Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44801) hunaqua válasza LanyUs (#44800) üzenetére


hunaqua
addikt

Az a gond,hogy aki meg van ezekkel elégedve, nem is mer ide írni,mert az lett itt az irányadó vélemény : az mind hülye aki ilyet vesz!

...és azért ez is gáz!

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#44802) LanyUs válasza hunaqua (#44801) üzenetére


LanyUs
senior tag

Követtem régebben a fórumot és a hangulatkeltéseid! Az jött át, hogy az a hülye, aki japánt vett, mert olcsóbban ugyanolyan jót vehetett volna. Tehát ez az állításod sem igaz a fórumról, mert itt segítőkész emberek vannak / voltak, amíg meg nem unták a folyamatos trollkodást.

Megoldást Te sem adtál a fórumtársnak, csak ragozod a semmit. Léptem... Na ez a gáz...

[ Szerkesztve ]

(#44803) hunaqua válasza LanyUs (#44802) üzenetére


hunaqua
addikt

Soha nem írtam,hogy a japán rossz.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#44804) hunaqua válasza hunaqua (#44803) üzenetére


hunaqua
addikt

Viszont aki gondolkodik Gree G-tech gépen,nagy akciót indított most az importőr.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#44805) Strezi válasza LanyUs (#44802) üzenetére


Strezi
őstag

Ez általános emberi kicsinyesség. Ha írom, hogy tök jó a 710 ezres daikin, iPhone-ról, Tesla-ban ülve akkor szinte biztos hogy mindenki szerint csak hülye lehetek hogy ennyit költök, mindenki okosabban megoldotta :DDD
Olcsó klímákat, vagy amiről nincs személyes tapasztalatom, nem kommentálok. Pláne nem általánosságban. Szerintem ennek kellene az alapbak lennie, és konkrét eserekről beszélgetni, ahogy mondtad is :K

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#44806) DUB Inc.


DUB Inc.
aktív tag

Én pedig nem is értem ezt a veszekedést. Nekem van Japán és kínai is, 2 Gree, egy Panasonic és nincs problémám egyikkel sem. Most rakattam fel a boltunkba egy Comfort X-et, de nekem kellemes csalódás, árát tekintve pláne.

(#44807) hunaqua válasza DUB Inc. (#44806) üzenetére


hunaqua
addikt

Pont erről beszélek folyamatosan. Ez a lényeg amit írtál. Ennyi..

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#44808) DUB Inc.


DUB Inc.
aktív tag

Pontosítanék: A Panasonic-kal van, de egyik sem egetverő probléma. :)

(#44809) LanyUs válasza DUB Inc. (#44806) üzenetére


LanyUs
senior tag

A probléma alapvetően abból indult, hogy egy fórumtárs meg merte említeni azt, hogy problémája van a Comfort X gépekkel és segítség helyett kapott egy linket egy ősrégi Daikin gépről, ami nem volt oké.

És akkor jön az okos megjegyzés, hogy nem mernek beírni ha oké - ami alapvető félrevezetés. Inkább pont azt nem lehet beírni ha gond van , mert akinek éppen bevált megsértődik és megy a troll üzemmód. Na ez a itt gond. De kiszálltam, csak meglepődtem, hogy nem tiszta miért is indult. Nem rabolom az időm további hitvitával, mert értelmetlen, de ami itt megy néha az nem oké.

Strezi: aluszalagozd be a csöveket, amiket ér a nap, mert nekem a fekete Kaiflex 19mm csőhéj pár hónap alatt viseletes lett. A fehéret sem árt!

(#44810) Gömbike válasza patomi (#44798) üzenetére


Gömbike
senior tag

Nem buzi. Ilyet nem szabad mondani :DD Csak szájer csatornáját szeretné tesztelni, aki nem a nőket szereti. :DD :DDD :D

Szóval, ha a kínai gree és cimborái annyira szarok lennének, nem lennének forgalomban. Legalábbis nem lennének a világon a klíma gyártók első három pozíciójában. [link]

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#44811) windy


windy
tag

Szerintem nem kimondottan mérvadók azok a vélemények, amikor valakinek felraknak egy klímát kedden és már csütörtökön beírja, hogy milyen jó választás volt, milyen jól működik. Csak mert tele van ilyennel is a fórum, és most tök mindegy, hogy kínai vagy koreai vagy japán klímáról van szó.

Az utóbbi években egyre nagyobb százaléka a munkáinknak a régebbi klímák leszerelése, és újra cserélése. Tavaly már az új telepítéseink kb. negyven százaléka volt gépcsere. Hát itt azért elválik a szar a májtól. A leszerelésre és megsemmisítésre kerülő gépek kb. 85 százaléka kínai, 12 százaléka Samsung és LG berendezés. Elvétve van olykor egy--egy márkásabb, Hitachi,Toshiba, Panasonic, Fujitsu gép, amit le kell szedni. Daikinnal, Mitsubishivel szinte nem is találkoztam még, vagy ha igen, azok általában technológiai gépek voltak 15-20 év alatt szanaszét hajtva. Ez a kis magánstatisztika elég jól mutatja a minőségbeli különbségeket....

(#44812) Strezi válasza LanyUs (#44809) üzenetére


Strezi
őstag

Alap, telepítéskor megtörtént ;) Mondjuk hozzám valami fehér szövetes csőhéj került, vastagabb zártcellás szigeteléssel. Első fűtő klímámnál ragaszkodtam a dupla csőhéjjhoz kültérre, de nem azon múlik :DDD

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#44813) windy


windy
tag

Találtam egy képernyőmentést, ráadásul nem is klímás csoportból, így nem nagyon lehet részrehajlással megvádolni a kommentelőket...

(#44814) B_I_G válasza windy (#44811) üzenetére


B_I_G
tag

ehhez a statisztikához jó lenne tudni, hogy vajon az összes itthon felszerelt gép hány százaléka a kínai.
mert vagy a japán gépek örökéletűek vagy arányaiban annyival kevesebb volt belőle telepítve.
/talán swiftből is többet bontanak el,mint s-classból/

(#44815) windy válasza B_I_G (#44814) üzenetére


windy
tag

Szerintem kétharmada biztosan...

Ha nem is örökéletűek, de jóval hosszabb élettartamúak. Kb húsz éve kezdtek beözönleni hozzánk az olcsó OEM kínai gépek, és ezeket kb. tíz éve már kezdtük is lecserélgetni. Azt gondolom, hogy azoknak a fixfordulatos alap gépeknek kb. tíz év volt az élettartamuk. Az ugyanekkor felszerelt Fujitsu-k, Daikinok, Toshibák még nem nagyon esnek le a falról, úgyhogy azoknak legalább kétszer annyi a ciklusuk...

(#44816) B_I_G válasza windy (#44815) üzenetére


B_I_G
tag

meg szerintem más a tulajdonosi összetétel is.
régen nem volt jellemző az 5-10év garancia, ha letelelt az 1-2év gari, az olcsó gépet nem látja többet szerelő csak amikor meghibásodik.
ha valaki felrakatott egy drágább készüléket, még talán később is törődik vele.
nem kötekedni akarok, elhiszem, hogy tovább bírják

(#44817) windy válasza B_I_G (#44816) üzenetére


windy
tag

Már 2004-ben tíz év garit adtak a Hitachira és a Daikinra is, nem sokkal később a Fuji is beszállt ebbe.....Nem újkeletű találmány ez....sima marketing, szinte semmi egyéb jelentősége nem volt, ekvétve volt garis javítás. Majd a 8-10 éves alap Greek-re azért kíváncsi leszek....

(#44818) Nagya21 válasza windy (#44811) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli Windy!
Én is egy AEG (hisense) on-off klímát cseréltem le erre a Gree Pulse-ra, annó csak arra volt pénz, én tartottam karban(meg is izzadtam a mókuskerék takarítással).
Működni jól működött szegény , de kezdettől fogva mormogott a kintije, és a csövek-fal behozta.(panel)
A Pulse-ra most néztem a Gree katalógust, extra csendes kialakítást írnak, ezt a többire nem írjak, csak a G-tech-re, meg az U-crown-ra, de azok nem ez az árkategória.
Ugye a Pulse idei fejlesztés, elméletileg könnyű a takarítása is, mert a terelő lapátokat pöckök kihúzása után könnyen ki lehet emelni, és a mókuskerékhez hozzá lehet férni.
Majd elválik a tartóssága, a 10 év garit behúztam.
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#44819) hunaqua válasza Nagya21 (#44818) üzenetére


hunaqua
addikt

Szerintem az eladásokban 10-ből 7-8 kínai jelenleg is. Azt sem felejtsük ki,hogy milyen ütemben fejlődnek.Ezek nagyobbik része már messze nem azt a minőséget képviseli mint 10-15 éve.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#44820) LanyUs


LanyUs
senior tag

Valakinél van úgy megoldva téli olvadék elvezetés fűtés manuálisan/telepítővel, hogy csak akkor kapcsol be a fűtőszál, amikor a leolvasztás történik? Nálam a telepítő a termosztátos verziót tudja szolgáltatni 10w/m fogyasztással.

(#44821) pjen válasza LanyUs (#44820) üzenetére


pjen
félisten

Nekem egynél van az elvezető csőben fűtőszál.Maga a fűtőszál autómata.5 fok felett lekapcsol, nem kell termosztát.Szinte sose megy a vékony cső mindjárt felmelegszik.

(#44822) Atomgeszi válasza Gömbike (#44810) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Amúgy azért, mert valamiből sokat eladnak(olcsóság, telepítők nyomása), attól fog a világ legjobbjai közé tartozni?

[ Szerkesztve ]

(#44823) Gömbike válasza Atomgeszi (#44822) üzenetére


Gömbike
senior tag

Egyáltalán nem írtam, hogy a legjobb.

Olvass.....és értelmezz.

A VW, a Renault sem a legjobb a világon, mégis a legnagyobb gyártók .

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#44824) Atomgeszi válasza Gömbike (#44823) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem a Te írásodra értettem, hogy legjobb.. hanem, hogy mitől számít a 3 -ba? Azért, mert sokat eladnak belőle?
Ez inkább egy ilyen általános kérdés lett volna. Mert azt hírlik ugye, hogy amiből sokat eladnak, az biztos jó is. :D

(#44825) pjen válasza Atomgeszi (#44824) üzenetére


pjen
félisten

Vagy biztos jó az ára,marketkngje.Ár érték aránya.

(#44826) Atomgeszi válasza pjen (#44825) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Lehet, de valamiért Te is Panát vettél. :D

(#44827) pjen válasza Atomgeszi (#44826) üzenetére


pjen
félisten

Én jó klímát akartam, nem az ár volt a fő szempont.Asszony unoka tesója egy gree amberrel fűt, a sarokról hallani.

[ Szerkesztve ]

(#44828) Tikakukac


Tikakukac
titán

Heló mindenki!

Szögezzük le: nem tudok rendes split klímát a lakásba berakni. Egyfelől mert albérlet, másfelől, mert ahogy az előző albim, ez is erősen műemlékes és ez a kettő kombózva kiad egy akkora összeget és fajtát, amit a tulaj sosem fog kifizetni én meg... albérlet :B

A mostani leendő helyemen úgy van a szoba, hogy egy 6 négyzetméteres gardróbszerű rész van mellette gipszkartonozva, ahonnan nyílik a világító akna, ablakkal valamint egy kémény is akad kéznél.

Van egy Whirlpool mobilklímám, ami tök jó, de valljuk be, elég zajos és hiába van ilyen kis ablakos tömítőm, nem az igazi, mert ablakot nyitni mellette szopó, vágatni meg nem engedi a tulaj úgysem.
Felmerült bennem a kérdés: mi lenne, ha elővenném a kis 3D printeremet és csinálnék egy olyan átvezető elemet, ami a klíma hideg kifújó részét a szobámba bevezetné a falon át, a keringetéshez szükséges levegőt szívná a gradróbból a lichthof jóval hűvösebb kinti levegőjét beforgatva, a nagyon meleg levegőt meg kitolná a kéményen keresztül? Elég barkács, igen, de érdekelne ki mit gondolna erről a megoldásról.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#44829) AxBattler válasza Tikakukac (#44828) üzenetére


AxBattler
félisten

Minden DIY házibarkács próbálkozás támogatandó, ami nem ön- és közveszélyes, szóval szerintem vágj bele, egy próbát megér!
Egyedül a kéményes résszel kapcsolatban vannak fenntartásaim: nem tudom, ez mennyire megengedett, bár csak meleg levegőről beszélünk, szóval mi baj lehetne? :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#44830) Tikakukac válasza AxBattler (#44829) üzenetére


Tikakukac
titán

Ez kvázi egy 2 csövesítés lenne grátisz azzal, hogy szinte központi hűtés-fűtés szerű lenne így a szoba megoldva.

Veszélyes az egész életem, 230V ha eddig nem ölt meg a szutyok konvektorok amiből 1 tényleg beállt és jöttem haza teli gázszagra... akkor ez sem fog.

Csak érdekelne a vélemény erről. Csend lenne, a klíma is örülne neki, hatékonyság is nőne :K És mondom, a kémény az 30cm-re van a kijelölt helytől, gyakorlatilag hőveszteségem a csövön keresztül nem is lenne :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#44831) gisssa


gisssa
csendes tag

Sziasztok!

A család egyik tagjának ajánlott egy "ismerős" szerelő egy ilyen gépet: [link]
Ha jól látom, valami gree alap lehet.

Felejtős szerintetek, vagy egy ilyen 3,5 kW-os megér 210-et?

Köszi!

(#44832) AxBattler válasza Tikakukac (#44830) üzenetére


AxBattler
félisten

230V ha eddig nem ölt meg a szutyok konvektorok amiből 1 tényleg beállt és jöttem haza teli gázszagra... akkor ez sem fog.
Első dolgom volt leszereltetni a saját kecóban, bár van, aki még most is ajánlgatja, "kandallóablakkal".

Olyan nagyon rosszul szerintem nem jöhetsz ki a dologból, egy próbát megér, legfeljebb falaznod kell utólag.

Illetve a lichthóf nem lesz túl zajos? Nem lehet, hogy visszhangzani fog?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#44833) Tikakukac válasza AxBattler (#44832) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem nagyon tud zajos lenni, hiszen kívülre semmi sem kerül, annyi zaj menne ki, mintha kb. pancsiznál és pattogna a víz a kádban.

Tulajt még fűzni kell, mert ahogy kivettem eddig, ő is az, akinek 60 millás lakása van, de 20 rugót a lakásra elkölteni már szemforgatós :N

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#44834) Strezi válasza Tikakukac (#44833) üzenetére


Strezi
őstag

Avval számolj, hogy a kifújt levegő elég meleg lesz, akár 50 fok körül, a 3d nyomtatott anyagok puhulnak már ilyenkor. Persze függ mivel, mit nyomtatsz ;)
Amúgy hajrá, szerintem a maximumot kihozhatod evvel a lehetőségekből :C

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#44835) Tikakukac válasza Strezi (#44834) üzenetére


Tikakukac
titán

A kifújt levegőnek, mármint a csővel kivezetett oldalának pont az a lényege, hogy azt a kéménybe akarom vezetni, ezzel sem melegíteném a szobát :K

Amúgy zárt a nyomtató doboza, 40-41 fokig sima ügy, addig még a PLA sem szemetel, 45 fok felett kezd szálazni.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#44836) GangBAng^


GangBAng^
tag

Sziasztok!

Klímát szeretnék tenni a 10. emeleti lakásom nappalijába. A szoba 22 négyzetméteres. Nagyon max 300k áll rendelkezésemre, ebbe bele kell férnie a telepítésnek is. Hűtésre és fűtésre is használnám, Wifi-s legyen és amennyire lehet halk. Egy Gree Amber Greyt néztem ki. Kell a 3,5kw vagy elég lehet a 2,5kw - os is? Milyen egyéb márkát ajánlanátok, ha ez nem a legjobb választás?

Előre is köszi a segítségeteket!

Üdv,
Gergő

GangBAng^

(#44837) windy válasza GangBAng^ (#44836) üzenetére


windy
tag

Szerintem elég lesz a 2,5 kW-os teljesítmény. A Gree gépei nem rosszak, de nem a legcsendesebbek.

(#44838) szaniszlokar


szaniszlokar
aktív tag

2 hete feltelepítettek egy Gree Comfort X 3,6 KW-os klímát.
Telepítéskor direkt szóltam, hogy tegyék be a gumialátétet a kültéri alá.Be is tették.
Hűtéskor nincs semmi bajom a géppel, de fűtéskor kerregő hangot hallok odabent, kint nem annyira. Ha a kezemet odateszem a beltéri környékén a gipszkarton falra érzem a rezgést, hűtéskor nem.5 cm hungarocell+szilikát fal+gipszkarton odabent a falszerkezet. A 3 m csövet kint szépen feltekerték a kültéri mögött.
Olvastam itt is, hogy sokaknak kerreg a fűtés alatt. Lehet ezzel valamit csinálni? Beszéltem a telepítővel, azt mondta a kompresszor hang jön át.
A szomszéd családi házon van két Gree. Azok közül az egyik fűtéskor kint is nagyon hangosan kerreg.
Nem akarok én sokat fűteni a klímával, de a kompresszor hangja zavar. Hűtésre szereltettem be.

[ Szerkesztve ]

Minden ellenállás hasztalan.

(#44839) tibibi válasza szaniszlokar (#44838) üzenetére


tibibi
őstag

Ilyen sajnos, ha nem fűtesz vele akkor nincs gond.

(#44840) szaniszlokar válasza tibibi (#44839) üzenetére


szaniszlokar
aktív tag

Hát, nem vigasztal, hogy a másé is ilyen. Jól van, valahogy majd csak kibírom.
Köszi!

Minden ellenállás hasztalan.

(#44841) NGA


NGA
addikt

Ma beszerelték a Gree Pulse klimát. Nagyon jó, a beltéri tök jó méretű. Hibátlanul megy a hangvezérlés is, a távoli vezérlés is. Halk

(#44842) Nagya21 válasza NGA (#44841) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Hang vezérlés??????
Valamit nem olvastam el? Hmm :((
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#44843) NGA válasza Nagya21 (#44842) üzenetére


NGA
addikt

Alexa

(#44844) hunaqua válasza NGA (#44841) üzenetére


hunaqua
addikt

:)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#44845) NGA válasza Nagya21 (#44842) üzenetére


NGA
addikt

Teljesen normálisan vezérelhető Alexa vagy Google Home eszközökkel hanggal. Sirit nem próbáltam még

(#44846) LanyUs válasza szaniszlokar (#44840) üzenetére


LanyUs
senior tag

Ez a kerregő hang akkor is jelentkezik ha a kompresszor 250-300w környékén alapfordulaton jár? Az még elmegy ha megterhelve kicsit hangosabb, de alapjáraton is?

Mennyire feszül a falnak a csövezés? Beltéri felé extra csőhéj a fehérre, hátha elnyeli a rezgést jobban.
Gumialátét vagy gumibak van alatta? Ha gumialátét, akkor csere gumibakra. Ha gumibak, akkor úgy rakd be, hogy a csavar se érjen a konzolhoz!

(#44847) szaniszlokar válasza LanyUs (#44846) üzenetére


szaniszlokar
aktív tag

Én hallom minden alkalommal, amikor fűt. Azt nem tudom, hogy akkor mennyit fogyaszt. Hűtésben egyáltalán nincs vele gond.
Szerintem nem feszül a cső. A fehér héj van rajta.
A gyári gumialátét van alatta. Beszélek a telepítővel, hogy ha lehet cseréljék már ki gumibakra.

Minden ellenállás hasztalan.

(#44848) DithenS válasza LanyUs (#44846) üzenetére


DithenS
senior tag

A csövezés biztos jó, hisz fűtésben jelentkezik csak a probléma neki.

Tipikus Gree történet. hűtésben igazából jó gépek, bár picit ott is hangosabbak, de simán elviselhető. Nade fűtésben előjön a kerregő traktor hang, az eszeveszett ventilátor zúgás a kültérinél főleg nulla foknál vagy alatta. Beltéri is hangosabb. Annyival meg nem olcsóbbak, hogy ezeket elviselje az ember.
Engem a szomszédé is zavar télen, a kültérije eszeveszett hangosan zúg, csak úgy vagyok vele, télen nem vagyok kint sokat. Nameg ez szülői háznál van

(#44849) szaniszlokar válasza DithenS (#44848) üzenetére


szaniszlokar
aktív tag

Írtam e-mailt a telepítőnek, hogy cseréljük már ki a gyári gumi alátétet egy gumibakra. Találtam több, kültéri alá való antivibrációs gumibakot. Hátha segít rajta valamennyit.

Minden ellenállás hasztalan.

(#44850) pjen válasza hunaqua (#44801) üzenetére


pjen
félisten

Ide inkább azok írnak akik nincsenek megelégedve.A japánokról a nagy többség akkor ír mikor felrakják, vagy ha valaki rákérdez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.