Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18101) Integra válasza Sipi16 (#18099) üzenetére


Integra
titán

ha egyszer a kacsóh pongrác felüljárónál vagy dugó időben a mol kútnál, akkor nézd meg ott mi megy. érdemes...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18102) dave93 válasza Sipi16 (#18099) üzenetére


dave93
őstag

Hát igen, meg ha meg is fordul ilyen valakinek a fejében akkor miért kell ekkora sebességgel menni? :D Legalább szépen lassan megnézte volna hogy átfér-e. Meg is érdemli :D Biztos többet kell fizetnie mint a kocsi ára, kicsit sem rohad a hátsó része :C

(#18103) whitezo88


whitezo88
nagyúr

erről az jut eszembe, hogy a ferihegyre vezető gyorsforgalmin évente 1-2 busz vagy teherkocsi beakad a piros-fehér rúdba ami a max magasságot jelzi.

(#18104) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

(#18105) dave93


dave93
őstag

Az összes román kocsit törni jön ide? :F [link]

(#18106) SpeedR válasza dave93 (#18105) üzenetére


SpeedR
őstag

Lassan tényleg minden napra jut egy. Szerencsére itt most más nem sérült meg. Remélem a mentés és az autópálya helyreállításának költségeit ráverik.

(#18107) dragonfx válasza dave93 (#18105) üzenetére


dragonfx
veterán

ja ugy néz ki, ennek a focusnak annyi fel se ismerhető szinte, az lett volna gáz ha átrepül a másik oldalra.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#18108) Avicularia


Avicularia
veterán

[link]

ez megérdemelne egy jó kiadós verést szvsz :(

(#18109) dave93 válasza Avicularia (#18108) üzenetére


dave93
őstag

meg bizony :W

(#18110) KrAt válasza Avicularia (#18108) üzenetére


KrAt
veterán

Keresztbe állítja az előtte lévőt, és tovább megy? Ott lőném agyon..

(#18111) Avicularia


Avicularia
veterán

Szerdán vezettem haza svédországból,1650 km folyamatosan jöttem,csak tankolni meg matricát venni álltam meg.
Közben 6 országot érintettem,gondolom nem nehéz kitalálni egyedüliként melyikben villogtak le a belső sávból.

(#18112) Avicularia válasza KrAt (#18110) üzenetére


Avicularia
veterán

khmm.. nem akartam ennyire durván fogalmazni,de valami ilyesmi nekem is átfutott az agyamon :)

(#18113) Integra válasza Avicularia (#18111) üzenetére


Integra
titán

"svéd"országban?:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18114) Avicularia válasza Integra (#18113) üzenetére


Avicularia
veterán

nem nyert hangszórót :D

(#18115) SpeedR válasza Avicularia (#18108) üzenetére


SpeedR
őstag

Ez azóta jóeséllyel börtönben csücsül, vagy úgy megbüntették, hogy a gatyája is ráment. Amerikában nem veszik félvállról a hit'n run-t...

(#18116) fekeandras válasza Avicularia (#18108) üzenetére


fekeandras
őstag

Mekkora egy f@xk@l@p.Utána mentem volna és ha utolérem a fején ugráltam volna míg a rendőrök ki nem érnek és le nem ütnek róla... :((

(#18117) zsolt1129 válasza fekeandras (#18116) üzenetére


zsolt1129
addikt

Én is ezt tetem volna :K .

(#18118) dragonfx válasza Avicularia (#18108) üzenetére


dragonfx
veterán

de durva...azért szépen összeszedte.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#18119) AMD Power válasza KrAt (#18110) üzenetére


AMD Power
titán

Ott helyben golyó.. és a videó legvégén ha megnézitek ott is törtnéik valami egy másik kocsival. :W :W

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18120) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Kilencvennel ütötték el, hat csigolyája tört... az ilyet ott helyben felakasztani, lelőni, de előtte bevinni egy férfibörtönbe asszonynak...

[ Szerkesztve ]

(#18121) AMD Power válasza vwpolopg (#18120) üzenetére


AMD Power
titán

Már azt hittem ,hogy megint egy örült román. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18122) vwpolopg válasza AMD Power (#18121) üzenetére


vwpolopg
őstag

Van az is:DDD

Edit.: Most látom csak, ez már volt korábban, sorry.

Egy kis OFF, eladó versenyautó olcsóóóóér'!:DDD

[ Szerkesztve ]

(#18123) tiv83us válasza SpeedR (#18115) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat ez nem Amerikaban van sajnos.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#18124) dragonfx válasza vwpolopg (#18120) üzenetére


dragonfx
veterán

de hogy lehet ilyen figyelmetlen faxfeja sofőr komolyan vidéken én félnek bicajozni..itt peste a járda meg a bicikliutka valamelyest megoldást jelenteneka de köruton ha nem figyelsz és fékezel ahol kell ledarálnak lazába. :O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#18125) SpeedR válasza tiv83us (#18123) üzenetére


SpeedR
őstag

Jobban megnézve tényleg nem. Túl sok az európai kocsi, és vannak olyanok is amit vszinű nem is ismernek usaban. (thalia pl.) A felhőkarcolók zavartak meg. Valami közel-keleti ország lesz ez sztem.

(#18126) vwpolopg válasza dragonfx (#18124) üzenetére


vwpolopg
őstag

Aktívan kerékpároztam közel 6 évig. Igaz ugyan, hogy dirt, dh, fr irányvonalakat követve, de utcán is napi használatban volt a vas. Kaptam sok mindent az autósoktól, köptek le, dobáltak meg, öntöttek le, ütöttek el, voltam superman(a levegőben persze), borítottak árokba, ment el kamion mellettem a kormányomat súrolva, toltak meg hátulról és még sorolhatnám... aki kerékpározik annak ezeket nem kell ecsetelni. Szóval lényeg a lényeg, szerencsémre soha nem történt semmi komoly. (A bukó persze utcán is alap volt...) Talán ezeknek is köszönhető, hogy nem félek a forgalomtól és nem lepődök meg szinte semmin. Viszont ismerek olyanokat, akik egy-egy ilyen élmény hatására nem ülnek fel többet motorra, vagy biciklire. Mindez azért mert egy olyan országban élünk ahol a közlekedési morál a béka segge alatt kilométerekkel, és az autósok Carmageddont játszanak az utcákon...

(#18127) dave93 válasza vwpolopg (#18126) üzenetére


dave93
őstag

"köptek le, dobáltak meg, öntöttek le, ütöttek el, voltam superman(a levegőben persze), borítottak árokba, ment el kamion mellettem a kormányomat súrolva, toltak meg hátulról"

Most ezeket csak úgy mondod, vagy ez halál komoly? :Y Miért köptek le pl? :(

(#18128) SpeedR válasza vwpolopg (#18126) üzenetére


SpeedR
őstag

Nagy forgalmú úton, vagy városon kivül biciklizni ahol nincs bicikliút egyszerűen őrültség. És nem a közlekedési kultúrával van a baj, mert direkt elütni nem fog senki. Az emberek sietnek, rohannak és nem tudnak eléggé odafigyelni mindenre. Nem azért mert nem akarnak, hanem mert nem tudnak.

(#18129) dragonfx válasza vwpolopg (#18126) üzenetére


dragonfx
veterán

hát ja ma is köruton megyek ahol ugye a 4-6 bontása miatt káosz uralkodik....cska ugy mennek el 60nal mellettem nem jo érzés egy nagy terepjáró szelét érezni...

engem már 3x elütöttek mindig megusztma szerencsére karcolások nélkül....de inkább járdázok szlalomozok és borulok egy másik emebrrel gyalogossal mint megdögöljek ő neki meg lesz 2 horpadása.én is fel vagyok készülve 15 éve pesten bicajozok.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#18130) vwpolopg válasza dave93 (#18127) üzenetére


vwpolopg
őstag

Teljesen komoly sajnos... Semmi konkrét oka nem volt egyik esetnek sem(legalábbis részemről). pl, mentem suliba reggel és a mellettem elhaladó autóból egy kiadós csulafelhőt kaptam. Másik esetben dögmelegben tekertem felfele egy emelkedőn (ami egy dirt bicóval nem egyszerű:D) és a mellettem elhaladó ifaból repült rám egy 2 lityós műanyag flakon... Máskor ürítettek rám hamutartót, vagy öntöttek le vízzel... csak néhány példa volt... vonzottam a hülyéket vagy nemtudom...:D

(#18131) dragonfx válasza vwpolopg (#18130) üzenetére


dragonfx
veterán

bocsi de ez nagyon muris gondolom neked nem volt az....nyáron egy kis hidegvíz még jo is.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#18132) aphra2 válasza vwpolopg (#18130) üzenetére


aphra2
aktív tag

"vonzottam a hülyéket vagy nemtudom"

Nem, ennyi köcsög, büdösbunkó, tahó ember van, ez az ország ilyen.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#18133) whitezo88 válasza vwpolopg (#18130) üzenetére


whitezo88
nagyúr

azért gondolom nekik utána kevesebb lett egy visszapillantó tükörrel...

(#18134) vwpolopg válasza dragonfx (#18131) üzenetére


vwpolopg
őstag

Igen, így utólag, meg leírva tényleg az, akkor ott nem volt, meg nem a jó szándék vezérelte őket... az ilyenek anyja otthon csuklásrohamoktól fuldoklott amíg én kitomboltam magam:DDD

(#18132) aphra2: sajnos ebben igazad van... :(

(#18133) whitezo88: soha nem törtem le egy tükröt sem, soha nem húztam végig kocsit kulccsal stb. Ez az én hülye felfogásom lehet, de én sajnálom az autót, ne az a szerencsétlen vas bűnhődjön, hogy egy fas*fej a tulaja...

[ Szerkesztve ]

(#18135) kételkedem válasza vwpolopg (#18134) üzenetére


kételkedem
addikt

Sajnos van akit egyszerűen elütnek :(((
A bicajosokra, bicajosokkal vigyázni kell!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#18136) whitezo88 válasza kételkedem (#18135) üzenetére


whitezo88
nagyúr

tegnap gyorsfolgalmi szélső sávjában mentem befelé (szal nem középen hanem a szélső dupla sávban) és egy bicajos jött szembe, a záróvonal és a betonkorlát közt... mikor neki a másik oldalon kéne mennie, és nem is ott... csoda h nem ütötték el, mert nincs ott nagy hely elférni.

(#18137) dokar válasza kételkedem (#18135) üzenetére


dokar
addikt

tegnap vettem bringás fejvédőt

extra - SEXRay

(#18138) Nightmare


Nightmare
senior tag

Rég jártam itt. :B

Csupán meg szeretnék osztani egy kis tapasztalatot. :)
110.000 km-es suzukimban a következők lettek cserélve: vezérműszíj, gyújtókábel, elosztó, rotor. Meglepődve vettem tudomásul, hogy ugyanazon az útszakaszon autózva 4.6 liter\100 km jött ki. Asszittem rosszul látok. Hozzátartozik, hogy 2500 körül váltok, és 80-nál többel nem mentem. És ezt 15 km-es szakaszon, melóba menet. Jó...nem egy erőmű, de közlekedni ilyen fogyasztással kellemes... :R

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#18139) Sipi16 válasza Nightmare (#18138) üzenetére


Sipi16
senior tag

Akkor te nem vezetsz úgy mint egy állat... ;)

Mindig a legnagyobb sebességben 1800-2000 fordulat között fogyaszt a legjobban az autó.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#18140) Nightmare válasza Sipi16 (#18139) üzenetére


Nightmare
senior tag

Öszinte leszek...kinőttem már ebből a dologból. Nekem fontosabb, hogy eljussak A-ból B-be, a lehető legkevesebb üzemanyaggal. Mondjuk egy 50 lovas suzukival nemigen lehet száguldozni. :) Bár abban is meg lehet halni.
El akartam adni, de így megfontolom a dolgot...

Mindig a legnagyobb sebességben 1800-2000 fordulat között fogyaszt a legjobban az autó. Jah, van úgy ha a forgalom engedi, hogy 40-el négyesben vánszorgok, aztán 50 körül 5-be rakom hadd guruljon. :)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#18141) Sipi16 válasza Nightmare (#18140) üzenetére


Sipi16
senior tag

Vezettem egy Saab-ot a héten. (1.8t) Azon eléggé meglepődtem, hogy csak 80 fölött lehet 5-ösbe gangolni...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#18142) Nightmare válasza Sipi16 (#18141) üzenetére


Nightmare
senior tag

Érdekes...bár az okát nem értem.

Ismerősöm autóján szoktam nézni a pillanatnyi fogyasztást, és igen meglepő, hogy gyorsításkor mennyi benzin megy a hengerekbe. :Y 2-esbe, 5000körül majdnem 20 litert mutatott...

De tényleg meglepő, hogy óvatosabb lábbal sok benzint lehet spórolni...

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#18143) Avicularia válasza Nightmare (#18138) üzenetére


Avicularia
veterán

A mostani 1650km-t 4.9-es átlaggal abszolváltam.
Óra szerint 120-130 km/h sebességgel mentem végig.
Erősebb 1.3 multijet grande punto 90 ló gyárilag,tuningbox-al kb. 115 paci,6 gangos váltó.

(#18144) SpeedR válasza Nightmare (#18142) üzenetére


SpeedR
őstag

Az elég takarékos autó, ha 100km-en 20 liter alatt fogyaszt 2-esben 5000-es fordulaton.
A suzid jó fogyasztásának a kulcsa az alacsony önsúly.

(#18145) Nightmare válasza Avicularia (#18143) üzenetére


Nightmare
senior tag

Az is nagyon kellemes fogyasztás :))

SpeedR: nem érted. :) Próbaképpen padlógáz 2-be, majd 5500-nél váltás, közben figyeltem a kijelzőt:)

És még a 3 henger... :K

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#18146) SpeedR válasza Nightmare (#18145) üzenetére


SpeedR
őstag

De értettem. A 20L nagyon jó sztem. Milyen autó? Az én autómban a pillanatnyi fogyasztásmérő még 3.-ban is simán képes 30L főlé menni egy komolyabb kigyorsításkor . :DDD
Mondjuk az is igaz, hogy 2x annyi hengerem van mint neked. ;)

(#18147) Nightmare válasza SpeedR (#18146) üzenetére


Nightmare
senior tag

Akkor én értelmeztem rosszul a dolgot :D

Dacia logan, 1.4-es :) Elszaladgál 5.4-el, ha vigyáz a gázzal az ember. :)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#18148) zsolt1129 válasza Nightmare (#18147) üzenetére


zsolt1129
addikt

Országúton. Gondolom arra gondoltál. :U

(#18149) SpeedR válasza Nightmare (#18147) üzenetére


SpeedR
őstag

Hát azt azért nem feltételezem, hogy van olyan ember, aki 2-eseben 5k fordulaton közlekedik több 100 kilométereket. :D De az autó erre a távra vetítve számolja a fogyasztást.
Ezek a 4-5L-es fogyasztások egyébként elég durvák benzines autóktól. Nekem biztos nem lenne türelmem hozzá. :))

(#18150) zsolt1129 válasza SpeedR (#18149) üzenetére


zsolt1129
addikt

Nekem sem :DDD . De ez már tényleg nagyon optimális fogyasztás,elég egy kis szél vagy dombosabb vidék és mindjárt 0.5-1l-el több is lesz a fogyasztás :K .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.