Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22151) WolfheartGR válasza jaffa 2843 (#22149) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Tőlem egy lállyk a g9x-re. Ami számomra is hatalmas meglepetés. Bár igaz, hogy van rá új fw de nem merem frissíteni mert aktuálisan jó. :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#22153) nyunyu válasza #46372352 (#22152) üzenetére


nyunyu
félisten

Logitech kb. ugyanazokat a mikrokapcsolokat hasznalja 13 eve, ugyhogy az uj egereik sem halkabbak, mint a par evvel ezelottiek.
Esetleg lehet valamit segiteni a kinai Omronok japanra cserejevel, de az a hangeron nem javit tul sokat, inkabb a gombok tartossagara van jotekony hatassal: jo par evvel kesobb jelentkezik naluk a random duplaklikk.

MS egerek Panasonic gombja viszont nem olyan magas hangon klikkel, mint az Omronok, hanem joval melyebben, sokkal nagyobbat kattan. :(

Hangtalan drotnelkuli temaban ott a Nexus SilentMouse szeria, de azokrol nem sok info kering a neten.
Arban nem veszesek, 3.5-5k korul mozognak.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#22154) Synthwave válasza WolfheartGR (#22151) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha valami jó, akkor azt fölösleges buzerálni.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#22155) jaffa 2843 válasza WolfheartGR (#22151) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nem wireless-t keres a kolléga? Bár lehet benéztem

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#22156) WolfheartGR válasza jaffa 2843 (#22155) üzenetére


WolfheartGR
őstag

De, viszont én a lézeres részre referáltam pöttyet.
Fate:ennyi, ami jó azt nem kell megjavítani.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#22157) PeL


PeL
addikt

Logitech G300-G400, esetleg G600-al mik a tapasztalatok? Counter-Strike-hoz és egyéb FPS-ekhez keresek jó és olcsóbb egeret, ezek megfelelnének erre a célra?

(#22158) whYz válasza PeL (#22157) üzenetére


whYz
addikt

G400. Benne van az 1.hsz-ben.
G500 meg elmegy ha nem vagy low senses, de folosleges, mert dragabb es nem jobb mint a G400.

(#22159) kristof123 válasza whYz (#22158) üzenetére


kristof123
őstag

g4oo +1

(#22160) PeL válasza whYz (#22158) üzenetére


PeL
addikt

Köszi :)

(#22161) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ezek a wired-wireless egerek mennyire jók? Láttam régebben pár ilyen egeret, és kíváncsi lennék mennyire jók ezek a külön leszedhető kábelesek?

(#22162) WolfheartGR válasza KaiotEch (#22161) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Az árak ezeknél el vannak szállva becsülettel.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#22163) sider24


sider24
tag

Sziasztok. Razer Orochi egérhez mi a véleményetek? Érdemesebb lenne mint a Logitech G9X egér választás vagy Inkább a Logitech?

[ Szerkesztve ]

(#22164) whYz válasza sider24 (#22163) üzenetére


whYz
addikt

Szerintem nem erdemes a kettot osszehasonlitani, az Orochi teljesen mas kategoria mint a G9x.
Ha szeretned vezetek nelkul is hasznalni akkor orochi, amugy meg G9x.

(#22165) sider24 válasza whYz (#22164) üzenetére


sider24
tag

Meg arra lennénk kíváncsi hogy a Logitech G9X és a Logitech G9 miben különböznek? én sokat szoktam játszani szinte majd csak minden nap egyhuzamban multizok is tehát nem igen használom másra az egeret mint játékra. :))

(#22166) whYz válasza sider24 (#22165) üzenetére


whYz
addikt

G9x-nek a szenzora valamivel jobb. Mas kulonbseg nincs.

(#22167) sider24 válasza whYz (#22166) üzenetére


sider24
tag

Aham. Köszi gyors válaszotokat! :R

(#22168) j0zsef


j0zsef
tag

Asszem nem lesz új egerem, viszont ha valaki tud, kisegíthetne hogyan tudom megjavítani a jobb egérgombomat. Kisebb "baleset" érte és most már az ujjam súlya alatt is simán lenyomódik. MS IM 1.1a-ról van szó.

I will not buy this record, it is scratched!

(#22170) bluobluo75


bluobluo75
őstag

Nincs ebben a fórumban olyan aki értene az egerekhez?? :F
erre várnák választ egy ideje :U :K

(#22171) kristof123 válasza bluobluo75 (#22170) üzenetére


kristof123
őstag

Nekem x-710bk-m volt. Király sensor van benne, sikerült 1.5 hónap alatt megölni. Low sens-re szvsz alkalmatlan.

(#22172) Beladon válasza bluobluo75 (#22170) üzenetére


Beladon
aktív tag

Én nem számítok szakmabelinek sőt... Használtam x7 710 (talán bf volt) 5 évig. Szerettem jó is volt de tönkrement. Mostanában sokat megy az fps így Razer Da 2013 lett az utód és nagyon nem bánom :)

(#22173) Synthwave válasza bluobluo75 (#22170) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A kérdésre a válasz az 1. hsz-ban...

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#22176) scream


scream
veterán

Sziasztok!

Melyiket választanátok a kettő közül ?

Microsoft Comfort 6000 vagy Logitech M500 ? :F

Általános felhasználásra lenne, MS-nek a formája, Logitechnek a görgője (4 irányú) tetszik.

(#22177) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Steelseries Kinzu V2 Pro Blackedition+Mousepad QCK+Extralarge(Steelserie)
Használtan ez a 3 cucc megér 10e Ft-ot? Garancia is van rá.

(#22178) ng0ofy válasza scream (#22176) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Amelyik fogásra kényelmesebb! Viszont ha nézelődsz, megnéznék a helyedben egy Microsoft Intelli Mouse 3.0-t is. Kicsit visszaolvasva van olcsó ebayes link is a hsz-ok között ;) Az általam javasolt biztosabban bevált, mint a te általad kinézettek és olcsóbban megúszod.

erkilambing:

"Black edition" nincs ebből az egérből a Qck+ pedig fixen 40x45 centi, nincs belőle "extralarge", de a parasztvakító dumán felül, állapottól függően jó vétel lehet. Meg kellene nézni az ilyen ferdítős termékleírás után, hogy milyen terhelés alatt volt a cucc, hogy néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#22179) Mr. Erikszon válasza ng0ofy (#22178) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Amúgy a parasztvakító dumát ctrl c -ztem.

(#22180) deadelon válasza ng0ofy (#22178) üzenetére


deadelon
aktív tag

azért úgy javasold a bevált intelli mouse 3.0 át hogy tedd hozzá meg kell barátkoznia a 400 dpi-vel,ami közel sem biztos hogy elég neki

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#22181) scream válasza deadelon (#22180) üzenetére


scream
veterán

Igazából mindennek utána szoktam nézni, mielőtt megveszem, de az ajánlás ellenére nem azt fogom rendelni, mert eBay-ről is ~30$ és a felsorolt másik kettő is ilyen árban mozog, és azok jobban is tetszenek.

Valószínűleg a Logitech lesz a görgő miatt, meglássuk mi lesz. :B

(#22182) ng0ofy válasza deadelon (#22180) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Nem vitatkozom, mert felesleges. Mint a sok ezer CPI is, általános felhasználásra kell, akkor minek a 800-1000? Attól több pedig egyébként sem szükséges. Szoftveresen szépen lehet állítani windowsban. 400CPI-vel egy széles csuklómozdulat a két 1366px széles képernyő Nekem.

eriklambing: 1: Bocs a névért, így is javítottam egyszer :DDD 2: Gondoltam, sejtettem (szinte tudtam). Ismerős a szituáció, azért írtam, hogy meg kell alaposan nézni, mert aki képes ilyet írni az képes az egérrel is pongyolán bánni.

babicsbalu: Egyébként, mint írtam a lényeg, hogy kényelmes legyen, a többi szemfényvesztés egy bizonyos minőségi szint felett, ha nem játszol vagy szerkesztesz komolyan...

[ Szerkesztve ]

(#22183) Mr. Erikszon válasza ng0ofy (#22182) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Nem is vettem észre hogy elírtad :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22184) scream válasza ng0ofy (#22182) üzenetére


scream
veterán

Kipróbálom milyen ez a Logitech, ha nem tetszik, nem jön be a fogása van rajta megszokási garancia, max visszaviszem.

Amúgy az Intelli Mouse 3.0-hoz már volt szerencsém, de szeretnék mást is kipróbálni, illetve annyira nem jött be.

(#22185) Garsza


Garsza
veterán

Helló CM Storm Sentinel Advancs egerem van és mostanában olyanokat csinál hogy mikor húzom vízszintesen keresztbe akkor néha az egér mutató függőlegesen elmozdul és ott marad és onnan megy tovább keresztben.
Arra gondolok pontosan hogy elkezdem az egér mutatót húzni például a képernyő közepén és egyszer csak átugrik a képernyő tetejére. A hiba független attól hol helyezkedik el az egér az egérpadon (méhsejtes fekete Gigabite). Mi lehet ennek az oka? Tuddom nem ide tartozik de hirtelen ezt a topikot találtam.

(#22186) Synthwave válasza Mr. Erikszon (#22177) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egy QcK+ durván egy ötvösbe kerül újonan. Érdemes belőle a 4 mm-es verziót beszerezni, a 2 mm-es nagyon vékony.

A kérdés átfogalmazva; Kinzu V2 Pro megér-e 5-6-7 ezret?

PixArt szenzorral szerelt egér nekem biztos nem érne meg annyit. Ha még a Kana-ban felhasznált lencse lenne benne, akkor igen (1000 cpi alatt), de így nem.
Persze a te pénzed, a te döntésed.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#22187) Mr. Erikszon válasza Synthwave (#22186) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Tanács elfogadva. Köszönöm mester. :R

(#22188) lemusz


lemusz
addikt

Üdv!

Image processing adat mit takarhat? Olvastam az első oldali cikket, nincs benne. Az FPS-sel pedig nem azonos.

x7 750BH egerem ezen image processing értéke 6.4 mega pixels/sec

A legújabb A4tech egereken viszont már 368 van írva. ([link])

Nem kicsi különbség... ezért érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#22189) lemusz válasza bluobluo75 (#22067) üzenetére


lemusz
addikt

718BKban fel van szorozva a DPI 3200-ra, míg 710BK-ban 2000 a max.

(#22190) RIC5I


RIC5I
tag

Helló

egy uj egeret szeretnék venni és fogalmam sincs milyet kéne vegyek nem kel gamer egér legyen egyedül annyit szeretnék hogy a fotelem karfáján müködjön (máshol nincs hej) erezet fa karfa nem sok egér müködött eddig rajta egy razer meg egy asus be adta rajta a kulcsot
eddig egyedül egy labtec birta rajta

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#22191) nyunyu válasza RIC5I (#22190) üzenetére


nyunyu
félisten

fotelem karfáján müködjön

Trackball

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#22192) Ch4r0n


Ch4r0n
tag

Sziasztok!
Játékra néztem ki egy egeret, konkrétan a GENIUS X-G500-at. Milyen ez az egér, van tapasztalat?
A keret kb 5-6 ezer rá és két szempontom van. Az egyik, hogy a vezeték harisnyázott legyen.
Egyszerűen gyűlölöm ha gubancolódik meg törik a kábel aztán meg egy idő után így hibásodik meg és kell lecserélni.
A másik, hogy csak az iPon választéka játszik, mert ott szerzek be még egy csomó cuccot és egy helyen akarok mindent elintézni.
Tudtok ennél jobb harisnyázott egeret ebben az árfekvésben az iPon-ban?

(#22193) kristof123 válasza Ch4r0n (#22192) üzenetére


kristof123
őstag

Nekem a g5oo "harisnyázott" kábele ugyan úgy megtört, szóval nem hiszem h ez nagyban növeli az élettartamot. Inkább legyen rá több év garancia....
Játékra keresel egeret ajánlom az 1. hsz-t!

[ Szerkesztve ]

(#22194) Ch4r0n válasza kristof123 (#22193) üzenetére


Ch4r0n
tag

Persze tudom, hogy nem garancia a harisnyázott kábel, de nekem már az is pozitívum, hogy nem gubancolódik annyira.
Neked logi vagy genius g500-ad volt? Ha ez a genius mondanál valamit róla hogyan vált be?
Persze átnézem az első hozzászólást is, de előbb az iPon választékát futottam át és a GENIUS X-G500 felkeltette az érdeklődésemet.

(#22195) NY124 válasza Ch4r0n (#22194) üzenetére


NY124
tag

Nem gubancolódik, nem törik, íme a megoldás: KATT

(azóta már letakarítottam az asztalom :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#22196) Ch4r0n válasza NY124 (#22195) üzenetére


Ch4r0n
tag

Jah nekem is így van most :D Azonban jobb lenne valami kicsit elegánsabb megoldás... :) Azért is mert van, hogy a tv-re van kötve a gép a filmezés kedvéért és akkor macerás az ágyra vinni a perifériákat ha le vannak ragasztva... Tapasztalat :B

(#22197) NY124


NY124
tag

Valaki meg tudja nekem mondani hogy ezen a képen az milyen tipusú egér?

[ Szerkesztve ]

(#22198) jaffa 2843 válasza NY124 (#22197) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

QPAD 5K ? :F

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#22199) WolfheartGR válasza jaffa 2843 (#22198) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Az. Amúgy ők is vették valakitől a cuccost. Csak istennek sem jut eszembe, hogy mi volt a másik ugyanilyen egér márkája.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#22200) deadelon válasza NY124 (#22197) üzenetére


deadelon
aktív tag

kicsit hasonlít az ozone radonra is így oldalról.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.