Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#724) Totyi


Totyi
őstag

Jesszusom, ezer éve nem voltam ebben a topicban. :B
1-2 érdekes embert azért látni még mostanában is.:)
Egyik dragonfx....hát nem tudom mivel kezdjem...először is kiváncsi lennék, hogy hány éves vagy. Én első olvasatra az embrió, és 3 éves kor közé saccolnálak, de csak nagyon nagy jóindulattal. :) Amike írsz, hát öregem, én nem tom, de Neked akkora élvezetet nyújt a 40-es táblánál 80-al menni, mint a remetének, egy évszázad után sexelni.
Van egy überfaxa bmw-d...316-os, ha jól láttam. Prémium...mi ez...sió üdítő? :DDD
Egy 14 éves bmw még csak köszönő viszonyban sincs a prémium kategóriával. Úgy halkan megjegyzem Neked, hogy egy 1.6-os suzuki is úgy picsánver Téged, hogy csak lesed a kocsi hátulját, miközben egy öngyújtót mutogatnak feléd, azzal a célzattal, hogy nyugodtan gyújtsd fel a kocsidat.
A kersz be nem tartása....más tészta, Neked úgy látszik nagyobb örömet okoz ez, mint a bnődet simogatni...de még ha azt tennéd is, brummognál hozzá, és vadul huzogatnád a karját, mert előzni szeretnél. Aztán rájössz, hogy mégsem jó irányba tapogatózol, mert ugye a kocsiban nincs semmi ami nedves lehet...kivéve, ha ablakmosózol, miközben előzni akarsz. ;] Én elhiszem, hogy odavagy a kicsi kocsidért. Én is szeretem az enyémet, de azé' ez egy kicsit soknak tűnik. Nekem munkaeszköz is, és saját használatú is. Nem vágok vadul más elé, közben grimaszokat vágva, hogy ''ennek is megmutattam'', holott még parkolni is csak 3 méteres lyukba tudok, és azt is csak úgy, ha a mikulás navigál, miközben a szánjával tartja a helyet, nehogy a 20 perces műveletben elorozzák a helyemet.
A tábla ajánlás...meg a halálfej is a hypós üvegen. A szabályok azért vannak, hogy betartsuk őket, mégha idióták is. Aztán meg szipogsz és az orrod törölgeted, amikor a rendőr hátulról seggbetelefonál, ''kapod a szép pontokat'', de ezt nem tudod a DM-ben beváltani. Ami azt illeti, nem szívesen ülnék be melléd, egyik ok az az, hogy nem tudsz rendesen vezetni. A másik az, hogy biztos halálfélelmem lenne, már az első 452 fokos kanyar után, ha ugyan el nem hagynád saját magad. Bár ez nem valószínű, mert úgy fogod a kormányt, mint szaros gyerek a cumisüveget, és gőgicsélsz nagyokat miközben vad dühöd lecsap az autós társadalomra. Ha én így vezetnék baszki, felköpnék, és aláállok.
Elégedett vigyor kiül az arcodra, és megveregeted a saját vállad, ez igen...kicsi sárkány, nyomtunk neki egy padlógázt, a motor is darabjaira esik lassan szét, de nem baj, addig nyomom, míg a lábam nem szellőzik a motortérben. A melletted lévő sávban meg egy kismamának elfolyik a magzatvize, és ökölben van a talpa, úgy megijedt.
Az úton nem csak Te vagy. Tanúbizonyságot tettél arról, hogy néha kitör belőled az Etna ereje, de csak a gázpedált tudod nyomni, vezetni nem.
Autós tali...? Hol voltál Te akkor? Mert ott biztosan nem...de sztem ezt csináltad helyette.
[link] :DD
Senki semmit nem látott az Te csúcskategóriás, első osztályú, nagymamit megalázó, benzinzabáló kocsidból.
Smiley... :C ...ez nagyon jó...de kinek tapsolsz? Magadnak? Ez olyan mint a vállon veregetés? Mint a gyermekek...juj, de jó...tapsoljunk a bmw-nek, magamnak és annak, hogy milyen frappánsat írtam, holott a helyesírásom egyenlő egy általános iskolai nehézfejű diákéval. Úgy tűnik, hogy Neked mámoros érzést nyújt az, ha autózhatsz, mint az ovisoknak a dodzsem. Az autóról, és működéséről nyilvánvalóan semmit sem tudsz...azt tod, hol a kormány, és hol kell tankolni, amit persze sűrűn kell, mert éhes a kicsi bömös, és apuci szereti, ha az egész világot megelőzheti, lehetőleg egyszerre.
És tán még ismered a kuplungot, és a váltót is, meg azért nagy néha a fékre is ránehézkedsz, de csak ha nagyon nincs más megoldás. Agresszív tekinettel nézel körbe a forgalomban...kit lehetne megalázni... :U , nosza, ott egy autó. Hja, hogy dugó van...nem érdekes, átszambázok a kocsik fölött, és akkor mehet a verseny. Igaz, hogy le szarja, hogy Te éppen szarrá alázod őt, de azért hadd szóljon, üveghangig. Közben a szived 200-at ver a vérnyomásod a mount everestet ostromolja...mikor lesz már zöld?
ÉS VÉGRE! Zöld lett...gázt leszabályzásig, aztán 2-es, és várunk a pirosnál...kezdődik előlről. :))
Mindenesetre elég gyerekesnek tartalak, pláne, hogy szinte mindig beégeted magad vmi baromsággal, tudod, jobb néha csöndelni. Mást nem akarok írni, ennyi elég volt sztem. A Te bmw-det nem nagy kunszt lenyomni...

dokar jó a dumád, oltsad csak így tovább. Lehet, hogy most már sűrűbben járok ide. :) dragonfx szórakoztat a blődségével, Te meg a humoroddal.

Köszönöm a figyelmet. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.