Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21525) SRII válasza zsoltyyy (#21524) üzenetére


SRII
őstag

hát ha már ennyire ragaszkodtok a színére [link] ez gics! az ára az ami különböző.. mivel én nem számítottam arra hogy egy jobb egér amit ajánlattatok az már 9k kezdődik. azt hittem van jó pár ami közül lehet válogatni olcsóbban is. és ha már tényleg megéri az árát kicsit sem zavarna a színe a világítása vagy épp hogy mi hogy villog, én csak ráböktem egyre amit úgy véltem jobb lehet a többi olcsóbb egér mellett, ez a kinézet vagy kialakítás tetszik, ugy mond a forma, mivel nem kicsi a kezem(de nem is nagy)
Az hogy ilyen makró meg olyan gyorsulás, háttt, mintha űrben érezném magam, nem értek hozzá, de sokallom azt a 8-10k egy egérért, félek is, egyszer vettem genius egeret 5500ft az is 3 hétig bírta, bezzeg a 600ft az már 8 éve megy.
itt nem a gicsről van szó hanem hogy nem értek hozzá, bevallom nem szégyen.!! meg azzal sem értek -vagy is értettem egyet hogy egy egerecske 10k -ba fog fájni, ezek alapján ha mindenből a jobbat veszem a konfighoz ki sem jö 500 ezerből, de hálás vagyok hogy segítséget nyújtottatok, ha megbékélek az árával, lesz a g400-as, de ebben az árban is van több más gyártótól is meg ugyan ezen gyártótól is ott is már csak megkeveredem mivel van vagy 3 ami elég jól néz ki és még tesztek is azt bizonyítják hogy elég jók.

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.