Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11079) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Tegnap végre én is elhozhattam a motorom. A nem túl jó kép már otthon készült a telómmal.

Eddig összesen mentem vele olyan 120 kilométert szerencsére különösebb probléma nélkül. Egyedül az első pár kilométeren volt halálfélelmem. ;]

Mivel ez az első motorom, számomra rendkívül meglepő volt, mennyire könnyen gyorsul és milyen szép és egyenletes a blokk járása és ereje. Szinte bármilyen sebességi fokozatból könnyedén lódul meg. Egy-két lassan haladó (értsd 70-80-nal tökölő) autót is előztem már meg és hatodikban valami hihetetlen könnyedséggel ment minden. Annyi biztos, hogy összehasonlítva ezt a motort egy autóval, vagy a régi ötvenes robimmal (:DDD) elég nagy különbség van.

A dobozrendszer is nagyon hasznosnak bizonyult. A hátsót fent hagytam, ebben könnyedén elfér a sisak, meg kb minden, amire hirtelen szükségem lenne, akár egy gyors bevásárlás során a kenyér meg sör. ;]

Eddig egy köcsög autóssal találkoztam, azzal is Siófokon. Egy lámpától fordultam ki jobbra egy egy sávos útra, aminek a végén kb 40-50 méterre a következő lámpánál kellett volna balra fordulnom, amihez be kellett sorolnom a balra kanyarodó sávba. Mivel mindkét (balra + egyenes) előttem lévő forgalmi sávban állt 5-6 autó piros lámpánál, ezért én is 30-40-nel gurultam szépen előre. Ekkor látom a tükörben, hogy a mögöttem lévő autós nem bír magával és rám akart előzni, záróvonalon, mindenen keresztül, ráadásul úgy, hogy én is forgalmi sáv közepén / bal oldalához közel mentem. Egy kis gázt húztam, aztán semmi esélye nem volt, de eléggé felháborított a dolog.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.