Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17851) Snoop-y válasza dragonfx (#17850) üzenetére


Snoop-y
veterán

No problem én sem vágom annyira a bömösöket.

Cápa típusokat meg 635CSI-t felismerem meg a régi M3-t azt csókolom :D
Meg ezt az alábbit ( BMW 2002 ) mert apunak sokáig megvolt aztán hülye fejjel eladta pedig ma egy vagyont érne asszem most is megvan a kocsi mintha egy veteránklubban szoktam volna látni naponta hajtják ( a mienk bézs színű volt ) :

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#17852) Integra


Integra
titán

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17853) Avicularia válasza Integra (#17852) üzenetére


Avicularia
veterán

az öreg összekeveri a szondát a butykossal :C

(#17854) Versus82 válasza Integra (#17852) üzenetére


Versus82
aktív tag

[link]rendőr beszart:D

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#17855) Integra válasza Versus82 (#17854) üzenetére


Integra
titán

nem csodálom, már a gif-en is röhögtem:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17856) bandus


bandus
veterán

talán ideillik legjobban..
egyirányú utca, egyik oldalán kocsik parkolnak. barátom megáll az úton, a ház előtt, én még hátranyúlok a táskámért, ajtó kinyit, és.. tényleg cska miliken, vagy tizedmásodperceken múlt, hogy nem nyitottam rá az ajtót, nem jött nekem. ás mg neki állt feljebb...

tény, hogy körülnézhettem volna, nade mégis mit vár, egy utca közepén álló autótól.. arról nem is beszélve, hogy jobbról nem előzünk..:U még bicóval sem

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17857) Bibby válasza bandus (#17856) üzenetére


Bibby
addikt

Őőőőő... a biciklis alapból az út jobb oldalán közlekedik, mit vártál, hogy majd balról megkerüli az egész kocsit? :))
Nem akarok nagyon állást foglalni de itt inkább az a hunyó aki nem néz hátra mielőtt ajtót nyit.

Ελευθερια η θανατος

(#17858) dragonfx válasza Bibby (#17857) üzenetére


dragonfx
veterán

ez így van

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#17859) Winner_hun válasza bandus (#17856) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem előzött hanem kikerült.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17860) Khelben válasza Winner_hun (#17859) üzenetére


Khelben
nagyúr

A kikerülést is balról kell végrehajtani, mint az előzést.
Úgyhogy a biciklis is megérdemelte volna a pofáncsapást.

(#17861) Snoop-y válasza Bibby (#17857) üzenetére


Snoop-y
veterán

Alapból én is jobb oldalon közlekedek mégis jobbról kell kikerülnöm előznöm mindenkit ( szabályosan ) ha nem így teszek akkor számítanom kell rá, hogy rám nyitnak egy ajtót.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#17862) fekeandras


fekeandras
őstag

(#17863) Khelben válasza fekeandras (#17862) üzenetére


Khelben
nagyúr

Csak 4 helyesírási hiba van az aláírásodban, egész jó :D

(#17864) fekeandras válasza Khelben (#17863) üzenetére


fekeandras
őstag

Tudom, szándékosan.Többet akartam belerakni de az már túl nyilvánvaló lett volna... ;]

(#17865) brd válasza Khelben (#17863) üzenetére


brd
nagyúr

Úgy érted, a vesszőhibák nélkül? :D Mert én összesen vagy nyolcat találtam, tovább nem számoltam...

The only real valuable thing is intuition.

(#17866) fekeandras válasza brd (#17865) üzenetére


fekeandras
őstag

Jól van akkor hamarosan átírom még durvábbra! :D

(#17867) dokar válasza brd (#17865) üzenetére


dokar
addikt

én csak hetet, ha a csetelj szó megfelel.

extra - SEXRay

(#17868) brd válasza dokar (#17867) üzenetére


brd
nagyúr

4, vagy 5 db vesszőhibára emlékszem; legalább az egyik mondat végi pont után nem volt szóköz; mintha pont lett volna egy mondat végén, ahová felkiáltójel kellett volna; aztán rémlik még 2 db helytelenül írt szó is. De gondolom, nem csak nekem volt egyértelmű, hogy szándékosak a hibák. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#17869) dragonfx válasza fekeandras (#17862) üzenetére


dragonfx
veterán

ez a szöveg visszavitték volna borozás után de nem volt pénz benyára.... :))
überultragáz :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#17870) fekeandras válasza brd (#17868) üzenetére


fekeandras
őstag

3db szó volt volt rosszul írva. :D

(#17871) fekeandras


fekeandras
őstag

(#17872) Integra válasza fekeandras (#17871) üzenetére


Integra
titán

csak idő kérdése és az ilyen fasz pisztolyt ránt kard helyett...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17873) mephi666 válasza Integra (#17872) üzenetére


mephi666
nagyúr

engem csak az zavar, hogy "testi sértés"... nem ám gyilkossági kísérlet... az ilyet gyorsított eljárásban 30évre elítélni azonnal, hadd gondolkozzon...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17874) Integra válasza mephi666 (#17873) üzenetére


Integra
titán

szerinted ennek SOLTVADKERTEN mennyi az esélye?
nem akarsz te ott senkivel ujjat húzni. főleg nem bmw-s emberekkel. jobb a békesség.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17875) fekeandras válasza mephi666 (#17873) üzenetére


fekeandras
őstag

Ja.Aztán fizethetnénk (te is meg és is) rá 30éven át a fűtést, ingyen járna neki a TB, etetnénk itatnánk, fizetnénk a kábel tv-jét, ingyen tanulhatna képezhetné magát stb... Nekünk mindezért fizetni kell.El van itt baszva sok minden ebben az országban.

[ Szerkesztve ]

(#17876) mephi666 válasza Integra (#17874) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, csak egyre több ilyen van... :(
más: itt kecskeméten az akadémia krt. és a világ u. kereszteződésénél 1-2 hét alatt már a 2. balesetet láttam... mármint amikor már a rendőrök kinn helyszíneltek... mindkét esetben úgy tűnt, hogy akinek stoptáblája volt, nem foglalkozott vele és lezúzta a kocsijának az elejét... rengeteg hülye ember van... 15:00-15:30között történt mindkét eset, ugyanott... szerintem siettek és sz@rtak mindenre...

#17875: nem akarok elkanyarodni politika felé, de tényleg sz@r a rendszer... aki tehetne valamit, az nem tesz, mert nem áll érdekében és sz@rik mindenre... de mindenki látja (még a vakok is), hogy ez így nem jó... kényszermunka kellene a jónépnek konditerem meg luxuskörülmények helyett... reggel 5ről este 10ig... amíg csak látnak... legyen valami "hasznuk", ne az adófizetők pénzéből éljenek... ha pedig szökni akarnak, lelőni őket, mint a kutyát... mint messze nyugaton, bizonyos államokban...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17877) Integra


Integra
titán

műszaki vizsgáztatás részletek

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17878) jerry311


jerry311
nagyúr

(#17879) brd válasza Integra (#17877) üzenetére


brd
nagyúr

LOL. A keresett autós majd vizsgáztatni jár. Jahm, életszerű. :D

The only real valuable thing is intuition.

(#17880) jerry311 válasza brd (#17879) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ha hiszed, ha nem, vannak ilyen hülyék. Nem egy tüntetésen szedtek össze több bűncselekményért körözött embereket. Ha tüntetésre eljárnak, akkor simán vizsgáztatni is, csak ritkábban.

(#17881) Integra válasza jerry311 (#17878) üzenetére


Integra
titán

öröm é bódottá

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17882) parandroid válasza jerry311 (#17878) üzenetére


parandroid
nagyúr

Zamárdi és Budapest között miért fog téged zavarni a Zalakomári sávlezárás? :F

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#17883) fekeandras


fekeandras
őstag

Áhh... ekkora hülye a világon nincs mégegy : [link]

(#17884) Avicularia


Avicularia
veterán

Ezek se normálisak :(
Bár egy zárt pályán ,oké szvsz,de forgalomban :U
[link]

(#17885) zsid válasza Avicularia (#17884) üzenetére


zsid
senior tag

A Hungárián nem mernék bejátszani szerintem. Pedig vicces lenne a keresztező villamos sineknél, Kőbányai út, Salgótarjáni út .... XD

<tRucKdriFteR>

(#17886) dokar


dokar
addikt

2:17-től 2:34-ig [link]
nagyon durvát füstölt :Y

extra - SEXRay

(#17887) dragonfx


dragonfx
veterán

2es út Göd, pár napja, este 10, jobbról szőke gáré uj golffal vagy 50nel ki... satufék ....de ilyenkor mire figyel?..ha belerombolunk neki annyi pont a B oszlophoz.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#17888) vwpolopg


vwpolopg
őstag

70-es táblánál 70-nel menni ciki? Vagy csak én voltam aki nem siettem sehova? Rajtam kívül mindenki sietett biztosan...

én nem azt mondom, hogy mindig minden körülmények között csak 70-nel a táblánál, de amikor azt látom, hogy csak én tartom be a 70-et kicsit fura érzés...

[ Szerkesztve ]

(#17889) AMD Power válasza vwpolopg (#17888) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos az.. engem a 80-nál a 70-s táblánál is állandóan tolnak a Szentendrei úton.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#17890) whitezo88 válasza vwpolopg (#17888) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én is vezettem ma, még én éreztem magam hülyén mikor a határ felett megyek és még így is a seggemben vannak végig, megkielőzgetnek.

amúgy story: kereszteződés, nekem van els adás köt. jobbra kettő furgon gyönyörűen beparkolt a sarokra (dinnyeárus) semmi se lehetett látni jobbra, hát szépen 2-vel gurulok szűken jobbra arra kellett menni, már bentvagyok a kereszteződésben még mindig semmi se látni jobbra erre szűken (levágta a kanyart) kanyarodik onnan egy kocsi balra, majdnem belénkjött... ilyenkor az árust kéne pofánvágni leginkább, nincs röntgenszemem, kimenni meg muszáj ha nem akarok estig ott maradni.

(#17891) fekeandras válasza AMD Power (#17889) üzenetére


fekeandras
őstag

Ki kell baszni üresbe és kigurulni.Ha már mindketten 40km/h-ra lassultok majd csak leesik neki mi a szitu... ;]

(#17892) Khelben válasza whitezo88 (#17890) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ha baleset lett volna, simán te vagy a hibás. Ha valahova nem látsz el, akkor nem az a megoldás, hogy centinként kitolod a kocsi orrát, aztán vagy leviszik vagy nem.

(#17893) AMD Power válasza fekeandras (#17891) üzenetére


AMD Power
titán

Tegnap éjszaka jöttem haza ilyen 1 óra fele... szokásos 80km a szentendrei úton... repkedtek mellettem az autók:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#17894) parandroid válasza fekeandras (#17891) üzenetére


parandroid
nagyúr

Én a féklámpát szoktam rendszertelen időközönként felvillantani, ha valaki belejön a seggembe. A második-harmadik villanás után úgyis kapcsol. Aztán valószínűleg szegény édesanyámat emlegeti, mindenesetre lemarad tisztes távolságra.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#17895) Winner_hun válasza dragonfx (#17887) üzenetére


Winner_hun
félisten

Semmire..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17896) whitezo88 válasza Khelben (#17892) üzenetére


whitezo88
nagyúr

elsőként leginkább az árus lett volna mert tilosban állt... amúgy más nem megoldás, vagy te estig ott álltál volna?

(#17897) parandroid válasza whitezo88 (#17896) üzenetére


parandroid
nagyúr

A legális megoldás ebben az esetben, hogy

a) szólsz az árusnak, hogy álljon arrébb, mert akadályozza a kereszteződést,
b) rendőrt hívsz, hogy oldja meg a szituációt,
c) megkérsz valakit, hogy navigáljon ki a kereszteződésből.

Mindhárom elég nehézkes, viszont szabályos, szemben a kevésbé szabályso, de jóval gördülékenyebb megoldással, amit az autósok 101%-a használna, és amit a kolléga is használt, aki az adott szituációba keveredett.

Ilyen esetekben jön jól egyébként az empátia és a segítőkészség, ti. hogy a védett úton haladó autós megáll, és kiengedi azt, aki ilyen helyzetbe került, és nem dudál és mutogat, hogy 'mit dugdosod ki az autód orrát, te koetsoeg!!!'.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#17898) aphra2 válasza parandroid (#17897) üzenetére


aphra2
aktív tag

Pedig Pest is tele van olyan helyekkel , ahol az utcasarokig parkolnak, kedvenceim ilyen helyeken a dobozos kisteherautók, vagy a Kőbányai temető előtti kereszteződés ahol buszok és virágárusok takarnak el minden kilátást, persze lámpa nincs.
A legális megoldás alkalmazása pedig nem életszerü ,mikor mögötted is áll 5-10 autó. Csak az marad ,hogy 5-10 centinként tolod ki a kocsi orrát, ill már a homlokoddal a szélvédőn vagy és mikor már a sáv feléig kimentél , akkor látod,hogy jön-e valaki vagy nem.
Természetesen jönnek csapatostul, mindenki kerülget, de senki nem engedne ki :N .

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#17899) Khelben válasza whitezo88 (#17896) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az árust maximum tilosban parkolásért lehet megbüntetni, de annak semmi köze a balesethez.

(#17900) AMD Power


AMD Power
titán

Kivagyok ezektől a kurv* BMW-től.... Pont mentem Pomázra... 40-s tábla... én mentem majdnem 60-al... visszapattanóban látom ,hogy egy nagy 5-s előz egy Smartot mint az állat... tudtam ,hogy kb 3 másodperc és a hátamba lesz... ugye ö tolta neki az előzés miatt... én meg egy kicsit ráfékeztem....de nem nagyon a válasz... újabb előzés és mint az éllat vagy 90-el mellettem... 40-s táblánál. Az összes ilyen féregtől elvenném a jogsiját.... Nem azért megyek 60-al mert nem tud többel menni az autóm.. de szerintem ez 40-s táblánál már Bőven elégséges a "gyors" haladáshoz. :(( :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.