Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40451) Neck válasza FalconKnight (#40448) üzenetére


Neck
veterán

Szia,

Ha keresőre nincs szükséged, Sony A5000-t nézted már?
(Ha esetleg meggondolod magad a videóval kapcsolatban, arra is jó). :B

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#40452) konyi79 válasza FalconKnight (#40448) üzenetére


konyi79
addikt

Nem szeretjük az egy dolog, de használni lehet. A topikból Parci csak bevállalt egy Canon milcet, olyan boldog vele, azóta nem is láttuk (reméljük nem sírba vitte :DDD ). Használtan pont ezért mert nem népszerű mennek bagóért, ami nem mellékes, az üvegek is.

(#40453) Muerte68 válasza FalconKnight (#40448) üzenetére


Muerte68
addikt

A 5000-vagy egy használt de garanciás EM-10-et is megnézhetnél ezért a pénzért :K

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#40454) asdf_ válasza Muerte68 (#40453) üzenetére


asdf_
veterán

Az E-M10 nem porgettyus kijelzos.

(#40455) Muerte68 válasza asdf_ (#40454) üzenetére


Muerte68
addikt

ez igaz azt benéztem,akkor A5000-vagy Pana.

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#40456) FalconKnight válasza Neck (#40451) üzenetére


FalconKnight
aktív tag

Köszönöm szépen a segítséget! Utána nézek ezeknek a gépeknek jobban, és megpróbálom élőben is kipróbálni őket :)

Falcon

(#40457) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Sziasztok!

Kérdezték már előttem,de konkrét válasz még nem érkezett rá:

Utazás és hobbi szintű fotózásra keresek DSLR gépet. Sajnos kuka vagyok hozzá, így elindulni is az asszony segített. Ő egy D3300-D3400-at javasolt, itt láttam, hogy a 3400 nem kedvelt, miért?

A keret max 200k, ebben már jó lenne, ha a táska és a memóriakártya is benne lenne.

Van egy 2013 év eleji kompaktom, egy Pana DMC-TZ30, kedvelem, de úgy érzem egy DSLR-el többet tudnék kihozni a képekből.
Még néztünk rá egy 18-105 objektívet, csak nem tudjuk, hogy alapból ezen is van-e AF, és mit jelent, hogy az egyik AF P-s, a másik S-es :N

Ha az általános felhasználásba belefér az is, hogy örömmel venném, ha este városban is tudnék vele értékelhető képeket lőni, akkor ez is szempont :) Szóval a felhasználás 90%-ban utazás közbeni lövögetés lenne.

Előre is köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#40458) pandur99 válasza Tsebacsi (#40457) üzenetére


pandur99
aktív tag

Szerintem teljesen jó, amit választottatok, és a 18-105-ös is megfelelő utazásokhoz, családi fotókhoz. Az AF-S azt jelenti, hogy van autofókusz. Az AF-P újabb konstrukció, másfajta motorral. Este városban a VR (stabilizátor) segít, meg a magas iso, ezekkel el lehet menni nyugodtan 6400-ig. Vehetsz persze hozzá később használt 35/1,8-as objektívet 40-45e-ért.

Ne vegyél kutyát! Fogadj örökbe!

(#40459) Tsebacsi válasza pandur99 (#40458) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Köszönöm, akkor lehet, hogy ez a vonal jó is lesz. :R
A 3400 minőségben lehet hátrányban a 3300-hoz képest, vagy ilyen szinten ez nem érzékelhető?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#40460) Tin_Shield válasza Tsebacsi (#40459) üzenetére


Tin_Shield
őstag

Kicsit vissza van butítva a D3400 az elődhöz képest, egyedül az akksija bír többet.

(#40461) 80hun válasza Tin_Shield (#40460) üzenetére


80hun
addikt

+ a dinamika árfogása jobb viszont cserébe a D3400-nak :)

[ Szerkesztve ]

(#40462) Tsebacsi válasza 80hun (#40461) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az pedig ha jól tudom, fontos, hogy ne égjen ki pl. az ég egy városi vagy tájképen. :B

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#40463) MrChris válasza Tsebacsi (#40462) üzenetére


MrChris
nagyúr

Elég hangyakukinyi az a különbség, azon nem sokat fog hátráltatni. Amúgy meg elég jó szenzor van benne, képminőség inkább az optikán fog múlni. No meg a fotóson :D

(#40464) Tsebacsi válasza MrChris (#40463) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Hehe rendben, akkor a 3400-as lesz célként kitűzve egy 18-105-ös objektívvel. A bluetooth megosztás nem rossz. A "normál" 18-55 lehet valamikor alternatíva, vagy a 105-ös kiváltja teljesen?

Illetve milyen/mekkora az ajánlott memóriakártya ebbe a típusba?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#40465) MrChris válasza Tsebacsi (#40464) üzenetére


MrChris
nagyúr

Nem volt birtokomban nikon, de a 18-105 mellett nincs értelme a kisebbik kitzoomnak. Inkább egy fényerős jó minőségű normál hiányozna mellé. Sigma 30/1.4 tetszene, de gondolom 35/1.8 lesz a befutó.
Memkari mérete változó kinek mire elég, 32-est vennék azzal egy nyaralást is simán végig lehet fotózni raw-ban is.

(#40466) Tin_Shield válasza Tsebacsi (#40464) üzenetére


Tin_Shield
őstag

Az a jó, hogy igazándiból egyik Nikonnal sem lősz mellé, szenzorban mindegyik nagyon ott van.
Nekem nem érne meg ~30 ezret az az alig kimutatható különbség, inkább félretenném a különbözetet egy 35 f1.8-ra.
Persze semmi baj sincs a D3400-zal, ha inkább az tetszik akkor válaszd azt.

(#40467) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Köszönöm szépen a segítséget! :R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#40468) vestaxxx1 válasza MrChris (#39983) üzenetére


vestaxxx1
csendes újonc

Anno megfogattam a tanácsotokat és lecsaptam arra a gh2-re. Nagyon megvagyok elégedve vele azóta is. :) ( ma csináltam 1 tesztvideót flow motion hack-el : https://youtu.be/iDEjtK7ji7c)

(#40469) MrChris válasza vestaxxx1 (#40468) üzenetére


MrChris
nagyúr

Hiába régi vas, ma is megállja a helyét. Ilyen szélforgóssal én is játszottam, az extra tele convertert próbálgattam, van a GH2-ben is.

(#40470) fireman123 válasza Tsebacsi (#40457) üzenetére


fireman123
őstag

A 3xxx sorozatból én a D3300 + 18-105-öt venném és hozzá még egy (akár) használt Nikkor 35mm 1,8G (40-45e használtam 1-2 éves hibamentesen), memóriakártyából én ezt használom, ebből van több is.

(#40471) agent_k


agent_k
őstag

Sziasztok!

Laikus beszámoló lesz. Ne nevessetek. Ha nem ide tartozik akár ki is moderálhatjátok.
Voltunk bent a mediamarktban. Megfogdostuk egy kicsit a gépeket, állítgattunk, csináltunk néhány képet csak úgy ismerkedés jelleggel.
Ami kézreáll számunkra és nagyon tetszik: Canon 80d, Nikon 7100/5300 ezekről látszik is, hogy fényképezőgépek. Intuitívnak tartom a menürendszert, főleg mivel ugye Nikon 5100-at gyűrtem az elmúlt 4 évben.
De azért térjünk vissza az eredeti célhoz: Sony A6000.
Kicsi. Tényleg. Még az 5100-hoz képest is. Nyilván hiszen az tükrös. Szóval ezt szokni kell ha megveszem az biztos. Olyan játékkamera érzése van az embernek. Fókusz. Nagyon gyors. Szokatlan számomra, hogy le se kell nyomni a gombot már éles a kép. Minden i+ módban szépen felismeri, hogy pl ez közeli felvétel lesz. Még az alapobjektívvel is jónak tűnik a makró/közeli felvétel. Furcsa volt, hogy az objektíven lévő csúszkával lehet a zoomot állítani. A menüt zavarónak találom. Nem adja magát, hogy mi hol van. Nyilván szokni kell ezt is. Az objektív választékot tegnap megnéztem és elkezdett a fülemből szivárogni a vér ahogy megláttam az árakat.
Egyelőre ennyi. Tudom, hogy kisebb gépet akartam, de koránt sem biztos, hogy így is lesz.

Március 23-án felkészül az Olympus 5.

(#40472) jjeahh válasza agent_k (#40471) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ha kisebb gépet akartál szerintem tapogass meg más milc-et is, egy váz alapján ne ítélj... a nex-6, 7 meg a6xxx gépek fogását sokan szeretik, de amúgy én sem találtam kényelmesnek, sőt az első gen. a7 széria fogását sem, szal ez nagyon szubjektív, lehet, hogy egy másik kisméretű vázat már kényelmesnek találnál.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#40473) agent_k válasza jjeahh (#40472) üzenetére


agent_k
őstag

Igen igen. Azért is regisztráltam a olypusnál. Nagyon várom, azt az 1 hetet amíg nálam lesz a gép. Ott sok minden eldől majd.

(#40474) jjeahh válasza agent_k (#40473) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Pana g széria, fuji? Előbbinek nekem jobban tetszik a fogása bármelyik belépő dslr-nél. Ha egyik sem frankó, akkor sincs veszve a dolog, létezik markolat, bőr féltok :D
Amúgy tudom, hogy helikopter vagyok, de én a gagyi műanyag gépeket érzem "játéknak", ami fém az számomra komolyabb hatású mérettől függetlenül. Mondom ezt úgy, hogy van itthon egy plasztik fantasztik g6-om is (gyűlölöm használni :D )

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#40475) agent_k válasza jjeahh (#40474) üzenetére


agent_k
őstag

A panasonicra megint rá kell áldozni némi időt, mert semmit nem tudok róla. Egyelőre az A6000 és a oly volt a látókörben.

Egyébként ezzel a küszködéssel amit csinálok azt hittem el leszek hajtva innen. Köszi a türelmet. :)

(#40476) Muerte68 válasza agent_k (#40475) üzenetére


Muerte68
addikt

Nézd meg a fujit-is.Nem olcsó,de a kittobija pld jobb az átlagnál,nagyobb kicsit téglaszerű :D de jó retrós.
A fogása alapból nem az igazi de vannak hozzá mindenféle markolatok és támaszok.Sok dolgot a vázon tudsz állítani pld a rekeszt is elég jól látható mi min van.
És a szenzor az eggyik legjobb nagyon jó jpg-ben.
A Pana melósabb fényképezni a jpg nem az igazi szokni kell-videóban a legjobb-viszont az oly-val egyszerűbb fotózni mivel jpg-ben is jók a képek.
Panánál vannak DSLR-szerű vázak is.
Én az A6000-et venném jó szenzor -gyors fókusz sok extra,de nem vagyunk egyformák.

[ Szerkesztve ]

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#40477) agent_k válasza Muerte68 (#40476) üzenetére


agent_k
őstag

Megnézem köszi a tippet!

Azt nem értem, hogy azt hogy csináltam 4 évvel ezelőtt, hogy bementem a digitcam-be, kértem egy nikon d5100-at 18-105 kitobival. Fizettem és kijöttem. :)

(#40478) Muerte68 válasza agent_k (#40477) üzenetére


Muerte68
addikt

akkor még nem voltak ennyire ütősek a milc-ek-kisebb választékból könyebb választani :)

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#40479) #31733248


#31733248
törölt tag

Kellemes meglepetés ért tegnap: vettem egy Nikon 1 S1-et, kitobival együtt mindössze 30 ezer forintért. A 11-27.5mm-es kitobi meglepően éles saroktól sarokig, nyitott rekesszel, bármilyen gyújtótávolságnál. A hozzá való 30-110mm-es (ekb. 80-300mm) telét még nem tudtam kipróbálni (nincs ilyenem), de a tesztek szerint igencsak kellemes darab az is. Meglepő, mit ne mondjak.

Itt pedig azt lehet megnézni, hogyan teljesít az Olykkal és Panákkal szemben ISO 800-nál. Nem rossz ez sem. :N Csak mellékesen: még hibrid autofókusza is van, igazi, kellemes meglepetés.

[ Szerkesztve ]

(#40480) tvamos válasza #31733248 (#40479) üzenetére


tvamos
nagyúr

Tutteros a kis gép szerintem is, és a 30-110 sem fog csalófást okozni. Sajnos kicsi az obi választék.
Nekem J5 van, annak a szenzora még rátesz kicsit az élvezetre.
Egy 14mm körüli f/0.8 obi kéne még rá!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#40481) JohnyBlue válasza #31733248 (#40479) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Óóó he! Oszt pirosat vettél ? :O ;] :P

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#40482) frankstork válasza #31733248 (#40479) üzenetére


frankstork
aktív tag

És hogy teljesít a sony-kal szemben? ;] :R
Amúgy pont azon agyalok hogy Sony ff kell. De egyszerre nagy lépés anyagilag, és lehet hogy veszek valami apsc-t, meg ff obit, és amikor kisimultak a hullámok jöhet az a7rII.
Nex 5 r megfelelő lenne? Bocs az offért, de megláttalak, és eszembe jutott.

[ Szerkesztve ]

(#40483) 80hun válasza frankstork (#40482) üzenetére


80hun
addikt

Ha futja rá vegyél inkább egy használt A6000-et. :)

(#40484) Rapid136 válasza 80hun (#40483) üzenetére


Rapid136
őstag

Nincs valamilyen magyar nyelvű tapasztalati blog a neten róla? :)

Sony A7 + A7III + Rokkor sor (16mm-200mm) + Adaptall sor + Altixtól Exaktáig sokminden és ez a mondat mindent visz: "Nincs olyan APS-C gép a piacon amivel szép fotót készítesz ISO 6400-on."

(#40485) frankstork válasza 80hun (#40483) üzenetére


frankstork
aktív tag

Nem néztem még mennyiért mennek, de első körben inkább olcsó váz, jó üveg lenne a jó... De mivel többször írtál jót nekem, természetesen megnézem! :R

(#40486) Muerte68 válasza frankstork (#40485) üzenetére


Muerte68
addikt

A6000-el nem nagyon lehet mellélőni :K

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#40487) JohnyBlue válasza Muerte68 (#40486) üzenetére


JohnyBlue
őstag

koncerten, kevés és szar minőségű fénynél bebújik egy sarokba és elsírja magát az a6K ;)

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#40488) Muerte68 válasza JohnyBlue (#40487) üzenetére


Muerte68
addikt

persze de a nex5-nél sokkal jobb-és sötét helyen szerintem max az A7-nem sírja el magát :D
Ha nem akar annyit költeni akkor az A6000-az eggyik legjobb megoldás,vagy fuji de ott nem nagyon olcsók az obik,és az is kritérium volt.
Kevés pénzből nem nagyon van jobb :K

[ Szerkesztve ]

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#40489) #31733248 válasza tvamos (#40480) üzenetére


#31733248
törölt tag

(#40480) tvamos

"Tutteros a kis gép szerintem is, és a 30-110 sem fog csalófást okozni. Sajnos kicsi az obi választék."

Alap igényekhez az átlagnak azért elég. Rendes hobbifotósnak nyilván kevés.

(#40481) JohnyBlue

"Óóó he! Oszt pirosat vettél ? :O ;] :P"

Fehér! :D

(#40482) frankstork

"És hogy teljesít a sony-kal szemben? ;] :R"

A kérdés magában hordozza a választ :) Kacérkodom én is rendszeresen egy A7 II megvásárlásának gondolatával, de aztán mégsem. Nehezebb és drágább az általam elfogadhatónál. A NEX-5R szerintem nagyon jó gép, kérdés, nem hiányzik-e majd a kereső?

(#40487) JohnyBlue

Fotóztam már az A6000-rel koncertet, élmény volt, komolyan. Szinte minden kép 1/200-250 záridővel, f2-es rekesszel készült, gyors volt és pontos.

(#40490) frankstork válasza Muerte68 (#40486) üzenetére


frankstork
aktív tag

Tudom, csak az lenne a lényeg, hogy egyszerre ne kelljen 8 kilót kiköhögni. Elosztó veszek két üveget ff-hez, meg valami vázat, hogy azért ne csak a szekrényben álljanak, fél év múlva, meg a cd váz. Fordítva hülyeségnek tartom. Hitelt nem szeretnék, váz meg üveg egyszerre nem megy.
De ha veszek egy a6k-t akkor az már úgy megest drága.

(#40491) Muerte68 válasza frankstork (#40490) üzenetére


Muerte68
addikt

az A6000 cca 120000-től megvehető már,az még talán nem olyan vészes-de ha az is sok a nex5-se rossz,de az A6000 szerintem egy klasszissal jobb megéri a plussz árat-ráadásul értékálló-kis veszteséggel kilehet szélni belőle.

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#40492) jjeahh válasza JohnyBlue (#40487) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A7s-en kívül mi nem sírja el magát nagyon kevés fényben? Koncertfotózni meg szerintem jóval gyengébb géppel is lehet, én is megoldom, nem panaszkodok. Vagy valami gyertyafényes koncertre gondoltál? :DDD

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#40493) frankstork válasza Muerte68 (#40491) üzenetére


frankstork
aktív tag

Örül hogy értetted a zseniális adaptiv szótár ellenére... :DD Hát nem mondom hogy kizárt, de az üveg a prio 1. Aztán amire futja. Nex5-k közül melyik a jó? R?

(#40494) JohnyBlue válasza jjeahh (#40492) üzenetére


JohnyBlue
őstag

olyan koncertekrol beszelek, ahol meg a 6D is neha zavarba hozhato. persze lehet vele fotozni, de nem harap ugy mint a 6D.

Econ, ilyen fenyeknel mindennel lehet fotozni!

amikor 1.4 - 1/160 es gondolkozol hogy tekered 25000 korulre... es olyan alos hogy sirsz masnap ... na szamomra az a koncert ....

[ Szerkesztve ]

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#40495) Rapid136


Rapid136
őstag

És ilyenkor a nagy öregek a párnájukba sírnak... akik gyertyafény mellett fotóztak pusholt filmre, kézi élességállítással. Meg az akkori szinházi világítás mellett azokat a fantasztikus előadásokat.
Kornis erdélyi fotói, meg a többi...
Bár való igaz hogy nem mindegyik tűéles, de talán ettől más a hangulata :-)

Sony A7 + A7III + Rokkor sor (16mm-200mm) + Adaptall sor + Altixtól Exaktáig sokminden és ez a mondat mindent visz: "Nincs olyan APS-C gép a piacon amivel szép fotót készítesz ISO 6400-on."

(#40496) jjeahh válasza JohnyBlue (#40494) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Oda a7s kell F0.95-ös fixel :DDD ... érdekes koncert lehet az amúgy. Ha a szervezőknek ennyire nem telik fénytechnikusokra, akkor jó fotót se várjanak, vagy nem tom mit mondjak... vagy ez valami ilyen műfaj?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#40497) Rapid136 válasza JohnyBlue (#40494) üzenetére


Rapid136
őstag

csak érdekességképp...
filmet is forgattak gyertyafénynél, igaz az 0,7-es obi volt, viszont az érzékenység tuti nem lehetett 3200-nál nagyobb az akkori nyersanyagoknál

Sony A7 + A7III + Rokkor sor (16mm-200mm) + Adaptall sor + Altixtól Exaktáig sokminden és ez a mondat mindent visz: "Nincs olyan APS-C gép a piacon amivel szép fotót készítesz ISO 6400-on."

(#40498) JohnyBlue válasza jjeahh (#40496) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Hihetetlen tudom de jó kis koncertek ezek. :) Persze nem világ és megasztárok fellépéseit fotózom ilyenkor, hanem kis klub koncerteket 20-30 fővel, ahol jó ha van pár ledes villogó lámpa. Bár voltam olyan nagyszínpados előadáson ahol a zenekar meghatározta, hogy nekik csak vörös fény mehet de az is csak finoman plusz annyi füst ami egy techno partynak is sok lenne... de megoldja az ember. És persze a zavaró tényezőkről nem beszél az ember ilyenkor. pölö amikor telibehányják a színpadról vérrel :D vagy a basszeros sportot űz abból, hogy a fotóst köpdösse ( ugye copass? :D )

Fénytechnikus... élő példa... pl. a Campuson az első három számnál csak szar fények lehettek ! Hiába mentünk reklamálni... mondták, hogy bocsi... utána amikor kizavartak az árokból, lett jó fény... jött az Offical fotós és lenyomta szép fényekkel :D

Vagy a Soundon a nagyszínpad szélétől lehetett fotózni, mert nem mehettünk be elé ésatöbbi. Mondjuk ezt nem tudom miért Írtam ide :D de nagyon felbosszantott tavaly :D

Visszakanyarodva az a véleményem, hogy mindenki azzal dolgozik persze amije van. És igen ha nem a színes lámpákkal akarnák megoldani a világítást hanem fehérrel és azt színezik meg akkor már lehet gyengébb is a fényerő, mert legalább jó vagy jobb minőségű a fény.

Hú, erről estéket végig tudnék beszélni jó pár üveg sör mellett :D Aki debiben jár szívesen megmutatok pár helyet ahol igazán megizzaszthatja a tudását és a rendszerét.

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#40499) asdf_ válasza jjeahh (#40496) üzenetére


asdf_
veterán

Vannak bandak, akik nem szeretik, ha szembol szarra vannak vilagitva. :) Nekem volt mar olyan, hogy 3 nap mentem egy kedvenc egyuttesem utan, az utolso napon valami fesztival volt, sok fellepovel, az elottuk levonel ertem oda -es akkor meg nem MFT geppel-, elsuttogtam egy halk vegret, hogy na most, vegre van feny, csodaszepen meg volt vilagitva aki epp jatszott, vegre lesz normalis kepem is (marmint ahhoz kepest, amit a gepbol ki lehet hozni, a kep meg ofcoz siman csak magmnak, emlekbe). Na, ez a fellepo lement, atszereles, en bandam fel, lottem ket kepet, aztan el is raktam a gepet, mert folosleges volt barmi probalkozas ;) :(

@JohnyBlue: na meg az sem lenne neha hatrany, hogy nem olyan fos ledes lampakkal vilagitanak, aminek szabad szemmel latom, ahogy a PWM szaggatja

[ Szerkesztve ]

(#40500) JohnyBlue válasza asdf_ (#40499) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Mi lenne ha átsétálnánk madgie cikke alá megvitatni a koncifotózásos dolgokat ?

[ Szerkesztve ]

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.