Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56054) rmihaly válasza Jenne (#56051) üzenetére


rmihaly
tag

Szia!

Én is tapasztaltam, hogy a klímám kültérije bizonyos körülmények között irdatlanul zúg, búg, rezeg, és igen hangos...
Annyi volt a probléma, hogy a gyári összeszerelésben a klíma belsejében két cső rossz pozícióban volt (volt rajta valami gumibak, de mozgott) és így a kompresszor működése során a rezgés hatására a kültéri dobozt rezegtette...
Kb 10 perc alatt meg lehetett szüntetni - eszem ágában se volt ezt évekig hallgatni.
Az a baj, hogy sokan el is felejtik a klímát, hogy fel van szerelve. Nem csak a beltéri takarítás fontos, hanem az is, hogy az a készülék úgy működjön, ahogy megtervezték... és a szomszédoknak se legyen idegőrlő, hogy nálam jó idő van.

Nálam most max 160-200W körül megy, és a kültéri is visszaveszi a ventilátor sebességét, így kb 1 méterről veszem észre, hogy megy olyan halk.
NORD (Gree belsővel).

Szerintem a zörgő zajos klíma sok esetben a tulajdonos nem törődömségének az eredménye... nem márkafüggő.
Persze lehet hogy telepítés után még 1x ki kell hívni, a klímást, hogy javítson a kültériben lévő szigetelésen, vagy a csöveket rögzítse - tudom, ez már plusz munka, de szerintem garanciális is, mivel zörög mint állat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.