Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17651) Winner_hun válasza Eagl3 (#17648) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hogy, mivel hajlították volna úgy el? Elkezdték volna kalapálni? Valahogy ezt nem tudom elképzelni, de ettől független az is lehet:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17652) kételkedem válasza Eagl3 (#17648) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem. Azt a sofőr formálta ilyenre. Szedtem már ki autóból sofőrt, miután az arcával széttörte a kormánykereket.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#17653) fekeandras válasza Szplöttyy (#17640) üzenetére


fekeandras
őstag

Hát dehogynem fos!Bezzeg az über alles béjjemvéjj 316 benyapóver... :P
10kilométeres nekifutással, nagy lejtőn, erős hátszéllel és szélárnyékban jó ha eléri a bűvös 200km/h-s álomhatárt.

Azt a sofőrt aki ilyet csinál azonnal a helyszínen kiherélném ...
Büdös k anyját az ilyennek. :U

(#17654) NoLF válasza proof88 (#17616) üzenetére


NoLF
addikt

statisztikák szerint az autópálya leállósávjában maximum 20 percig maradhatsz életben.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#17655) Eagl3 válasza kételkedem (#17652) üzenetére


Eagl3
veterán

Durva...

(#17656) mephi666 válasza kételkedem (#17649) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez is durva... mi is volt, hogy lementünk az útról 2 rossz qrva miatt... meg mellesleg a szemből jövő is... nem sokon múlott, hogy nem szálltam ki, hogy beleverjem a fejüket a kisfurgonjuk műszerfalába... 2sávos úton haladtunk hazafelé a megengedett sebességgel... jöttek szemből is, ezek meg ránk akartak előzni... persze a transporter kategóriájú gép nem villám, de azért csak erőlködtek... záróvonal, kanyar, semmi nem számított nekik... mi is lassítottunk és 2kerékkel már lementünk az útról, a szemből jövő ugyanígy, hogy átférjenek közöttünk... pár kilóméterrel arrébb pirosat kaptunk vasútnál és előttünk voltak a nők... higgadt ember vagyok egyébként, de nagyon kellett asszony nyugtatása, hogy ne szálljak ki... vannak ilyen elvetemült állatok... a citroenes is megérdemelné, hogy az első fára kiakasszák... soha nem az szívja meg, aki megérdemelné :W

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17657) kételkedem válasza Eagl3 (#17655) üzenetére


kételkedem
addikt

Egy szegről-végről rokon család frontálisan ütközött a 4-esen egy ukrán Ladával. A Suzuki eleje rommá tört. Egyikőjük sem volt bekötve!!! A sofőr az arcával eltörte a kormánykereket, teljesen felépült, de a homloka és az álla előrébb áll mint az orra, oldalról érdekes az arca. A jobb elsőn utazó nő karja és lába eltört, a másik karján az alkarjáról eltünt a bőr, olyan volt mint a terminátor, látszottak az inak, izmok. Ő teljesen rendbejött. A kislányuk a hátsó ülésről előre repült, a szélvédőt lefejelte, az öveg össze-visssza vágta a fejbőrét, de szerencsére ennyivel megúszta. Én értem először a helyszínre. Már kiszedtem mindenkit a kocsiból, mikor felismertem őket.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#17658) proof88 válasza kételkedem (#17657) üzenetére


proof88
addikt

Kemény lehetett... szerencsés lecke számukra, hogy legközelebb becsatolják magukat. :U

(#17659) fekeandras válasza kételkedem (#17649) üzenetére


fekeandras
őstag

Állandóan a románokkal van a baj.Ott az írástudatlan kreténeknek is adnak jogosítványt vagy mi?Először egy barom felmegy szemből az autópályára aztán most ez a qrva.Hihetetlen.

(#17660) kételkedem válasza fekeandras (#17659) üzenetére


kételkedem
addikt

A románok és ukránok tömegével mennek el dolgozni Európa boldogabb felébe. A baj akkor szokott bekövetkezni, amikor haza akar menni a lakhelyére, ami akár több ezer km messze van. Mire ide ér, már fáradt, figyelmetlen, de nem áll meg pihenni, mert úgy van vele, hogy a határon, vagy otthon majd kipiheni magát.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#17661) Szplöttyy válasza fekeandras (#17653) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

:DDD

Utolsó két sorral eggyetértek! Vagy inkább az egyész hsz-el? ;]

Smoke & Torque

(#17662) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Kevesebb indulatot kérnék a hozzászólásokban, főleg fekeandras fórumtárstól...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17663) KrAt


KrAt
veterán

"Ugyanakkor az új vizsgarend egyben sűrűbb műszaki ellenőrzést jelent majd az idősebb járművek tulajdonosainak: az alelnök szerint 10-12 év felett - a pontos határt még nem rögzítették - évenkénti vizsgakötelezettséget vezetnének be annak érdekében, hogy az idősebb autók műszaki állapota biztosan megfeleljen a szabályoknak. Az új autók első vizsgája továbbra is négy év után lesz esedékes, míg a köztes időszakban két éves vizsgaperiódust írnak elő."

Most kértem, hogy ilyen szavakat itt ne írjatok ! :(((

[ Módosította: philoxenia ]

(#17664) kételkedem válasza KrAt (#17663) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem egy örömhír, de a hozzászólásod furán néz ki philoé alatt, ahol ezt kéri: "Kevesebb indulatot kérnék a hozzászólásokban" :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#17665) KrAt válasza kételkedem (#17664) üzenetére


KrAt
veterán

Bocs, nem olvastam, postoltam.. Indulatból.. Philo kiszerkesztette, max figyelmeztet, mindenki megkapta a magáét.. :)

(#17666) dragonfx


dragonfx
veterán

Mester utca elején egy xarrá optikai tuningolt civic vti nemrég ütött el egy kisfiút, látszatra alsós, zebrán, rendörők mindenki ott, meg vagy 20 figyelő, kissrác felkelni sem bírt, ha jól láttam nem "magyar" vezette......

:O :O
azért tényleg kicsit elkeserítő ebben a fővárosban lakni....

lehet lesz/van róla hír már valahol...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#17667) Szplöttyy válasza dragonfx (#17666) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Mer' városba kell a rizsrakétával racsingolni :((( :W

Smoke & Torque

(#17668) mephi666 válasza dragonfx (#17666) üzenetére


mephi666
nagyúr

épp ma reggel mondtam asszonynak, hogy dögmeleg van, hülyék az emberek az utakon (mármint a nagyátlag), hazafelé az egyik sarkon összekoccant 2 kocsi... gondolom akinek stoptáblája volt, oldalbakapott egy szabályosan közlekedőt... itt kecskeméten évek alatt nem láttam annyi balesetet, mint az elmúlt 1.5hétben...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17669) Avicularia válasza dragonfx (#17666) üzenetére


Avicularia
veterán

Jól látom a különbséget mióta nem Magyarországon élek.Pesten naponta volt valami probléma,egy gyökérnek meg is reccsent az orrcsontja,miután megpróbált elütni.
Itt érdekes még senki nem akart leszorítani,vagy agyonverni,egyedül a buszosok erőszakosabbak néha kicsit.Viszont a biciklisták itt is életveszélyesek,zebra mellett kerékpárút,kint van nekik a mackósajt,mégis sokszor 30-40-el tekernek át az úton,mintha nekik lenne elsőbbségük :(

(#17670) Avicularia válasza KrAt (#17663) üzenetére


Avicularia
veterán

Ez most nagyon jól jön nekem,hogy eltörölték a ZK-t.Február közepén jár le,igaz akkor még csak 2 éves az autó,nem is értem ha 4 éves korában kell először műszakira vinni,miért nem kap a dízel addig zk-t,mikor a benzines megkapja első 4 évre.
Mivel nem magyarországon használom a kocsit,itt úgyse kellett volna meghosszabítani,mert a rendőr azt se tudja mi az a zöldkártya.
Hazamenetel lett volna gáz ,de így már nem probléma.

(#17671) Tomics


Tomics
addikt

Srcáok! egy off kérdés:
M0-sra fel lehet hajtani pályamatrica nélkül? a 3-as főútról akarok az m0-ra szentendre irányába.
köszi :)

PH! addikt since 2004

(#17672) fekeandras válasza philoxenia (#17662) üzenetére


fekeandras
őstag

Igazad van, elnézést.Csak dolgoztam együtt egy román sráccal.Ő elmesélte hogyan lehet ott jogosítványhoz jutni.

(#17673) Avicularia válasza Tomics (#17671) üzenetére


Avicularia
veterán

Igen

(#17674) Integra


Integra
titán

új kibúvó

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17675) philoxenia válasza Avicularia (#17670) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Benzines sem kapja meg ..... :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17676) Integra válasza Avicularia (#17670) üzenetére


Integra
titán

magyar rendszámos autóm tudom külföldön műszakiztatni??

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17677) Sipi16 válasza KrAt (#17663) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ebben mi a meglepő? Mi is évente vizsgáztatjuk a kocsikat. Mondjuk arra kíváncsi leszek, hogy Mo-n milyen lesz a vizsgabiztosok hozzáállása. :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#17678) Avicularia válasza Integra (#17676) üzenetére


Avicularia
veterán

Szerintem nem,de nem vagyok biztos benne.
Kötelező szerviz,illetve garanciális javítás az megy külföldön is.

(#17679) jerry311 válasza Integra (#17676) üzenetére


jerry311
nagyúr

Valószínű. Persze az ottani normáknak megfelelően, meg ha egyáltalán létezik ez a fogalom náluk. Arra viszont számíts, hogy itthon nem fogják elfogadni, mert külföldön nyilván nem a magyar forgalmiba kerül a pecsét és nem is a magyar követelményeknek felelt meg...

(#17680) Sipi16 válasza jerry311 (#17679) üzenetére


Sipi16
senior tag

Szerintem honosítani kell az adott országban a kocsit, hogy ott vizsgáztathasd.

Nálunk nincs pecsét. Kaptunk egy papírt, de amikor igazoltatott a rendőr a kocsi papírjait el sem kérte.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#17681) AMD Power


AMD Power
titán

Végre egy jó hír is...

A 60-as évek biztonsága az utakon

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#17682) aesir válasza Integra (#17676) üzenetére


aesir
veterán

Nem. Hogy mutatna a magyar rendszámodon a német TÜV?:)

Természetesen ki sem adnák rá, ki sem adhatnák rá, te pedig fel sem rakhatnád a nemzeti hatósági jelzésre az idegen cuccot.

Sehogysem jön ez össze, csak akkor ha mondjuk németesíted az autód. Onnantól viszont szabad pálya sokminden:)

Van saját életem...

(#17683) Integra válasza aesir (#17682) üzenetére


Integra
titán

nem látom még ezt az egészet, hogy fogom megcsinálni. majd ha végre már az adminisztráció is megindult.. :)
aztán ki tudja, lehet, hogy marad a magyar rendszám rajta, csak a jogsit csinálom meg a motor miatt.

--------------------------------
más:
ezt ma fotóztam, keleti pályaudvar, kis esti burleszk...
annyira belejöttek, hogy még az öreget is megverték, aki megpróbálta azt a tehenet onnan elcibálni, hogy végre mehessen a sor.. 10 autó biztosan dudált miattuk. de olyan gyorsan történt a verés, hogy mire észbe kaptam, már vége is volt..
a farmer szerkós puccos panel pipi meg külön vicc kategória volt, nem győztem röhögni:)

[link]
[link]
[link]
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17684) lorcsi válasza Integra (#17683) üzenetére


lorcsi
veterán

nem engedte hogy beálljon az opeles ?

(#17685) Manitou válasza Integra (#17683) üzenetére


Manitou
addikt

Ki vert kit? :D
És mi volt a fennforgás tárgya?

(#17686) fekeandras


fekeandras
őstag

[link]

Kint voltam ma keszin meglátogatni a nagymamámat.A reptértől 3km-re lakik.Először csak 1 mentő ment.Aztán még egy.És még egy.Aztán egy tűzoltó.Majd újabb mentő.Újabb tűzoltó.Közben több rendőrautó.Stb... Már ott sejtettem, hogy nagy gáz van.De az, hogy a nézők közé esett a gép... Bazdki.Isteni csoda, hogy nem állt ott éppen senki. :(

(#17687) Integra válasza lorcsi (#17684) üzenetére


Integra
titán

de nem ám...
mert a termetes néni foglalta a helyet az egyik sorban álló autónak.
az astrás meg szépen gurult rá, már majdnem neki ment, centiken múlott, a termetes néni meg dacolt, mindenki őket nézte, nagyon durva arcokat vágott mindkettő.. a jobbik matricás néni meg az autóból magyarázott a dudálóknak, hogy nem engedik parkolni.. a sorban álló idős bácsinál meg elszakadt a cérna, kiszáltt és odament, hogy húzzon már el a rektekbe a termetes néni, mert száz autó vár a sorba és nem tudnak tovább menni.. termetes néni továbbra se ment sehova, jobbik matricás néni meg továbbra is elakarta ütni termetes nénit. a mazda6 meg vészvillogózott, esze ágában se volt előrébb gurulni, hogy legalább ki lehessen őket kerülni, túl jó volt a műsor, inkább ő is azt nézte..
na szóval idős bácsi elkapja termetes nénit a karjánál, hogy menjen arrébb, dulakodás ezerrel, jobbik matricás néni meg majdnem elüt mindkettőt.. erre jött futva a farmer szerkós panel csajszi, hogy megvédje termetes nénit, ketten ütlegelik idős bácsit, akinek a fejéről is leverik a szemüveget, ököllel ütik a fejét, mindkettőnek vörös a feje, LOL az egész.. majd idős bácsi megszeppen, látja, hogy totál reménytelen a helyzet, visszamegyk az autójához, közben nézi a szemüvegét, hogy hol tört el. termetes néni odamegy jobbik matricás nénihez és elkezd üvöltözni vele ablakon keresztül, már várom a második kört, de elmarad.. termetes néni a helyén marad, jobbik matricás néni feladja, majd beparkol máshova.
én röhögök meg csóválom a fejem, majd leparkolok az utolsó szabad parkolóba, ahova senki sem akart beparkolni, mert nem látták a nagy észosztásban.
annyira tipikus kisemberek harca volt.. kár hogy nem videokamerás telóm van.. :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17688) fekeandras válasza Integra (#17687) üzenetére


fekeandras
őstag

Tényleg furcsállom, hogy vannak emberek akik ilyen jelentéktelen dolgokon fennakadnak és egymás torkának esnek.Parkoljon odébb 20méterrel.Ennyire senki nem lehet lusta.

mod: mosd le a kocsit :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#17689) Integra válasza fekeandras (#17688) üzenetére


Integra
titán

voltam vacsorázni, azóta úgy ahogy lemosta az eső megint.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17690) lorcsi válasza Integra (#17687) üzenetére


lorcsi
veterán

városi mini harc :W
lol
otthon meg a környéken hogy mesélhetik ezt..a nap "hősei" :(

(#17691) proof88 válasza fekeandras (#17686) üzenetére


proof88
addikt

Sajnos állt, nem is egy... egy biztonsági őr sajnos meghalt. :(

Integra: már csak egy kérdés: panel csajszi - ez mit jelent nálad? :D

[ Szerkesztve ]

(#17692) proof88 válasza Integra (#17687) üzenetére


proof88
addikt

-

[ Szerkesztve ]

(#17693) Manitou válasza Integra (#17687) üzenetére


Manitou
addikt

:O Szép kis műsor lehetett :DDD

(#17694) fekeandras válasza proof88 (#17691) üzenetére


fekeandras
őstag

Egy leszakadó darab találta el őket.A gép melléjük esett kb 15méterrel.Pech...

(#17695) MaciG válasza AMD Power (#17681) üzenetére


MaciG
addikt

"Ugyanakkor továbbra is minden nyolcadik balesetet ittas állapotban lévő személy okozta."
Látom józanul még mindig veszélyesebb vezetni. :DDD

BANZAII

(#17696) proof88 válasza fekeandras (#17694) üzenetére


proof88
addikt

Jah...

(#17697) Integra válasza proof88 (#17691) üzenetére


Integra
titán

olcsó, egyszerű, de kurva jó nőnek kinézni akaró meg magát annak is képzelőket hívom így.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17698) Winner_hun válasza fekeandras (#17686) üzenetére


Winner_hun
félisten

Képek

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17699) buherka válasza Integra (#17687) üzenetére


buherka
addikt

Egy laza garázdaság (2 év), testi sértéssel (2 év) megfűszerezve és mindez egy parkoló hely miatt...és ez egyre rosszabb lesz :U

De szeretlek kis hazám :o

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#17700) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Tán ivott a sofőr?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.