Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21827) han_lev


han_lev
senior tag

Az ajánlatok alapján nekem is az Oly E-pl5 tetszett meg.
Okok: stabilizátor a vázban nagyon jó
Széles választékú optika (igy talán olcsóbban taláhatsz később egy jó obit használtan rá bárhol)
Érzékelő lapka elég nagy
Elérhető ár.

Mondtátok még a sony-t vagy a panát
Nézegettem, de hasonló tudásban drágább talán mindegyik.
A sonyt abszoluth nem ismerem, nem tudom milyen az objektiv ellátottsága. Biztos kiváló minőségü cucc, de a későbbi szett kialakítása korlátozottabb és derágább.
A panát - ahogy olvastam - sokan szeretik. De az is drágább a hasonló kategóriában. Objktiveket meg hasonlókat tehetsz rá mint az Olyra. (Ha jól olvastam ki, akkor canonikon :) obikat is rá lehet pakolni közgyürüvel, csak bizonyos obiknál nem müködnek némely funkciók.

Kedves tudósabb társak, jól látom e a dolgikat igy szinte abszoluth gyakorlat nélküliként ( és gépnélküliként)

Most már csak az kérdés honnan vegyek egy jó használt oly epl5-öst egy (vagy 2 obival) egy fényerőss benti és egy kirándulós, tájfotós kinti. ( a telét meg a makrót később)
????

MI9 6/64

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.