Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17551) brd válasza szasanyi (#17519) üzenetére


brd
nagyúr

Az Önkormányzathoz hiába fordulok a rendőri vezetők hülyesége ügyében. ;) Persze tudom, a kintfelejtett táblákra írtad. De biztos, hogy egy normális országban ezt így kellene megoldani (ill. így van megoldva)? :W
Természetesen tudom, hogy hiába írogat az ember bármilyen fórumba a hasonló ügyekben, de szerintem épeszű ember nem is várja el, hogy ettől változzon a helyzet; én sem ezért írtam erről, hanem mert válaszoltam egy alapvetően költői(nek tűnő) kérdésre, és errefelé kanyarodott a téma. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#17552) szasanyi válasza brd (#17551) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem, nem normális. És ez sok minden másra is igaz...

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#17553) Integra


Integra
titán

szégyenfal folyt..
kedvencem a ferraris, még neki áll feljebb.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17554) fekeandras válasza Integra (#17553) üzenetére


fekeandras
őstag

Felháborító, hogy mit meg nem engednek maguknak egyesek... :(

(#17555) mephi666


mephi666
nagyúr

mi is szoktunk látni elég sok parasztot az utakon...
pl 1-2hete balcsin: kis faluban megálltunk 1 boltnál, aztán onnan mentünk ki a falu főutcájára... egyik irányból sem jött senki vagy 150-200m-en belül és majd 1km volt még a lakott terület határa... asszonynak van jogsija, mondtam is neki mindenhol, hogy maradjon 60alatt, mert több helyen is fotóztak, nem hiányzik 1 csekk mostanában... ahogy mentünk 100m-t, utolért valami német bmw-s vagy 100al és nagy dudálva majdnem belénkjött... :W
ma reggel meg majdnem a szemközti sávba tolt át egy vw polo-s itt a városban... haladtunk normálisan a 2x2sávos körúton a belső sávban, mert a köv. lámpánál az az egyenesen haladó sáv, a jobb oldali az kanyarodik is és be lehet szorulni... na, mentünk normál tempóval, index nélkül beelőz minket a polo-s, aztán a külső sávban haladót is minden index nélkül előzte, majd bement elé... csak itt a lámpánál be is akadt és akkor mellé értünk megint és ugyanúgy index nélkül már jött volna vissza a sávunkba :W olyan parasztok vannak, hogy az hihetetlen... és általában még az ilyeneknek áll feljebb... ha nyugtalanabb napomon érnek, általában nem szoktam szó nélkül hagyni és nemzetközi jelzésekkel is mutatom neki, hogy mit csináljon...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17556) philoxenia válasza mephi666 (#17555) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17557) mephi666 válasza philoxenia (#17556) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát nem pont ezekre a parasztokra gondoltam :) őket inkább tisztelem, mert végeztem már mezőgazdasági munkát és nem szívesen penészednék most valami 0extrás trakiban a puszta közepén... azokra a "bunkó parasztokra" gondoltam, akik sz@rnak mindenkire és törtetnek összevissza az utakon...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17558) dragonfx válasza Integra (#17553) üzenetére


dragonfx
veterán

a puntos a legütösebb szerintem :C ..villamosínen.

az astont, ferrarit, x6ot és a angy S mercit láttm élőbe is parkolni épp így.max. máshol.a merdzsó szinte mindig ott áll.a ferka meg az aston 1-1fejesé.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#17559) philoxenia válasza mephi666 (#17557) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Aztán felháborodnak, mikor a villanyoszlop nem tér ki.....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17560) dragonfx válasza hossszú (#17531) üzenetére


dragonfx
veterán

A tragikus baleset vasárnap hajnalban történt, Esztergom és Tát között. A BMW, melyben négy fiatal utazott, eddig tisztázatlan okból letért az útról

annyira tudtam látatlanba akartam mondani ez bmw lesz.... :( ...szépen fogalmazták meg a sablon duma elmaradt>>"a autót vezető k.J. eddig tisztázuatlan okokból elvesztette uralmát a járműfelett" :DD ...vajon mér??.mert ment mint az állat avgy 150nel.
képek hol vannak?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#17561) vwpolopg válasza dragonfx (#17560) üzenetére


vwpolopg
őstag

láttam ma valamelyik oldalon egy képet ugyanehhez a balesethez kapcsolódóan, de nem mertem kilinkelni, mert nem volt odaírva, hogy erről a balesetről van, de az se, hogy illusztráció.

meg is van, ezek tényleg ennek a balesetnek a képei:[link]

te jó ég... ez egy egész új bmw... itt a bizonyítéka annak, hogy az emberi hülyeség ellen egy többmilliós bmw sem véd meg...

[ Szerkesztve ]

(#17562) hossszú válasza vwpolopg (#17561) üzenetére


hossszú
őstag

B..meg ezek nagyon durva képek. :Y
Na ebben az autóban ha be lettek volna kötve akkor is mindenképpen KO a baloldalon ülőknek.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#17563) Integra válasza vwpolopg (#17561) üzenetére


Integra
titán

kemény lehetett az mdma...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17564) kételkedem válasza vwpolopg (#17561) üzenetére


kételkedem
addikt

Ahol ilyen erők lépnek fel, ott az élő szövetnek semmi esélye. :(

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#17565) Snoop-y válasza vwpolopg (#17561) üzenetére


Snoop-y
veterán

A bal hátsó az pótkerék volt ( ráadásul hajtott tengelyen két különböző felni gondolom gumi sem egyforma volt rajta ) ez az álmoskönyvek szerint sem jelent semmi jót :U

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#17566) fekeandras válasza vwpolopg (#17561) üzenetére


fekeandras
őstag

"Az ellen nem véd..." by Szalacsi :(

(#17567) dragonfx válasza vwpolopg (#17561) üzenetére


dragonfx
veterán

ejj de durva...ez egy elöző 7es...hát nem 100zal mentek..az 100as... :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#17568) tibi666


tibi666
senior tag

siófok, szombat.
négysávos úton megyek, látom, hogy összeszűkül kétsávossá, indexelek, tekerem a kormányt.
bal oldalról bekanyarodik egy porsche kabrió, én folytatom a manővert lendületből, hármasban voltam 50 körüli tempónál (pirostól indultam), hallom, hogy felbőg a repedtfazék boxer hang, ekkor én is padló, befértem elé.

erre a faszfej 3 másodperc múlva a záróvonalon keresztül megelőz, a városban, még a négysávos szakaszon. ledudáltam, még neki állt feljebb. beletaposott a fékbe, megállt. ki akart szállni, de meglátta, hogy mi 3an vagyunk, ő meg egyedül, ezért meggondolta magát. csúnyán nézett, én mosolyogtam.

kemény, fuxos, kreol, 50+-os papi volt. német rendszámos, ND volt, neuburg an der donau, mivel debrecenben a 10 milliónál drágább autók legalább fele ilyen, ezért feltételezem, hogy ő sem echte német volt. mert az nem előz városban négysávoson záróvonalnál, az nem padlózza le a porschejét, hogy ne férjek be elé, illetve ezután nem akar fizikai konfliktust kezdeményezni. :DDD

de ezúton üzenem, hogyha valahol esetleg rálelek az autójára, akkor 4 új gumit, valamint egy autófényezést ütemezhet a kedvenc szerelőjénél.

(#17569) #32070144


#32070144
törölt tag

Múlt heti történet: este tíz után a kereszteződésben sárgára kapcsolják a lámpákat, stoptábla, a keresztező forgalomnak van elsőbbsége. Lassan csorgok be, rosszul belátható a kereszteződés, ekkor elhúz mellettem és a mögöttem álló mellett egy vadbarom. Remélem ha egyszer oldalba vágják, az minimum 10 tonnás jármű lesz és rajta kívül nem lesz áldozat.

(#17570) puttputt


puttputt
őstag

Múlt héten, szintén. Állunk a zebránál, egy nem jól belátható átkelőhely járdaszigetén (takarják a lombok).
Zuhogott a "trópusi eső". Épp odaértem a már ott várakozó idős pár és egy fiatal illető mögé, amikor is hátrahőköltem (velem mindenki), mert kb. 100 km/h-val száguldott el előttünk egy Audi úgy, hogy rajtam kívül mindenkit beterített a víz, akár egy hullám.
Szó szerint, csurom víz lett mindenki... Épp kezdtek volna anyázni a "kolegák", mikor is egy másik kocsi, ugyanígy...
Érdekes stílus...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#17571) mephi666 válasza #32070144 (#17569) üzenetére


mephi666
nagyúr

az a baj, h általában nem azok szívják meg, akik megérdemelnék :(
cégünk mellett van egy autóbontó és azt hiszem ahhoz tartozik egy elkerített rész, ahova a balesetben összetört kocsikat szokták a rendőrök szállítani, későbbi vizsgálatokra... 1-2éve hoztak asszem oda egy s80as volvót, ami vagy 200al frontálisan ütközött egy kamionnal... szó szerint becsúszott a kamion alá és kiütötte a tengelyt... a raktárosaink átmentek megnézni, mi maradt belőle, de mondták, h nagyon durva volt... a kocsi kb ráfért egy raklapra és ami megmaradt belőle, azon cafatokban ott voltak a sofőr "darabjai"...

#17570: ilyen itt is volt, hogy egyik ismerősömet lecsapta egy barom... csak az ürge 50m-el arrébb pirosat is kapott és az ismerősöm odament, aztán kiszedte a kocsiból :) kifizettette vele röviden a tisztító számláját...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17572) dragonfx válasza tibi666 (#17568) üzenetére


dragonfx
veterán

:Y
na az azé durva mér belementél majdnem?
mid is van?
elöző merdzsó ugye?

Visszafele álla sor 80kmtől..pedig este 9kor indultunk....110zel stabilan megy a sor a..mögöttem laguna mögötte valami nagyon rángatja a kormányt villog minden. :(
laguna megunta a vakoskodást kimegy, 1 sec és a lökhárítómba van. villog.majd mikor látta eredménytelen feldobta a refit tartósra :(
2 autó múlva meguntam....kimegyke uj bézs x5 3.0d. :O
na az ilyenek miatt eza megítélés..amugy 3-4 autóval előttem ment amíg nem lett 3 sávos az m7....mi értelme ennek? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#17573) tibi666 válasza dragonfx (#17572) üzenetére


tibi666
senior tag

nem volt balesetveszélyes, mert én is padlóztam és néztem a tükörben. ha az lett volna, inkább hagyom elmenni és fékezek.
hálistennek a 200 dízel póniló azért meg tudja lendíteni a kasznit, ha szükség van rá.

de a 4 sávoson, záróvonalon előzés már felhúzott. neki meg nem tetszett, hogy ledudáltam. ez van, sajna öregszik az autó, pár évvel ezelőtt még ilyen kiszállok az autóból, mert fasza csávó vagyok dolgot nem mertek eljátszani vele.

cls500-at kéne venni. újonnan sajnálom rá a pénzt, meg nem is engedhetem most meg magamnak, de sokat nézem most a hirdetéseket, és év vége felé belevághatnék egybe. nem tudom, hogy 320cdi legyen újonnan drágán, vagy egy megfizethetőbb cls500. nagyon szépek vannak. azzal alapból nem nagyon tud kötekedni egy porsche sem. meg még tekintélye is van. és gyönyörű az az autó.

[ Szerkesztve ]

(#17574) mephi666 válasza tibi666 (#17573) üzenetére


mephi666
nagyúr

vagy egy s65 amg-t? :B habár nem ingyen van... egyébként nem vagyok merci fan... a bmw-k meg az audi-k jobban tetszenek, de egyenlőre elvagyunk az 1.3as yaris-szal... kicsi és keveset fogyaszt... meg garázsunk sincs... majd pár év múlva beújítunk, válság van... csak hát érezhető, ahogy csomóan a kis autókat lenézik az utakon...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17575) dragonfx válasza tibi666 (#17573) üzenetére


dragonfx
veterán

:B
a merdzsó fun.
ml??amg?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#17576) tibi666 válasza mephi666 (#17574) üzenetére


tibi666
senior tag

az nekem már túl nagy. néha ezzel a 4.8 méterrel is megizzadok, míg beteszem egy-egy szűkebb parkolóhelyre. nem mondom, hogy nem fogadnék el egy s600 v12 biturbot, de az már annyira irracionális választás lenne, hogy fájna.

már a cls500 is az egyébként a 320cdi-hez képest, mert igazából a forgalmi szituációk 99.9%-ában utóbbi is bőven elég, de azért az autóbuzi énem fantáziáját mozgatja az az 5 literes benzines. :) végülis egyszer élek.

(#17577) dragonfx válasza tibi666 (#17576) üzenetére


dragonfx
veterán

c200 kompressor. :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#17578) tibi666 válasza dragonfx (#17577) üzenetére


tibi666
senior tag

tudod, hogy volt c320 cdi-m, csak ellopták. nem hozott szerencsét az az autó, azóta elég sok baj ért. most kezdenek rendeződni a dolgaim.

már akkor is nagyon szemeztem a cls-el, de túl drága volt. most, hogy ellopták, úgy vagyok vele, hogy holnapután elüthet egy teherautó is. akkor meg addig élvezzem ki azt, amiért dolgozom, ameddig lehet.

(#17579) mephi666


mephi666
nagyúr

hmm... ha lenne annyi pénzem és elkapna a "carpe diem" életérzés, szerintem egy camaro-t vagy egy shelby gt500-at szereznék be :)) vagy egy 40év körüli shelby gt350-et... gyönyörű az a gép is... de egyik sem családi autó... ha "olcsóbb" családi autó kellene, akkor max 3-as bmw-ben gondolkoznék...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17580) KrAt


KrAt
veterán

(#17581) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

nap sztárja ma Szentendrén:
-belső sáv: egyterű valami sz@arral, szemüveges nőci, 30cal.
-kacsázik fél kerékkel át a dupla záróvonalon, nézzük mi a fene lehet:
-telefonál, olvas... :Y

szerk: nem üzenek neki semmit, mert azt tiltják az alapelvek... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17582) kételkedem


kételkedem
addikt

Az adott útszakaszon szinte minden nap történik baleset.
A mai egy kicsit durvára sikerült.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#17583) AMD Power válasza kételkedem (#17582) üzenetére


AMD Power
titán

Huh de mákja volt az embernek. :Y

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#17584) szasanyi válasza kételkedem (#17582) üzenetére


szasanyi
félisten

És ilyen világtalan sofőrök szép számban ámokfutnak útjainkon. Ők meg azt hiszik tudnak vezetni, mert hát az a szakmájuk. :U

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#17585) CsíkosMókus válasza szasanyi (#17584) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

Tudnak azok, csak amikor x órája vagy úton, és mész így két hete, akkor romlik a koncentráció. Nagyon..

(#17586) AMD Power válasza CsíkosMókus (#17585) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan így van.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#17587) zsid válasza CsíkosMókus (#17585) üzenetére


zsid
senior tag

Még ennyi sem kell hozzá,elég ha kicsit elbamészkodsz,és vki megáll előtted...

<tRucKdriFteR>

(#17588) Sipi16 válasza zsid (#17587) üzenetére


Sipi16
senior tag

Reggeli dugóban viccmesélés közben én is értem már majdnem utol valakit. Szerencsére 2 éve volt már. Azóta vezetés közben nem mesélek viccet. :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#17589) CsíkosMókus válasza zsid (#17587) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

:K
És a kamionok elé előszeretettel vágnak be az előzésből visszajövő autósok, sokszor két teherautó közé is.
A fene se lenne kamionos ilyen közlekedési viszonyok között, minden tiszteletem azoké, akik balesetmentesen járnak ilyen nagy gépekkel!

(#17590) runner 125 válasza kételkedem (#17582) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nagy mákja volt mindkettőnek. :U

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#17591) mephi666


mephi666
nagyúr

ma valami biciklis akasztott ki reggel... aki ismerős kecskeméten: irinyi út és akadémia körút kereszteződésénél az irinyin haladva a város felé pirosat kaptunk... 3-3 sáv keresztbe-hosszába, középső sávok a balra kanyarodók... na, 1 biciklis az út közepén mindenféle szétnézés nélkül a balra kanyarodó sávban átvágott egyenesen az úton... kb 6:45kor volt, tehát simán oldalba csaphatta volna akárki... zöldet kaptunk, ráelőztünk, a körútnál levő lámpánál majdnem eljátszotta megint... éppen csak megállt... viszont ott egy nő jött át hasonlóan szemből a piroson... persze biciklivel :W annál a kereszteződésnél jártunk már úgy, hogy jobbra kanyarodva egyidőben kapunk zöldet a zebra zöld jelzésével... egy biciklis nőci meg nem is a zebrán, hanem az úton akart egyenesen átkelni úgy, mintha rá is vonatkozna a néhány méterre levő zebra jelzése... (amikor mi az ő útját keresztezve kanyarodnánk...) majdnem felkentük... szóltam is neki pár szépet... mellesleg a kreszben is bennevan, hogy a zebrán le kell szállni a bicikliről...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17592) szasanyi válasza CsíkosMókus (#17585) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez nem mentség. :(

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#17593) CsíkosMókus válasza szasanyi (#17592) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

De, az.

A többit meg bízzuk a rendőrre és a bíróságra ;)

[ Szerkesztve ]

(#17594) szasanyi válasza CsíkosMókus (#17593) üzenetére


szasanyi
félisten

Egy kérdés, amire a válasszal saját magadat fogod megcáfolni: akkor is ez lenne a véleményed, ha a te hozzátartozóid közül dozerol le valakit egy ilyen sofőr? Aki semmi rosszat sem csinált, meg jó sofőr is, "csak" elaludt, mert fáradt volt már szegény ember. :U
Egyébként itt vagyok. ;] És emberileg, meg rendőrként is határozott véleményem: nem elfogadható körülmény a fáradtság, ráadásul szabályozva is van, ami be kell (!) tartani. Többek között az ilyen, és hasonló balesetek elkerülése miatt. Ez van, ha az ember nem ismeri és/vagy nem tartja be a szabályokat. Ez nagy baj ebben az országban (több területen is, nem csak a közlekedés során), hogy itt a többség (a kisebbségről ne is beszéljünk) mentséget meg kibúvót keres. :(((

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#17595) CsíkosMókus válasza szasanyi (#17594) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

Sose megyek bele ilyen mit-csinálnál-ha-anyádat-elbaszná-az-alvó-kamionos vitákba, sorry.
Mert fogalmam sincs, mit csinálnék.

Én más fejével nem tudok gondolkodni, annyit tehetek, hogy se részegen, se fáradtan nem gurulok ki az országútra semmilyen járművel.

[ Szerkesztve ]

(#17596) szasanyi válasza CsíkosMókus (#17595) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez szerintem nem képezi vita tárgyát, és nem is azt kérdeztem mit csinálnál, csak azt: ugyanúgy vélekednél akkor is? Egyszerű kérdés, és egyértelmű a rá adható válasz is. Aki nem így gondolja, ott gond van. Ezt az élet számtalanszor bizonyította, ezt sem lehet megcáfolni. De nem is kell amúgy, hiszen emberek vagyunk. Aki nem így gondolkozik, annak nincsenek normális emberi érzései, vagy kezelt (még rosszabb, ha nem kezelt) pszichopata. ;] Elfogadom, hogy nem akarsz ellentmondani magadnak, maradjunk ennyiben.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#17597) CsíkosMókus válasza szasanyi (#17596) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

Tévedni emberi dolog egészen addig, ameddig meg nem hal valaki a tévedés miatt.
Amíg élünk, minden helyrehozható. A halálos baleset okozására nincs mentség, ez tény.

(#17598) Khelben válasza szasanyi (#17534) üzenetére


Khelben
nagyúr

Errol kaphatnank valami forrast? De ne ilyen "haver hallotta a tvben" es hasonlokat. Mert erosen hulyesegszagu mindket allitas...

(#17599) jerry311 válasza Khelben (#17598) üzenetére


jerry311
nagyúr

No igen, a legtöbb övcsat működési elve és kialakítása 100%-osan üzembiztossá teszi a működést.

(#17600) -NOKIA- válasza CsíkosMókus (#17597) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Sérülést sem szabad okozni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.