Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18901) Khelben válasza Rick4 (#18900) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az adónak mégis mi köze a nyugdíjhoz? :U

(#18902) #67688960 válasza Rick4 (#18900) üzenetére


#67688960
törölt tag

Én a drága és szar utakra céloztam.
Mert pl. épp a múltkor hallottam a rádióban, egy szakértővel ment a riport, hogy ezért meg azért szarok az felújított utak is. Általánosságban már évek óta tojok a médiára mert csak a kábítás megy, de ezt most meghallgattam. A lényeg, hogy nálunk most kapták szét elég mélyen az utat, és megint bebizonyították hogy nem tudnak utat építeni. Ugyanis már kezd deformálódni.

[ Szerkesztve ]

(#18903) AMD Power válasza #67688960 (#18902) üzenetére


AMD Power
titán

A magyar soha nem tudott utat építeni. Azért ilyen szarok a magyar utak mert kilopják belőle az anyagot mielőtt "lerakják". :((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18904) Avicularia válasza dabadab (#18896) üzenetére


Avicularia
veterán

Végül is előfordulhat.
Lehet hogy az utasok egyébként is bóbiskoltak,és a sofőr bealudt.
Így elképzelhető.

(#18905) dragonfx


dragonfx
veterán

mér van az elmúlt 3 hétben vagy 5en akarták rám rántani a kormányt másik sávból és ők vannak felháborodva??
most miattuk koptassam mindig a fain gumijaimat...tiszta gáz. :(((

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#18906) zsid


zsid
senior tag

Teljesen kiégett egy BMW a 37-es főúton

"Ekkor a sofőr elmondása alapján feltehetőleg durrdefektet kapott a német autó és elkezdett sodródni a szalagkorlátok között. Amikor megállt a autó kiszállt a sofőr hogy megnézze az autót és ekkor a csöpögő benzin lángra kapott."

Defekthez képest le van zúzva az eleje rendesen.

<tRucKdriFteR>

(#18907) dragonfx válasza zsid (#18906) üzenetére


dragonfx
veterán

azzal csapodott neki gondolom, de nem bizonyítható de valszeg gyorsabban hajtott mint kellett volna.
Durrdefekt elég érdekes..akinek ilyenje van csak figyel jó gummát vegyen.
A csöpögő benzin mégugy furcsa...ergo valahol műszaki hiba volt...vagy épp eltrafált volna valami az ütlköző roncsolodó alkatrész....

Aranyos..több milliós kár??...ez TK....25 guriga..pár alkatrészt tán el tud adni belőle feketén ami tisztítható amugy kuka az egész.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#18908) SpeedR válasza zsid (#18906) üzenetére


SpeedR
őstag

Defektnél mi a jóistentől kezdene csöpögni a benzin?? Nagyon sántit ez a sztori.

(#18907) dragonfx
Ugyan már, majd tejel a biztositó...

[ Szerkesztve ]

(#18909) fekeandras válasza SpeedR (#18908) üzenetére


fekeandras
őstag

Biztos a sofőr volt defektes... :DDD

(#18910) dragonfx válasza SpeedR (#18908) üzenetére


dragonfx
veterán

és emnnyit kéne adnia a biztosítónak 20gurigát??..na mert manapság csak ugy ad áma biztositó 20at.... :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#18911) SpeedR válasza fekeandras (#18909) üzenetére


SpeedR
őstag

Sztem egyértelmű, hogy a sofőr balfasz volt és azért kell ez a kamu sztori hogy fizessen a casco... (lehet hogy pl. elejtette a csikket, vagy a gyerkőcök gyújtóval játszottak hátul)

(#18910) dragonfx
Autó új ára minusz önrész, minusz avulás. Pár millát biztos bukik rajta csórikám, de egy új M5 kezdőtőkéje biztos visszajön neki. :)

(#18912) dragonfx válasza SpeedR (#18911) üzenetére


dragonfx
veterán

:C

kezdőtőke lehet 1-2 millió is :P

A lényeg ha ebből valaha is autó lesz én nem ülnék benne szívesen 200nál..amit a wallis rak össze.azért annyira nincsenek ott precíz emberek.

A csikk az utastérbn hogy cisnál kinn tüzet...ez erősne műszaki hiba gyanus.azért aza rendsze rugy van ám maiakban megcisnálva véletlen se tudjon kiszökni mert tudják eza vége.igaz ha nema benya gyullad be akkor dízelben mega turbó gyujt meg valamit :C

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#18913) SpeedR válasza dragonfx (#18912) üzenetére


SpeedR
őstag

Jó, de M5-öt nem 10%-al 10évre szokás elhozni sztem. :DDD
Ebből már nem lesz autó abban biztos lehetsz.
Lehet, hogy műszaki hiba, de akkor miért kell ez a kamu duma?
A cigarettacsikket ne becsüld le. Akár egy erdőt is leégethet...

(#18914) Calogero válasza SpeedR (#18908) üzenetére


Calogero
addikt

Defektet kapott, nem tudta megfogni és neki vágta a szalagkorlátnak (fotók alapján kapott az eleje rendesen), és a sérült motortérben csöpöghetett a benzin ami lángra kapott.

(#18915) dragonfx válasza Calogero (#18914) üzenetére


dragonfx
veterán

hát jah...mondjuka benzincsöveka franc tudja milyne kesze kuszán mennek egy ilyne uj 5ösben pláne V10esben van bőven benyacső...valamelyik elnyomodhatott....azt hello már jön is...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#18916) SpeedR válasza Calogero (#18914) üzenetére


SpeedR
őstag

Lehet, hogy igazad van. Én csak azt az egy szem boon.hu-s képet láttam, ami oldalnézetből készült.

(#18918) dragonfx válasza Calogero (#18917) üzenetére


dragonfx
veterán

az igen csapatot kicsit vidéken.
hot pursuitot játszott.
erre csak annyit mondok ha egy octavia leamortizálódótt amik érdekesnek vélek mert ugye porsche.ba hátúl a motor és ő el tudott menekülni annyira mégse törhetett össze....
de elég büntetés neki az anyagi kár amia leírtak alapjána porsche.ban is elég jelentős lehet....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#18919) Rick4 válasza Calogero (#18917) üzenetére


Rick4
félisten

Ennek következtében a járőr kocsi hátulról a sportautónak, majd egy másik személygépkocsinak ütközött.

Magyarán mondva a rendőr nem tartotta be a követési távolságot... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#18920) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Tegnap történt az eset, hát a végén sírva és röhögve jöttünk el a helyszínről...

Rákospalota, pólus felől jövünk, Beller Imre utcába szeretnénk bekanyarodni, ezért belső sáv, már a benzinkúttól index balra, kanyar előtt fékezünk, mert szemből jönnek. Hátulról nagy nyikorgás, majd megjelenik mellettünk egy hányadék kék re átmázolt, W115ös merci, és egy dinnye fejű, napszemüveget viselő kopasz úriember elkezd ordítozni. A poén itt jön: Átszóltunk neki, hogy "Itt be lehet ám kanyarodni!" erre ő csak annyit tudott mondani "Ésakormivanbazmeg?!" na itt kezdtünk el röhögni, bekanyarodtunk, és leparkoltunk a ház elött. Hát... Nagyon mély alapokon nyugvó érvekkel támadott szegény iq fighter... :U "Ésakkormivanbazmeg" Szállóige lett azóta.

Smoke & Torque

(#18921) tibi666 válasza SpeedR (#18916) üzenetére


tibi666
senior tag

van ott több mint 20 kép.
fent van egy kamerára hasonlító gomb, ha azt megnyomod, akkor dobja a többi fényképet.

(#18922) Calogero


Calogero
addikt

Összetört a BMW rendesen
A másik autó sem nézki jól, talán Skoda Octvávia?

(#18923) AMD Power válasza Calogero (#18922) üzenetére


AMD Power
titán

Nem sok maradt a BMW-ből. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18924) kételkedem válasza Calogero (#18922) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha jól hallottam ismét románok voltak.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#18925) dragonfx válasza Calogero (#18922) üzenetére


dragonfx
veterán

hát elég érdekes nem megállapítható talán vja valami olyasmi.
mennyivel mehettek??
nagyon brutálisna aszétment a bömi..hol amotortér.... :Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#18926) Kraptor válasza zsid (#18906) üzenetére


Kraptor
őstag

Mondjuk az ilyen kocsik már defekt-tűrő gumikkal jönnek, pont emiatt:)

Pesten volt még régebben hasonló, ahol egy Porsche meg aszem egy Lambó versenyzett, össze is törték egymást és ott is kigyulladtak, de azért mert hirtelen álltak meg és túlmelegedett a motor:) (Gondolom nyomhatták neki mint ez a BMW-s is:) )

[ Szerkesztve ]

(#18927) tibi666 válasza Calogero (#18922) üzenetére


tibi666
senior tag

vw jetta.

(#18928) fekeandras válasza kételkedem (#18924) üzenetére


fekeandras
őstag

Ez a rendszám volt a bömin. Én ebből nem tudom megállapítani honnan való. Bár a ruházatukból itélve lehetséges, hogy romániából jöttek. Arrafelé divat ma is a makkos cipő stb...

(#18929) Khelben válasza fekeandras (#18928) üzenetére


Khelben
nagyúr

Spanyol.

(#18930) SpeedR válasza Kraptor (#18926) üzenetére


SpeedR
őstag

Ezt te se gondolhatod komolyan. Elég nagy butaságot irtál.

(#18928) fekeandras
Tegnap bemondták a hiradóban az esetet. Románok ültek az autóban.

(#18931) KrAt válasza Kraptor (#18926) üzenetére


KrAt
veterán

"de azért mert hirtelen álltak meg és túlmelegedett a motor:)"

Ezen könnyesre röhögtem magam.. :D

(#18932) Rick4


Rick4
félisten

Itt a 43-as úton szinte hetente meghal valaki, és napi 2-3 baleset történik az ilyenek miatt. Nyugatról errefelé jön haza szinte minden Román, és visszafelé is száguldoznak, minden szabályt figyelmen kívül hagynak. Semmivel nem foglalkoznak, mert a magyar állam olyan kegyes, hogy a rendőr max csekket adhat, azt meg a román a szeme láttára összetépi, és megy tovább...
A múltkor 5-en haltak meg egy Kia Carnival-ban, mert a barom jobbos kanyarban záróvonalon előzött kamiont, és véletlenül épp szembe is egy kamion jött... Persze semmit se csinálnak, így megy évek óta...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#18933) Khelben válasza Rick4 (#18932) üzenetére


Khelben
nagyúr

Persze semmit se csinálnak, így megy évek óta...

Mármint a hatóságok? A záróvonalon kívül mi kellene még? Betonfal? Akkor meg annak menne neki a hülyéje.

(#18934) kételkedem válasza Rick4 (#18932) üzenetére


kételkedem
addikt

Pedig létezik megoldás a problémára. Ha a helyszínen bevonja a rendőr a forgalmit, amit csak akkor kap vissza ha befizeti a büntit.

Az ukrán és román autósokkal azért van ennyi gond, mert ingázik pl Dél-Spanyolország és Bukarest között. Odafelé siet, hazafelé álmos és türelmetlen.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#18935) #67688960 válasza Rick4 (#18932) üzenetére


#67688960
törölt tag

Ezek így mennek otthon is, simán előznek kanyarban, akkor is ha nem belátható.
24óra alatt nem láttam egy balesetet se, pedig minden harmadik kocsi így ment, és sok kamion jött ment egy-egy sávos úton.
Félrehúzódnak, ha nem fér el!
Nem mondom hogy helyes, csak azt hogy érdekes.
Na meg első reakció(meg a 2. 3. is), hogy mondom(és nem csak én), hogy b. ezt nem hiszem el, ez nem igaz.
Egy darabig hüledezik az ember aztán megszokja.
Ha kételkedsz, menj át(de ajtó bezár, nem szed fel senkit üzemmódban). Komoly élmény lesz.

(#18936) Rick4 válasza #67688960 (#18935) üzenetére


Rick4
félisten

Volt egy idő, amikor napi 6-7X léptem át, képben vagyok velük, de a régi daciás időszakban azért nem voltak ennyire vakmerőek... Ja, és akkor én vettem fel stopposokat, ott az a divat, hogy szól, hogy oké, itt már elég, és fizetni akart mind... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#18937) #67688960 válasza Rick4 (#18936) üzenetére


#67688960
törölt tag

Most is stoppal járnak rendszeresen, legalábbis úgy tűnt ha épp nincs más.
:D Viszont ezt az utasítást kaptuk, hozzáértőktől.
Amúgy én is stoppoltam régen, ha épp nem volt más. Amikor katona voltam rendszeresen.

[ Szerkesztve ]

(#18939) hossszú válasza Calogero (#18938) üzenetére


hossszú
őstag

Hogy meglepődhetett mikor pofánvágta a légzsák :)

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#18940) fekeandras válasza fekeandras (#17686) üzenetére


fekeandras
őstag

(#18941) dragonfx válasza fekeandras (#18940) üzenetére


dragonfx
veterán

sajnálatos de aki egy ilyennel vállakozik repülésbre az valahol megéri a pénzét, vakmerő.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#18942) Sipi16 válasza Calogero (#18938) üzenetére


Sipi16
senior tag

Azért ez kemény. Nem kicsit lehetett ittas.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#18943) dokar válasza Calogero (#18938) üzenetére


dokar
addikt

ehh, ez gáz, de azért laza lehetett az emberünk :DDD

extra - SEXRay

(#18944) Winner_hun


Winner_hun
félisten

70 helyett 184 km/h-val száguldott

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18945) mezis


mezis
nagyúr

Üdv.!
Parkoltam ma a debreceni Fórumban. Szerencse, hogy az első 3 óra ingyenes. Ennek felét célszerű tartalékolni a kitalálásra (menekülésre). Gyalogosoknak még vannak jelzések, feliratok, hogy mi, merre, de olyan jelzést, hogy autóval merre a kijárat csak akkor láttam, amikor már úgyis láttam, hogy merre szabadulok.
Más: Akad Debrecenben több fedett, földalatti stb. parkoló, ami szerintem sötét alagútnak számít. Vagyis tompított fényszóróval illenék benne mozgatni az ó'tó't. Van aki felkacsolja.... :Y

[ Szerkesztve ]

mezis

(#18946) Calogero válasza mezis (#18945) üzenetére


Calogero
addikt

Az hagyján hogy sötét, a de halköz alatti illetve a Itélőtáblánnál lévő parkolóban elég szűkre sikerültek a beállóhelyek.

(#18947) Manitou válasza Calogero (#18946) üzenetére


Manitou
addikt

Első mélygarázsos esetem pont a halközös parkolóban volt :D Friss jogsival :D
Hát nem egy tágas az tuti :D
Ja utána a fórumban is jártam, az is elég érdekes :D

[ Szerkesztve ]

(#18948) Calogero


Calogero
addikt

(#18949) Winner_hun válasza Calogero (#18948) üzenetére


Winner_hun
félisten

A buszmegálló kedvéért tán odébb kellett volna rakni a használatban levő villanyoszlopot?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18950) dragonfx válasza Winner_hun (#18944) üzenetére


dragonfx
veterán

talán előzőtt.

Látom nem csaka fővárosban vannak angy dránák Debrecenben is.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.