Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50425) smallmer válasza dqdb (#50421) üzenetére


smallmer
őstag

Már hetek, hónapok óta keresem a számomra ideális billentyűzetet, de még nem találtam meg, ezért gondoltam az építésre.

Már adtam le az igényeimből, miszerint:

- legyen háttérvilágítás, de nem kötelező az RGB
- TKL vagy full size billentyűzet legyen
- ISO kiosztás, de nem kötelező magyar kupakkészlet(nyilván örülnék ha magyar lenne)
- kapcsolóból halk lenne a legideálisabb(silent red), de már a red-el is kibékülök

Összefoglalom, hogy mely billentyűzeteknél mi zavar:

PL.: Ducky Shine 7 :
Amennyiben elolvassátok a véleményeket, látható, hogy többen is panaszkodnak arra, hogy a space "beragad". Nem tudom, hogy ez mennyire gyakori. Illetve ezeket a billentyűzeteket csak külföldről tudom rendelni és mondjuk ha nem tudom használni az állandóan beragadó space miatt, akkor plusz költség, illetve körülményes a garanciáztatás.
Gondolom ugyanez igaz a Ducky One 2 -re is. Tudtommal ugyanaz a felépítésük csak más minőségű anyagokból.

GMMK: Tetszik a hot swap, de a cikkeket olvasva látom, hogy gyengébb minőségű anyagból van az alapja a billentyűzetnek, így gondolom hangosabb is mint pl.:a ducky korábban említett billentyűzetei.

Varmilo-ból kettő billentyű egyelőre ami ideális lehet: Varmilo VA109M CMYK illetve Varmilo VA88M CMYK. Ezeket volt alkalmam megnyomogatni és nagyon tetszettek, viszont a kupak kinézete botrányos. Egy fekete vagy szürke kupakkal sokkal jobban tetszene. Kis hiányossága, hogy semmilyen szoftver nincsen a billentyűzethez, tehát macro létrehozása és ilyesmi nem kivitelezhető vele.

Már nagyon szorít az idő, tényleg hét végéig ki kellene találnom, hogy mi legyen. :R

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.