Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1418) nofi


nofi
őstag

Ma voltam EW-ben körülnézni, hátha tudok fogdosni pár gépet. Egy sony-promos tag egyből betalált és elkezdte bemutatni a kamerákat, de valahogy mindig visszatértünk a sonykhoz-.- Fogalma nem volt, hogy léteznek átalakítók amivel régebbi menetes objektíveket lehet használni, majd mikor említettem, hogy márpedig neten lehet kapni, egyből elkezdte leszólni az obikat. Itt már igazából mentem is volna, mert annyira felbosszantott, ezzel a primitív hozzáállással, mintha nekem abból állna a kameravásárlás, hogy egyik du lenézek az EW-be, majd távozok egy 100-ezres kamerával és dupla annyi értékű objektívvel...
Ellenben egy dolog igen korrekt volt: az ár! Ma estig volt az akció, kicsit már bánom is, de nem vagyok az a kapkodós fajta, így beletörődök, hogy lemaradok erről-arról, ugyanis egy obival a Sony A350K 112-be fájt. Most direkt néztem este, de ennél jobb ár bizony tényleg nem volt sehol.

Sajnos hiába kerestem, de nem találtam bővebb infot a sony gépek viselkedéséről a régebbi objektívek terén, pedig átalakítót lehet kapni. Lehet cáfolni a gondolatmenetemet, de mivel a Sony és a Pentax rendelkezik házba épített csillapítással, arra következtettem, hogy a hozzájuk való objektívek talán olcsóbbak. Így viszont a Pentax mellett a Sony is szóba jöhetne nálam...

Xbox GT: nozsolt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.