 válasza 4Grider (#39577) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hm...most újratelepitettem az alkalmazást erre leáll-t dob fel
Android az oprendszer amúgy

érdekes dolgok ezek

ezzel áll le

[link]

[ Módosította: Viktor0610 ]

(#39581) kinder93


kinder93
aktív tag

Hmm... az új kártyás csomagok!

[link]

[ Módosította: Viktor0610 ]

(#39582) 4Grider válasza kinder93 (#39581) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mielőtt írsz valahova egy hozzászólást, előtte célszerű használni a keresőt.

(#39583) #65388800


#65388800
törölt tag

De légyszi használjuk a linkesítőt :D

(#39584) Viktor0610 válasza #65388800 (#39583) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megbütyköltem a linkeket. Mobilról. ;)
Igyekezzünk megfelelően linkelni. :P

Köszi. :)

Samsung Galaxy A54

(#39585) #65388800 válasza Viktor0610 (#39584) üzenetére


#65388800
törölt tag

Köszi :) tabletről kicsit könnyebb megnyitni

(#39586) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!

Ügyintézéssel kapcsolatban lenne kérdésem. Feleségem előfizetését szeretném elhozni a Telenoros mini céges flottájukból. Sajnos nemrég az előfizetésére vettek a családon belül új készüléket, amit az ő előfizetésére írtak, így most hűség köti a szolgáltatóhoz. Ügyfélszolgálaton azt mondták, hogy megoldható ennek a hűségnek az átruházása egy másik számra a flottájukon belül, de ezt ők nem tudják megcsinálni, emailben kell kérvényezni.
Január végén ment el az email, amire 30 napon belül reagálniuk kellett volna. Nem történt semmi, azóta ment egy újabb, de mai napig csend. Ügyfélszolgálat továbbra is tehetetlen, telefonon sem tudnak semmit se intézni.
Nekem eleve fura, hogy egy ilyen műveletet nem hajtanak végre ügyfélszolgálaton, amikor minden irat rendelkezésre áll. Mit lehet ilyenkor tenni?
Én a fogyasztóvédelemre szavazok, de az sem gyorsítja meg a folyamatot.

Xbox GT: nozsolt

(#39587) wetomi válasza nofi (#39586) üzenetére


wetomi
aktív tag

Szia!

Milyen címre küldtétek az e-mailt? Ha kisvállalkozói csomag, akkor írj a kvv@telenor.hu címre. 30 napon belül mindenképpen választ kell kapnod. Ha elsőre nem írtátok bele az ügyfélbiztonsági kódot az azonosításhoz, akkor azt válaszban be szokták kérni. Érdemes a spam mappát is megnézni a levelező rendszerben.

Ha így sem, akkor írjatok nekik még egyszer. Ha nem e-mailben, akkor elektronikus űrlapon [link]

Más: nincsen hűség áthelyezés szolgáltatás, egyedi engedélyhez kötött. Ha elsőre benne volt a szükséges infó a levélben, akkor lehet, hogy az engedélyezés miatt csúszik a válasz. 30 napos válaszadási kötelezettség pedig a panaszkezelésre vonatkozik, de minden levelezésnél tartani szokták...

[ Szerkesztve ]

(#39588) 4Grider válasza nofi (#39586) üzenetére


4Grider
nagyúr

A cégek nem fogyasztók, tehát nem tartoznak a fogyasztóvédelem illetékességébe. Maximum az NMHH-hoz fordulhattok, de cégként fizetős az ügyindítás.
Mivel egyedi (ÁSZF által nem létező) folyamatról van szó, csak az írásos út a járható. Ezek után én a postai utat (tértivevényes levél) választanám.

(#39589) nofi válasza wetomi (#39587) üzenetére


nofi
őstag

Űrlapon küldtük el a kérvényt, semmilyen válasz nem érkezett több, mint 60 napja.

4Grider
Köszönöm a helyesbítést, már keverem a dolgokat mert én is szívtam már máshol, csak mint "magánszemély"

Xbox GT: nozsolt

(#39590) wetomi válasza nofi (#39589) üzenetére


wetomi
aktív tag

Elérhetőségként, válasz címnek e-mailt, vagy postai levelezési címet adtatok meg? Lehet, hogy a válasz levél keveredett el, mert normál levélként megy a válasz.
Ha engedélyezték a hűség átmozgatását, akkor is kellett volna kapnotok választ, abban pedig a nyilatkozatot, amit vissza kell küldeni.
Ha űrlapról küldtétek és esetleg van valamilyen azonosító számod az űrlaphoz, akkor arra hivatkozva, ha nincsen azonosító, akkor csak anélkül, nyugodtan kérdezz rá, mi a helyzet. Bármi előzmény van, nyugodtan csatold be akár az e-mailbe, akár az új űrlapra.

[ Szerkesztve ]

(#39591) nofi válasza wetomi (#39590) üzenetére


nofi
őstag

Emailben várjuk a választ. Megpróbáljuk telefonon lekövetni mi történt a kérnyvénnyel :R

Xbox GT: nozsolt

(#39592) nagy@gmx.com


nagy@gmx.com
tag

Melyik félkegyelmű találta ki a telenyomornál azt, hogy a kártyás előfizetésnél ha tarifacsomagot akarok váltani, az nem rögtön lép életbe, mint a másik kettő szolgáltatónál, hanem jóval később.
Mert hétfőn váltottam a mystart-ra, és azt mondta az ügyintéző, hogy április 7-én lép életbe az új csomag, mert akkor van valami zárás.

(#39593) 4Grider válasza nagy@gmx.com (#39592) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Telenornál szinte minden váltás a fordulónaphoz kötött. Utólag fizető ügyfelek esetében is. Ráadásul ha a fordulónap előtt kapcsolsz be valami fizetős opciót, az egész havidíjat levonják még akkor is, ha csak fél nap van a fordulónapig. Persze van egy-egy opció ahol nem így van, de a többségük így működik.

(#39594) wetomi válasza 4Grider (#39593) üzenetére


wetomi
aktív tag

Kártyás számokon akár minden nap válthatnál tarifacsomagot, most az új MyStartra váltás viszont nem tudom, hogy lehet-e azonnal.
Ha esetleg valami MyTalk, vagy MyChat havidíjas csomag lett még megrendelve mellé, akkor lehet azért lett beállítva ciklusfordulóval, amit említesz, hogy teljes hónapban éljen a teljes havidíj.

(#39595) nagy@gmx.com válasza 4Grider (#39593) üzenetére


nagy@gmx.com
tag

Nem látom értelmét, de szerintem ők sem.

(#39596) nagy@gmx.com válasza wetomi (#39594) üzenetére


nagy@gmx.com
tag

Nem lehet, pont azt írtam.

(#39597) darvinya válasza wetomi (#39594) üzenetére


darvinya
titán

1000Ft-ért válthatsz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#39598) kondás


kondás
tag

Létezik, hogy a telenor kiszámláz 5 db képért 300 Ft-ot darabonként, ráadásul fogadásért??
SMS-ben kaptuk külföldről, és be kellett hozzá kapcsolni a mobilnetet, különben nem lehetett megnézni.
Most jött a márciusi számla márc10-28 között 5db alkalom 1500 Ft.
Rablás!

[ Szerkesztve ]

(#39599) DrBubo77 válasza kondás (#39598) üzenetére


DrBubo77
addikt

SMS-ben?

Tudtommal az csak szöveget továbbít.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#39600) wetomi válasza kondás (#39598) üzenetére


wetomi
aktív tag

Lehetséges. Fontos ugyanakkor, hogy nem Telenor szolgáltatás, ő csak közvetíti, a hitelkeret és így a telefonszámla segítségével a fizetési csatornát adja, de mint írtad, a külföldi számról jött. Előtte esetleg küldtetek erre sms-t? Kellett valahova regisztrálni, SMS-ben visszajelezni?

(#39597) darvinya: tudom, nyilván senki nem erre akarja költeni az egyenlegét

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.