Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11327) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Üdv!

2 évnyi kihagyás után újra szeretnék venni egy belépő szintű DSLR-t.

Korábban egy Canon 450D-t nyúztam több mint két évig és nagyon szerettem, pedig csak a 18-55-ös KIT obival használtam legtöbbször. De jó társ volt :)

Dilemmám tárgya: Canon 550D vagy 600D?

550D + 18-55 IS: ~173K
550D + 18-55 ISII: ~172K
600D + 18-55 ISII: ~187K

Valóban jobb-e a régebbi kit obi? Miért lennék beljebb a 600D-vel? A vezeték nélküli vaku kezelés és a kihajtható LCD engem egyáltalán nem érdekes, sőt utóbbi még hátrány is abból a szempontból hogy nincs rajta szenzor és nem kapcsol ki magától + még egy potenciális hibaforrás.

Fotóstáskám + állványom van, egy 32GB-os CL10-es SD kártyát még veszek hozzá, az a lényeg hogy 200e Ft betakarja.. várom a javaslatokat :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.