Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53951) Thony.80 válasza Ispy (#53950) üzenetére


Thony.80
tag

Pedig kinagyítás nélkül is látszik, a N jobbra dől, a M meg balra, a J jobbra az I balra. Az M-N-nél látszik a legfeltűnőbben, mert azok egymás mellett vannak.

Kinagyítva nekem még az U is gyanús, az sztem jobbra dől.

[ Szerkesztve ]

(#53952) Ispy válasza Thony.80 (#53951) üzenetére


Ispy
veterán

Ah, megvan, ez tényleg gáz, vissza vele.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#53953) Jorus válasza Hzsolt11 (#53947) üzenetére


Jorus
nagyúr

Az Asus Rog Claymoreom pl. ilyen, de az egyszerűbb, Asus Rog Armoryval kompatibilis billek is tudják ezt a funkciót.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#53954) ribizly válasza Archttila (#53946) üzenetére


ribizly
veterán

Szedd le a kupakokat és szemből, felülről ellenőrizd, mert simán lehet egyik másik csupán optikai csalódás.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#53955) Crabface válasza Archttila (#53946) üzenetére


Crabface
senior tag

Van némi holtjátéka a kapcsoloknak ezért lehet az egész kupak ferde picit. Ha leveszed a kupakokat és egymás mellé rakod akkor is látszik?

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#53956) cowk válasza djhalasz (#53948) üzenetére


cowk
tag

szerintem ugyanott keszulnek a duckyk es a varmilok :)

[ Szerkesztve ]

(#53957) Archttila válasza Crabface (#53955) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Sajnos a kiszedett gombokon is látszik, hogy ferde.
Ispy fórumtársé teljesen rendben van:

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#53958) cowk válasza Crabface (#53955) üzenetére


cowk
tag

persze, hogy van ennyi holtjateka, 2-3 fokot lehet forgatni az osszes billem osszes keycapjet :D kulonben valszeg nem tudna jarni benne a stem

(#53959) dqdb válasza Archttila (#53957) üzenetére


dqdb
nagyúr

Akkor vissza vagy az egész, vagy adjanak jó kupakokat, mert ezeknek nem lett volna szabad átmenni a QC-n. Gyorsan ránéztem a saját készletemre, azon nem látok problémás kupakot.

Dyesub esetében előfordulhat, hogy nem kerül fel jó pozícióban a maszk, és ferde lesz a felirat, de erre van a QC, főleg egy prémium terméknél, mint amilyen a Varmilo (már én is jártam így, Massdroptól jött ferde felirattal két kupak, reklamáltam, kaptam jót). Ez a QC nem túl jól automatizálható, ezért drágák a jó minőségű dyesub kupakok, mert a költségek eléggé nagy részét az ellenőrzésre kifizetett munkabér teszi ki. És ezért olcsók AliExpressről a dyesub kupakok, mert ott a QC-t kihagyják.

Az se kicsit ciki, hogy a QMK-nak akad egy ferde doubleshot öntőformája (meg nem mondom, hogy melyik kupakhoz, mintha az egyik német lenne), és ott a kupak cseréje nem megoldás.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#53960) Archttila válasza Archttila (#53957) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Jah igen!
A keycap eltávolító tool egyik oldala sehogyan sem akar bepattanni a helyére. Szerintem az egyik fele egy hangyányit szűkebb :) és nem hinném, hogy én bénázok mert a Anne Pro 2-nél simán kikapkodtam őket. :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#53961) dqdb válasza Archttila (#53960) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ugye nem a műanyag vacakról beszélsz most? Ha igen, akkor gyorsan vegyél egy rendeset, azt a kupakot összekarcoló valamit pedig dobd ki.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#53962) Archttila válasza dqdb (#53959) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Attól félek, hogy kifogtam egy nyomáshibás szériát (értsd, a következő és az azutáni is ilyen lesz) bár ha valóban arról van szó amit írsz, akkor valószínűleg nem :)

A gyári eltávolítóról beszélek.

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#53963) Ispy válasza Archttila (#53962) üzenetére


Ispy
veterán

Kézzel simán le lehet kapni a kupakokat.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#53964) Archttila válasza Ispy (#53963) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Tudom csak ez a része is selejtes úgymond, és ennyiért ne legyen ;)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#53965) Crabface válasza cowk (#53958) üzenetére


Crabface
senior tag

Wasd és a hosszú í környékét ajánlom. Stock kupak, ~ 100 eurós Bill.

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#53966) Ispy válasza Archttila (#53964) üzenetére


Ispy
veterán

Hát ja, mehet vissza, ez elég bosszantó tud lenni.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#53967) nyunyu válasza Archttila (#53960) üzenetére


nyunyu
félisten

Az ugye megvan, hogy a drótos kupak lehúzókat átlósan kell beakasztani a kupak alá, hogy az aljának mind a négy oldalát egyszerre húzza:

Emiatt kisebb a nyílásuk, mint a kupak teljes szélessége.

Mondjuk ezeknek a masszív kupakoknak mindegy, de az átlag kakaós bevonós tejfölösdobozokat simán ketté tudnád törni ha megszorul a kupak és nem a megerősített sarkuknál húzod, hanem ott, ahol a legvékonyabb/leggyengébb.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#53968) Archttila válasza nyunyu (#53967) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Akkor az AP2 toolja volt szélesebb :P köszi :R
A nyomásról mi a véleményed, szerinted is mehet vissza?

Crabface

Azért ezek is érdekesen vannak ám nyomva :) Itt-ott középen, másutt kicsit balra... :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#53969) dqdb válasza Archttila (#53962) üzenetére


dqdb
nagyúr

Akkor nem értem, hogy mi nem akar bepattanni és hová :D

Kettő drótos van most kéznél, egy gyári WASD és egy ilyen. A drót 0,9 mm (WASD) és 0,8 mm (CIY) vastag. a hurok 19,3 mm (WASD) és 20 mm (CNY) széles alul. Mindkettővel probléma nélkül kiszedem a kupakokat bárhonnan, bár az ESC és szélen álló billentyűknél magasabb kupakkészlettel kell kicsit játszani. Most nézem, hogy a WASD már kapott a sorstól nem keveset, amíg a CIY-nál tökéletesen fedi egymást a kettő, ha felülről nézem, annál az egyik hurok már annyira elferdült, hogy 3 mm-re van a másiktól.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#53970) Crabface válasza Archttila (#53968) üzenetére


Crabface
senior tag

Ami közepén van "nyomva" az double shot mert ott világít csak. Amúgy sima pom.

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#53971) dqdb válasza Crabface (#53965) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ha nem lennék lusta feltenni, akkor tökéletesen álló kapcsolók mellett hibás kupakkészlettel tudnék egész soros hullámzást fotózni, ott nem sikerült a fröccsöntés, és elcsavarodott a stem. Visszaküldés nélkül visszakaptam a teljes árát, elég volt lefotózni ...

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#53972) Archttila válasza dqdb (#53969) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Én bénáztam :P
Lenne hozzád is egy kérésem. Küldenél nekem te is egy képet a nyomás minőségéről? (privátba is jöhet) :R

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#53973) dqdb válasza Archttila (#53968) üzenetére


dqdb
nagyúr

Azért ezek is érdekesen vannak ám nyomva :) Itt-ott középen, másutt kicsit balra..
Akkor ajánlom neked ezt, már pár kirohanásom volt a témában, egy ideje már csak linkelem :DDD

#53972: ha jó úgy, hogy a műanyag tálcáján van, akkor persze.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#53974) Crabface válasza dqdb (#53971) üzenetére


Crabface
senior tag

Ez egy régi billem volt, akkoriban még nem érdekeltek az ilyenek... Csak évekig állt a szekrényben, most meg előkerült megszabadulás céljából aztán fotóztam egyet...

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#53975) Dr. Akula válasza dqdb (#53945) üzenetére


Dr. Akula
félisten

"Már nem rémlik, hogy ki volt a topikban nagyon rápörögve a csoki SA kupakkészletre."

Hát én. :) Köszi az infót, de ennek nem tetszik a színe. Az úgy sötétbarnán volt úgy jó ahogy volt, szinezetlen alumínium házhoz társítva nagyon jól nézett ki. Ez nekem nem jön be.

(#53976) nyunyu válasza Archttila (#53968) üzenetére


nyunyu
félisten

Dyesub úgy működik, hogy egy papírt jól összefestékeznek a felirat tükörképével, majd ezt a papírt nyomják rá a felületre, és vákuummal rászívják, majd az egészet megsütik, hogy a festék beleégjen a kupak felszínébe, végül lehúzzák a papírt.

Ha ezt a folyamatot nem elég óvatosan, pontosan csinálják, siettetik, annak az eredménye a ferdén elhelyezett és/vagy elmosódott felirat.

Nem tudom, BSP hogy csinálta ~30 éve az ócóbb Cherry MY 3000 modellekhez szállított kupakszettjeit (amikre Cherry nem akarta a saját drágán gyártható doubleshotját rakni), de valahogy ezt a szintet még mindig nem bírták megugorni a modern dyesub tömeggyártók.

(~3 éve kérdeztem BSP utódját arról, mibe fájna egy magyar kupakszett, de sajnos tizenéve kivonultak a piacról, már nem gyártanak dyesubot.
Sőt, modern 6.25 szabványú alsó sorhoz sincsenek kupak öntőformáik, csak blank winkeylesst tudnának adni, ha legalább 100 szettet rendelnék.)

Összehasonlításul:

Fentről lefele:
EnjoyPBT ISO (ez volt az első ISO kiosztású modern dyesub 2-3 éve, azóta gyártott ócóbb kínai szettek jóval gagyibbak)
Cherry 3000SAR (kétszínű BSP dyesub '91-92-körülről, ANSI US+orosz kiosztással)
Cherry 3043HAX doubleshot '91-ből, klasszikus bézs színben, ISO US kiosztás+magyar utólag gravírozva
Cherry 1129HBD doubleshot '91-ből, de egyedi színsémával, ISO német kiosztás

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#53977) Hzsolt11 válasza Jorus (#53953) üzenetére


Hzsolt11
tag

És esetleg olcsóbb áron? :)
Mondjuk 15k-ért

(#53978) Crabface válasza nyunyu (#53976) üzenetére


Crabface
senior tag

Azér' az og cherry doubleshot az még mindig :Y

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#53979) dqdb válasza Crabface (#53978) üzenetére


dqdb
nagyúr

Azt most GMK-nak hívják :DDD

Bár ott sem szép világ jön, már megvannak az öntőformák ehhez a rettenethez, valószínűleg az új készletek egy része ezzel fog jönni majd alapértelmezetten, ahogyan KAT vonalon is ezt erőltetik többen.

És feljebb is természetesen GMK-ra gondoltam, amikor QMK-t írtam a kupakokkal kapcsolatban.

nyunyu: az ePBT* állítólag rengeteget javult minőségben az elmúlt 2-3 évben azzal, hogy meglett a rutin, a Keyreative pedig eleve erős belépőként jelent meg. Az Infinikey kérdéses, hamarosan kiderül, hogy ők milyen szintre kerülnek.

* idén várható az első doubleshot kupakkészletük is, de az ABS lesz. Ezzel a cégnévvel :DDD

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#53980) nyunyu válasza dqdb (#53979) üzenetére


nyunyu
félisten

Csak a pénztárcailag jól lehúzható alma júzerek kedvében akarnak járni.
Nekik is lehet igényeik, ha le akarják váltani az alu ajtóéket.

Tényleg, gyárthatnának középen mellbimbós D/K gombokat is, hátha a hardcore rajongóknak Steve Jobs középső ujjára lenne szüksége. :DDD
Nem kéne túl sokat faragni a Num5 öntőformájukon.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#53981) Jorus válasza Hzsolt11 (#53977) üzenetére


Jorus
nagyúr

Az ennyire olcsókban általában nincs ilyen lehetőség, vagy azért, mert nem kapcsolónként van megvilágítva, vagy azért, mert szoftveresen nincs ilyen opció. A Sagaris már elvileg tudja ezt a funkciót, meg épkézláb kapcsolókkal van szerelve, de az már 30k.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#53982) dqdb válasza nyunyu (#53980) üzenetére


dqdb
nagyúr

Amikor a kupakkészlet csak ezzel érhető el egy olyan profilnál, ahol a dyesub miatt azt rajzolnak rá, amit akarnak, mert nem kell új öntőforma, és ez egy alapkészletnek számító WoB színséma esetében történik így, akkor az nem az almaevők lehúzásáról szól, hanem arról, hogy sajnos ez az új divat.

Tényleg, gyárthatnának középen mellbimbós D/K gombokat is
Ezt többen fúrás-csapágygolyó-ragasztás megoldással DIY módon megoldják :D

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#53983) nyunyu válasza dqdb (#53982) üzenetére


nyunyu
félisten

Alma mindig erős volt a divatigények gerjesztésében, azt aláírom.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#53984) Thony.80 válasza Thony.80 (#53887) üzenetére


Thony.80
tag

Erre még mindig várnék javaslatot, annyi módosítással, hogy az összeg az a lehető legminimumabb legyen (szóval ne ilyen 60-70k-s billentyűket plz)

Köszi!

(#53985) nyunyu válasza Thony.80 (#53984) üzenetére


nyunyu
félisten

Valamelyik Silent Pinkkel szerelt V, GMMK kupakszettel?

Csak az eléggé kilógna a keretedből, mert V-t nem lehet kapni a saját, jó minőségű (és egyben drága) kupakszettje nélkül, másrészt meg nem sok értelme lenne lecserélni a 6-6.5k-ba kerülő GMMK tejfölösdobozra, ami ki tudja, milyen gyorsan kopik.

Ráadásul nem is lenne optimális, mert V egyenesen szereli a kapcsolókat, így a kupak elejét világítja a beletűzött led, míg a háttérvilágítás optimalizált modellekhez fejjel lefele kellene, hogy a tetején lévő felirat világítson.

GMMK saját diszkógömb alapját meg nem tudom javasolni, mert egyrészt orrba-szájba dől mindenfelé a fény belőle, másrészt hiába szereled Silent kapcsolóval, ha az egész fém ház csörög össze-vissza.
Ja, azt sem úsznád meg 45-50k alatt a tejfölösdoboz kupakszettel.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#53986) Thony.80 válasza nyunyu (#53985) üzenetére


Thony.80
tag

Tehát, ha jól értem azt ne? :)

(#53987) nyunyu válasza Thony.80 (#53986) üzenetére


nyunyu
félisten

Kérdésedre még mindig a Silent Pinkkel szerelt V lenne a válasz, csak Te nem akarsz 55k-t fizetni egy teljes billzetért. (ebből ~20-25k a saját kupakszettje!)

Mondjuk abból is ki lehet fogni kevésbé sikerült példányokat, lásd ~40-50 hozzászólással feljebbi V TKLt.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#53988) kovta23


kovta23
tag

Sziasztok!
Vásárlásban kérném segítségeteket.

1.Mekkora összeget szánsz rá?
Kb 10000 Ft
2.Használt szóba jöhet?
Nem
3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le?
Logitech K120
Mert nincs billentyű világítása
4.Mire használnád a billentyűzetet?
Játék és szöveg írás
5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus stb.)
Típust nem tudok.
6.Van konkrét modell ami tetszik?
Nincs
7.Milyen kiosztást szeretnél? ISO (magyar, német, angol stb.), ANSI (amerikai), JIS (japán, koreai stb.)
MAgyar
8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél? (kell-e numpad, fn-sor, kurzorblokk, stb)
Normál numpados
9.Extra igények (világítás, csuklótámasz, vezetéknélküliség, ergonomitás, programozhatóság, stb.)
Extra igény:
- halk
- világítás

Köszönöm a segítséged!

(#53989) Thony.80 válasza kovta23 (#53988) üzenetére


Thony.80
tag

Ezt most mondom, hogy bukod, kb te vagy a 3. a napokba (velem együtt) aki hasonló konfigot keres itt ésszerű áron.. nem lesz 10k-ért ilyen, de úgy néz ki, hogy még 20-ért se..
Meg akárhány fórumot olvasok témába, mindenki ilyesmit keres, és azért keresik ennyien mert nincs.. 60-70-ért meg nem igazán akar venni gamer billentyűzetet az ember, ha nem gameléshez kell, csak este lássam már azt a nyomorult billentyűzetet, de ne ébresszem fel vele a szomszéd utcát is.

[ Szerkesztve ]

(#53990) kovta23 válasza Thony.80 (#53989) üzenetére


kovta23
tag

Szia!

Ez akkor gáz! Nekem játékra nagyon ritkán kell és akkor se az az ütöm vágom típus vagyok és nem érdekel az ezred másodperces reakció idő sem
Ami kell egy halk világító billentyűzet reális áron....

(#53991) dqdb válasza kovta23 (#53990) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ami nincsen:
1. bizonyítottan halk, világítós, magyar billentyűzet olcsón

Ami van:
1. halk, nem világítós, de világos kupakos, így monitor fényénél látható, magyar billentyűzet olcsón (Cherry MX Stream 3.0)
2. hangosan csattogó, világítós, nem mechanikus, magyar billentyűzet olcsón (bármelyik memchanical, mecha-membrane, félmechanikus vagy hibrid elnevezésű rettenet)
3. közepesen hangosan vagy hangosan csattogó, világítós, mechanikus, magyar billentyűzet drágábban (CK550)
4. halk, világítós billentyűzet drágán, de nem magyar kiosztással (MX Keys)
5. halk, félig-meddig világítós, világos kupakos, magyar mechanikus billentyűzet drágán (VA109M Silent Red)
6. halk, de az előzőnél hangosabb, világítós, magyar mechanikus billentyűzet drágán (Fnatic STREAK + GMMK magyar kupakkészlet)
7. random választás egy bolt kínálatából, aztán vagy bejön, vagy nem
8. asztali kislámpa, és akkor az első pont megfelelő lesz. Éltek emberek és használtak este számítógépet azelőtt is, hogy a gamer marketing elsődleges funkcióját tekintve fényforrássá próbálta meg azokat alakítani

Ami volt:
1. halk, világítós, magyar billentyűzet olcsón, ami már kifutott és egész életciklusa alatt minőségi nyűgjei voltak (Cougar 200K, Cougar Vantar)
2. halk, világítós, vezeték nélküli magyar billentyűzet drágán, amit a Logitech már évek óta nem magyarít (K800)

A K120 amúgy újonnan átlagosnak, fél évesen már hangosnak, 2-3 évesen meglehetősen hangosnak számít, így a hangot ahhoz mérten nézd.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#53992) Hzsolt11 válasza Jorus (#53981) üzenetére


Hzsolt11
tag

Értem és köszönöm szépen a választ.
Abban még tudnál segíteni hogy akkor milyen billentyűzetet érdemes vásárolni 15k körül ami háttérvilágítással rendelkezik
Köszönöm szépen :R :R

(#53993) kovta23 válasza Hzsolt11 (#53992) üzenetére


kovta23
tag

Szia!

Köszönöm a részletes válaszod, sokat segítettél.

(#53994) Jorus válasza Hzsolt11 (#53992) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ennyiért sajnos nem nagyon kapsz minőségileg elfogadható darabokat, egy Hama uRage Exodus 700S épp belefér a keretbe, de ha rákeresel itt a topicban, nem túl jók vele a tapasztalatok. Én egy CK350 alá nem adnám, ezt 18-19k környékén ki lehet fogni.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#53995) copass válasza Hzsolt11 (#53947) üzenetére


copass
veterán

Hama uRage m3chanical RDX (tudom fújfúj) nekem ez van most játékra (fehér kupak pbt) , külön beállíthatod hogy melyik gomb milyen színt kapjon. de van előre beállított séma is pár. annyi hogy í betűt nem tudod külön színezni és az a szín beállító progiban is el van csúszva, tehát az í-t kiválasztod de ő az y-t fogja beállítani! :D
én együtt tudok élni ezzel, ennyiért meg pláne! :D
[kép] [kép] [kép]
de az ajánlott CK550 is lehet személyre szabni a színeket gombonként.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#53996) dqdb válasza Jorus (#53994) üzenetére


dqdb
nagyúr

A CK350-hez nem jár szoftver, így nem konfigurálható rajta billentyűnként a világítás, csak az előre beállított effektek között váltogathatsz. A CM-nél a CK5x0 a legolcsóbb olyan, ami tudja ezt.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#53997) Jorus válasza dqdb (#53996) üzenetére


Jorus
nagyúr

Azt tudom, de a módosított ajánlatkérésben már csak az szerepelt, hogy legyen háttérvilágítás.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#53998) djhalasz válasza Jorus (#53997) üzenetére


djhalasz
tag

(#53999) dqdb válasza djhalasz (#53998) üzenetére


dqdb
nagyúr

Igen, de cikkszám alapján német kiosztás, így Strg, Einfg, Rollen, Ende és hasonló szövegek lesznek rajta.

A kupakkészletnek a képhez köze nincsen, így néz ki. Háttérvilágításhoz nem jó, mert nem átlátszó.

A cserének sok értelmét nem látom mindenesetre.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#54000) nyunyu válasza djhalasz (#53998) üzenetére


nyunyu
félisten

Lecserélni le lehet, csak nem tudom, mi értelme van egy sötétben is könnyen olvasható fehér kupakszettet világítás nélkül olvashatatlan feketére cserélni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.